Κρεατοελια στο κεφάλι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74
  1. #1

    Κρεατοελια στο κεφάλι

    Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό ήρθα να σας πω ένα θέμα που με αγχωσε αρκετά σήμερα έχω μια κρεατοελια στο κεφάλι πάνω δεξιά εδώ και καιρό δεν θυμάμαι πόσο καιρό αλλά την έχω μήνες την προσεχή συνέχεια γιατί δεν ήξερα καν τι είναι αλλά υπέθεσα ότι είναι κρεατοελια μετά δεν ξανά ασχολήθηκα γιατί ούτε πονούσε ούτε τίποτα σήμερα όμως πρόσεξα ότι έχει αλλάξει χρώμα και χέστηκα πάνω μου μόνο όταν την ακουμπάω τσούζει και επειδή έχω και κάτι σαν ζαλάδες εδώ και μέρες που νομίζω ότι είναι από άγχος τα συνδιασα μαζί με την κρεατοελια και νομίζω ότι έχω καρκίνο στο κεφάλι μπήκα και διάβασα στο ίντερνετ για κρεατολιες που αλλάζουν χρώμα και έλεγε για καρκίνο πείτε μου λίγο ξέρει κανείς κάτι πάνω στο θέμα αυτό???????? Φοβαμαι

  2. #2
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό ήρθα να σας πω ένα θέμα που με αγχωσε αρκετά σήμερα έχω μια κρεατοελια στο κεφάλι πάνω δεξιά εδώ και καιρό δεν θυμάμαι πόσο καιρό αλλά την έχω μήνες την προσεχή συνέχεια γιατί δεν ήξερα καν τι είναι αλλά υπέθεσα ότι είναι κρεατοελια μετά δεν ξανά ασχολήθηκα γιατί ούτε πονούσε ούτε τίποτα σήμερα όμως πρόσεξα ότι έχει αλλάξει χρώμα και χέστηκα πάνω μου μόνο όταν την ακουμπάω τσούζει και επειδή έχω και κάτι σαν ζαλάδες εδώ και μέρες που νομίζω ότι είναι από άγχος τα συνδιασα μαζί με την κρεατοελια και νομίζω ότι έχω καρκίνο στο κεφάλι μπήκα και διάβασα στο ίντερνετ για κρεατολιες που αλλάζουν χρώμα και έλεγε για καρκίνο πείτε μου λίγο ξέρει κανείς κάτι πάνω στο θέμα αυτό???????? Φοβαμαι
    Ναι ξέρει, ο δερματολόγος.
    Κλείσε ένα ραντεβού από Δευτέρα και μέχρι τότε μην το σκέφτεσαι καν.
    Πάντα σκεφτόμαστε το χειρότερο σενάριο λόγω φόβου. Δεν θα είναι κάτι, μην αγχώνεσαι!

  3. #3
    Ναι πρέπει να παω σε δερματολόγο, το άλλο που με στεναχωρεί είναι ότι συνέχεια ζαλίζω τους γονείς μου και τρέχουμε συνέχεια σε γιατρούς

  4. #4
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Καλησπέρα παιδιά μετά από καιρό ήρθα να σας πω ένα θέμα που με αγχωσε αρκετά σήμερα έχω μια κρεατοελια στο κεφάλι πάνω δεξιά εδώ και καιρό δεν θυμάμαι πόσο καιρό αλλά την έχω μήνες την προσεχή συνέχεια γιατί δεν ήξερα καν τι είναι αλλά υπέθεσα ότι είναι κρεατοελια μετά δεν ξανά ασχολήθηκα γιατί ούτε πονούσε ούτε τίποτα σήμερα όμως πρόσεξα ότι έχει αλλάξει χρώμα και χέστηκα πάνω μου μόνο όταν την ακουμπάω τσούζει και επειδή έχω και κάτι σαν ζαλάδες εδώ και μέρες που νομίζω ότι είναι από άγχος τα συνδιασα μαζί με την κρεατοελια και νομίζω ότι έχω καρκίνο στο κεφάλι μπήκα και διάβασα στο ίντερνετ για κρεατολιες που αλλάζουν χρώμα και έλεγε για καρκίνο πείτε μου λίγο ξέρει κανείς κάτι πάνω στο θέμα αυτό???????? Φοβαμαι
    Ο καρκίνος από που προέκυψε; Από τον πονοκέφαλο; Θα την δει ο δερματολογος και θα σου πει. Αν σε ενοχλεί κιόλας ρώτησε τον αν κάνει να την αφαιρέσεις. Και σου το λέει κάποιος που έχει χωράφια ολόκληρα από ελιές το σώμα του (πολύ μικρές) και θα τις αφαιρέσω τις επόμενες μέρες... Είναι και η εποχή τους τώρα .

  5. #5
    Δεν ξέρω σκέφτομαι ότι ίσως αυτη ελιά είναι η αιτία που προκαλούσε τις ζαλάδες δεν ξέρω έχω τρελαθεί ήταν κόκκινη και τώρα έχει γίνει κάπως σκούρα δεν ξέρω δεν μπορώ να διακρίνω καλά το χρώμα του και η ρίζα από κάτω πρόσεξα ότι έχει λίγο αιμα
    Last edited by Γιάννης Βάγιας; 01-12-2019 at 01:56.

  6. #6
    Νομίζω ότι παίζει να την είχα από το καλοκαίρι

  7. #7
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Νομίζω ότι παίζει να την είχα από το καλοκαίρι
    Μόνο ο δερματολογος ξέρει... Χαλάρωσε. Σίγουρα αγχώνεσαι αδικα

  8. #8
    Ξέρω όμως μετά από αυτό που διάβασα στο ίντερνετ δηλαδή μόλις αλλάζει χρώμα σημαίνει ότι έχεις κάρκινο έχω χεστη πάνω μου και δεν μπορώ να ηρεμήσω

  9. #9
    Τώρα έτσι όπως την βλέπω μου κάνει ότι μπορεί να είναι και μοβ

  10. #10
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Ξέρω όμως μετά από αυτό που διάβασα στο ίντερνετ δηλαδή μόλις αλλάζει χρώμα σημαίνει ότι έχεις κάρκινο έχω χεστη πάνω μου και δεν μπορώ να ηρεμήσω
    Ααα διάβασες στο ίντερνετ. Εε μην πας γιατρό. Πήγαινε ξάπλωσε και περίμενε να πεθάνεις..

    Το ίντερνετ θα σου γράψει το χειρότερο σενάριο για όλα. Κακός σύμβουλος.. Στον γιατρό να πας. Μόνο αυτός ξέρει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Εχω κ γω μια τεραστια χρονια τωρα, αλλα απο την αριστερή μερια..γτ να μου κολλησει οτι ειναι καρκινος καλε? Οτι διαβαζεις το πιστευεις?
    Εγω πηγα σε γιατρο παλια γτ θελω να την αφαιρεσω, αλλα ολο ξεχνιεμαι κ την αφηνω...κουλαρε

  12. #12
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    Εχω κ γω μια τεραστια χρονια τωρα, αλλα απο την αριστερή μερια..γτ να μου κολλησει οτι ειναι καρκινος καλε? Οτι διαβαζεις το πιστευεις?
    Εγω πηγα σε γιατρο παλια γτ θελω να την αφαιρεσω, αλλα ολο ξεχνιεμαι κ την αφηνω...κουλαρε
    Εμένα με φόβισε το γεγονός ότι άλλαξε χρώμα μόνο αυτό ούτε μεγάλωσε ούτε μου είναι αισθητική μόλις την πιάνω τσούζει και πονάει λίγο και την νιώθω λίγο κάτι σαν ξεραμενει .. υπάρχει περίπτωση να φύγει?

  13. #13
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ααα διάβασες στο ίντερνετ. Εε μην πας γιατρό. Πήγαινε ξάπλωσε και περίμενε να πεθάνεις..

    Το ίντερνετ θα σου γράψει το χειρότερο σενάριο για όλα. Κακός σύμβουλος.. Στον γιατρό να πας. Μόνο αυτός ξέρει.
    Ξέρω ότι κάνω μεγάλο κακό στον εαυτό μου απ'την στιγμή που μπαίνω στο ίντερνετ και διαβάζω διάφορα άλλα φοβήθηκα πολυ. Τι να πάω να πω πάλι στους γονείς μου ? Συνέχεια τους αγχωνω και αυτούς και έχουν και τα δικά τους θέματα και δεν θέλω να τους φορτώνω

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Καπως την ερεθίσες οκ στο τριχωτο ειναι ..Ακόμα κ το χτενισμα μπορει να την ερεθισει.
    Για την υποχονδριαση κανεις κατι?γτ για την ελια οκ θα πας δερματολογο..το ποιντ ομως ειναι οτι εχεις υποχονδριαση.

  15. #15
    Μπορεί και να την ερέθισα δεν ξέρω... Εμ υποχονδρίαση τι είναι?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Παράξενο Κεφάλι
    By venom in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-2021, 23:38
  2. Πόνος στο κεφάλι όταν κουνάω το κεφάλι
    By ελενη0 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 4
    Last Post: 05-07-2019, 02:34
  3. Πόνος στο κεφάλι
    By hagard in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 03-11-2018, 16:42
  4. Μούδιασμα στο κεφάλι
    By Nikoss12 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 29-05-2016, 06:32
  5. Ανατριχιασμα στο κεφαλι
    By opalakia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 05-12-2015, 18:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •