Αγχος και αδυνατισμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Αγχος και αδυνατισμα

    Απο το πολυ αγχος,μπορει να χανεις κιλα και ας τρως;ενταξει οχι κανονικα γιατι εχει κλεισει το στομαχι και με το ζορι τρωω φαγητο.αλλα τρωω 2 πιατα την ημερα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Βεβαιως , οταν ειχα αγχωδη κτθλψη , εχανα οντας στο κρεββατι 4κιλα/μηνα , αλλα ετρωγα ενα καλο πρωινο, δλδ. 2 αυγα ματια , ( για να παρει μπρος ο μεταβολισμος ) , ενα μεσημεριανο καλουτσικο , και ελαφρυ βραδινο ......αντε κι ενα ελαφρυ δεκατιανο .....ετρωγα πολλες πρωτεινες ομως , και λιγους υδατανθρακες ολικης αλεσης παντα ......2 γευματα ειναι λιγα , και ο οργανισμος ' κλεινει ' τον μεταβολισμο , πολυ κακο για αδυνατισμα ......και αφηνα κανα 3ωρο-4ωρο, απο το τελευταιο γευμα εως την κατακλιση ....οι ' διαιτες ' πεινας δεν αποδιδουν .........η σωστη διατροφη αποδιδει ......

    A, να πινεις και πολυ νερο .....
    Last edited by Macgyver; 03-11-2019 at 13:17.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Βεβαιως , οταν ειχα αγχωδη κτθλψη , εχανα οντας στο κρεββατι 4κιλα/μηνα , αλλα ετρωγα ενα καλο πρωινο, δλδ. 2 αυγα ματια , ( για να παρει μπρος ο μεταβολισμος ) , ενα μεσημεριανο καλουτσικο , και ελαφρυ βραδινο ......αντε κι ενα ελαφρυ δεκατιανο .....ετρωγα πολλες πρωτεινες ομως , και λιγους υδατανθρακες ολικης αλεσης παντα ......2 γευματα ειναι λιγα , και ο οργανισμος ' κλεινει ' τον μεταβολισμο , πολυ κακο για αδυνατισμα ......και αφηνα κανα 3ωρο-4ωρο, απο το τελευταιο γευμα εως την κατακλιση ....οι ' διαιτες ' πεινας δεν αποδιδουν .........η σωστη διατροφη αποδιδει ......
    Εγω κατι τρωω με το ζορι βεβαια,νερο πινω,απλα τωρα ειμαι σε φαση και νοιωθω ενα σφιξιμο στο στομαχι και στα δοντια μου(αν συνεχισω ετσι παω για μασελες). ..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Orion16 View Post
    ι στα δοντια μου(αν συνεχισω ετσι παω για μασελες). ..
    Αυτο δειχνει πολυ αγχος .......

  5. #5
    [QUOTE=Macgyver;1074836]Αυτο δειχνει πολυ αγχος .......[/QUOTE
    Ναι....και με πειραξε στα εντερα....εχω παρα πολυ αγχος,θυμο και στεναχωρια...

Similar Threads

  1. Βελονισμός και αδυνάτισμα
    By LastChanceGirl913 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 10-05-2017, 21:50
  2. Αδυνάτισμα.
    By δελφίνι in forum Παχυσαρκία
    Replies: 53
    Last Post: 02-09-2015, 23:24
  3. Αδυνάτισμα!
    By kallia13 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 77
    Last Post: 07-03-2015, 00:12
  4. Συνταγές για....αδυνάτισμα
    By Renamer in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 17-02-2015, 22:40
  5. αδυνατισμα
    By ΜΑΡΙΑ97 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 2
    Last Post: 14-11-2010, 21:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •