Ν'ακολουθήσω το πάθος μου λοιπόν? - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 181 to 187 of 187
  1. #181
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    χμμμ τι να συνεβαινε ομως πριν τα 22????

    σοδομααααααααααα και γομορααααααααααα!!!!
    αισχος κυριε προεδρε!!!

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by krino
    ενω εσυ που τα ειπες ολα και την πασα αληθεια το εχεις δίζυγο??

    :P:P:P:P
    δεν με ενδιαφέρει προσωπικα...πραγματικά για μένα δεν έχει σημασία... και ξέρεις γιατί δεν με νοιάζει οαριθμός? γιατί οι άνθρωποι που έκανα έρωτα μαζί τους σημαίναν κάτι για μένα...δεν ήταν \"αχ, ρε γαμώτο, πως να περάσα την ώρα μου?αχ!καλέ ναι...δεν πάω να.....\"
    είχα σχέση μαζί τους, ένοιωθα, δεν πήγαινα ποτέ απλά για να ππάω, δεν πήγαινα ποτέ με τον πρώτο τυχόντα, έπρεπε να ερωτευτώ, να νοιώσω ρε παιδί μου...οπότε...δεν έχει σημασία που δεν ήταν 3 αλλά ήταν 23,33, ή 333...σημασία έχει τι νοιώθεις και γι\' αυτό που κάνεις να μην ντροπιάζεις τον εαυτό σου...

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by krino
    χμμμ τι να συνεβαινε ομως πριν τα 22????

    σοδομααααααααααα και γομορααααααααααα!!!!
    αισχος κυριε προεδρε!!!
    ισόβια!!!!!
    τίποτα το φοβερό...όταν γνωρίζεις την πρώτη σου αγάπη στα 17 και κρατάει 3 χρόνια και η πρώτη σου επαφή είναι στα 18....τι σοδομα και τι γόμορα να κάνεις χρυσέ μου, ούτε ο σπιλμπερκ να ήσουν...!!!!!!!!!!!!!:P:P:P:P:P:P
    συκοφαντίες κύριε Πρόεδρε...

  4. #184
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by dodis
    συκοφαντίες κύριε Πρόεδρε...


    Μια μέρα εκεί που κολυμπούσα στη λίμνη με πλησίασε ένας βάτραχος. Προς μεγάλη μου έκπληξη ο βάτραχος μου μίλησε με ανθρώπινη φωνή και σε
    άπταιστα ελληνικά! Μου είπε ότι ξέρει τους έξι τυχερούς αριθμούς για την επόμενη κλήρωση του λόττο και ότι θα μου τους έλεγε για να με κάνει
    πλούσιο! Πριν προλάβω να συνέλθω από το φοβερό σοκ, ο βάτραχος μου αραδιάζει έξι αριθμούς και φεύγει αφήνοντας με άφωνο
    Την επόμενη μέρα, αφού το σκέφθηκα λίγο, είπα στον εαυτό μου:
    Ρε δεν πάω να το παίξω το λόττο; Που ξέρεις τι γίνεται καμιά φορά;
    Όντως λοιπόν, παίζω τους αριθμούς που μου είχε υποδείξει ο βάτραχος και κερδίζω 500.000.000 δραχμές.
    Τρελός από χαρά, τρέχω στη λίμνη για να βρω το θεόσταλτο βάτραχο και να τον ευχαριστήσω για το υπέροχο δώρο του.
    ... μετά από λίγες βουτιές τον συναντάω πάλι και του λέω:
    Βάτραχε σου χρωστάω τα πάντα! Πες μου τι θέλεις για δώρο και εγώ θα σου το αγοράσω!
    Αυτός ήρεμος μου απαντάει ότι δεν θέλει υλική αποζημίωση αλλά προτιμά να του κάνω πρωκτικό σεξ! Σοκαρισμένος εγώ, μένω άναυδος για λίγο, αλλά μετά από λίγες στιγμές σκέφτομαι ότι τελικά αυτό που μου ζητάει είναι λίγο μπροστά σ αυτά που έδωσε αυτός σε μένα.. Έτσι λοιπόν του λέω ότι θα ικανοποιήσω την επιθυμία του και θα τον πάρω παρά φύσιν
    Του τον βάζω, λοιπόν, από πίσω και αρχίζω τις παλινδρομικές κινήσεις Ξαφνικά και εντελώς απροειδοποίητα, ο βάτραχος μεταμορφώνεται σε ένα 16χρονο κοριτσάκι!

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    θέλεις να μας πει κάτι ο ποιητής?

  6. #186
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οτι συμφωνω μαζι σου περι συκοφαντιες.....
    :D

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    :cool:

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •