Eικονικά φάρμακα..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    13

    Eικονικά φάρμακα..

    Έχετε εντοπίσει μέχρι στιγμής κάποιο χάπι που να σας πέρασε από το μυαλό ότι είναι εικονικό??? Έχω κάποιες υποψίες αλλά θα ήθελα να ακούσω απόψεις

  2. #2
    nai ola ta farmaka einai aleyropoioimena

  3. #3
    MikeStam 3
    Guest
    τι εννοεις εικονικο??

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Lonelyprincess View Post
    Έχετε εντοπίσει μέχρι στιγμής κάποιο χάπι που να σας πέρασε από το μυαλό ότι είναι εικονικό??? Έχω κάποιες υποψίες αλλά θα ήθελα να ακούσω απόψεις
    Δεν ειναι εικονικα , αλλα δρουν ως τετοια , στους περισσοτερους ασθενεις ........κοινως placebo ...............

  5. #5
    λοιπον παιδες ολα τα φαρμακα εχουν εξωπυραμιδικα συμπτωματα δρουν στουσ νευρουποδοχεις με αποτελεσμα να σε κραταν χαλαρο απο ρεισινγκ σκεψεις καθως και απο φωνες δηλαδη γαμησε τα αν δεν τα παρεις μπορεις να οδηγηθεις σε ακραια αποτελεσματα οπως ενα παλικαρι που τον ειδα τις προαλλλεσ εχει καιρο και μου ειπε τρελα πραγματα οτι επεσε απο τον δευτερο αλλα ευτυχως δεν επαθε απολυτως τιποτα καθως πηγε και τα σπασε σε ενα μαγαζι λοιπον αυταςσ εδω η γιατροι εμενα μεσα απο το αχεπα και ειδικοτερα ο διευθυντης μ ειπε οτι μπορω και με και χωρις τα φαρμακα απλα με τα φαρμακα γινομαι αλλο παιδι δεν εχω κανει κατι ακραιο σε ολη μου την θητεια τα φαρμακα για ορισμενουσ εδω μεσα μπορει να ειναι το α και το ω αλλα εγω εχω διαφορετικη γνωμη και μια διαφορετικη αντιληψη για το γιγνεσθαι εξω στην αγορα οποτε μια καλη συμβουλη απο εμενα για οποιον εχει θεμα με φωνες και με διωξη κοινωνικη αποστροφη καθως και ιδεες οτι τον παρακολουθουν ασ κατσει μεσα στο σπιτη ασ ταιριαξει καπως την αγωγη του με ενα καλο συνδυασμο φαρμακων και φυσικα να μιλισει με ενα καλο γιατρο(αν πασ στο γιατρο και φυγεις θλιμενος καλλιτερα δωσε φαρμακα σε εκεινων-οταν πας στο γιατρο και φυγεις θα πρεπει το ηθικο σου να ειναι αναπτερομενω)μακρια απο αλκοολ καθε ειδους ναρκωτικη ουσια ακομα και κακη διατροφη αν μπορεις να γυμναζεσαι σπιτη τα φαρμακα τα παιρνεις και τα καλα θα ερθουν γνωμη μου μεσα απο βιωματικη εμπειρια

Similar Threads

  1. ΦΑΡΜΑΚΑ...
    By deleted-member-14-04-2016 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 6
    Last Post: 10-04-2016, 20:06
  2. Φάρμακα για μια ζωή;
    By panos21 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 01-10-2015, 16:21
  3. Φάρμακα (?)
    By kapoios_pou_to_skeftetai in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 35
    Last Post: 15-08-2015, 23:01
  4. Φαρμακα
    By mariafound in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 3
    Last Post: 24-08-2010, 01:29
  5. ΦΑΡΜΑΚΑ
    By ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 12-11-2008, 03:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •