Πόσο σκληρό πρέπει να είναι ένα πεος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1

    Πόσο σκληρό πρέπει να είναι ένα πεος

    Καλησπέρα παιδια. Το τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι ενώ έρχομαι σε στύση όταν πιέζω το πεος μου ενώ είναι όρθιο δεν είναι φουλ σκληρό όπως παλιότερα. Το αξιοπερίεργο είναι ότι μόλις το λυγίσω λίγο προς τα κάτω τότε όταν το πιέζω για να δω πόσο σκληρό είναι είναι Τέρμα σκληρό. Όταν όμως από μόνο του είναι σε στύση και κοιτάει προς τα πάνω είναι λιγότερο σκληρό. Είναι φυσιολογικό αυτό παιδιά η χρειάζομαι ουρολόγο; Γνωρίζει κανείς.

    Με απλά λόγια το πεος μου είναι φουλ σκληρό μόνο όταν το κατεβαζω προς τα κάτω ενώ είναι σε στύση.. όταν έχει κλήση προς τα πάνω είναι λιγότερο σκληρό .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Αρχηγέ φυσιολογικό σε βρισκω.... πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει μια ελαστικότητα. Όταν κανείς σεξ η το δουλεύεις μόνος σου, σου δημιουργεί πρόβλημα; Αν όχι όλα καλά!!! Πάντα πίστευα το να έχει μια ελαστικότητα η στύση είναι καλύτερο από το να είναι πέτρα και να μη μπορείς να το κουμανταρεις εύκολα ;-)

  3. #3
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Αρχηγέ φυσιολογικό σε βρισκω.... πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει μια ελαστικότητα. Όταν κανείς σεξ η το δουλεύεις μόνος σου, σου δημιουργεί πρόβλημα; Αν όχι όλα καλά!!! Πάντα πίστευα το να έχει μια ελαστικότητα η στύση είναι καλύτερο από το να είναι πέτρα και να μη μπορείς να το κουμανταρεις εύκολα ;-)
    Με γυναίκα δεν έχω πάει αυτές τις 10 μέρες που το έχω παρατήρησει. Απλα με προβλημάτισε γιατί παλιότερα ήταν το ίδιο σκληρό κ όταν είχε κανονική στυση προς τα πάνω .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Καλησπέρα παιδια. Το τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι ενώ έρχομαι σε στύση όταν πιέζω το πεος μου ενώ είναι όρθιο δεν είναι φουλ σκληρό όπως παλιότερα. Το αξιοπερίεργο είναι ότι μόλις το λυγίσω λίγο προς τα κάτω τότε όταν το πιέζω για να δω πόσο σκληρό είναι είναι Τέρμα σκληρό. Όταν όμως από μόνο του είναι σε στύση και κοιτάει προς τα πάνω είναι λιγότερο σκληρό. Είναι φυσιολογικό αυτό παιδιά η χρειάζομαι ουρολόγο; Γνωρίζει κανείς.

    Με απλά λόγια το πεος μου είναι φουλ σκληρό μόνο όταν το κατεβαζω προς τα κάτω ενώ είναι σε στύση.. όταν έχει κλήση προς τα πάνω είναι λιγότερο σκληρό .
    Σε γενικές γραμμές νομίζω ότι πρέπει να είναι σκληρό σαν πέτρα...όσο πιο σκληρό τόσο πιο καλό...
    Αλλά και μια ελαστικότητα κάποιες φορές δεν σημαίνει απολύτως τίποτα...
    Αυτό που αναφερεις εσύ έχει να κάνει και με τη στάση του σώματος πχ όταν είμαστε ξαπλωμένοι πάντα έχουμε καλύτερη στύση απτό να είμαστε όρθιοι..έπειτα είναι ανάλογα με τον άνθρωπο κατά πόση ευχαρίστηση περνει απτό να είναι όρθιος η ξαπλωμένος και να το σηκώνει..
    Σε γενικές γραμμές πιστεύω ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό που λες αρκεί να μην πέφτει αρκετά...να μην χαλαρώνει αρκετά..

  5. #5
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Σε γενικές γραμμές νομίζω ότι πρέπει να είναι σκληρό σαν πέτρα...όσο πιο σκληρό τόσο πιο καλό...
    Αλλά και μια ελαστικότητα κάποιες φορές δεν σημαίνει απολύτως τίποτα...
    Αυτό που αναφερεις εσύ έχει να κάνει και με τη στάση του σώματος πχ όταν είμαστε ξαπλωμένοι πάντα έχουμε καλύτερη στύση απτό να είμαστε όρθιοι..έπειτα είναι ανάλογα με τον άνθρωπο κατά πόση ευχαρίστηση περνει απτό να είναι όρθιος η ξαπλωμένος και να το σηκώνει..
    Σε γενικές γραμμές πιστεύω ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό που λες αρκεί να μην πέφτει αρκετά...να μην χαλαρώνει αρκετά..
    Αρκετά δεν χαλαρώνει όχι. Απλά δεν είναι φουλ. Ωστόσο έχω κανονικά όρθια στύση και με προβλημάτισε που ενώ σηκώνεται δεν γίνεται φουλ σκληρό οπως παλιότερα.. είναι 2 "κλικ" λιγότερο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Έχεις στύση προς τα πάνω η ευθεία μπροστά;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Αρκετά δεν χαλαρώνει όχι. Απλά δεν είναι φουλ. Ωστόσο έχω κανονικά όρθια στύση και με προβλημάτισε που ενώ σηκώνεται δεν γίνεται φουλ σκληρό οπως παλιότερα.. είναι 2 "κλικ" λιγότερο.
    Πόσο χρονών είσαι???
    Τι Στιγμη που είναι ικανό να εισχωρήσει στο αιδοίο και αν δεν σου κάνει παράπονο η σύντροφος δεν είναι πρόβλημα...

  8. #8
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Έχεις στύση προς τα πάνω η ευθεία μπροστά;
    Προς τα πάνω. Αλλά όταν το κατεβαζω προς ευθεία μπροστά γίνεται εντελως σκληρό. Προς τα πάνω λίγοτερο.
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Πόσο χρονών είσαι???
    Τι Στιγμη που είναι ικανό να εισχωρήσει στο αιδοίο και αν δεν σου κάνει παράπονο η σύντροφος δεν είναι πρόβλημα...
    Είμαι 31. Σύντροφό δεν έχω αυτόν τον καιρό άρα δεν γνωρίζω αν θα υπήρχε πρόβλημα. Ελπίζω οχι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Από τη στιγμή που είναι προς τα πάνω μια χαρά είσαι αγόρι! Άντε και καλό βόλι χεχεχεχε

  10. #10
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Από τη στιγμή που είναι προς τα πάνω μια χαρά είσαι αγόρι! Άντε και καλό βόλι χεχεχεχε
    Χαχα ευχαριστω πολύ. Απλά αν κ είναι ορθιο προς τα πάνω έχω εντύπωση ότι θα μπορούσε να ήταν κ λίγο περισσότερο πιο ορθιο . Ελπίζω να μην εχω πρόβλημα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Μήπως σε προβληματίζει κάτι τελευταία;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    η στυση αν είσαι ξαπλωτος, όρθιος η καθιστός γιατί διαφέρει?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Εμένα πάντως δεν έχει διαφορά... μια μικρή κλήση προς τα αριστερά έχει μόνο. Εσάς είναι ευθεία;

  14. #14
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Μήπως σε προβληματίζει κάτι τελευταία;
    Όχι όχι τίποτα σοβαρό. Απλα με προβληματίζει αυτό με την στύση.

    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Εμένα πάντως δεν έχει διαφορά... μια μικρή κλήση προς τα αριστερά έχει μόνο. Εσάς είναι ευθεία;
    Όχι κ εμένα έχει μια κλήση προς δεξιά

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Τέλεια τότε!!! Αφού δεν δε προβληματίζει κάτι όλα καλά ;-)
    Αθήνα;

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πόσο δύσκολη είναι η ζωή
    By Esco in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-2018, 12:33
  2. δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...
    By darsel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 28-08-2012, 22:57
  3. Ποσο καιρο πρεπει να εισαι καλα...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 12-08-2012, 19:15
  4. Προβλημα με το Πέος μου!
    By Silvio Pastore in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 20-11-2011, 19:21
  5. Σκληρό περιβάλλον
    By Calin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 24-01-2010, 18:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •