Θέλει χρόνο γιατί την πιέζω η δεν ξέρει τι θέλει; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 161
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Είμαι πολύ χάλια με έχει πάρει από κάτω.. κλαίω δεν μπορώ να κοιμηθώ να κάνω εργασίες για την σχολή τίποτα... Πώς έφτασα έτσι.. νομιζα είχα αλλάξει..

  2. #32
    george1520
    Guest
    Ο λόγος που κλαις;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ο λόγος που κλαις;
    ειμαι παρα πολυ ευαισθητος σαν ατομο μα παρα πολυ ..

  4. #34
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Είμαι πολύ χάλια με έχει πάρει από κάτω.. κλαίω δεν μπορώ να κοιμηθώ να κάνω εργασίες για την σχολή τίποτα... Πώς έφτασα έτσι.. νομιζα είχα αλλάξει..
    Γιατί να κλαις....; ότι είναι να γίνει Θα γίνει.....
    Παρασύρθηκες ...δεν πειράζει....σε όλους μπορεί να συμβεί δεν τη σκότωσες κιόλας....

    Άφησε την να δει τι θέλει και ότι και αν γίνει δεν πρζ...Έτσι ειναι οι ανθρώπινες σχέσεις κάνεις δεν σου εγγυάται ότι θα κυλήσουν ομαλά

    Τι είχες και τι έχασες στη τελική .......ένα μήνα μόνο τη γνωρίζεις

  5. #35
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    ειμαι παρα πολυ ευαισθητος σαν ατομο μα παρα πολυ ..
    Δεν πρζ κι άλλοι είναι σαν εσένα ευκαιρία να δυναμώσεις από τις έμπειριες της ζωής......αν κάποια ήταν φουλ καψούρα δεν θα την χάλαγε η στάση σου ...
    Αλλά πρέπει να υπάρχει το ίδιο ταιμινγκ και γ τους 2.....να είναι δλδ κεραυνοβολος

    Εντάξει θα μάθεις την επόμενη φορά

  6. #36
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    ειμαι παρα πολυ ευαισθητος σαν ατομο μα παρα πολυ ..
    Δεν έχει να κάνει με ευαισθησία αυτό. Έχει να κάνει με το ποσό πιστεύεις στον εαυτό σου.. Και εσύ δεν πιστεύεις. Γιαυτό και την ήθελες τόσο πολύ κοντά σου. Πρέπει να κάνεις δουλειά για να φτιάξεις την σχέση σου με τον εαυτό σου γιατί πληγωνεσαι και ταλαιπώρησε χωρίς λόγο. Όσο αφορά αυτήν.. Της είπε τι σκέφτεσαι. Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Μην την παρακαλέσεις, μην κλάψεις. Μην μειώσεις τον εαυτό σου μπροστα της. Μια επιθυμία σου εξέφρασες. Λανθασμένη? Ποιος ξέρει? Να πούμε ναι είναι!! Απολογήθηκες. Ως εκεί! Μην ρίξεις την αξία σου.
    Εχεις ανοίξει κάποιο άλλο θέμα όσο αφορά την σχέση που έχεις με εσένα? Από ότι βλέπω είσαι μέλος από το 14.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    276
    ειχα ανοιξει κατι θεματα και παλιοτερα.. παντα ειχα προβλημα με τις κοπελες που εκανα κατι.. και τις περισσοτερες φορες εγω τα δημιουργουσα αθελα μου φυσικα
    Το μεγαλυτερο μου θεμα ειναι οτι δεν εχω αυτοπεποίθηση και το ξερω πολυ καλα , ξερω πως εαν την αποκτησω θα μπορω να πεταξω ψηλα . δεν ξερω πως οχι

  8. #38
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    ειχα ανοιξει κατι θεματα και παλιοτερα.. παντα ειχα προβλημα με τις κοπελες που εκανα κατι.. και τις περισσοτερες φορες εγω τα δημιουργουσα αθελα μου φυσικα
    Το μεγαλυτερο μου θεμα ειναι οτι δεν εχω αυτοπεποίθηση και το ξερω πολυ καλα , ξερω πως εαν την αποκτησω θα μπορω να πεταξω ψηλα . δεν ξερω πως οχι
    Αφού το ξέρεις αυτό πρέπει να το δουλέψεις......λογικά περιμένεις την οποιαδήποτε κοπέλα να έρθει να σου γεμίσει το συναισθηματικό σου κενό.......να έρθει και μέσω αυτής να επιβεβαιώσεις την αξία σου....Αυτό όμως δεν μπορεί να συμβεί....μόνος σου πρέπει να πιστεύεις σε σένα και να είσαι καλά με τον εαυτό σου και όχι να το περιμένεις αυτό απέξω....

    Τις τρομάζεις και τις πιέζεις με το να γίνεσαι απαιτητικός εξ αρχής......είναι βάρος για τον άλλο που βρίσκεται στην αρχή της γνωριμίας....

    Αν αντιμετωπίζεις επαναλαμβανόμενα το ίδιο θέμα καλό θα ήταν να το δεις με κάποιο ειδικό

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    127
    Φίλε μου περνάς καψούρα μεγάλη. Όσο πιο μικρός το περνάς τόσο καλύτερα! Η ουσία είναι να μην καψουρευεσαι καθεμία που γνωρίζεις. Το κλάμα καλό θα σου κάνει στο σπίτι μόνος σου φυσικά όχι μπροστά σε άλλους. Ωραία στα είπαν τα κορίτσια από πάνω. Δώσε χρόνο να δεις τι θα κάνει αλλά αν δεις και σε πειράζει η κατάσταση εξαφανίσου εσύ και ξέχνα την. Επίσης καλό είναι να μάθεις κ εσύ να είσαι λίγο ανεξάρτητος. Φίλους έχεις; βγαίνετε; χόμπι; κάτι να απασχολείς το μυαλό σου γενικώς;τι κενό σου καλύπτει η συγκεκριμένη; αφού σου είπε ότι το μυαλό της είναι αλλού!

  10. #40
    george1520
    Guest
    Είναι βαρύ φορτίο για ένα άνθρωπο να πρέπει να σου γεμίσει το κενό. Το οποίο κενό δεν στο άνοιξε αυτός. Και δεν στο λέω γιατί είμαι καλύτερος. Ολοι πάνω κάτω έχουμε τα θέματα μας. Αλλά πρέπει να κάνουμε κάτι να τα αλλάξουμε. Και όχι για τους άλλους. Αλλά για εμάς.

  11. #41
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by driveme View Post
    Φίλε μου περνάς καψούρα μεγάλη. Όσο πιο μικρός το περνάς τόσο καλύτερα! Η ουσία είναι να μην καψουρευεσαι καθεμία που γνωρίζεις. Το κλάμα καλό θα σου κάνει στο σπίτι μόνος σου φυσικά όχι μπροστά σε άλλους. Ωραία στα είπαν τα κορίτσια από πάνω. Δώσε χρόνο να δεις τι θα κάνει αλλά αν δεις και σε πειράζει η κατάσταση εξαφανίσου εσύ και ξέχνα την. Επίσης καλό είναι να μάθεις κ εσύ να είσαι λίγο ανεξάρτητος. Φίλους έχεις; βγαίνετε; χόμπι; κάτι να απασχολείς το μυαλό σου γενικώς;τι κενό σου καλύπτει η συγκεκριμένη; αφού σου είπε ότι το μυαλό της είναι αλλού!
    Δεν είναι θέμα καψουρας αλλα θέμα ανασφάλειας του θεματοθετη όπως λέει και ο ίδιος....γτ συμβαίνει συνέχεια.....
    Ο έρωτας όμως σε θέλει ολόκληρο για να τον ζήσεις......

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Location
    en chute libre
    Posts
    114
    Quote Originally Posted by driveme View Post
    Το κλάμα καλό θα σου κάνει στο σπίτι μόνος σου φυσικά όχι μπροστά σε άλλους.
    Σωστός. Γιάννη δείξε χαρακτήρα! Εγώ είμαι 10 χρόνια μεγαλύτερη σου και έκλαιγα στη δουλειά

  13. #43
    george1520
    Guest
    Το κλάμα είναι δύναμη.. Το θέμα είναι να μην μείνει κάποιος εκεί. Να κλαίει και απλά να κοιτάει το ταβάνι.. Πρέπει να σταθείς στα πόδια σου για να αντιμετωπίσεις το οτιδήποτε. Μια φορά ζούμε εξάλλου... Νομίζω δηλαδηηηη :)

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    127
    Είναι ασθένεια η καψούρα. Miliva η ανασφάλεια του δημιουργεί καψούρα. Το αποτέλεσμα είναι τα ίδια συμπτώματα. Εγώ πέρασα τα ίδια με το Γιάννη περίπου στα 24.λειτουργουσα έτσι και επειδή καταλάβαινα ότι δεν ήμουν εγώ σηκώθηκα και έφυγα. Εξαφανίστηκα.το καταλαβαίνεις ότι κάνεις μ&€#&κιες.v for vendetta, ελπίζω στη δουλειά να δούλευες μόνη σου;)

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    127
    Επίσης Γιάννη κάτι σημαντικό το οποίο συγχώρεσε με άλλα δεν το έχω καταλάβει. Έχετε ολοκληρώσει;

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ξέρει τι θέλει η με παίζει ;
    By giannis97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 109
    Last Post: 02-05-2018, 23:44
  2. δεν είναι σίγουρη.. θέλει χρόνο..
    By giannis97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 19
    Last Post: 01-09-2014, 18:41
  3. χωριςαμε επειδη θελει χρονο να σκεφτει
    By christos___1985 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 25-08-2014, 19:16
  4. Θελει χρονο....
    By jennyjuly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 19-09-2012, 16:41
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ+ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-2008, 15:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •