Φυτρωνουν μπουγατσες; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Σημερα η μανα μου αντι αλλου φαγητου εφτιαξε μηλοπιτα. Σου λεει θα ντραπεις να την πεταξεις, θα αναγκαστεις να την φας.
    Ορέστη σου εύχομαι την νέα χρονιά να ασχοληθείς με τον ευατο σου τόσο πολύ όσο ασχολείσαι με την μαμά σου!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αυτη ασχολειται μαζι μου.Εγω ειχα σχεδον 2 χρονια να της μιλησω και αυτης και του αδερφου μου.

  3. #33
    george1520
    Guest
    Τελικά Ορέστη.. Φυτρώνουν μπογατσες; φτάσαμε στην 3η σελίδα και δεν μάθαμε..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τωρα μπορει να μην φυτρωνουν μπουγατσες , στο μελλον ομως θα φυτρωνουν , και στο απωτερο μελλον , θα ειναι σε μορφη χαπιου ...... η μπορει και νη μην υπαρχουν πλεον , ....... στην εποχη μου υπηρχαν ζαχαροπλαστεια , πουλουσαν μονο παστες , ( πηγαιναμε και τα ραντεβου μας εκει ) , οχι σαν τα σημερινα ντονατ , κατι διαφορετικο.... βλεπετε σμρα να υπαρχουν παστες ? μονο στην επαρχια ......το δε γαλα κρατουσε 3 μερες , μετα χαλαγε .... ποοοοοσο κραταει το σημερινο, 30 μερες ? μπα , τρελοι θαστε .....δεν υπαρχει τετοιο γαλα ...τοτε αυτο θα λεγαμε ... στην εποχη μου , δεν υπηρχαν κυματα στην θαλασσα , ουτε τσουχτρες , δεν τσιμπουσαν οι σφηκες , ουτε σεισμοι υπηρχαν , και τοτε το καλοκαιρι κρατουσε 11,5 μηνες .....
    Last edited by Macgyver; 31-12-2019 at 05:19.

  5. #35
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Τωρα μπορει να μην φυτρωνουν μπουγατσες , στο μελλον ομως θα φυτρωνουν , και στο απωτερο μελλον , θα ειναι σε μορφη χαπιου ...... η μπορει και νη μην υπαρχουν πλεον , ....... στην εποχη μου υπηρχαν ζαχαροπλαστεια , πουλουσαν μονο παστες , ( πηγαιναμε και τα ραντεβου μας εκει ) , οχι σαν τα σημερινα ντονατ , κατι διαφορετικο.... βλεπετε σμρα να υπαρχουν παστες ? μονο στην επαρχια ......το δε γαλα κρατουσε 3 μερες , μετα χαλαγε .... ποοοοοσο κραταει το σημερινο, 30 μερες ? μπα , τρελοι θαστε .....δεν υπαρχει τετοιο γαλα ...τοτε αυτο θα λεγαμε ...
    Σε μορφή υποθετου να μην βγει και είμαστε εντάξει.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Σε μορφή υποθετου να μην βγει και είμαστε εντάξει.

    Μα το υποθετο ειναι υποθετικο, υποθετεις οτι βαζεις υποθετο .......υποθετικα μιλωντας ....

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    16
    Ω ρε φίλε τραβάς μεγάλο κουπί ..... Κι εγώ τραβάω το.ιδιο .....με διαταραγμένη αδελφή εγω ....... Ο αδελφός σου θέλει τον έλεγχο πάνω σου και έχει πρόβλημα ο ιδιος για αυτό σε θέλει παχύ για να μη φύγεις ..... Από το.σπιτι ..... Στο οποίο μένετε μια μάνα ένα γιος 40+ κι ένας γιος 50+ αυτό από μόνο του είναι πρόβλημα ....δοκίμασε να βγεις να γνωρίσεις κανένα κορίτσι και να παντρευτείς ......να τους αφήσεις να τρώνε μπουγάτσες....αλλά θα σου πω το.αποτελεσμα .....δεν θα φύγεις ποτέ γιατί ουσιαστικά δεν θέλεις να φυγεις ...... Θέλεις να μένεις και να βασανίζεσαι....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Εβη2020 View Post
    Ω ρε φίλε τραβάς μεγάλο κουπί ..... Κι εγώ τραβάω το.ιδιο .....με διαταραγμένη αδελφή εγω ....... Ο αδελφός σου θέλει τον έλεγχο πάνω σου και έχει πρόβλημα ο ιδιος για αυτό σε θέλει παχύ για να μη φύγεις ..... Από το.σπιτι ..... Στο οποίο μένετε μια μάνα ένα γιος 40+ κι ένας γιος 50+ αυτό από μόνο του είναι πρόβλημα ....δοκίμασε να βγεις να γνωρίσεις κανένα κορίτσι και να παντρευτείς ......να τους αφήσεις να τρώνε μπουγάτσες....αλλά θα σου πω το.αποτελεσμα .....δεν θα φύγεις ποτέ γιατί ουσιαστικά δεν θέλεις να φυγεις ...... Θέλεις να μένεις και να βασανίζεσαι....
    Γιατι θελω να βασανιζομαι;

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •