πως μπορώ να αλλάξω το nick μου? - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 156 of 156
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by boubourina
    διοδιον μου αρεσε καλυτερα!!!!!

    Δεν μου ειπες τι δουλειες κανεις σημερα;

    :P:P:P
    ε, χμ...είμαι στο σπίτι μου σήμερα...άρα δεν κάνω δουλειές!!!χοχοχχο!!!

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Για να καταλαβω, πηρες αδεια γιατι το ζητησες ή σου εδωσαν υποχρεωτικη;
    Εγω ειμαι ετοιμη να τα βροντηξω κατω!!!
    Κανω ενα ωραιοτατο 9ωρο αντι για 6ωρο ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ και δεν μπορω να παρω ουτε μια μερα αδεια οταν η εταιρεια μου βγαζει το 85% των υπαλληλων σε υποχρεωτικη αδεια!!!!
    και να σκεφτεις οτι εχω 35 μερες υπολοιπο αδειας!!! και ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ!!!
    Σήμερα εκανα διαμαρτυρίαααααααααααααα. Ηρθα στις 11 αντι για τις 8 αλλα κανενας δεν μιλησε. Μαλλον εχει θολωσει το ματι μου και με φοβηθηκαν μπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υυυ!!!!!!!!

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    μακάρι να εργαζόμουν και εγώ, βέβαια ήταν επιλογή μου να σταματήσω αλλά πρέπει να ομολογήσω πως έχει αρχίσει να μου λείπει.......

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    και εγω ετσι ενιωθα Λιτσακι τον πρωτο καιρο με το μπεμπη. Πηρα και 2 μηνες απο την 6μηνη αδεια και μετα δεν εβλεπα την ωρα να γυρισω στη δουλεια. Αλλα ηθελα να δουλευω σε λογικα πλαισια. Οχι και ετσι!!! Αυτο δεν ειναι δουλειά ειναι δουλεία. Ξεχνανε στην δουλεια οτι στο σπιτι σε περιμενει αλλο ενα μεροκαματο, ειδικα με 3 παιδια διαφορετικων ηλικιων με διαφορετικες αναγκες το καθενα! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    κουράγιο και υπομονή χρειάζεται.ο συνδιασμός των δύο πιστεύω πως δουλεύει μια χαρά αλλά πίστεψέ με καλύτερα να κάνεις δυό μεροκάματα την ημέρα παρά να κάνεις τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα όλη μέρα κλεισμένη μέσα σε 4 τοίχους.τουλάχιστον ξεφεύγεις λίγο και αν κάνεις και μια δουλειά που σε ευχαριστεί είναι πιστεύω ακόμα καλύτερα.

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    1,098
    Originally posted by boubourina
    Για να καταλαβω, πηρες αδεια γιατι το ζητησες ή σου εδωσαν υποχρεωτικη;
    Εγω ειμαι ετοιμη να τα βροντηξω κατω!!!
    Κανω ενα ωραιοτατο 9ωρο αντι για 6ωρο ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ και δεν μπορω να παρω ουτε μια μερα αδεια οταν η εταιρεια μου βγαζει το 85% των υπαλληλων σε υποχρεωτικη αδεια!!!!
    και να σκεφτεις οτι εχω 35 μερες υπολοιπο αδειας!!! και ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ!!!
    Σήμερα εκανα διαμαρτυρίαααααααααααααα. Ηρθα στις 11 αντι για τις 8 αλλα κανενας δεν μιλησε. Μαλλον εχει θολωσει το ματι μου και με φοβηθηκαν μπουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υυυ!!!!!!!!
    σιγά μην τους το ζητήσω κιόλας...απλά το ανακοίνωσα...!!!χεχε!!!
    είναι τα τυχερα της θέσης αυτά...σε νοιώθω...!!εκμετάλλευση και άγιος ο Θεός!!!

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •