Δεν είμαι καλα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 230
  1. #61
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis78 View Post
    μια χαρα σπασμο κανει ο οισοφαγος λογω αγχους και μας φοβιζει...


    Σπασμούς νιώθω ενίοτε, αλλά αυτό δεν είναι πάνω στον οισοφάγο, είναι πόνος στο μέρος της καρδιάς, αριστερά από τη μέσα μεριά του στήθους. Και νιώθω και στο στομάχι περιστασιακό πόνο αρκετά έντονο. Παίζει λες να είναι κάτι με το στομάχι όλο αυτό; Γαστροσκόπηση έκανα πέρυσι, μήπως έχει αναπτυχθεί κάτι; Παίρνω και το belifax ακόμα, δεν δικαιολογείται να πονάω.

  2. #62
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Το ποιος καταντάει αηδία άστο να το κρίνουν τα μέλη.Προφανως και δε θα δώσω σημασία σε κάποιον που κάνει μόνος του διαγνώσεις.Βρε δε ΠΑ να πάρεις και αγωγή για το aids? Χέστηκα.Αν εσύ δε καταλαβαίνεις ότι έχεις πρόβλημα δε θα ανοίξω το κεφάλι σου να στα βάλω μέσα.Αγενης γίνομαι γιατί κουραζεις.
    Ναι, ακριβώς, άσε να κρίνει ο καθένας ό,τι θέλει και σταμάτα να μας πρήζεις. Με διέγνωσε γιατρός, οπότε προτιμώ να ακούσω τον γιατρό μου και όχι μια άσχετη. Άντε bye τώρα, μην ανοίγεις τα θέματα στα οποία δεν είσαι ικανή να εκφέρεις άποψη και κάνεις σπαμ χωρίς λόγο, κουράζεις.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μια χαρά άποψη είχε ο γιατρός με καθαρή κολονοσκοπηση.Προφανως και σου έγραψε χάπια για να σε ξεφορτωθεί.Γνωρισω καλά πως λειτουργούν οι γιατροί.Σε κλάδο υγείας είμαι.
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Ναι, ακριβώς, άσε να κρίνει ο καθένας ό,τι θέλει και σταμάτα να μας πρήζεις. Με διέγνωσε γιατρός, οπότε προτιμώ να ακούσω τον γιατρό μου και όχι μια άσχετη. Άντε bye τώρα, μην ανοίγεις τα θέματα στα οποία δεν είσαι ικανή να εκφέρεις άποψη και κάνεις σπαμ χωρίς λόγο, κουράζεις.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #64
    Antonis8
    Guest
    Ναι, επειδή του έπεσε λίγο το 300 που του έσκασα είπε να με ξεφορτωθεί. Άσε μας κοπέλα μου, εκθέτεις τον εαυτό σου με αυτά που λες. Δεν με ενδιαφέρουν στο ελάχιστο οι απόψεις μου ούτε αν ισχυρίζεσαι ότι είσαι σε κλάδο υγείας, δεν λαμβάνω υπόψη τη γνώμη ατόμων χωρίς επιχειρηματα και φανερά πανάσχετα. Μου είσαι παντελώς αδιάφορη, σταμάτα να ασχολείσαι μαζί μου.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    119
    ο πονος στο στομαχι δυναμωνε σε εμενα λογω αγχους κλπ, γινοταν υπερκκριση οξεως, κατι φυσιλογικο... αφου εχεις κανει γαστροσκοπηση προσφατα, δεν χρειαζεται να ανησυχεις... δεν αναπτύσσονται τοσο ευκολα και γρηγορα καποια πραγματα.... οπου και να ψαξεις στο ιντερνετ αγχος καταθλιψη κλπ συνδεονται αμεσα με πονο δυσφορια στο στηθος... οκ..?

  6. #66
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis78 View Post
    ο πονος στο στομαχι δυναμωνε σε εμενα λογω αγχους κλπ, γινοταν υπερκκριση οξεως, κατι φυσιλογικο... αφου εχεις κανει γαστροσκοπηση προσφατα, δεν χρειαζεται να ανησυχεις... δεν αναπτύσσονται τοσο ευκολα και γρηγορα καποια πραγματα.... οπου και να ψαξεις στο ιντερνετ αγχος καταγλιψη κλπ συνδεονται αμεσα με πονο δυσφορια στο στηθος... οκ..?/


    Τι να πω ρε φίλε, μακάρι. Θα φάω κάτι ελαφρύ και αν δω ότι με πιάνει άγχος θα πάρω το ζάναξ μην αγχωθώ και τρέχω πάλι βραδυάτικα.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Όσο ανοίγεις θέματα σε ένα δημόσιο φόρουμ να δέχεσαι όλες τις απαντήσεις.Δε θα σου χαϊδεύω τα αυτιά και επίσης δε μπορείς να με διώξεις από κάπου.Δεν είναι το τσιφλίκι του πατέρα σου εδώ.Ανοιγεις το ένα ποστ μετά το άλλο και όλα είναι δίχως βάση διχως κάποια επιβεβαιωμένη γνωμάτευση και είναι και παντελώς ασχετα με το ύφος του φόρουμ.Εδω είναι για ψυχολογικά θέματα τα οποία ναι μεν είναι φανερό ότι έχεις αλλά δε λες ούτε να το παραδεχτείς ούτε να το καταλάβεις.Επιχειρηματα έχω.Δεν έχεις γνωμάτευση ότι είχες παράσιτα εσύ απλά είδες λες ένα σκουλίκι.Αν είχες γνωμάτευση τωρα θα μιλούσαμε αλλιώς.Εισαι κατά φαντασίαν ασθενής και αυτό το γνωρίζουν όλα τα μέλη εδώ.Αν δε μπορείς να δεχτείς την όποια βοήθεια σου προσφέρουμε αλλά και δε μπορείς να αντικρούσεις τις απόψεις μας να μη μπαίνεις στο κόπο να γράφεις.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Απ’οτι εχω καταλάβει αυτον τον καιρο ολοι κατι παθαίνουμε. Και Μαλιστα οι περισσότεροι έχουμε τα ίδια η παρομοια συμπτώματα. Μηπως μας πειράζει ο καιρός η κατι αλλο;

  9. #69
    Antonis8
    Guest
    Νοσ, ούτε καν διαβασα το σεντόνι, τζαπα σκυλιαζεις και γραφεις, μου είσαι παντελώς αδιάφορη κι εσύ και η γνώμη σου,έχεις αποδειξει πολλες φορες ότι είσαι αξιολυπητη, σταματά να μου τριβεσαι επιτελους.
    Quote Originally Posted by Biliskov View Post
    Απ’οτι εχω καταλάβει αυτον τον καιρο ολοι κατι παθαίνουμε. Και Μαλιστα οι περισσότεροι έχουμε τα ίδια η παρομοια συμπτώματα. Μηπως μας πειράζει ο καιρός η κατι αλλο;

    Εγώ την ορθοστατικη την έχω απο τον Σεπτεμβρη. Οταν σταμάτησαν οι ζεστές ενιωσα καλύτερα. Γενικά για ένα διαστημα ήμουν οκ, τώρα την τελευταια εβδομάδα έχω παλι αυτά στα αριστερά κλπ. Ο καιρός ίσως επιβαρυνει μυοσκελετικα,λόγω υγρασιας και είναι πιο εύκολο να σε πιανουν σουβλιες σε διαφορά σημεία.

    Αυτόν με τον πηχη πιυ ειχες γράψει παλια,το επαθα κι εγώ και χθες και σήμερα αριστερά. Δεν ξέρω γιατί αντανακλα εκεί.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δε με ενδιαφέρει αν θα το διαβάσεις εσύ.Με ενδιαφέρει να το διαβάσουν όλοι οι άλλοι
    Λύσσας για να πάρεις λίγη προσοχή.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    119
    μπορει να φταιει και η μελαγχολια του χειμωνα.... μπορει να το γελαμε αλλα τελικα εχει βαση...

  12. #72
    george1520
    Guest
    Κοντεύουν τα Χριστούγεννα.. Παντού παρουσιάζουν την τέλεια ζωή, τα τέλεια Χριστούγεννα.. Όλοι αγαπημένοι.. Ο ένας καταλαβαίνει τον άλλο κι άλλα τέτοια.. Σίγουρα όλο αυτό επηρεάζει την ψυχολογία...

  13. #73
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Δε με ενδιαφέρει αν θα το διαβάσεις εσύ.Με ενδιαφέρει να το διαβάσουν όλοι οι άλλοι
    Λύσσας για να πάρεις λίγη προσοχή.
    Ολοι σε γράφουμε απο ότι βλεπεις και απλα κανεις σπαμ στο θέμα. Αν θες να απευνθεις στους άλλους,μην απευθύνεσαι στο β ενικό σε μένα,λίγη γραμματικουλα δεν έβλαψε κανενα. Αντε μπαι τώρα πολλη σημασία σου έδωσα παλι και πηρες θαρρος. Είσαι φοβερά κουραστικο και τοξικό Ατομό, απορω γιατί μπαίνεις εδώ μέσα, αλλά οκ, όσο δεν τριβεσαι στα δικα μου μπαλακια,κάνε ο,τι θες.

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μιλάς εσύ για σπαμ που έχεις ανοίξει 300 θέματα;αλήθεια τώρα;Θες να σε λυπούνται;τι φάση με σένα;αυτό αποζητας;
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Ολοι σε γράφουμε απο ότι βλεπεις και απλα κανεις σπαμ στο θέμα. Αν θες να απευνθεις στους άλλους,μην απευθύνεσαι στο β ενικό σε μένα,λίγη γραμματικουλα δεν έβλαψε κανενα. Αντε μπαι τώρα πολλη σημασία σου έδωσα παλι και πηρες θαρρος. Είσαι φοβερά κουραστικο και τοξικό Ατομό, απορω γιατί μπαίνεις εδώ μέσα, αλλά οκ, όσο δεν τριβεσαι στα δικα μου μπαλακια,κάνε ο,τι θες.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #75
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis78 View Post
    μπορει να φταιει και η μελαγχολια του χειμωνα.... μπορει να το γελαμε αλλα τελικα εχει βαση...
    Εγώ ειμαι πιό χαλαρος τον χειμωνα,δεν έχω τόσες υποχρεωσεις απο απόψη δουλειας όσο το καλοκαίρι. Με χριστουγεννα κλπ δεν ασχοληθηκα ποτε,δεν πιστευω ,δεν με ενδιαφέρει ο καταναλωτισμος,δεν κάνω συγκρισεις, αλλά σίγουρα ίσως επηρεάζει υποσυνειδητα και αυτό. Αλλά θεωρώ ότι ήμουν χειροτερα με τη ζεστη.

Page 5 of 16 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 13:56
  2. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 13:12
  3. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 22:29
  4. Replies: 26
    Last Post: 13-05-2011, 11:41
  5. ειμαι η τζενη και ειμαι καλα
    By τζενη_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 21
    Last Post: 13-04-2008, 16:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •