Ποίοι είναι η στόχοι σας για το 2020? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 30 of 30
  1. #16
    george1520
    Guest
    Συνήθως πριν αλλάξει ο χρόνος.. Βάζω στόχους.. Επειδή τις περισσότερες φορές δεν τους πετυχαίνω είπα φέτος να μην βάλω. Θέλω απλά να είμαι ο εαυτός μου και να μην με επηρεάζει πλέον ο παρελθόν μου. Μόνο αυτό.
    Ίσως βάλω ένα τώρα. Να πετάξω από την ζωή μου ανθρώπους που δεν σέβονται και δεν εκτιμούν αυτό που είμαι.

  2. #17
    Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Ισχύει εδώ στο χωριό πχ ξέρεις ποιος μένει δίπλα σου στην πόλη δεν ξέρεις πιον έχεις δίπλα σου
    και αυτό αλλά και περισσότερο η επαφή με την φύση μου δίνει ενέργεια και δύναμη
    Πόσο μου αρέσει να έχω βάλει τη φρέζα κάτω και να το κάνω κουκούλι;
    τι συγκλονιστικό πράγμα είναι να βάζεις τα σπορόφυτα και σε λίγους μήνες να τα βλέπεις να σου δίνουν μοσχομυριστά λαχανικά;
    τώρα πρέπει να μαζέψω τα πορτοκάλια και ψιλοβαριέμαι βέβαια , αλλά πρέπει να γίνει κι αυτό
    αυτό που θα ήθελαν θα ήταν να πάρω και μερικά στρέμματα ακόμα και να φτιάξω ένα μεγάλο αγρόκτημα
    να βάλω μέσα και ζώα και να την αράξω μόνιμα εκεί..
    αυτή ήταν το σχέδιό, αλλά μας τα έφερε αλλιώς η ζωή...
    θα δούμε ποτέ δεν ξέρεις

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Συνήθως πριν αλλάξει ο χρόνος.. Βάζω στόχους.. Επειδή τις περισσότερες φορές δεν τους πετυχαίνω είπα φέτος να μην βάλω. Θέλω απλά να είμαι ο εαυτός μου και να μην με επηρεάζει πλέον ο παρελθόν μου. Μόνο αυτό.
    Ίσως βάλω ένα τώρα. Να πετάξω από την ζωή μου ανθρώπους που δεν σέβονται και δεν εκτιμούν αυτό που είμαι.
    Το παρελθόν.. Διωξ το για να μη σε επιρεαζει...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by Navi View Post
    και αυτό αλλά και περισσότερο η επαφή με την φύση μου δίνει ενέργεια και δύναμη
    Πόσο μου αρέσει να έχω βάλει τη φρέζα κάτω και να το κάνω κουκούλι;
    τι συγκλονιστικό πράγμα είναι να βάζεις τα σπορόφυτα και σε λίγους μήνες να τα βλέπεις να σου δίνουν μοσχομυριστά λαχανικά;
    τώρα πρέπει να μαζέψω τα πορτοκάλια και ψιλοβαριέμαι βέβαια , αλλά πρέπει να γίνει κι αυτό
    αυτό που θα ήθελαν θα ήταν να πάρω και μερικά στρέμματα ακόμα και να φτιάξω ένα μεγάλο αγρόκτημα
    να βάλω μέσα και ζώα και να την αράξω μόνιμα εκεί..
    αυτή ήταν το σχέδιό, αλλά μας τα έφερε αλλιώς η ζωή...
    θα δούμε ποτέ δεν ξέρεις
    φρεζα Honda [emoji14]
    εμένα έχει ο παππούς μου αλλά κ ο ξάδερφος μου χωράφια κ ζώα έχουμε την ντομάτα μας την μελιτζάνα μας της πατάτες μας το γάλα κ το τυρί, γιαούρτι κρέας, γενικά αυτά που προσφέρει η αγροτική ζωή δεν τα προσφέρει η ζωή στην πόλη, Δεν μπορώ καθόλου να προσαρμοστώ στους ρυθμούς της πόλης κι ας είμαι 19:/

  5. #20
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Το παρελθόν.. Διωξ το για να μη σε επιρεαζει...
    Ανθρώπους πρέπει να διώξει κάποιος για να φύγει και το παρελθόν από τα πόδια του. Αλλά όλα θα γίνουν σιγά σιγά.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Το παρελθόν.. Διωξ το για να μη σε επιρεαζει...
    Το πρόβλημα είναι πως να το διώξει κάποιος το παρελθόν του

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Thanasis25 View Post
    Το πρόβλημα είναι πως να το διώξει κάποιος το παρελθόν του
    Απλά δεν το σκέφτεσαι.. Μετά από καιρό αρχίζεις και πιστεύεις ότι όλα αυτά έχουν συμβεί σε κάποιον άλλο και όχι σε σένα. Και σε αφήνουν πια αδιάφορο.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ανθρώπους πρέπει να διώξει κάποιος για να φύγει και το παρελθόν από τα πόδια του. Αλλά όλα θα γίνουν σιγά σιγά.
    Σωστά.. Οι άνθρωποι στο θυμίζουν συνεχώς.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #24
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Σωστά.. Οι άνθρωποι στο θυμίζουν συνεχώς.
    Οι άνθρωποι που μου χάλασαν το παρελθόν μου και οι άνθρωποι που μπήκαν μετά στην ζωή μου και ξύνουν πληγές..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Οι άνθρωποι που μου χάλασαν το παρελθόν μου και οι άνθρωποι που μπήκαν μετά στην ζωή μου και ξύνουν πληγές..
    Αυτό πάλι... Να μην υπάρχει ένας να βάλει ένα επιδεσμο... Λες και τους φτιάχνει να ξύνουν πληγές.... Δεν το καταλαβαίνω.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #26
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Αυτό πάλι... Να μην υπάρχει ένας να βάλει ένα επιδεσμο... Λες και τους φτιάχνει να ξύνουν πληγές.... Δεν το καταλαβαίνω.
    Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Άμα είσαι τυχερός βρίσκει. Αν και δεν είναι υποχρεωμένος κάποιος να κάνει τον επιδεσμο.. Απλά να σέβεται. Τίποτα άλλο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Άμα είσαι τυχερός βρίσκει. Αν και δεν είναι υποχρεωμένος κάποιος να κάνει τον επιδεσμο.. Απλά να σέβεται. Τίποτα άλλο.
    Όχι υποχρεωμένος δεν είναι. Αλλά αν είναι εκεί ουσιαστικά και σέβεται.. Η πληγή κλείνει. Έτσι το εννοούσα.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #28
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Όχι υποχρεωμένος δεν είναι. Αλλά αν είναι εκεί ουσιαστικά και σέβεται.. Η πληγή κλείνει. Έτσι το εννοούσα.
    Απλά να μην ξύνει την πληγή που ξέρει ότι έχεις..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Απλά να μην ξύνει την πληγή που ξέρει ότι έχεις..
    Αν δεν την έχει πάνω του δεν θα καταλάβει ποτέ ούτε καν τι είναι. Πόσο μάλλον πόσο πονάει...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #30
    Βασικα δεν θελω να το χαρακτηρισω στοχο...θελω να ξεπερασω τις φοβιες μου,να πιστεψω στον εαυτο μου,να με αγαπησω πολυ,να αποβαλλω τα μεγαλα επιπεδα στρεςς που με πιανουν και να προσεγγισω φωτεινους,θετικους ανθρωπους.Γενικα θελω να νιωσω ηρεμια.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Replies: 46
    Last Post: 06-04-2015, 23:44
  2. Replies: 61
    Last Post: 08-07-2014, 11:58
  3. Μικροί Στόχοι
    By sweetOctober in forum Παχυσαρκία
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 09:27
  4. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2012, 19:11
  5. ΝΕΟΙ ΣΤΟΧΟΙ!!!
    By mtsek85 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 23
    Last Post: 09-05-2009, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •