Online παιχνίδια με φιλους
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    george1520
    Guest

    Online παιχνίδια με φιλους

    Καλημέρα. Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να προτείνει παιχνίδια - ιστοσελίδες που μπορείς να παίξεις στον υπολογιστή με φίλους.. Όχι από τον ίδιο υπολογιστή.. Δεν θέλω παιχνίδια που παίζεις αιώνια όπως φυλετικές μάχες, φάρμα κτλ..

    Ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Μπορεις στο zoo.gr . επισης υπαρχουν και παιχνιδια στο facebook . Kαλημερα!!!

  3. #3
    george1520
    Guest
    Το zoo.gr χθες προσπαθούσα να μπω και δεν με έβαζε.. Δεν είμαι σπίτι τωρα να ξανακοιτάξω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Εγώ μπαίνω dod μπορείς να πατήσεις στην αναζήτηση του facebook dod games είτε να μπεις από τη σελίδα www.dod.gr
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Το zoo.gr χθες προσπαθούσα να μπω και δεν με έβαζε.. Δεν είμαι σπίτι τωρα να ξανακοιτάξω.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #5
    george1520
    Guest
    Το dod το ξέρω.. Αυτά παίζω αλλά θα ήθελα κάτι διαφορετικό. Θέλω ιστοσελίδα που είναι σαν το dod αλλά να έχει διαφορετικά παιχνίδια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μετά το ντοντ είναι το σου που σου είπαν ήδη.Γιατι δε μπορείς να μπεις;
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Το dod το ξέρω.. Αυτά παίζω αλλά θα ήθελα κάτι διαφορετικό. Θέλω ιστοσελίδα που είναι σαν το dod αλλά να έχει διαφορετικά παιχνίδια.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #7
    george1520
    Guest
    Μόλις πάω σπίτι θα ξανά προσπαθήσω.. Απλά από ότι είδα είναι σαν το dod. Το παιχνίδι που θα ήθελα να παίξω είναι το fireboy and watergirl που πρέπει να παίζουν δύο άτομα σε ένα υπολογιστή.. Από διαφορετικό υπολογιστή δεν βλέπω να γίνεται.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δε ξέρω καν τι είναι το παιχνίδι που λες.Το ζοο ειναι όντως σα το ντοντ
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μόλις πάω σπίτι θα ξανά προσπαθήσω.. Απλά από ότι είδα είναι σαν το dod. Το παιχνίδι που θα ήθελα να παίξω είναι το fireboy and watergirl που πρέπει να παίζουν δύο άτομα σε ένα υπολογιστή.. Από διαφορετικό υπολογιστή δεν βλέπω να γίνεται.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9
    george1520
    Guest
    http://www.friv.com/

    Εδώ είναι το παιχνίδι που λέω και έχει κι άλλα παιχνίδια. Απλά εδώ παίζεις στον ίδιο υπολογιστή.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τα παλια δε τα φτανει τιποτα τωρα τα ξεφτυλισαν ολα και το μονο που τους νιαζει ειναι να βγαλουν λεφτα με οτι να ναι απλα τα κομπλεξ τους δε τους αφηνει να τον δουν αυτο γιατι ετσι εγω θα ειμαι απο πανω και αυτοι απο κατω το μονο αυτο τους ενδιαφερει να δειξουν οτι υπαρχουν με οτι τροπο να ναι να φτιαξουν κατι καινουριο και ας ειναι το χειροτερο εκτος του οτι οτι ειναι παλιο θα το πουλανε κοψοχρονια αυτο και αν το μισουν
    ας συγκρινει καπιος πχ τα γραφικα που ειχαν τα παλια με τα καινουρια τι σχεση εχει το ενα με το αλλο το θεμα ειναι να βγαλουν κατι καινουριο και ας ειναι οτι να ναι
    δε κοιτανε να ικανοποιησουν τον πελατη αυτο δε τους συμφερει γιατι οποιος ειναι ευχαριστημενος ΔΕΝ ψωνιζει οι περισσοτεροι δε ξεκολανε καν απο τα μαγαζια που εμαθαν αντι να ψαξουν κοιτανε να τα εχουν ολα στο χερι

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Καλημέρα. Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να προτείνει παιχνίδια - ιστοσελίδες που μπορείς να παίξεις στον υπολογιστή με φίλους.. Όχι από τον ίδιο υπολογιστή.. Δεν θέλω παιχνίδια που παίζεις αιώνια όπως φυλετικές μάχες, φάρμα κτλ..
    Ποτέ δεν βρήκα κάποιο ενδιαφέρον σε παιχνίδια που παίζεις με άλλους , αλλά ΟΚ, όπως αρέσει στον καθένα. Η τελευταία φορά που ασχολήθηκα κάπως σοβαρά με παιχνίδια (πάντα μόνος ) ήταν στις αρχές της περασμένης δεκαετίας, και πιο συγκεκριμένα με το RtCW, που το πήγα ως το τέλος, και οι σειρές παιχνιδιών Tomb Raider και Unreal Tournament (το demo μόνο ). Απ' όσο ξέρω συνεχίζονται και σήμερα και ορισμένα προσφέρουν multi-player mode μέσω ίντερνετ (αν εννοείς αυτό).

  12. #12
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Ποτέ δεν βρήκα κάποιο ενδιαφέρον σε παιχνίδια που παίζεις με άλλους , αλλά ΟΚ, όπως αρέσει στον καθένα. Η τελευταία φορά που ασχολήθηκα κάπως σοβαρά με παιχνίδια (πάντα μόνος ) ήταν στις αρχές της περασμένης δεκαετίας, και πιο συγκεκριμένα με το RtCW, που το πήγα ως το τέλος, και η σειρές παιχνιδιών Tomb Raider και Unreal Tournament (το demo μόνο ). Απ' όσο ξέρω συνεχίζονται και σήμερα και ορισμένα προσφέρουν multi-player mode μέσω ίντερνετ (αν εννοείς αυτό).
    Αυτά που λες τα ξέρω και έχω παίξει. Πρέπει όμως να τα αγοράσει ο άλλος είτε από steam είτε κανονικα από κατάστημα. Εγώ θέλω απλά παιχνίδια στον υπολογιστή χωρίς να υπάρχει το fb μέσα στην μέση. Σαν το dod αλλά αν γίνεται διαφορετικά παιχνίδια.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Αυτά που λες τα ξέρω και έχω παίξει. Πρέπει όμως να τα αγοράσει ο άλλος είτε από steam είτε κανονικα από κατάστημα.
    Όντως. Στις τελευταίες εκδόσεις τους όμως έχουν απίστευτο ρεαλισμό, που σημαίνει ότι χρειάζεσαι και «μυώδη» υπολογιστή σε CPU και GPU.

    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εγώ θέλω απλά παιχνίδια στον υπολογιστή χωρίς να υπάρχει το fb μέσα στην μέση. Σαν το dod αλλά αν γίνεται διαφορετικά παιχνίδια.
    Σ' αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Έχω δοκιμάσει διάφορα παιχνίδια για iPad αλλά είναι στη μορφή μεμονωμένων εφαρμογών. Νομίζω ότι και εκεί έχω δει το fb να ξεπροβάλει όταν θέλεις να παίξεις με άλλους. Αλλά όπως είπα παίζω πάντα μόνος, οπότε δεν έχω εξερευνήσει το κομμάτι που σε ενδιαφέρει.

  14. #14
    george1520
    Guest
    Υπάρχει και ο τρόπος βάζοντας email... Θα δω. Αν υπάρχουν ιστοσελίδες θα τις βρω που θα μου πάει.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Βγηκε θεραπεια για σχιζο

Similar Threads

  1. Βία και ηλεκτρονικά παιχνίδια
    By birdhed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 25-07-2022, 13:50
  2. Εγκεφαλικά παιχνίδια για σεξ....
    By maraki21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-03-2017, 18:45
  3. παιχνιδια μυαλου
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 29-02-2016, 16:01
  4. ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ,ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ
    By jimmaras in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 41
    Last Post: 08-09-2013, 12:01
  5. Παιχνίδια μυαλού
    By Ondine in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 51
    Last Post: 02-05-2013, 01:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •