Ν'ακολουθήσω το πάθος μου λοιπόν?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 187
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098

    Ν'ακολουθήσω το πάθος μου λοιπόν?


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    για πες το κατιτις σου...
    κι εσύ λοστάκο μου....δεν απάντησες...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μαστα....
    γραψε τι ακριβως εννοεις, σε τι συνθηκες και ποιο ειναι το παθος να σου πω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    ουφ...!!παθος...ρε παιδί μου...πάθος...γνωρίζεις έναν άντρα, τέλειο για τα δικά σου δεδομένα..τον θες πολύ...θες κάθε φορά που τον βλέπεις να τον βουτήξεις και ότι να\' ναι...δεν θα πω τι ακριβώς γιατί θα μας την πέσουν...!
    οι συνθήκες....εγω σε μια σχέση που μέχρι τώρα δεν έδειχνε σημάδια επιβίωσης...μετά απο έναν μεγαααααλο καυγά και χωρισμό, και ξανα καυγά....άλλαξε πάρα πολύ...μετά αρραβωνιαστήκαμε και τώρα είμαστε πολύ καλά...τον αγαπάω...
    ο \"άντρας όνειρο\" έχει σχέση και μάλλον του άρεσα....δεν έχει ανοιχτεί τόσο για να σου πω ακριβώς τι γίνεται....
    αλλά μέχρι εκεί...
    δεν ακολούθησα το παθος μου....ίσως να μπορούσα...απλά κάθε φορά που ακολουθώ την καρδιά μου τα κάνω πραγματικά σκατά οπότε για αποφάσεις σοβαρές ακολουθώ λογική.....
    δεν ξέρω αν κάνω καλά ή όχι...
    έπρεπε να ακολουθήσω το παθος μου? την επόμενη φορά που θα τον συνατήσω να κάνω αυτό που σκέφτομαι ή όχι...αν το κάνω αλλά φοβούμαι πως θα γίνουν όλα σκατά....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    απλά αυτό που ξέρω είναι πως δεν πρόκειται να βγάλει πουθενά γιατί είμαι κολλημένη στον δικό μου και απ\' ότι έχει αποδειχθεί μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε...
    απλά δεν θέλω να ταλαιπωρήσω έναν άνθρωπο που δεν μου έχει φταίξει σε τίποτα και να τον μπερδέψω και να τον μπλέξω...
    δεν ακολούθησα το πάθος μου λοιπόν...έπρεπε?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    δοδις,

    ελα μωρε παθος ειναι..... δωστου εκει περα μια να παει απο κει που ηρθε.........

    να σου πω... αληθεια και αυτο το \"παθος\" (οπως το λες) εχει σχεση???

    ρε κρινο βοηθα λιγο ρε συ... η κοπελα δεν ξερει τι να αποφασισει.... να ακολουθησει το παθος της τελικα??? ε????

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    ναι έχει.
    τι έννοείς ρε λοστάκο? τι να κάνω δηλαδή?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    Αν πιστευεις οτι ακολουθώντας το παθος σου θα δημιουργηθουν κ συναισθηματα, οχι να μην κανεις απολυτως τιποτα....Αν ομως μπορεις να ζησεις σκετο παθος χωρις να περιμενεις κατι απο αυτον μελλοντικα δεν βλεπω κατι κακο ωστε να μην το κανεις(εκτος του οτι κ οι δυο σας θα απατησετε τους συντροφους σας...)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    thanks πενούλα...ειλικρινα δεν ξέρω τι θα γίνει...γι\' αυτό και το φοβάμαι...το σίγουρο είναι ότι το θέλω πολύ, απο την πρώτη στιγμή που τον είδα...αλλά....αυτό το διαβολεμένο αλλά μου την δίνει....

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    εγω οπως παντα βαζω το παθος πανω απο ολα...
    Τωρα το παθος δεν μπορει να αφηνεται μονο του γιατι μπορει να γινει καταστροφικο.
    Νομιζεις οτι το παθος σου μπορει να σε καταστρεψει???
    Αν ναι, τοτε πρεπει να βαλεις και την λογικη μεσα και να αρχισεις να ζυγιζεις.
    Θελει ομως σωστη δοση και απο τα δυο.

    Το παθος σου απο οτι λες δεν ειναι ο αρραβωνιαστικος σου αλλα καποιος αλλος που ομως ειναι σε σχεση.
    Δυστυχως διαλεξες.... πιασμενο παθος...
    :P

    Τελικα θες να ολοκληρωσεις μια σχεση μεχρι και γαμο αλλα οχι με παθος.




    Εχεις δυο επιλογες:
    Ειτε να μεινεις με οτι εισαι, ειτε να συνεχισεις να ψαχνεις με οτι προκειται να σου φερει το μελλον.
    Και τα δυο εχουν ρισκα και ποτε δεν μπορεις να ξερεις αν θα πραξεις σωστα πριν δοκιμασεις.
    Στην πρωτη περιπτωση μπορει σε καποια χρονια ενω θα εισαι παντρεμενη να βρεις το παθος σου και να χωρισεις ενω στη δευτερη θα κανεις σχεσεις και ξανα μανα σχεσεις μεχρι να δεις το ονειρο σου να γινεται πραγματικοτητα.

    Τελικα ο καθενας μας κανει οτι εχει σαν προτεραιοτητα με βαση τις αναγκες του.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    να σου πω...τα πάθη πάντα είναι καταστροφικά...για μένα τουλάχιστον ήταν....γι\' αυτό αποφάσισα να είμαι με έναν άνθρωπο που δεν έχω πάθος....
    αλλά θα σκάσω ρε παιδί μου...δεν μπορώ....μου έχει κολλήσει...να σου πω...σκέφτομαι να βουτήξω και ότι γίνει...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αστο και κατσε στα αυγα σου.
    αλλιως θα γινεις μια ωραια πεταλουδαααααα.....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    χαχαχααχαχαχχαχαχα!!!!!!!
    όχι δεν θέλω να γίνω μια ωραία πεταλούδα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    dodis,

    διαβαζοντας τα οσα γραφεις, μου δημιουργηθηκε μια απορια:πώς κ αποφάσισες να επισημοποιησεις τη σχέση σου?

    Η αληθεια ειναι πώς δεν εχω παρακολουθησει τί γράφεις απο την αρχη, αλλα απο τα τελευταια post που ειδα αναρτημενα απο σενα, σκεφτηκα τί σε κανει να προχωρεις σε μια τετοια αποφαση
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    θελει να γινει μανα.

    :P

Page 1 of 13 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •