Σύγκριση με άλλες κοπέλες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 106
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Έτσι ακριβώς μπορεί να κοιτάει κι ένας ωραίος άντρας για μία κοπέλα να του βγάλει κάτι θετικό σαν συμπεριφορά, σαν προσωπικότητα, σαν χαρακτήρας. Και ο κάθε άνθρωπος δηλαδή, όχι μόνο ο ωραίος άντρας.

    Εσύ την εμφάνισή σου ίσως δεν μπορείς να την αλλάξεις πολύ. Τα σήματα που εκπέμπεις, την συμπεριφορά σου, το μέσα σου όμως;

    Η αυτοπεποίθηση είναι βασικό πράγμα, όπως και πολλά άλλα για να είναι κάποιος αρεστός.

    Τέλος, έγραψες παρακάτω πολύ σωστά ότι κάποια πράγματα είναι θέμα χημείας. Μόνη σου το λες. Χημείας, όχι εμφάνισης!
    Σωστή η Σόνια. Έτσι ακριβώς είναι.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Έτσι ακριβώς μπορεί να κοιτάει κι ένας ωραίος άντρας για μία κοπέλα να του βγάλει κάτι θετικό σαν συμπεριφορά, σαν προσωπικότητα, σαν χαρακτήρας. Και ο κάθε άνθρωπος δηλαδή, όχι μόνο ο ωραίος άντρας.

    Εσύ την εμφάνισή σου ίσως δεν μπορείς να την αλλάξεις πολύ. Τα σήματα που εκπέμπεις, την συμπεριφορά σου, το μέσα σου όμως;

    Η αυτοπεποίθηση είναι βασικό πράγμα, όπως και πολλά άλλα για να είναι κάποιος αρεστός.

    Τέλος, έγραψες παρακάτω πολύ σωστά ότι κάποια πράγματα είναι θέμα χημείας. Μόνη σου το λες. Χημείας, όχι εμφάνισης!
    Σωστά Σόνια. Έτσι είναι.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Τα λιγότερο εμφανίσιμα αγόρια τι θα κάνουν, θα γίνουν μοναχοί; Δεν πάει ετσι κοπελιά. Δεν είσαι ωραία οπότε σου αναλογεί κάτι στα κυβικά σου. Δε μπορείς να τα έχεις ολα σε αυτή τη ζωή και γενικά σταμάτα να γίνεσαι πρόβατο και να θες αυτούς που θέλουν οι ωραίες φίλες σου. Δε ξέρω τι σας λένε οτι αξίζετε αλλα μάλλον έχετε πολυ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας μερικές μερικές. .
    Κι εδω το εγραψες και σε πολλα αλλα σημεια αλλων θεματων που βαριεμαι να ψαχνω οποια θελει θα διεκδικήσει οσο ομορφο ανδρα θελει. Δεν θα σε ρωτησει. Αν νοιωθεις αδικημενος εμφανισιακα, εσυ ασχολησου με καποια που δεν την ενδιαφερει η εμφανιση...

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Κι εδω το εγραψες και σε πολλα αλλα σημεια αλλων θεματων που βαριεμαι να ψαχνω οποια θελει θα διεκδικήσει οσο ομορφο ανδρα θελει. Δεν θα σε ρωτησει. Αν νοιωθεις αδικημενος εμφανισιακα, εσυ ασχολησου με καποια που δεν την ενδιαφερει η εμφανιση...
    Remedy σου έγραψα 3 πράγματα στα οποία δεν απάντησες.
    Πάλι πιάστηκες από φράσεις για να πεις τη χαζομάρα σου. Πάλι προβάλλεις δικούς σου πόθους. Σίγουρα δεν είναι δική σου δουλειά με τι θα ασχοληθώ εγώ.

    Νιώθεις ότι έχεις αποκλειστικό δικαίωμα συμβουλών; Τι παίζει; Αυτά δεν απευθύνονταν καν σε σένα.
    Θες να πεις τα δικά σου, γράφε μόνη σου, δεν έχει νόημα να κάνω συζήτηση μαζί σου.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    178
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Πού είδες να το έγραψα αυτό; Ελληνικά ξέρετε;
    Έγραψα: "σωστό άνθρωπο ανεξαρτήτως εμφάνισης"
    Γράφεις: "γιατι τοση εμμονη με ανδρες που ειναι καλοι και αξιοι αλλα χωρις καλη εμφανιση;"
    Εσύ πιάνεσαι από φράσεις για να εκφράσεις δικά σου απωθημένα Remedy.
    Μας λες λοιπόν ότι ΕΣΥ (καλύτερα να μιλάς για τον εαυτό σου, επειδή τους διαλέγεις εσύ δε σημαίνει ότι όλες κάνουν το ίδιο, μην μιλάς εξ'ονόματος τους είναι άσχημο) ψάχνεις το "πακέτο".

    Για να δούμε:
    1) Είσαι έτοιμη να συμβιβαστείς με την ιδέα ότι αυτό που θες εσύ το θέλουν άλλες πολύ καλύτερες σου εμφανισιακά;
    2) Γιατί αυτός o κάποιος με τα χαρακτηριστικά που γράφεις να διαλέξει εσένα ας πούμε και όχι αυτές που έγραψα στο (1); Τον θεωρείς a priori "χαζό" της υπόθεσης που θα κάνει εκπτώσεις;
    3) Πώς ακριβώς θα υπερνικήσεις αυτόν τον ανταγωνισμό; Τι είσαι εσύ διατεθειμένη να κάνεις για να κρατήσεις αυτόν τον άντρα; Τι πιστεύεις ότι σε κάνει να ξεχωρίζεις ως άνθρωπο; Γιατί να μείνει μαζί σου;

    Είναι εντυπωσιακό το πόσο διαστρεβλώνεις τα λόγια κάποιου για να προβάλλεις δικά σου θέματα που σε κάνουν να πέφτεις η ίδια μέσα στις αντιφάσεις σου.

    Είναι επίσης εντυπωσιακό το πόσο προσπαθείς στο post σου να αποκλείσεις κοινωνικά μια ομάδα αντρών που δεν τους ευνόησε η φύση. Και αυτοί έχουν ανάγκες ξέρεις, μπορεί και περισσότερες από τις δικές σου.

    Τέλος, είναι προφανές ότι θεωρείς τους ωραίους άντρες άχρηστους να επιλέξουν το αντίστοιχο με αυτούς. Ακριβώς το ανάποδο από αυτό που έγραψες δηλαδή. Εκτός αν θεωρείς ότι εσύ είσαι η ομορφότερη όλων που θα τους μαγέψεις με την ομορφιά σου και θα κερδίσεις το βραβείο (ναρκισσιστική διαταραχή;).

    Απάντησε στα (1),(2),(3) συγκεκριμένα χωρίς αοριστολογίες και συζητάμε.

    Υ.Γ.: Πού χάθηκε η Σούλα ρε παιδιά που έβριζε; Έχει κάποιου είδους ασυλία στο forum και φέρεται έτσι ανεξέλεγκτα; χαχαχα
    Αμα σου ελειψα εδω ειμαι.

    αλλα με τι να ασχοληθω?με την παρτη σου?εισαι αξιος της μοιρας σου με αυτην την συμπεριφορα σου εξου και οι βρισιες.κατσε στην μοναξια σου ανθρωπε μου και ασε τα κοπλεξ σου για τον εαυτο σου.και σταματα να ασχολησε με τις γυναικες γιατι δεν εισαι ανταξιος καμιας τετοιος σεξιστης που εισαι.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Remedy σου έγραψα 3 πράγματα στα οποία δεν απάντησες.
    Πάλι πιάστηκες από φράσεις για να πεις τη χαζομάρα σου. Πάλι προβάλλεις δικούς σου πόθους. Σίγουρα δεν είναι δική σου δουλειά με τι θα ασχοληθώ εγώ.

    Νιώθεις ότι έχεις αποκλειστικό δικαίωμα συμβουλών; Τι παίζει; Αυτά δεν απευθύνονταν καν σε σένα.
    Θες να πεις τα δικά σου, γράφε μόνη σου, δεν έχει νόημα να κάνω συζήτηση μαζί σου.
    Δεν με νιαζει με τι θα ασχοληθεις και τι προβληματα εμφανισης εχεις. Αυτο που με νιαζει ειναι οτι βγαζεις τα συμπλεγματα σου αυτα και το μισογυνικο σου μένος πανω σε προβληματισμενα ατομα και ειναι δικαιωμα μου να το σχολιασω.
    Φυσικα και υπαρχουν δεκαδες ατομα εδω που εχουν πολυ ενδιαφερουσες αποψεις. Δεν συμπεριλαμβανεσαι...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Οσο για τις ερωτησεις που μου απηυθηνες, αν και ειναι προσωπικες και δεν θα ενδιαφερουν την κοπελα, να στις απαντησω συνοπτικα.
    Ειμαι ηδη με ανδρα που μου αρεσει συνολικα και σαν χαρακτήρας και σαν εμφανιση. Αν δεν τον ειχα, δεν θα εκανα καμια εκπτωση. Θα ημουν μονη αν δεν εβρισκα ανδρα που να μου αρέσει. Το αν αρέσει σε ομορφοτερες η ασχημοτερες απο εμενα, μου ειναι αδιαφορο. Εμενα με απασχολει να αρεσει σε εμενα.

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Δεν με νιαζει με τι θα ασχοληθεις και τι προβληματα εμφανισης εχεις. Αυτο που με νιαζει ειναι οτι βγαζεις τα συμπλεγματα σου αυτα και το μισογυνικο σου μένος πανω σε προβληματισμενα ατομα και ειναι δικαιωμα μου να το σχολιασω.
    Φυσικα και υπαρχουν δεκαδες ατομα εδω που εχουν πολυ ενδιαφερουσες αποψεις. Δεν συμπεριλαμβανεσαι...
    Δεν σε έχρισε κανένας και καμία υπερασπίστρια και δικηγόρο της νηματοθέτριας. Αν αυτή το θέλει μπορεί να απαντήσει μόνη της.

    Έκανα μια πρόχειρη έρευνα σε διάφορα posts σου, τα περισσότερα είναι εξυπνάδες ανάξιες λόγου χωρίς ουσία, ενέχουν ίσως και προσωπικά βιώματα τα οποία προβάλλεις σε άλλους.

    Όπως και να το κάνεις, 17.000 posts δηλώνουν άτομο που θέλει να τραβάει απεγνωσμένα την προσοχή, να κάνει το μπαμ του δεξιά αριστερά χωρίς να έχει διάθεση συζήτησης. Νομίζω πολλοί θα συμφωνούσαν σε αυτό.

    Το αν συμπεριλαμβάνομαι στα άτομα που γράφεις πάλι δε θα το κρίνεις εσύ και ούτε σου ζήτησα τη γνώμη σου καψουλάκι. Ένιωσες την ανάγκη απλά να πεταχτείς και να βγάλεις μίσος, κακία.

    Η απάντηση σου βέβαια ασχολίαστη, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Αναμενόμενα αποφεύγεις την αλήθεια απλά. Αφού όμως σου αρέσει να κολλάς ταμπέλες στους άλλους σε παραπέμπω στο post της Σόνιας. Διάβασε τι γράφει, πάλεψε το να καταλάβεις. Είναι και αυτή σεξίστρια; Είναι μισογύνης; Εμπρός καψουλάκι, κάνε το μπαμ σου.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Δεν σε έχρισε κανένας και καμία υπερασπίστρια και δικηγόρο της νηματοθέτριας. Αν αυτή το θέλει μπορεί να απαντήσει μόνη της.

    Έκανα μια πρόχειρη έρευνα σε διάφορα posts σου, τα περισσότερα είναι εξυπνάδες ανάξιες λόγου χωρίς ουσία, ενέχουν ίσως και προσωπικά βιώματα τα οποία προβάλλεις σε άλλους.

    Όπως και να το κάνεις, 17.000 posts δηλώνουν άτομο που θέλει να τραβάει απεγνωσμένα την προσοχή, να κάνει το μπαμ του δεξιά αριστερά χωρίς να έχει διάθεση συζήτησης. Νομίζω πολλοί θα συμφωνούσαν σε αυτό.

    Το αν συμπεριλαμβάνομαι στα άτομα που γράφεις πάλι δε θα το κρίνεις εσύ και ούτε σου ζήτησα τη γνώμη σου καψουλάκι. Ένιωσες την ανάγκη απλά να πεταχτείς και να βγάλεις μίσος, κακία.

    Η απάντηση σου βέβαια ασχολίαστη, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Αναμενόμενα αποφεύγεις την αλήθεια απλά. Αφού όμως σου αρέσει να κολλάς ταμπέλες στους άλλους σε παραπέμπω στο post της Σόνιας. Διάβασε τι γράφει, πάλεψε το να καταλάβεις. Είναι και αυτή σεξίστρια; Είναι μισογύνης; Εμπρός καψουλάκι, κάνε το μπαμ σου.
    δεν ξερω γιατι νομιζεις οτι ταυτιζεσαι με την σονια. κι εγω συμφωνω με τις περισσοτερες απαντησεις της.
    αλλα δεν εχουν καμια σχεση με τις δικες σου που σταζουν συμπλεγματα εμφανισης και μισογυνισμο.
    κανεις δεν με εχρισε τιποτε.
    οποτε θελω σχολιαζω ο,τι θελω, οπως κανουν ολοι.

    υ.γ. ξεχασα να σου πω γιατι θεωρω αυτονητο οτι το ξερεις οτι φαινεται.
    το ξερουμε οτι εισαι πολυπροφιλο, δεν χρειαζεται να παριστανεις τον νεο χρηστη...
    με ολα τα προφιλ, το ιδιο συμπλεγματικος και μισογυνης.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    178
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Δεν σε έχρισε κανένας και καμία υπερασπίστρια και δικηγόρο της νηματοθέτριας. Αν αυτή το θέλει μπορεί να απαντήσει μόνη της.

    Έκανα μια πρόχειρη έρευνα σε διάφορα posts σου, τα περισσότερα είναι εξυπνάδες ανάξιες λόγου χωρίς ουσία, ενέχουν ίσως και προσωπικά βιώματα τα οποία προβάλλεις σε άλλους.

    Όπως και να το κάνεις, 17.000 posts δηλώνουν άτομο που θέλει να τραβάει απεγνωσμένα την προσοχή, να κάνει το μπαμ του δεξιά αριστερά χωρίς να έχει διάθεση συζήτησης. Νομίζω πολλοί θα συμφωνούσαν σε αυτό.

    Το αν συμπεριλαμβάνομαι στα άτομα που γράφεις πάλι δε θα το κρίνεις εσύ και ούτε σου ζήτησα τη γνώμη σου καψουλάκι. Ένιωσες την ανάγκη απλά να πεταχτείς και να βγάλεις μίσος, κακία.

    Η απάντηση σου βέβαια ασχολίαστη, ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. Αναμενόμενα αποφεύγεις την αλήθεια απλά. Αφού όμως σου αρέσει να κολλάς ταμπέλες στους άλλους σε παραπέμπω στο post της Σόνιας. Διάβασε τι γράφει, πάλεψε το να καταλάβεις. Είναι και αυτή σεξίστρια; Είναι μισογύνης; Εμπρός καψουλάκι, κάνε το μπαμ σου.
    Το καψουλακι που λες είναι καψουλακι zanax η tavor?

    Γιατί αλλιώς δεν εξηγουνται οι μαλακιες που λες.τραβά σε κανένα γιατρο να κοιταχτεις.

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερω γιατι νομιζεις οτι ταυτιζεσαι με την σονια. κι εγω συμφωνω με τις περισσοτερες απαντησεις της.
    αλλα δεν εχουν καμια σχεση με τις δικες σου που σταζουν συμπλεγματα εμφανισης και μισογυνισμο.
    κανεις δεν με εχρισε τιποτε.
    οποτε θελω σχολιαζω ο,τι θελω, οπως κανουν ολοι.

    υ.γ. ξεχασα να σου πω γιατι θεωρω αυτονητο οτι το ξερεις οτι φαινεται.
    το ξερουμε οτι εισαι πολυπροφιλο, δεν χρειαζεται να παριστανεις τον νεο χρηστη...
    με ολα τα προφιλ, το ιδιο συμπλεγματικος και μισογυνης.
    Ξέφυγες Remedy.

    Σε ενημερώνω ότι είναι πολύ εύκολο να το δει αυτό ένας διαχειριστής καθώς και να πει με ποια προφίλ έχω ξαναγράψει στο παρελθόν.

    Άκου πώς θα γίνει λοιπόν, θα βάλουμε ένα στοίχημα:

    Αν αποδειχτεί ότι δεν είμαι κλώνος άλλου/άλλων θα ζητήσεις συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς σου, θα αυτοδιαγραφείς και θα πάρεις μαζί όλα τα posts σου.
    Δεν θα ξαναγράψεις πουθενά, ποτέ. Αν συμβεί το αντίθετο, θα αποσυρθώ και θα εκτεθώ δημόσια. Αφού το δηλώνεις με τέτοια σιγουριά θα λάβεις και τις συνέπειες της συκοφάντησης που κάνεις.

    Σε καταλαβαίνω, έχεις χάσει τη μπάλα.

  12. #42
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Ξέφυγες Remedy.

    Σε ενημερώνω ότι είναι πολύ εύκολο να το δει αυτό ένας διαχειριστής καθώς και να πει με ποια προφίλ έχω ξαναγράψει στο παρελθόν.

    Άκου πώς θα γίνει λοιπόν, θα βάλουμε ένα στοίχημα:

    Αν αποδειχτεί ότι δεν είμαι κλώνος άλλου/άλλων θα ζητήσεις συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς σου, θα αυτοδιαγραφείς και θα πάρεις μαζί όλα τα posts σου.
    Δεν θα ξαναγράψεις πουθενά, ποτέ. Αν συμβεί το αντίθετο, θα αποσυρθώ και θα εκτεθώ δημόσια. Αφού το δηλώνεις με τέτοια σιγουριά θα λάβεις και τις συνέπειες της συκοφάντησης που κάνεις.

    Σε καταλαβαίνω, έχεις χάσει τη μπάλα.
    Εχεις καταλάβει ότι μαλωσες μέσα σε ένα θέμα που ΔΕΝ είναι δικό σου με 3 άτομα.. Ηρέμησε λίγο, εκφρασε την άποψη σου με καλύτερο τρόπο έτσι ώστε να μη περνάς λάθος μηνύματα. Γιατί κι εγώ φίλε την ίδια εντύπωση μου έδωσες.. Ότι μάλλον ή έχεις θέμα με την εμφάνιση σου ή έχεις φάει γερή απόρριψη.

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εχεις καταλάβει ότι μαλωσες μέσα σε ένα θέμα που ΔΕΝ είναι δικό σου με 3 άτομα.. Ηρέμησε λίγο, εκφρασε την άποψη σου με καλύτερο τρόπο έτσι ώστε να μη περνάς λάθος μηνύματα. Γιατί κι εγώ φίλε την ίδια εντύπωση μου έδωσες.. Ότι μάλλον ή έχεις θέμα με την εμφάνιση σου ή έχεις φάει γερή απόρριψη.
    Το δικαίωμα στην ελευθερία έκφρασης είναι αναφαίρετο και αφορά όλους.
    Αν διάβαζες από την αρχή το θέμα θα είδες ότι προκαλούμαι πολλάκις από συγκεκριμένα άτομα που θέλουν να περάσουν τη "γραμμή" τους και προβαίνουν σε άθλιους χαρακτηρισμούς. Γιατί κλείνεις τα μάτια σε αυτά;
    Τώρα η Remedy συκοφαντεί αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο, πάει μέχρι εδώ ήταν. Έκανε το μπαμ της.
    Δεν ασχολήθηκα καν μαζί τους εξαρχής, ούτε έχω σκοπό να μαλώσω. Τη γνώμη μας γράφουμε φίλε, ένα δημόσιο forum είναι. Αυτός είναι ο σκοπός.
    Αυτά και δεν επανέρχομαι, ας γράψει και κάποιος άλλος να μην μονοπωλούμε το νήμα της κοπέλας.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλησπερα κι απο εμενα! αν κι δεν συνηθιζω να γραφω σε θρεντ ασχετα με θεματα ψυχολογιας ,το δικο σου θεμα, με επιρεασαι, με πικρανε κι για αυτο θα σου καταθεσω και την φτωχη μου γνωμη.
    Ειναι πολυ λυπηρο μια νεα κοπελα με απαλη ομορφια - οπως αυτοχαρακτηριζεσαι δλδ - να την παιρνει απο κατω , να εχει πικρα μεσα της επειδη δεν μπορει να εχει στην αγγαλια της αυτον που γουσταρει! Πρωτα θα πρεπει να σκεφτεις οτι η ηλικια σου -οπου μαλον εισαι γυρο στα 23 - ειναι η ηλικια οπου οι ανδρες ψαχνουν την οσο πιο δυνατον ομορφη και σεξουαλικα ποθιτη γυναικα μπορουν να βρουν! Δευτερον το να ζηλευεις τις ομορφοτερες σου γυναικες ειναι απολυτα λογικο, το εκαναν ολες οι γυναικες την ηλικια σου κι μπορω να σου πω οτι εσυ δειχνεις αξιολογο ατομο διοτις δεν εκφραζεις κακια οπως πολλες γυναικες! Τριτον ειναι ψυχικα υγειες να τις ζηλευεις, να θες να γινεις σαν αυτες! διοτις αυτο ειναι το σωστο! να προσπαθουμε να γινουμε καλητερα ατομα, να ομορφενουμαι! ειναι υγεια αυτο! Ομως με μετρο!!!! οχι να φτανεις στην απογοητευση! διοτις τωτες δεν ειναι υγειες!! Τεταρτον, οι ανδρες εκτος απο ομορφο κορμι σε μια γυναικα , ποθουν και την θυληκοτιτα ! αυτο δεν ειναι αναγκη να ειναι αναλογο με την ομορφια! αρα θα μπορουσες να καληψεις εκει την οποια διαφορα με τις αλλες γυναικες. Πεμτον, να ξες οτι συνηθως οι γυναικες οπου ειναι παρα πολυ ομορφες! μειονεκτουν στις σεξουαλικες τους αποδωσεις ,ο λογος ειναι οτι η επαφες τους κατα το σεξ μερικες φορες ειναι σχεσεις αυτουπερκτιμησης, δλδ δεν προσπαθουν με θυληκοτιτα , με κινησεις και με το παθος να κανουν πολλα αφου το υπερβολικα ομορφο κορμι τους νομιζουν οτι υπερκαλυπτει αυτη την αναγκη! ομως μερικες φορες το παρακανουν με αποτελλεσμα οι ανδρες να τις βαριομαστε πανευκολα! Απεναντιας οι κοπελες οπου η κοινωνια τις λεει ασχημες!, τις λεει μη ποθητες - προσωπικα δεν συμφωνω ,στην ηλικια που ειμαι βεβαια, διοτις νομιζω οτι το σεξ δεν ειναι μονο αισθηση ορασης η αφης! εχει κι αλλα - ετσι λοιπον αυτες οι κοπελες καληπτουν το υποτιθεμενο μειονεκτημα τους με τις κινησεις τους, με την θυληκοτιτα τους και με το παθος τους να οικανοποιησουν τον συντροφο τους!
    Τελος, θα σου ελεγα οτι σαν περασουν καποια χρονια ,θα αλλαξουν πολλα πραματα γυρο σου, θα αλλαξουν οι απαιτησεις των ανδρων προς εσενα, θα αλλαξει πηστευω κι η δικη σου αποψη στο θεμα που θετεις, για αυτο κι δεν το βλεπω ασχημα οτι ξενερωνεις τωρα, ειναι λογικο! Αυτο ομως που εχω να σου πω ειναι να πλασεις εναν σταθερο χρακτηρα! να φτιαξεις την γοητεια σου και να προσπαθησεις να δεχτεις οτι το παιχνιδι του φλερτ εχει ως ρολο τους ανδρες να στην "πεφτουν" και εσενα ως ρολο επυλογης!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    ...

    Σε ενημερώνω ότι είναι πολύ εύκολο να το δει αυτό ένας διαχειριστής καθώς και να πει με ποια προφίλ έχω ξαναγράψει στο παρελθόν.

    Άκου πώς θα γίνει λοιπόν, θα βάλουμε ένα στοίχημα:

    Αν αποδειχτεί ότι δεν είμαι κλώνος άλλου/άλλων θα ζητήσεις συγγνώμη για τους χαρακτηρισμούς σου, θα αυτοδιαγραφείς και θα πάρεις μαζί όλα τα posts σου.
    Δεν θα ξαναγράψεις πουθενά, ποτέ. Αν συμβεί το αντίθετο, θα αποσυρθώ και θα εκτεθώ δημόσια. Αφού το δηλώνεις με τέτοια σιγουριά θα λάβεις και τις συνέπειες της συκοφάντησης που κάνεις.
    ....
    και λες ανοησιες, και το ξερεις πολυ καλα.
    ειναι γνωστο ΣΕ ΟΛΟΥΣ και το εχουν παραδεχτει και οι διαχειριστες, οτι ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ οτι καποιος ειναι πολυπροφιλο αν κανει προφιλ απο διαφορετικες συνδεσεις κι οχι απο τις ιδιες.
    επομενως δεν μπορει να αποδειχθει ουτε οτι εισαι πολυπροφιλο (που εισαι), ουτε και το αντιθετο.
    οποτε, ασε κατα μερους τις αυτοδιαγραφες και τις δικες σου και τις δικες μου και τα υπολοιπα χορευτικα που κανεις και φροντισε να εχεις μια καλυτερη και αρμονικοτερη συνεχεια στο φορουμ απο το τρολαρισμα που εκανες για αρχη, επιτιθεμενος ΣΕ ΟΛΑ τα θεματα που συμμετειχες στον εναν και στον αλλον...

    αλλιως, μπορουμε να βαλουμε οσα στοιχηματα θελεις, οτι συντομα θα φυγεις με μπαν και παλι...

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αποδοχη-μη συγκριση με αλλους
    By maria4 in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 26
    Last Post: 17-06-2018, 17:36
  2. Σύγκριση,το κάνουμε όλοι μας!!
    By serios in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 30-04-2016, 19:04
  3. Σύγκριση με πρώην & θυμός = αδιεξοδο
    By hurt_child1984 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 19
    Last Post: 22-01-2016, 05:01
  4. ατυχιες - κοπελες
    By giannis1990 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 23-05-2014, 13:57
  5. Σύγκριση ψυχολόγων
    By mariafil in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 17-01-2014, 13:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •