Χειροτερα απο ποτε - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 55 of 55
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    συγχιση, ταραχη που λενε...ανεβαινει το αιμα γρηγορα στο κεφαλι. το παθαινω κ γω στα νευρα κ οταν ταραζομαι..θελει λιγη ωρα να ηρεμησεις...καποιες φορες ζαλιζομαι κιολας απ τα νευρα μ ...
    τελεια.....!!!! ωραια θα περασω και αποψε...! χαχαχα

    το αλλο θεμα μου που ξεκινησε χθες ειναι οτι νυσταζω ολη μερα.........! κλεινουν τα ματια μου λιγο να κουραστω θα πεσω κατω......... καθομαι στο pc και με περνει υπνος στην καρεκλα.... νομιζω επαθα ναρκωληψια απο τα xanax που περνω καθε μερα...... ουτε καφες δεν κανει τπτ..... ποσο σπαστικο......... ουτε να σκευτω δεν μπορω...... παει ο εγγεφαλος μου......

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Ποσα ζαναξ παιρνεις ?την Ημέρα?δεν ειχες ξεκινησει κ ενα σσρι?

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    ενα xanax 0.5 τπτ αλλο.......!!!

    οχι ssri δεν περνω δεν μου κανουν τπτ....

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Κ με 0.5 μονο νυστάζεις?οκ να νυσταζεις για 4 ωρες..αλλα ολη μερα?αρα μηπως δενντο εχεις αναγκη?

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    Κ με 0.5 μονο νυστάζεις?οκ να νυσταζεις για 4 ωρες..αλλα ολη μερα?αρα μηπως δενντο εχεις αναγκη?
    πινω μεχρι και 9 καφεδες την ημερα......... για να ειμαι καλα... σχετικα με το xanax εχω σοβαρο θεμα δεν μπορω να το κοψω με τπτ.......! χωρις το xanax πονανε τα κοκαλα μου....... νιοθω ημικρανιες με εντονες ζαλαδες και κανω εμετους...... δοκιμασα πολλες φορες να το κοψω σταδιακα....... δεν μπορω πραγματικα ειναι απο τα χειροτερα στερητικα που υπαρχουν..... μεχρι και επιλιψια εχω παθει σε σταδιακη προσπαθεια διακοπης με οδηγιες γιατρου..... τωρα καπια στιγμη ειπε ο γιατρος θα πρεπει να κανω ενεσης stedon ανα 4 μερες για να καταφερω μεσα σε 6 μηνες να σταματησω εντελως το xanax........ pffff

    ειναι απιστευτο το πως μια μικρη δοσολογια οπως το 0.5mg να σου κανει τετιο εθισμο.......! και ομως τοσα χρονια που το περνω το εκανε......

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    απιστευτο πραγματικα.εχω παθει σοκ... δεν το εχω ξανακουσει ποτε, κ γω πχ το παιρνω μεχρι 0.75 σε καθε υποτροπη κ δεν καταλαβαινω τπτ οταν το κοβω, τωρα βεβαια παιρνω 0.25 την μερα..γτ αναλαμβανει το σσρι σιγα σιγα κ κανει αγχολυση..πιθανολογω..
    ακη μηπως να το προσπαθουσες με το σσρι ρε παιδι μου? κ ας εχεις παρενεργειες...γτ ολοι εχουμε ..εγω να δεις τι σπασμους μου εκανε..αλλα εκει σαν βοδι επεμεινα..
    μηπως αν ξεκινησεις ενα σσρι κ κανεις υπομονη μεχρι να πιασει μαζι με το ζαναξ σου , σε βοηθησει να κοψεις το ζαναξ μετα? γτ το αντικαταθλιπτικο οταν πιασει θα κανει αγχολυση μονο του.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    απιστευτο πραγματικα.εχω παθει σοκ... δεν το εχω ξανακουσει ποτε, κ γω πχ το παιρνω μεχρι 0.75 σε καθε υποτροπη κ δεν καταλαβαινω τπτ οταν το κοβω, τωρα βεβαια παιρνω 0.25 την μερα..γτ αναλαμβανει το σσρι σιγα σιγα κ κανει αγχολυση..πιθανολογω..
    ακη μηπως να το προσπαθουσες με το σσρι ρε παιδι μου? κ ας εχεις παρενεργειες...γτ ολοι εχουμε ..εγω να δεις τι σπασμους μου εκανε..αλλα εκει σαν βοδι επεμεινα..
    μηπως αν ξεκινησεις ενα σσρι κ κανεις υπομονη μεχρι να πιασει μαζι με το ζαναξ σου , σε βοηθησει να κοψεις το ζαναξ μετα? γτ το αντικαταθλιπτικο οταν πιασει θα κανει αγχολυση μονο του.
    ξεκινησα ξανα cipralex και μεσα σε 1 μερα πρήστηκα λες και εχω παρει κορτιζονη...... το επερνα 8 χρονια αυτο το φαρμακο και ημουν τελεια.....! μπορουσα να πινω καθε μερα αλκοολ και ειχα μια γαματη ζωη........! αλλα ειναι δυνατον να βαλω 30 κιλα?????? οταν το εκοψα ομως μεσα σε 1 μηνα τα εχασα αποτομα....... τωρα δεν ξερω τι να κανω.....! θα το συνεχισω να δουμε........ ελπιζω να μην σκασει το στομαχι μου...... νομιζω οτι θα κανω μπαμ χαχαχαχα

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Ξερεις τι κανω εγω για να μην εχω επιπτωση στο γαστρεντερικο?παιρνω προβιοτικα...κ δεν με ενοχλει τπτ..γιεαααα..
    Παιρνε το μεχρι να συνηθίσεις, αφου σε επιασε παλια θα σε πιασει κ τωρα..

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    Ξερεις τι κανω εγω για να μην εχω επιπτωση στο γαστρεντερικο?παιρνω προβιοτικα...κ δεν με ενοχλει τπτ..γιεαααα..
    Παιρνε το μεχρι να συνηθίσεις, αφου σε επιασε παλια θα σε πιασει κ τωρα..
    και αν βαλω 30 κιλα????? πφφφφ

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Κατσε κ γω παιρνω on and off ssri 10 χρονια τωρα..σε πληροφορω ειμαι αδυνατη γτ κανω αθλημα κ χορο.
    ο.τι φοβομουν τπτ δεν συνεβει...κ επισης τωρα εδω κ κατι μηνες παιρνω κ μισο ρεμερον καθε βραδυ κ παλι δεν εχω βαλει κιλα ...γτ κανω ισορροπημενη διατροφη κ γυμναζομαι φουλ.
    σημερα εχω 2 ωρες προπονηση, αρα τα σσρι δεν παχαινουν απο μονα τους αλλα απο τον τροπο ζωης μας..
    ριξτο στο περπατημα κ θα δεις θα πας πολυ καλα!! κανε υπομονη...αντε το πολυ να παρεις 3 κιλα κλαιν..
    κοψε ζαχαρη κ μαλακιες συσκευασμενες κ θα δεις τπτ δεν θα παθεις.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ΠΟΤΕ χρειαζεται εμπιστοσυνη κ ΠΟΤΕ στατηγικη?
    By αλεξανδρος_77 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-2016, 16:38
  2. Replies: 5
    Last Post: 06-07-2015, 14:01
  3. ΝΙΩΘΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-01-2013, 09:47
  4. Ποτε, ποτε, ποτε μην το βαζετε κατω
    By Madlylove in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 52
    Last Post: 05-12-2012, 18:29
  5. Ποτε το εγω γινεται μοναξια;και ποτε το σημπαν ολοκληρο
    By pikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 02-08-2008, 01:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •