Δεν είμαι καλα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 230
  1. #16
    Antonis8
    Guest
    Και έχω παράλληλα ΙΔΨ, PTSD και health anxiety. Εχω και πρόβλημα υγείας και δεν μπορω να το διαχειριστω. Και παράλληλα ειμαι αντιμετωπος με ένα σύστημα που με βγάζει τρελό. Είμαι σίγουρος πως και με κολπυκη μαρμαρυγη να πηγαινα,θα έλεγαν ότι είναι αγχος. Μαθανε να το λένε αυτό για να με διωχνουν. Πηγα με αλλεργική αντίδραση τις λροαλλες. Επειδή έχω άγχος σημαίνει ότι δεν μπορώ να παθω κάτι; Αυτό που επαθα αφότου είδα το αίμα δεν ξέρω τι ηταν. Ηταν κρίση πανικου; Δεν μπορω να καταλαβω. Συνήθως εμένα οι κρισεις πανιμου ξεκινανε , ανεβαίνουν πολυ οι παλμοι για ένα δυο μεπτα και μετά πεφτουν. Σήμερα ήταν για ένα τέταρτο έτσι και ενιωθα διαφορετικούς χτυπους στις καρωτιδες και διαφορετικους στην καρδια.

  2. #17
    george1520
    Guest
    Αιμορροΐδες μπορείς να πάθεις και σε 5 λεπτα.. Το αν εσύ θες σονι και καλά να έχεις κάτι είναι άλλη κουβέντα.. Μπαίνεις σε ένα φόρουμ περιμένεις να ακούσεις γνώμες και αν αυτά που ακούς δεν είναι αυτά που θες αντιδράς. Θες να σου πει κάποιος ότι δεν είσαι καλά; Οκ σου λέω εγώ δεν είσαι καλά, θα πεθάνεις. Πήγαινε ξάπλωσε στο κρεβάτι και περίμενε να πεθάνεις... Ή θα συνέλθεις και να προσπαθήσεις να βγεις από όλο αυτό ή μείνε εκεί να κλαις την μοίρα σου. Όταν περνάμε αυτή την φάση της ζωής μας, το σώμα νιώθει τα πάντα.. Πόνος στο στήθος, αδυναμία, πονοκέφαλο.. Τα πάντα. Ή θα ψάξεις την αιτία που έχεις όλα αυτά.. Γιατί προφανώς το μυαλό προσπαθεί να σου αποσπάσει την προσοχή με "απλά θέματα" ή μείνε εκεί να ασχολησε 24ωρες το 24ωρο με το σωμα σου. Αντί να προσπαθήσεις να οδηγήσεις το μυαλό σου το αφήνεις να σε κάνει ότι γουστάρει. Και στο λέει κάποιος που τα έζησε.. Και όσο για τις κρίσεις πανικού. Δεν είναι πάντα οι ίδιες.. Εγώ μια φορά είχα ταχυπαλμια, άλλη δυσπνοια, άλλη δνε μπορούσα να αθρωσω λέξη. Πάντα γίνεται κάτι, πέφτω. Εχω Ψυχοσωματικα, έχω άγχος.. Εχω τις ίδιες βλακειες που έχουμε όλοι μας..αλλα πεισμωνω. Σταμάτα να φοβάσαι. Και αντιμετώπισε το πρόβλημα σου. Και το πρόβλημα σου φίλε μου δεν είναι το σώμα σου. Αλλα η ψυχή σου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ.με το ζόρι να έχει κατι ρε φίλε..Το ένα θέμα μετά το άλλο όλα με το ίδιο περιεχομενο.καθε μέρα και κάτι νεο
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Αιμορροΐδες μπορείς να πάθεις και σε 5 λεπτα.. Το αν εσύ θες σονι και καλά να έχεις κάτι είναι άλλη κουβέντα.. Μπαίνεις σε ένα φόρουμ περιμένεις να ακούσεις γνώμες και αν αυτά που ακούς δεν είναι αυτά που θες αντιδράς. Θες να σου πει κάποιος ότι δεν είσαι καλά; Οκ σου λέω εγώ δεν είσαι καλά, θα πεθάνεις. Πήγαινε ξάπλωσε στο κρεβάτι και περίμενε να πεθάνεις... Ή θα συνέλθεις και να προσπαθήσεις να βγεις από όλο αυτό ή μείνε εκεί να κλαις την μοίρα σου. Όταν περνάμε αυτή την φάση της ζωής μας, το σώμα νιώθει τα πάντα.. Πόνος στο στήθος, αδυναμία, πονοκέφαλο.. Τα πάντα. Ή θα ψάξεις την αιτία που έχεις όλα αυτά.. Γιατί προφανώς το μυαλό προσπαθεί να σου αποσπάσει την προσοχή με "απλά θέματα" ή μείνε εκεί να ασχολησε 24ωρες το 24ωρο με το σωμα σου. Αντί να προσπαθήσεις να οδηγήσεις το μυαλό σου το αφήνεις να σε κάνει ότι γουστάρει. Και στο λέει κάποιος που τα έζησε.. Και όσο για τις κρίσεις πανικού. Δεν είναι πάντα οι ίδιες.. Εγώ μια φορά είχα ταχυπαλμια, άλλη δυσπνοια, άλλη δνε μπορούσα να αθρωσω λέξη. Πάντα γίνεται κάτι, πέφτω. Εχω Ψυχοσωματικα, έχω άγχος.. Εχω τις ίδιες βλακειες που έχουμε όλοι μας..αλλα πεισμωνω. Σταμάτα να φοβάσαι. Και αντιμετώπισε το πρόβλημα σου. Και το πρόβλημα σου φίλε μου δεν είναι το σώμα σου. Αλλα η ψυχή σου.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    119
    Antonis.... απο την στιγμη που εκανες κολονοσκοπηση αποκλειεται να εχεις κατι σοβαρο και να χανεις αιμα.... αιμμοροιδες οπως ειπαν και πιο πανω μπορεις να παθεις χωρις να το παρεις χαμπαρι, που μπορει ακομα ακομα να δημιουργηθουν εσωτερικα χωρις να τις αντιλαμβανεσαι... δεν ξερω που μενεις και την οικονομικη σου κατασταση, αλλα αν νομιζες οτι με μια γενικη αιματος θα ενιωθες καλυτερα, που νομιζω οτι δεν θα εδειχνε κατι, μηπως να πηγαινες σε καποιο ιδιωτικο κεντρο να την εκανες, σε μιση ωρα εχεις αποτελεσματα με ελαχιστα χρηματα... οπως εχω γραψει εχω ενα καρο συμπτωματα στο στηθος κλπ που με αγχωνουν, αρα το αγχος τα επιδεινωνει... οταν αγχωθουμε ειμαστε ευαλωτοι απεναντι σε οτιδηποτε.... οποτε σκεψου... και ηρεμησε...

  5. #20
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ακριβώς τα ίδια σκεφτόμουν και εγώ.με το ζόρι να έχει κατι ρε φίλε..Το ένα θέμα μετά το άλλο όλα με το ίδιο περιεχομενο.καθε μέρα και κάτι νεο


    Σιγά μην σου ζητήσω και την άδεια για τα πόσα θέματα θα ανοίξω. Μην μπαίνεις στα θέματα μου και ξεκουβάλα με, άντε να δούμε.

  6. #21
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis78 View Post
    Antonis.... απο την στιγμη που εκανες κολονοσκοπηση αποκλειεται να εχεις κατι σοβαρο και να χανεις αιμα.... αιμμοροιδες οπως ειπαν και πιο πανω μπορεις να παθεις χωρις να το παρεις χαμπαρι, που μπορει ακομα ακομα να δημιουργηθουν εσωτερικα χωρις να τις αντιλαμβανεσαι... δεν ξερω που μενεις και την οικονομικη σου κατασταση, αλλα αν νομιζες οτι με μια γενικη αιματος θα ενιωθες καλυτερα, που νομιζω οτι δεν θα εδειχνε κατι, μηπως να πηγαινες σε καποιο ιδιωτικο κεντρο να την εκανες, σε μιση ωρα εχεις αποτελεσματα με ελαχιστα χρηματα... οπως εχω γραψει εχω ενα καρο συμπτωματα στο στηθος κλπ που με αγχωνουν, αρα το αγχος τα επιδεινωνει... οταν αγχωθουμε ειμαστε ευαλωτοι απεναντι σε οτιδηποτε.... οποτε σκεψου... και ηρεμησε...


    Ποια γενική ρε φίλε, κάθε μέρα κάνω εξετάσεις αίματος, έχω κάνει ό,τι εξέταση μπορείς να φανταστείς. Σήμερα είναι Κυριακή, ποιο ιδιωτικό κέντρο; Αν σήμερα είχα αιμορραγία, σήμερα έπρεπε να γίνει η εξέταση γιατί έχω χαμηλό αιματοκρίτη. Αν νιώθω ότι δεν είμαι καλά, θα πάω στα επείγοντα. Δεν έκαναν σωστά τη δουλειά τους και με αντιμετωπίζουν με στίγμα επειδή τυγχάνει να έχω και ψυχική διαταραχή και κρίσεις πανικού. Δεν είναι όλα άγχος. Έχω και προβλήματα υγείας.

  7. #22
    Antonis8
    Guest
    Δεν μου απαντάει κανείς σε αυτό που ρωτάω. Το να νιώθεις διαφορετικά τους παλμούς στις καρωτίδες και τους παλμούς στην καρδιά, δεν είναι κολπική μαρμαρυγή; Σας φαίνεται λογικό να μου πουν ότι είναι άγχος επειδή έτυχε να βγει μετά από μία ώρα φυσιολογικό το καρδιογράφημα, εφόσον είχε σταματήσει η μαρμαρυγή;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Είναι παρανομο να πηγαίνεις στα επειγοντα συχνά; Δεν μπορω να καταλαβω τη γιατρο. Ηταν αγενεστατη. Και ο άλλος γιατρός μόλις άκουσε ότι έχω ιστορικό άγχους,είπε με νόημα στη νοσοκομα "ένα καρδιογραφημα και στειλτον μπροστα, έχει αγχος". Απο που και ως που το άγχος έχει να κανει με αιμορραγία στον πρωκτο; Και η άλλη η ***ακω τι ακριβώς δυσανασχετει; Φορολογουμενος πολιτης είμαι κι εγώ. Κυριακατικα που θα βρω άλλον γιατρό να πάω; Είναι παραλογο το ότι πάω με αυτά τα συμπτωματα στα επειγοντα αφού δεν μπορουσα να αναπνευσω; Το να μου έκαναν μια γενική θα τους κόστιζε σε κάτι; Αδεια ήταν όταν πηγα. Μιλάμε για θέματα υγείας,είναι απαράδεκτο. Και η συγκεκριμένη γιατρός είναι απο το ίδιο χωριό με μένα, ο πατερας της είναι γενικός ιατρός,του έχω σκάσει άπειρες φορες λεφτά για να έρθει σπιτι μου να με δει χωρίς να κανει τιποτα απολυτως. Και κάτι ακουσα όταν εφευγα "να ειδοποιησουμε τον πατέρα του", μπορει να ήταν και τυχαίο, αλλά αναρωτιεμαι αν θα φτάσει μέχρι εκεί γιατί με ρωτούσε και ο άλλος γιατρός αν ηρθα με καποιον μαζί. Θα κάνω πάραπονο στο νοσοκομείο για αυτή τη συμπεριφορα, επειδή τυγχανω ψυχικά ασθενής σημαίνει ότι δεν μπορώ να αρρωστησω;
    Ψυχραιμια Αντωνη, υπαρχουν και χειροτερα στο ελλαδισταν. Εμενα μια φορα με επιασε κριση πανικου λογω πιθανης αρρυθμιας και υποτασης και γιατι ημουν πιεσμενος ψυχολογικα απο διαφορα προβληματα και επεσα επανω σε βασανιστες του εκαβ. Για να μη θυμηθω τη φορα που κολλησα η1ν1 και οι γιατροι νομιζαν οτι παιζω θεατρο. Η τη φορα που δεν πηραν σοβαρα τον τραυματισμο μου και μου ελεγαν τι ηρθες κυριακατικα, να σου γραψουμε αδεια και τελικα μου εμεινε κουσουρι νευρολογικο. Η που επαθα φλεβικη ανεπαρκεια απο το σκιαγραφικο της μαγνητικης και με ελεγαν ολοι μυθομανη και αρνουνταν να με εξετασουν μεχρι που πηγα σε φλεβολογο και του απεκρυψα την αιτια της παθησης μου για να μου κανει ντοπλερ... Και ποσα αλλα που επηρεασαν δραματικα και την ψυχολογια μου και την ικανοτητα μου για εργασια και την ποιοτητα ζωης μου.

    Στο ελλαδισταν ολα γινονται με γνωριμιες. Εσυ εχεις λεφτα αλλα σου λειπουν οι γνωριμιες. Προσπαθησε μεσω του πατερα σου να βρεις καποιους γιατρους που θα σε αντιμετωπιζουν σταθερα και ασε τα επειγοντα για ειδικες περιπτωσεις. Θα σε συμβουλευα επισης να εισαι πιο διπλωματικος με τους γιατρους. Ο Πλευρης κοντεψε να πεθανει απο ιατρικο λαθος αλλα μηνυσεις δεν εκανε. Ηξερε οτι θα τους ξαναχρειαστει. Γινε πιο διπλωματικος, πες και εμενα η μανα συνταξιουχος γιατρος ειναι, ξερω τι περνατε.

    Και οπωσδηποτε προσπαθησε με καποιο ψυχολογο να διαχειριζεσαι πιο ψυχραιμα τα συμπτωματα ασθενειων. Αυριο θα εισαι καλυτερα.

  9. #24
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ψυχραιμια Αντωνη, υπαρχουν και χειροτερα στο ελλαδισταν. Εμενα μια φορα με επιασε κριση πανικου λογω πιθανης αρρυθμιας και υποτασης και γιατι ημουν πιεσμενος ψυχολογικα απο διαφορα προβληματα και επεσα επανω σε βασανιστες του εκαβ. Για να μη θυμηθω τη φορα που κολλησα η1ν1 και οι γιατροι νομιζαν οτι παιζω θεατρο. Η τη φορα που δεν πηραν σοβαρα τον τραυματισμο μου και μου ελεγαν τι ηρθες κυριακατικα, να σου γραψουμε αδεια και τελικα μου εμεινε κουσουρι νευρολογικο. Η που επαθα φλεβικη ανεπαρκεια απο το σκιαγραφικο της μαγνητικης και με ελεγαν ολοι μυθομανη και αρνουνταν να με εξετασουν μεχρι που πηγα σε φλεβολογο και του απεκρυψα την αιτια της παθησης μου για να μου κανει ντοπλερ... Και ποσα αλλα που επηρεασαν δραματικα και την ψυχολογια μου και την ικανοτητα μου για εργασια και την ποιοτητα ζωης μου.

    Στο ελλαδισταν ολα γινονται με γνωριμιες. Εσυ εχεις λεφτα αλλα σου λειπουν οι γνωριμιες. Προσπαθησε μεσω του πατερα σου να βρεις καποιους γιατρους που θα σε αντιμετωπιζουν σταθερα και ασε τα επειγοντα για ειδικες περιπτωσεις. Θα σε συμβουλευα επισης να εισαι πιο διπλωματικος με τους γιατρους. Ο Πλευρης κοντεψε να πεθανει απο ιατρικο λαθος αλλα μηνυσεις δεν εκανε. Ηξερε οτι θα τους ξαναχρειαστει. Γινε πιο διπλωματικος, πες και εμενα η μανα συνταξιουχος γιατρος ειναι, ξερω τι περνατε.

    Και οπωσδηποτε προσπαθησε με καποιο ψυχολογο να διαχειριζεσαι πιο ψυχραιμα τα συμπτωματα ασθενειων. Αυριο θα εισαι καλυτερα.


    Έχεις δίκιο. Αλλά μέχρι τώρα, έτσι για το γαμώτο που λένε, δεν έχω πληρώσει ποτέ στα επείγοντα. Είναι η δουλειά τους. Και ποτέ δεν πάω εκεί μέρα με ύφος και λέω εξετάστε με πρώτο ή κάνω θεατρινισμούς. Παραμένω πάντα ήρεμος και τους λέω ότι εχω τα ακόλουθα συμπτώματα και παράλληλα αναφέρω και το ιστορικό του άγχους. Καταλαβαίνω ότι πιέζονται, ξενυχτάνε κλπ, αλλά ειλικρινά, στην παρούσα περίπτωση, θα μπορούσαν απλά να κάνουν μία γενική για να φύγω πιο ήρεμος. Το να είναι τόσο αγενείς, είναι αποκρουστικό. Και ειδικά εδώ στο νησί, έχουν ακουστεί πολλά, έχει χαθεί κόσμος εξαιτίας τους. Δεν είμαι ποτέ αγενής μαζί τους, είμαι πάντα ήρεμος και πολλές φορές έχω περιμένει ώρες, παρόλο που είχα έρθει πιο νωρίς από άλλους που επίσης δεν είχαν προφανή συμπτώματα , απλά και μόνο για να μου κάνουν ένα καρδιογράφημα που θα μπορούσαν να είχαν κάνει μέσα σε πέντε λεπτά. Ακόμα και κρίση πανικού να ήταν ,δεν έχουν το δικαίωμα να μου φέρονται σαν σκουπίδι ούτε να φέρονται υποτιμητικά στα συμπτώματα μου.

    Κι εγώ στο ΕΚΑΒ τους παρακαλούσα να έρθουν. Κάθε φορά που παίρνω μου απαρριθμούν τις προηγούμενες φορές που με είχαν μεταφέρει. Λες και φταίω εγώ αν είχα πάθει κάτι τις προηγούμενες φορές. Την προηγούμενη φορά που είχα γεμίσει εξάνθημα, πάλι την ίδια αντιμετώπιση είχα. Και πάλι είχε τύχει σουκού. Έπρεπε δηλαδή να περιμένω με την αλλεργική αντίδραση μέχρι τη Δευτέρα κατά τη γνώμη τους. Και σήμερα δεν έβρισκα ούτε ταξί για αυτό αναγκάστηκα να καλέσω το ΕΚΑΒ.

    Μακάρι να μην είναι τίποτα, δεν ξέρω. Αγχώθηκα πολύ με την καρδιά μου γιατί κράτησε για πολύ ώρα αυτή η περίεργη ταχυπλαμία κι εμένα συνήθως οι κρίσεις πανικού διαρκούν ένα δυο λεπτά και μετά απλά είμαι αγχωμένος. Τώρα ένιωθα αρρυθμία και άσχετους παλμούς σε λαιμό και καρδιά για κανένα τέταρτο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι ήταν αυτό. Μετά σταμάτησε και ένιωσα να επανέρχομαι.

    Πήρα τηλέφωνο και τους δυο γιατρούς που με βλέπουν τακτικά και τον γαστρεντερολόγο μου. Ο γαστρεντερολόγος είναι εκτός του νησιού και είπε θα με καλέσει μόλις μπορέσει, ο άλλος γιατρός μου είπε να περάσω αύριο και ότι καλώ θα ήταν να μου είχαν κάνει μία γενική στο νοσοκομείο αλλά να μην αγχώνομαι και θα τα πούμε αύριο και ο άλλος είπε ότι δεν μπορεί να έρθει να με δει. Πού να βρω κυριακάτικα άλλον γιατρό; Αναγκαστικά θα περιμένω μέχρι αύριο. Έχω και την μαγνητική. Θα πάω το πρωί να κάνω μία γενική, μετά θα κάνω την μαγνητική και μετά θα πάω στον γιατρό μου. Πρέπει να με δει και ένας δερματολόγος άμεσα όμως και δεν ξέρω αν θα προλάβω.

  10. #25
    Antonis8
    Guest
    Αυτό με το σκιαγραφικό πώς το έπαθες; Αύριο θα κάνω μαγνητική. Επειδή ενδέχεται να εμφανίσω αλλεργία δεν θα το πιω αν μου πουν. Μου είπε ο καρδιολόγος ότι αν είναι να το πιω, θα πρέπει να πάρω αγωγή με αντισταμινικά για πέντε μέρες πριν, δεν πρόλαβα να την ξεκινήσω όμως. Θα πάω και ελπίζω να μην χρειαστεί.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Αυτές τις μπούρδες πρώτη φορά τις ακούω.Εβαλα σκιαγραφικό χωρίς να με πειράξει και χωρίς να πάρω αντισταμινικα.Δεν είναι όλοι αλλεργικοί.
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Αυτό με το σκιαγραφικό πώς το έπαθες; Αύριο θα κάνω μαγνητική. Επειδή ενδέχεται να εμφανίσω αλλεργία δεν θα το πιω αν μου πουν. Μου είπε ο καρδιολόγος ότι αν είναι να το πιω, θα πρέπει να πάρω αγωγή με αντισταμινικά για πέντε μέρες πριν, δεν πρόλαβα να την ξεκινήσω όμως. Θα πάω και ελπίζω να μην χρειαστεί.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #27
    Antonis8
    Guest
    Τώρα λέει μπουρδες και ο καρδιολογος; Ακους πρωτη φορά να κανει κάποιος αλλεργική αντιδραση; Εχω υποβαθρο αλλεργιων και έκανα αλλεργική αντίδραση στο καθαρτικό της κολονοσκοπησης. Ο καρδιολογος μου είπε αν χρειαστεί να παρω το σκιαγραφικο,να παρω για πεντε μέρες πριν κορτιζονη και αντισταμινικο, δεν προλαβα όμως να τα παρω.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Γιατί ποιος σου είπε ότι οι γιατροί είναι αλάνθαστοι;θεοί είναι;ναι μπούρδες είναι.αλλο το ένα άλλο το άλλο.και εγώ έχω ένα κάρο αλλεργίες και το σκιαγραφικό μια χαρά το δέχτηκα.Μαθε να δέχεσαι γνώμη από άνθρωπο που έχει προσωπική εμπειρία και δε λέει μπούρδες χωρίς να τα έχει ζήσει καλή ώρα
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Τώρα λέει μπουρδες και ο καρδιολογος; Ακους πρωτη φορά να κανει κάποιος αλλεργική αντιδραση; Εχω υποβαθρο αλλεργιων και έκανα αλλεργική αντίδραση στο καθαρτικό της κολονοσκοπησης. Ο καρδιολογος μου είπε αν χρειαστεί να παρω το σκιαγραφικο,να παρω για πεντε μέρες πριν κορτιζονη και αντισταμινικο, δεν προλαβα όμως να τα παρω.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #29
    Antonis8
    Guest
    Τι εννοεις είναι μπουρδες; Το ότι δεν εμφανισες εσύ αλλεργία δεν σημαίνει ότι δεν εμφανίζει κανενας άλλος. Αυτό μου το είπε και νευρολογος χωρίς να του πω εγω τιποτα για αλλεργίες. Μου έγραψε το σκιαγραφικο και μου είπε ότι το δινουν μόνο αν δουν κατι επι τοπου στην εξέταση και θέλουν να έχουν καλύτερη οπτικη και ότι ελπιζει να μην χρειαστεί να το παρω,μην μου κανει καμιά αλλεργια. Δεν έχω ξαναπάρει ποτε, δεν ξέρω, σε κάθε περιπτωση, δεν θα το παρω και ελπιζω να μην χρειαστεί καν.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Όταν προδικάζει ότι θα κάνεις αλλεργία ναι είναι μαλακας και λέει μπούρδες.Που το ξέρει;Έχεις ξανακάνει σε σκιαγραφικό;όχι.οποτε μια χαρά μπούρδα είναι
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Τι εννοεις είναι μπουρδες; Το ότι δεν εμφανισες εσύ αλλεργία δεν σημαίνει ότι δεν εμφανίζει κανενας άλλος. Αυτό μου το είπε και νευρολογος χωρίς να του πω εγω τιποτα για αλλεργίες. Μου έγραψε το σκιαγραφικο και μου είπε ότι το δινουν μόνο αν δουν κατι επι τοπου στην εξέταση και θέλουν να έχουν καλύτερη οπτικη και ότι ελπιζει να μην χρειαστεί να το παρω,μην μου κανει καμιά αλλεργια. Δεν έχω ξαναπάρει ποτε, δεν ξέρω, σε κάθε περιπτωση, δεν θα το παρω και ελπιζω να μην χρειαστεί καν.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
    By ImLost in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-08-2014, 14:56
  2. ειμαι καλα αλλα δε θελω να ειμαι καλα γιατι βαριεμαι
    By favvel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 17-09-2012, 14:12
  3. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
    By elenkouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 03-11-2011, 23:29
  4. Replies: 26
    Last Post: 13-05-2011, 12:41
  5. ειμαι η τζενη και ειμαι καλα
    By τζενη_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 21
    Last Post: 13-04-2008, 17:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •