Inderal .....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΟ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Συγγνώμη γι' αυτό που θα πω αλλά το όνομα inderal μόνο κακές αναμνήσεις μου φέρνει, αυτό είχα πάρει με τα κιλά για να πεθάνω και κατέληξα στο νοσοκομείο...πάντως εμένα μου το ειχαν δώσει γιατί είχα υψηλή πίεση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    τα γνωστα ''κολπα'' των ψυχιατρων!! Να επισημανω πως δεν υπαρχει κανενα αγχολυτικο φαρμακο της προκοπης, (ωστε να το χρησιμοποιεις με ασφαλεια για μεγαλο χρονικο διαστημα)!!!
    Ολα ειναι καθαρα υποκειμενικα, το inderal οχι δεν ειναι αγχολυτικο φυσικα, αλλα το γνωστο της ψυχοφαρμακολογιας ειναι να αντιμετωπιζει τα συμπτωματα και μονο μιας παθησης, και οχι την ιδια την αιτια!!
    οχι φυσικα και δεν θα ηρεμησεις και θα εισαι χαλαρος, με ενα φαρμακο που απλα αποσκοπει στο να μειωθουν οι ταχυπαλμιες, αφου ειναι γνωστο συμπτωμα του αγχους...!!
    και εγω χρησιμοποιουσα μυωχαλαρωτικα για να χαλαρωσω τους μυς μου απο το αγχος, παρολα αυτα, το αγχος δεν εφυγε επειδη δεν το εψαξα απο την σωστη πλευρα!!

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    13
    εγω το ΕΝΤΑΚΤ παιρνω τι λετε ειναι καλο?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •