Σύγκριση με άλλες κοπέλες - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 106
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    καλησπερα κι απο εμενα! αν κι δεν συνηθιζω να γραφω σε θρεντ ασχετα με θεματα ψυχολογιας ,το δικο σου θεμα, με επιρεασαι, με πικρανε κι για αυτο θα σου καταθεσω και την φτωχη μου γνωμη.
    Ειναι πολυ λυπηρο μια νεα κοπελα με απαλη ομορφια - οπως αυτοχαρακτηριζεσαι δλδ - να την παιρνει απο κατω , να εχει πικρα μεσα της επειδη δεν μπορει να εχει στην αγγαλια της αυτον που γουσταρει! Πρωτα θα πρεπει να σκεφτεις οτι η ηλικια σου -οπου μαλον εισαι γυρο στα 23 - ειναι η ηλικια οπου οι ανδρες ψαχνουν την οσο πιο δυνατον ομορφη και σεξουαλικα ποθιτη γυναικα μπορουν να βρουν! Δευτερον το να ζηλευεις τις ομορφοτερες σου γυναικες ειναι απολυτα λογικο, το εκαναν ολες οι γυναικες την ηλικια σου κι μπορω να σου πω οτι εσυ δειχνεις αξιολογο ατομο διοτις δεν εκφραζεις κακια οπως πολλες γυναικες! Τριτον ειναι ψυχικα υγειες να τις ζηλευεις, να θες να γινεις σαν αυτες! διοτις αυτο ειναι το σωστο! να προσπαθουμε να γινουμε καλητερα ατομα, να ομορφενουμαι! ειναι υγεια αυτο! Ομως με μετρο!!!! οχι να φτανεις στην απογοητευση! διοτις τωτες δεν ειναι υγειες!! Τεταρτον, οι ανδρες εκτος απο ομορφο κορμι σε μια γυναικα , ποθουν και την θυληκοτιτα ! αυτο δεν ειναι αναγκη να ειναι αναλογο με την ομορφια! αρα θα μπορουσες να καληψεις εκει την οποια διαφορα με τις αλλες γυναικες. Πεμτον, να ξες οτι συνηθως οι γυναικες οπου ειναι παρα πολυ ομορφες! μειονεκτουν στις σεξουαλικες τους αποδωσεις ,ο λογος ειναι οτι η επαφες τους κατα το σεξ μερικες φορες ειναι σχεσεις αυτουπερκτιμησης, δλδ δεν προσπαθουν με θυληκοτιτα , με κινησεις και με το παθος να κανουν πολλα αφου το υπερβολικα ομορφο κορμι τους νομιζουν οτι υπερκαλυπτει αυτη την αναγκη! ομως μερικες φορες το παρακανουν με αποτελλεσμα οι ανδρες να τις βαριομαστε πανευκολα! Απεναντιας οι κοπελες οπου η κοινωνια τις λεει ασχημες!, τις λεει μη ποθητες - προσωπικα δεν συμφωνω ,στην ηλικια που ειμαι βεβαια, διοτις νομιζω οτι το σεξ δεν ειναι μονο αισθηση ορασης η αφης! εχει κι αλλα - ετσι λοιπον αυτες οι κοπελες καληπτουν το υποτιθεμενο μειονεκτημα τους με τις κινησεις τους, με την θυληκοτιτα τους και με το παθος τους να οικανοποιησουν τον συντροφο τους!
    Τελος, θα σου ελεγα οτι σαν περασουν καποια χρονια ,θα αλλαξουν πολλα πραματα γυρο σου, θα αλλαξουν οι απαιτησεις των ανδρων προς εσενα, θα αλλαξει πηστευω κι η δικη σου αποψη στο θεμα που θετεις, για αυτο κι δεν το βλεπω ασχημα οτι ξενερωνεις τωρα, ειναι λογικο! Αυτο ομως που εχω να σου πω ειναι να πλασεις εναν σταθερο χρακτηρα! να φτιαξεις την γοητεια σου και να προσπαθησεις να δεχτεις οτι το παιχνιδι του φλερτ εχει ως ρολο τους ανδρες να στην "πεφτουν" και εσενα ως ρολο επυλογης!
    Θενξ για την απάντηση. Η αλήθεια ειναι πως δεν με απασχολει τοσο το σεξουαλικο κομματι. Για την ακρίβεια κάποια αγορια που ανεφερα ηθελαν αυτο και οχι κτ παραπανω. Δηλαδη το κατι παραπάνω ειναι το προβλημα, να σε θελει ο αλλος για σχέση. Πλεον εχω κομπλεξ με πρόσωπο κυριως παρα με σωμα. Εκει νιωθω αυτην την μετριότητα που ανεφερα..Τωρα αν κάποιος με βρίσκει γοητευτική ειναι και λιγο υποκειμενικό, δεν ξερω αν μπορει να φτιαχτει με κάποιο συγκεκριμένο τροπο. Περι ορεξεως κολοκυθόπιτα που λεμε..

  2. #47
    george1520
    Guest
    Τι εννοείς για το πρόσωπο;

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τι εννοείς για το πρόσωπο;
    Εννοω οτι αν και νιωθω αρκετα καλα με το σωμα μου πλέον, με το προσωπο νιωθω λιγο κομπλεξ, γιατι δεν μπορω να κανω και κατι να το αλλαξω. Δεν εχω κατι τρομερα κακο. Απλα με χαλαει η μυτη μου ας πουμε..Να φανταστείς εχω σκεφτει πολλες φορες να εκανα πλαστική αν μπορούσα. Που και παλι δεν εχει κατι τρομερα ασχημο. Αλλα από μια συγκεκριμενη οπτικη γωνια, επειδη εγω κοιταζω καθε μερα τον εαυτο μου στο καθρεφτη, την βλεπω και με χαλαει.. Τέτοια πράγματα. Αν φτιαχτω, βαφτω κλπ νιωθω αρκετα καλύτερα :p Αλλα γενικα το ξερω οτι το προφιλ μου δεν ειναι το δυνατό μου σημειο και αν βγω απο ένα συγκεκριμένο προφίλ φωτο δε νιώθω καθολου ανετα :p

  4. #49
    george1520
    Guest
    Άκουσες ποτέ κάποιο αρνητικό σχόλιο για την μυττη σου;

  5. #50
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και λες ανοησιες, και το ξερεις πολυ καλα.
    ειναι γνωστο ΣΕ ΟΛΟΥΣ και το εχουν παραδεχτει και οι διαχειριστες, οτι ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ οτι καποιος ειναι πολυπροφιλο αν κανει προφιλ απο διαφορετικες συνδεσεις κι οχι απο τις ιδιες.
    επομενως δεν μπορει να αποδειχθει ουτε οτι εισαι πολυπροφιλο (που εισαι), ουτε και το αντιθετο.
    οποτε, ασε κατα μερους τις αυτοδιαγραφες και τις δικες σου και τις δικες μου και τα υπολοιπα χορευτικα που κανεις και φροντισε να εχεις μια καλυτερη και αρμονικοτερη συνεχεια στο φορουμ απο το τρολαρισμα που εκανες για αρχη, επιτιθεμενος ΣΕ ΟΛΑ τα θεματα που συμμετειχες στον εναν και στον αλλον...

    αλλιως, μπορουμε να βαλουμε οσα στοιχηματα θελεις, οτι συντομα θα φυγεις με μπαν και παλι...
    Τις επιθεσεις τις ειδες στον υπνο σου.
    Για τη Σουλα που εγραψε οτι λεω μαλακιες και οτι πρεπει να παω σε γιατρο γιατι δε λες τα ιδια;

    Αν πρεπει καποιος να φαει μπαν αυτη εισαι εσυ με τις προσβολες "μισογυνης" και αλλα αθλια προς ενα νεο μελος. Αυτες τις εκφράσεις τις λενε μελη μειονοτητων (LGBT κλπ). Έλιωσε η καραμέλα σας. Τώρα πρέπει να βρεις άλλο τρόπο να κάνεις το μπαμ σου και είναι δύσκολο.

    Δε θελει πολυ να καταλαβει κανεις τι παιζει.
    Εισαι παλιο μελος, εχεις την προστασία των διαχειριστων ενδεχομενως, μπορει να κανεις donations κλπ. Βυσμα δηλαδη.

    Εχεις και δορυφόρους απ' οτι βλεπω, οπως τον george1520 που βρηκε ευκαιρια να πεταχτει να πει την εξυπναδα του/τρολια του κανοντας οτι συμφωνει μαζι σου για να φαινεστε πολλοι.
    Μεγαλη επιτυχια. Ουτε 5 χρονα δεν τα κανουν αυτα.

    Απο τη στιγμη που ηξερες οτι δεν γινεται να αποδειχτει αν εγραφα απο αλλο προφιλ και εν γνωσει αυτου με συκοφαντησες, εσενα εκθετει αυτο στα ματια ολων εδω.

    Δεν θα προκαταλαβεις αρνητικά προς το προσωπο μου τον αναγνωστη οσο και αν προσπαθεις. Μπορείς να κανεις τα μπαμ σου μονο εδω μεσα. Εξω εισαι ανυπαρκτη και το ξερεις. Δεν εχεις καμια επιρροη.

    Συμβουλη: βγαινε περισσοτερο απ' το σπιτι και γραφε λιγοτερο εδω. Εχεις θολωσει.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Γεια σας,
    Το πρόβλημα μου αφορα την ελλειψη αυτοπεποιθησης που εχω και το πόσο αρεστή είμαι απο το άλλο φυλο. Γενικα, δεν έχω αυτοπεποιθηση που πιανει πάτο. Ωστόσο, νιωθω πως ειμαι μέτρια. Νιωθω πως δεν είμαι τρομερα όμορφη και δεν θα γυρίσει ευκολα ενα ωραιο αγορι να με κοιτάξει. Ειμαι ομορφη,συμπαθητικη, αλλα μέχρι εκει. Απο μικρή ζηλευα κάποιες κοπέλες που είναι εντυπωσιακες, αρέσουν σχεδόν σε ολους και μπορούν να εχουν σχεδον οποιον θέλουν..Ή που τελος πάντων μπορούν εύκολα να βρουν καποιον να τους αρεσει και να έχουν ανταπόκριση. Εγω ποτέ δεν ειχα ανταποκριση απο ατομα που μου άρεσαν πολυ. Ενω γενικα μου την πεφτουν, δεν ειναι οτι δεν αρεσω σε κανεναν..Απλως τα άτομα που εγω θελω , παντα θελουν κατι καλυτερο ή τέλος πάντων κατι διαφορετικο απο μενα ..
    Το αποκορυφωμα ήταν που βγήκα τις προαλλες με ενα παιδι. Ηξερα εξαρχης οτι δεν εχει ξεπεράσει την πρώην του και γι'αυτό δεν μπορει να κανει συντομα σχεση. Ωστοσο επελεξα να κανω κατι μαζι του, πιστευοντας οτι απλα θα περάσω καλα και οκ , δε θα επηρεαστω τοσο. Αυτος πολυ ωραιο παιδί, κούκλος. Η πρώην του επισης κουκλα, απο οτι ειδα σε φωτογραφίες. Εγω μπροστα της μετρια. Και τσουπ η αυτοπεποιθηση μου έπεσε τελειως. Ενιωσα τοσο λιγη..Αλλα και με εναν αλλον πρώην το ειχα παθει..Εβλεπα φωτογραφίες της τωρινης του κοπέλας και χαιρομουν καθε φορα που διαπίστωνα οτι δεν εχει κάποιο τοσο ωραιο χαρακτηριστικο. Ενω αν εβλεπα σε μια φωτο οτι κατι εχει καλυτερο απο μενα, ένιωθα ενα μηδενικο.
    Προσπαθώ να σκεφτομαι ότι καθενας εχει την ομορφιά του και την ιδιαιτερότητα του ..Αλλα οταν βλέπω αγόρια που μ αρέσουν να θελουν αλλες κοπέλες, εκει δεν μπορω τρελαινομαι λιγο. Συγκρινομαι μαζί τους και νιωθω ενα τίποτα.
    Προσπαθώ να πείθω τον εαυτο μου οτι η ομορφιά ξεκιναει απο μέσα μας κλπ κλπ και ειναι και η προσωπικότητα κλπ κλπ. Αλλα οταν πάνε και μου αρέσουν κατι πολυ ωραια παιδιά, εν τελει την πατάω..
    Θα μπορουσες να κανεις σχεση με εναν λιγο ασχημο.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Άκουσες ποτέ κάποιο αρνητικό σχόλιο για την μυττη σου;
    Δεν μου το αναφερει κανείς..Ενταξει δε θα ρθει κανεις να σου πει "τι χαλια μυτη εχεις" :p Μονο στο δημοτικο θυμαμαι κατι σχολια απο δυο συμμαθητές μου.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    0.Τις επιθεσεις τις ειδες στον υπνο σου.
    1.Για τη Σουλα που εγραψε οτι λεω μαλακιες και οτι πρεπει να παω σε γιατρο γιατι δε λες τα ιδια;

    Αν πρεπει καποιος να φαει μπαν αυτη εισαι εσυ με τις προσβολες "μισογυνης" και αλλα αθλια προς ενα νεο μελος. 2.Αυτες τις εκφράσεις τις λενε μελη μειονοτητων (LGBT κλπ). Έλιωσε η καραμέλα σας. Τώρα πρέπει να βρεις άλλο τρόπο να κάνεις το μπαμ σου και είναι δύσκολο.

    Δε θελει πολυ να καταλαβει κανεις τι παιζει.
    Εισαι παλιο μελος, 3.εχεις την προστασία των διαχειριστων ενδεχομενως, μπορει να κανεις donations κλπ. Βυσμα δηλαδη.

    4.Εχεις και δορυφόρους απ' οτι βλεπω, οπως τον george1520 που βρηκε ευκαιρια να πεταχτει να πει την εξυπναδα του/τρολια του κανοντας οτι συμφωνει μαζι σου για να φαινεστε πολλοι.
    Μεγαλη επιτυχια. Ουτε 5 χρονα δεν τα κανουν αυτα.

    5.Απο τη στιγμη που ηξερες οτι δεν γινεται να αποδειχτει αν εγραφα απο αλλο προφιλ και εν γνωσει αυτου με συκοφαντησες, εσενα εκθετει αυτο στα ματια ολων εδω.

    6.Δεν θα προκαταλαβεις αρνητικά προς το προσωπο μου τον αναγνωστη οσο και αν προσπαθεις. Μπορείς να κανεις τα μπαμ σου μονο εδω μεσα. Εξω εισαι ανυπαρκτη και το ξερεις. Δεν εχεις καμια επιρροη.

    7.Συμβουλη: βγαινε περισσοτερο απ' το σπιτι και γραφε λιγοτερο εδω. Εχεις θολωσει.
    0. το προβλημα σου ομως ειναι οτι ολοι το ιδιο ονειρο βλεπουμε. μονο εσυ βλεπεις αλλο...

    1. επειδη εχει δικιο και στα δυο σκελη...

    2. εκτος απο μισογυνης, εισαι και ομοφοβικος.

    3 και 4. με οποιον συζητησες στα ελαχιστα μηνυματα αυτου του προφιλ σου, εχεις μαλωσει. αντι να καταλαβεις την αληθεια, οτι εισαι επιθετικος και προσβλητικος προς οσους συζητανε εδω μεσα , εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαστε παρεακι και σε εχθρευομαστε. α ναι!! κανουμε και ντονεισιονς... να σκεφτεσαι πρωτα την απλη εκδοχη και οχ την εμμονικη. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ.

    5. οχι, εσενα εκθετει η αληθεια. ξεροντας οτι κανεις δεν μπορει να αποδειξει οτι εισαι πολυπροφιλο αρχισες τις επιθεσεις και τα χορευτικα, λεγοντας απολυτες ανοησιες.

    6. δεν χρειαζεται να προκαταβαλει κανεις κανεναν, η συμπεριφορα σου ειναι ακυρωτικη για σενα, απο μονη της. κανεις δεν ηξερε αυτο το προφιλ πριν αρχισεις να λες ανοησιες. μπαινουν ενα σωρο νεα μελη και εχου εξαιρετικη αντιμετωπιση. το οτι εσυ μαλωνεις με ολους, οφειλεται καθαρα στην συμπεριφορα σου, κανεις δεν ειχε προηγουμενα με ΑΥΤΟ το προφιλ σου για να το σχολιαζει. το ποιος ειναι ανυπαρκτος, στο λεει καθε μερα ο καθρεφτης σου. αλλιως δεν θα μαλωνες και με τα κορδονια σου... η επιρροη μου, ειτε μεσα ειτε εξω, δεν με απασχολει καθολου. προφανως απασχολει εσενα η δικη σου, γι αυτο εχεις ξεφυγει..

    7. συμβουλη: μεινε σε ενα προφιλ. αν εβγαινες οσο εγω, δεν θα ειχες τα προβληματα που εχεις..

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Εννοω οτι αν και νιωθω αρκετα καλα με το σωμα μου πλέον, με το προσωπο νιωθω λιγο κομπλεξ, γιατι δεν μπορω να κανω και κατι να το αλλαξω. Δεν εχω κατι τρομερα κακο. Απλα με χαλαει η μυτη μου ας πουμε..Να φανταστείς εχω σκεφτει πολλες φορες να εκανα πλαστική αν μπορούσα. Που και παλι δεν εχει κατι τρομερα ασχημο. Αλλα από μια συγκεκριμενη οπτικη γωνια, επειδη εγω κοιταζω καθε μερα τον εαυτο μου στο καθρεφτη, την βλεπω και με χαλαει.. Τέτοια πράγματα. Αν φτιαχτω, βαφτω κλπ νιωθω αρκετα καλύτερα :p Αλλα γενικα το ξερω οτι το προφιλ μου δεν ειναι το δυνατό μου σημειο και αν βγω απο ένα συγκεκριμένο προφίλ φωτο δε νιώθω καθολου ανετα :p
    απο αυτα που λες, αυτο που σε χαλαει επανω σου, ειναι πολυ συγκεκριμενο και εντελως εντοπισμενο.
    γιατι λες οτι δεν αλλαζει;
    αν πραγματικα σε ριχνει τοσο πολυ μονο η μυτη σου, μπορεις να την αλλαξεις. δεν ειναι κακο.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    έχω δει ωραία παιδιά να συνοδεύουν χέρι χέρι κάτι χοντρές με πόδια ελέφαντα, με εξώφθαλμο λόγω θυροειδή γενικώς ζευγάρια που είναι να απορείς. Αν ανεβοκατέβεις την Ερμού στην Αθήνα θα το καταλάβεις.
    Το θέμα δεν είναι πώς βλέπεις εσύ τον εαυτό σου αλλά πώς σε βλέπει ο άλλος. Ξέχασε τις συγκρίσεις με πρώην, νυν, και επόμενες. Αν αρέσεις στον άλλο, όρμα.

  11. #56
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Δεν μου το αναφερει κανείς..Ενταξει δε θα ρθει κανεις να σου πει "τι χαλια μυτη εχεις" :p Μονο στο δημοτικο θυμαμαι κατι σχολια απο δυο συμμαθητές μου.
    Μας μεγαλώνουν και μας παρουσιάζουν μια συγκεκριμένη εικόνα ωραίου ανθρώπου και ότι δεν είναι σαν αυτό το θεωρούμε άσχημο ή παράξενο. Δηλαδή ένας άνθρωπος που έχει διαφορετικό χαρακτηριστικό το θεωρούμε άσχημο ακόμη και εμείς να είμαστε.. Και σε ρωτώ. Γιατί μια μεγαλύτερη μύτη ή μεγαλύτερα αφτιά είναι κάτι άσχημο σε ένα άνθρωπο; Α ναι, επειδή τα μοντέλα στην τηλεόραση έχω τέλειο σώμα, τέλειο κεφάλι, τέλεια επιδερμίδα. Το θέμα δεν είναι πως σε βλέπουν οι άλλοι, αλλά πως βλέπεις τον εαυτό σου. Και όταν νιώθεις καλά με αυτόν τότε την μύτη σου δεν θα την προσέξει κανένας.. Όταν ένας άνθρωπος εκπέμπει αυτοπεποίθηση τίποτα στο σώμα του δεν είναι "άσχημο".

    Σε ρώτησα αν άκουσες περίεργα σχόλια γιατί ήθελα να δω αν υπάρχει κάποιος που έδωσε έμφαση σε αυτό και σου έμεινε στο μυαλό..

  12. #57
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    0. το προβλημα σου ομως ειναι οτι ολοι το ιδιο ονειρο βλεπουμε. μονο εσυ βλεπεις αλλο...

    1. επειδη εχει δικιο και στα δυο σκελη...

    2. εκτος απο μισογυνης, εισαι και ομοφοβικος.

    3 και 4. με οποιον συζητησες στα ελαχιστα μηνυματα αυτου του προφιλ σου, εχεις μαλωσει. αντι να καταλαβεις την αληθεια, οτι εισαι επιθετικος και προσβλητικος προς οσους συζητανε εδω μεσα , εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαστε παρεακι και σε εχθρευομαστε. α ναι!! κανουμε και ντονεισιονς... να σκεφτεσαι πρωτα την απλη εκδοχη και οχ την εμμονικη. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ.

    5. οχι, εσενα εκθετει η αληθεια. ξεροντας οτι κανεις δεν μπορει να αποδειξει οτι εισαι πολυπροφιλο αρχισες τις επιθεσεις και τα χορευτικα, λεγοντας απολυτες ανοησιες.

    6. δεν χρειαζεται να προκαταβαλει κανεις κανεναν, η συμπεριφορα σου ειναι ακυρωτικη για σενα, απο μονη της. κανεις δεν ηξερε αυτο το προφιλ πριν αρχισεις να λες ανοησιες. μπαινουν ενα σωρο νεα μελη και εχου εξαιρετικη αντιμετωπιση. το οτι εσυ μαλωνεις με ολους, οφειλεται καθαρα στην συμπεριφορα σου, κανεις δεν ειχε προηγουμενα με ΑΥΤΟ το προφιλ σου για να το σχολιαζει. το ποιος ειναι ανυπαρκτος, στο λεει καθε μερα ο καθρεφτης σου. αλλιως δεν θα μαλωνες και με τα κορδονια σου... η επιρροη μου, ειτε μεσα ειτε εξω, δεν με απασχολει καθολου. προφανως απασχολει εσενα η δικη σου, γι αυτο εχεις ξεφυγει..

    7. συμβουλη: μεινε σε ενα προφιλ. αν εβγαινες οσο εγω, δεν θα ειχες τα προβληματα που εχεις..
    Προφανώς και έχεις κάνει κλίκα με κάποια λίγα άτομα τόσο καιρό που έχεις λιώσει τα πλήκτρα εδώ. Για κακή σου τύχη δεν είμαι χθεσινός σε forums.
    Εσύ βέβαια αυτούς τους λίγους τους βλέπεις σαν "όλους" μέσα στην παράνοιά σου.
    17600 posts είναι αυτά, κάπως έπρεπε κι εσύ να γεμίσεις το απέραντο κενό της μίζερης ύπαρξής σου.
    Πρέπει να αναζητήσεις βοήθεια και όχι χάιδεμα όμως.

    Τις προσβολές που γράφεις έλα να μου τις πεις από κοντά, να δούμε πώς θα πάει και αν σε παίρνει.
    Γιατί αυτά τα σκηνικά που κάνεις τα κάναμε στο δημοτικό Remedy, όταν τσαντίζαμε τον δάσκαλο και μετά κρυβόμασταν. Εκεί έχεις μείνει πνευματικά, ας μη γελιόμαστε.

    Τέτοιες αρχές σου έδωσαν; Να βρίζεις και να λες μισογύνη και σεξιστή όποιον διαφωνείς μαζί του; Κρυμμένη πίσω από μια οθόνη;
    Τολμάς να τα πεις στον έξω κόσμο σε αγνώστους ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ή μαζεύεσαι γιατί ξέρεις ότι έχει σφαλιάρα; Πόσο bullying έχεις φάει και ξεσπάς έτσι καημένο;

    Αν έχω πέσει μέσα και είσαι όντως μέλος LGBT κοινότητας ή κάτι αντίστοιχο είναι λογική η βαθιά ψύχωση που έχεις. Σίγουρα και κακάσχημη εκτός από χυδαία. Αυτό όμως είναι υπόθεση. Πρέπει να τα πούμε από κοντά να μου πεις τις βρισιές σου, να σε βγάλω φωτογραφία και να σε ανεβάσω εδώ να δει και ο κόσμος με τι έχουμε να κάνουμε.

  13. #58
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Προφανώς και έχεις κάνει κλίκα με κάποια λίγα άτομα τόσο καιρό που έχεις λιώσει τα πλήκτρα εδώ. Για κακή σου τύχη δεν είμαι χθεσινός σε forums.
    Εσύ βέβαια αυτούς τους λίγους τους βλέπεις σαν "όλους" μέσα στην παράνοιά σου.
    17600 posts είναι αυτά, κάπως έπρεπε κι εσύ να γεμίσεις το απέραντο κενό της μίζερης ύπαρξής σου.
    Πρέπει να αναζητήσεις βοήθεια και όχι χάιδεμα όμως.

    Τις προσβολές που γράφεις έλα να μου τις πεις από κοντά, να δούμε πώς θα πάει και αν σε παίρνει.
    Γιατί αυτά τα σκηνικά που κάνεις τα κάναμε στο δημοτικό Remedy, όταν τσαντίζαμε τον δάσκαλο και μετά κρυβόμασταν. Εκεί έχεις μείνει πνευματικά, ας μη γελιόμαστε.

    Τέτοιες αρχές σου έδωσαν; Να βρίζεις και να λες μισογύνη και σεξιστή όποιον διαφωνείς μαζί του; Κρυμμένη πίσω από μια οθόνη;
    Τολμάς να τα πεις στον έξω κόσμο σε αγνώστους ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ή μαζεύεσαι γιατί ξέρεις ότι έχει σφαλιάρα; Πόσο bullying έχεις φάει και ξεσπάς έτσι καημένο;

    Αν έχω πέσει μέσα και είσαι όντως μέλος LGBT κοινότητας ή κάτι αντίστοιχο είναι λογική η βαθιά ψύχωση που έχεις. Σίγουρα και κακάσχημη εκτός από χυδαία. Αυτό όμως είναι υπόθεση. Πρέπει να τα πούμε από κοντά να μου πεις τις βρισιές σου, να σε βγάλω φωτογραφία και να σε ανεβάσω εδώ να δει και ο κόσμος με τι έχουμε να κάνουμε.
    Και οι δύο.. Μιλήστε με προσωπικά μηνύματα. Μάλωστε. Κάντε ότι θέλετε.. Το θέμα εδώ δεν το άνοιξε η κοπέλα για να το χαλάμε εμείς.. Ποιος θα καθησει να διαβάσει 4 σελίδες και να σχολιάσει το θέμα της κοπέλας αφού οι 3 είναι η λάσπη που ρίχνετε μεταξύ σας;

  14. #59
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    29

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Και οι δύο.. Μιλήστε με προσωπικά μηνύματα. Μάλωστε. Κάντε ότι θέλετε.. Το θέμα εδώ δεν το άνοιξε η κοπέλα για να το χαλάμε εμείς.. Ποιος θα καθησει να διαβάσει 4 σελίδες και να σχολιάσει το θέμα της κοπέλας αφού οι 3 είναι η λάσπη που ρίχνετε μεταξύ σας;
    Γιώργο βλέπεις τι γράφει;
    Είπε στην νηματοθέτρια να πάει να φτιάξει τη μύτη της αν την χαλάει. Αυτή είναι η συμβουλή που έδωσε.
    Δεν βλέπω πουθενά το πεδίο με τα pm στο προφίλ της αλλιώς θα το είχα κάνει ήδη αυτό που λες.

    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση. Δε θα συνεχίσω την αντιπαράθεση, είναι τσάμπα κόπος. Να είσαι καλά, την καλημέρα μου φίλε
    Last edited by Aeon; 16-12-2019 at 14:44.

  15. #60
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Hook View Post
    Γιώργο βλέπεις τι γράφει;
    Είπε στην νηματοθέτρια να πάει να φτιάξει τη μύτη της αν την χαλάει. Αυτή είναι η συμβουλή που έδωσε.
    Δεν βλέπω πουθενά το πεδίο με τα pm στο προφίλ της αλλιώς θα το είχα κάνει ήδη αυτό που λες.

    Η κοπέλα είναι κλινική περίπτωση. Δε θα συνεχίσω την αντιπαράθεση, είναι τσάμπα κόπος. Να είσαι καλά, την καλημέρα μου φίλε.
    Ας γράφει ο καθένας ότι πιστεύει όσο αφορά το θέμα της κοπέλας. Εδώ είμαστε να λέμε την γνώμη μας. Τώρα αν ο άλλος γράψει κάτι πολύ άσχημο οκ. Θα μπορούσες να διαφωνησεις χωρίς να ρίξεις βέλη. Εγώ πχ διαφώνησα αλλά δεν αναφέρθηκα καν.. Αν και σαν επιλογή υπάρχει. Αν κάποιος δεν μπορεί με τίποτα να αποδεχτεί τον εαυτό του, ας το αλλάξει. Εγώ είμαι της άποψης πως το σώμα μας είναι έτσι όπως είναι και πρέπει να το αγαπάμε. Αλλά είναι η γνώμη μου..

Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αποδοχη-μη συγκριση με αλλους
    By maria4 in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 26
    Last Post: 17-06-2018, 16:36
  2. Σύγκριση,το κάνουμε όλοι μας!!
    By serios in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 30-04-2016, 18:04
  3. Σύγκριση με πρώην & θυμός = αδιεξοδο
    By hurt_child1984 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 19
    Last Post: 22-01-2016, 04:01
  4. ατυχιες - κοπελες
    By giannis1990 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 23-05-2014, 12:57
  5. Σύγκριση ψυχολόγων
    By mariafil in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 17-01-2014, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •