Θέλω μια δεύτερη γνώμη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 189
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Καλώς η κακώς δεν έχουμε συζητήσει για το τι θέλουμε ..έχω πετάξει μόνο ένα θα ήθελα να σε γνωρίσω καλύτερα αλλά μέχρι εκει

  2. #32
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειναι κατι υποπτο το να θελει κανεις μανιωδως σεξ στην αρχη της γνωριμιας και οχι βολτες. για να μιλησω προσωπικα, στις δυο μακροχρονιες σχεσεις που ειχα. μια παλια και την τωρινη που ειναι κι επισημη, ΚΑΙ στις δυο με λυσσαλεο σεξ και απο τις δυο πλευρες ξεκινησε η σχεση μας, μεσα σε σπιτια και σε ξενοδοχεια (σε ταξιδια), οχι με καφεδες... χωρις φυσικα στην αρχη να προσδιορισουμε γιατι το κανουμε κι αν εχουμε σκοπο να συνεχισουμε με συνδεσμο η με απομακρυνση...
    δεν κοροιδεψε κανεις- κανεναν. οταν θελεις εναν ανθρωπο ερωτικα, θελεις να κανεις σεξ μαζι του. αυτο ειναι το φυσιολογικο. κι αν δεν εχεις πρεμουρα να μην μεινεις στο ραφι, δεν ζητας διαβεβαιωσεις για το τι θελει απο εσενα, γιατι ουτε εσυ δεν ξερεις τι θελεις απο εκεινον. γιατι δηλαδη να ειναι ο αλλος το κελεπουρι, που πρεπει να τον "δεσεις" με μια δεσμευση απεναντι σου και να μην εισαι εσυ το κελεπουρι , που θα αποφασισεις οταν θα τον γνωρισεις καλα, τι θελεις απο εκεινον;
    Ο κάθε άνθρωπος βλέπει διαφορετικά την ζωή και το σεξ. Όπως εσύ έτυχε να βρεις ανθρώπους κάνατε πολύ σεξ και μετά εξελίχθηκε σε σχέση μπορεί να τύχει κι αυτό που λέει η κοπέλα.. Δηλαδή ο φίλος να θέλει μόνο το σεξ. Ίσως για σένα να είναι το πρώτο πράγμα σε μια σχέση το σεξ, για την κοπελα να είναι η γνωριμία.. Η ουσιαστική γνωριμία.. Ίσως εσύ να πηγαίνεις με κάποιον απο το πρώτο ραντεβού και η κοπέλα να έχει ανάγκη να δει τι ουσιαστικά θέλει ο άλλος από αυτήν..

    Melina75 Αν αυτός ο άνθρωπος σου έβγαζε κάτι θετικό δεν θσ έκανες δεύτερες σκέψεις. Το σεξ για τον κάθε άνθρωπο έχει διαφορετική ερμηνεία και μη ακούς κανένα... Αν εσύ έχεις ανάγκη να γίνουν κάποια βήματα πρώτα και μετά το σεξ τότε αυτό πρέπει να γίνει. Είτε με αυτόν, είτε με άλλον.

  3. #33
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειναι κατι υποπτο το να θελει κανεις μανιωδως σεξ στην αρχη της γνωριμιας και οχι βολτες. για να μιλησω προσωπικα, στις δυο μακροχρονιες σχεσεις που ειχα. μια παλια και την τωρινη που ειναι κι επισημη, ΚΑΙ στις δυο με λυσσαλεο σεξ και απο τις δυο πλευρες ξεκινησε η σχεση μας, μεσα σε σπιτια και σε ξενοδοχεια (σε ταξιδια), οχι με καφεδες... χωρις φυσικα στην αρχη να προσδιορισουμε γιατι το κανουμε κι αν εχουμε σκοπο να συνεχισουμε με συνδεσμο η με απομακρυνση...
    δεν κοροιδεψε κανεις- κανεναν. οταν θελεις εναν ανθρωπο ερωτικα, θελεις να κανεις σεξ μαζι του. αυτο ειναι το φυσιολογικο. κι αν δεν εχεις πρεμουρα να μην μεινεις στο ραφι, δεν ζητας διαβεβαιωσεις για το τι θελει απο εσενα, γιατι ουτε εσυ δεν ξερεις τι θελεις απο εκεινον. γιατι δηλαδη να ειναι ο αλλος το κελεπουρι, που πρεπει να τον "δεσεις" με μια δεσμευση απεναντι σου και να μην εισαι εσυ το κελεπουρι , που θα αποφασισεις οταν θα τον γνωρισεις καλα, τι θελεις απο εκεινον;
    Remedy άλλο σχέση και άλλο γαμος.εγω δεν είπα δεν είναι φυσιολογικό να ξεκιναει μια σχέση με λυσσαλεο σεξ.και η φίλη εδω δεν είπε ότι δεν θέλει να κάνει σεξ μαζί του.είπε ότι έχει άλλους ρυθμούς απο αυτον και άλλους ρυθμους σε σχέση με σένα και με άλλες. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι. Δηλαδή αν δεν θες να βγεις για ένα καφέ να γνωρισεις τον άλλον σημαίνει ότι δεν σε ενδιαφέρει τι είναι ο άλλος.μπορεί να είναι παντρεμένος μπορεί να έχει παιδιά. Μπορεί πολλα.δεν σημαίνει ότι όταν θες να ξέρεις κάποια πράγματα για τον άλλον ότι σωνει και καλά θες να τον δεσεις και ότι δεν σε ενδιαφέρει το σεξ μαζί του.μιλαμε για σχέση. Όχι για γάμο.είναι 19 είπε.θέλει να βγει για καφέ είναι λογικό. Να βγει με φίλους και με το αγόρι της.κι αυτο λογικο.δεν θα είναι η μοναδικη στα 19 που θα έχει μια σχέση σοβαρη.κι όταν λέμε σοβαρή δεν εννοουμε γάμο για να μην παρεξηγηθω αλλά κατι πιο ουσιαστικο πέρα από το σεξ.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ο κάθε άνθρωπος βλέπει διαφορετικά την ζωή και το σεξ. Όπως εσύ έτυχε να βρεις ανθρώπους κάνατε πολύ σεξ και μετά εξελίχθηκε σε σχέση μπορεί να τύχει κι αυτό που λέει η κοπέλα.. Δηλαδή ο φίλος να θέλει μόνο το σεξ. Ίσως για σένα να είναι το πρώτο πράγμα σε μια σχέση το σεξ, για την κοπελα να είναι η γνωριμία.. Η ουσιαστική γνωριμία.. Ίσως εσύ να πηγαίνεις με κάποιον απο το πρώτο ραντεβού και η κοπέλα να έχει ανάγκη να δει τι ουσιαστικά θέλει ο άλλος από αυτήν..

    Melina75 Αν αυτός ο άνθρωπος σου έβγαζε κάτι θετικό δεν θσ έκανες δεύτερες σκέψεις. Το σεξ για τον κάθε άνθρωπο έχει διαφορετική ερμηνεία και μη ακούς κανένα... Αν εσύ έχεις ανάγκη να γίνουν κάποια βήματα πρώτα και μετά το σεξ τότε αυτό πρέπει να γίνει. Είτε με αυτόν, είτε με άλλον.
    οχι, δεν ειναι το πρωτο. ειναι ομως απαραιτητο, αν μιλαμε για ερωτικη σχεση, ασχετως τον χρονο που θα συμβει.
    η κοπελα εχει την αναγκη να ξερει αν ο αλλος την βλεπει "σοβαρα", χωρις να εχει προχωρησει η γνωριμια τους και ΠΡΙΝ κανουν καν, σεξ. γιατι 5 συναντησεις δεν ειναι μια προχωρημενη γνωριμια, ειτε εχει γινει ειτε δεν εχει γινει σεξ.

    το ειπα ηδη, οτι ο τυπος μπορει μετα το σεξ να απομακρυνθει, γιαυτο αν θελησει να το κανει, πρεπει να το κανει απο αυθεντικη δικη της επιθυμια και οχι για να μην τον χασει.

  5. #35
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, δεν ειναι το πρωτο. ειναι ομως απαραιτητο, αν μιλαμε για ερωτικη σχεση, ασχετως τον χρονο που θα συμβει.
    η κοπελα εχει την αναγκη να ξερει αν ο αλλος την βλεπει "σοβαρα", χωρις να εχει προχωρησει η γνωριμια τους. γιατι 5 συναντησεις δεν ειναι μια προχωρημενη γνωριμια, ειτε εχει γινει ειτε δεν εχει γινει σεξ.

    το ειπα ηδη, οτι ο τυπος μπορει μετα το σεξ να απομακρυνθει, γιαυτο αν θελησει να το κανει, πρεπει να το κανει απο αυθεντικη δικη της επιθυμια και οχι για να μην τον χασει.
    Όταν θες σχέση από τον άλλον.. Και αυτός σου δείχνει ότι θέλει μόνο να είστε σπίτι, μόνο σεξ.. Όταν σκέφτεσαι ότι αυτός θελει μόνο αυτό.. Θα λογοδοτησει που δεν έχει προχωρήσει ακόμη;
    Γιατί και οι δύο σας (είμαι στην 3η σελίδα και δεν θυμάμαι ποια άλλη ήταν) της είπατε για το ότι αυτή βλέπει λάθος το κομμάτι του σεξ. Το ότι εσείς βλέπετε κάπως αυτό το κομμάτι δεν σημαίνει ότι είναι το σωστό. Ξέρει τι θέλει απο αυτόν.. Κι όταν αυτός έχει δείξει κάτι άλλο τότε σέβεσαι τον εαυτό σου και το σώμα σου και πας παρακάτω.. Δεν ανοίγεις τα πόδια σου ελπίζοντας ότι κάνεις λάθος.

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Το σεξ είναι σίγουρα απαραίτητο ίσως και καθοριστικό πολλές φορές.Απλα θα διαφωνήσω σε κάτι.Δεν είπα ότι θέλω να μου υπογράψει ότι με βλέπει σοβαρά .Αλλά να δω την καλή πρόθεση και διάθεση να με γνωρίσει και από εκεί και πέρα ας πάει χαλαρά ας πάει σοβαρά ο χρόνος το δείχνει.Απλα από.τι καταλαβαίνω στον δικό σου τρόπο σκέψης έρχεται αρχικά το σεξ (κάτι το φυσιολογικό δλδ) ,μετά σταδιακά αν πάει σοβαρά αρχίζουν κοινες έξοδοι κλπ διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να συμβούν απαραίτητα από τη στιγμή που δεν έχετε κάτι.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εγω είπα ότι δεν υπάρχουν εχέγγυα απο την αρχή για το αν κάτι θα πάει καλά αν περιμένεις 500 χρόνια να κάνεις σεξ ή ότι θα πάει λάθος αν το κάνειες από την πρώτη μέρα. Είπα επίσης ότι φαίνεται η κοπέλα να είναι σε άλλη φάση και το παιδί σε άλλη και να πάει παρακάτω. Δεν είπε κανείς να κάνει σεξ με το ζόρι. Από την άλλη πλευρά, πως γίνεται να κάνεις προκαταρκτικά μια χαρά αν ο άλλος δεν σου κάνει και το θέμα να είναι αν στον χώνει, δεν μπορώ να το καταλάβω, συγγνώμη κιόλας.

  8. #38
    george1520
    Guest
    Melina εσύ ξέρεις το σώμα σου. Εσύ ξέρεις τι θες.. Μη ακούς κανένα. Ο κάθε άνθρωπος βλέπει το σεξ διαφορετικά. Αν θες σχέση τότε θα κάνεις τα βήματα που θες εσύ. Αν αυτός θέλει μόνο το σεξ και εσύ πας μαζί του απλά και μόνο για να δείξεις πως δεν σκέφτεσαι αλλιώς το σεξ, μετά που θα σε παρατήσει θα σε πονέσει.

    Εχεις ανάγκη πρώτα να περάσεις χρόνο μαζί του, έχεις ανάγκη να σε δει σαν γυναίκα και όχι σαν ένα κομμάτι κρέας με τρύπα τότε αυτό θα κάνεις!!! Αν αυτός ο άνθρωπος σου περνάει το μήνυμα ότι θελει μόνο αυτό, Άστον.. Θα βρεις άλλον.

    Αυτό που οι γυναίκες λένε αυτά που λένε οι άντρες και εγώ που είμαι άντρας λέω άλλα.. . Με ξεπερνάει...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Melina εσύ ξέρεις το σώμα σου. Εσύ ξέρεις τι θες.. Μη ακούς κανένα. Ο κάθε άνθρωπος βλέπει το σεξ διαφορετικά. Αν θες σχέση τότε θα κάνεις τα βήματα που θες εσύ. Αν αυτός θέλει μόνο το σεξ και εσύ πας μαζί του απλά και μόνο για να δείξεις πως δεν σκέφτεσαι αλλιώς το σεξ, μετά που θα σε παρατήσει θα σε πονέσει.

    Εχεις ανάγκη πρώτα να περάσεις χρόνο μαζί του, έχεις ανάγκη να σε δει σαν γυναίκα και όχι σαν ένα κομμάτι κρέας με τρύπα τότε αυτό θα κάνεις!!! Αν αυτός ο άνθρωπος σου περνάει το μήνυμα ότι θελει μόνο αυτό, Άστον.. Θα βρεις άλλον.

    Αυτό που οι γυναίκες λένε αυτά που λένε οι άντρες και εγώ που είμαι άντρας λέω άλλα.. . Με ξεπερνάει...
    Μα δεν λέμε άλλα Γιώργο. Είδες να πει κανείς να κάνει κάτι με αυτλον αν δεν της βγαίνει;

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Melina75 View Post
    Καλώς η κακώς δεν έχουμε συζητήσει για το τι θέλουμε ..έχω πετάξει μόνο ένα θα ήθελα να σε γνωρίσω καλύτερα αλλά μέχρι εκει
    Και η απάντηση του κατά κάποιο τρόπο είναι "πάμε σπίτι μου". Προφανώς δεν τον ενδιαφέρει να σε γνωρίσει καλύτερα. Στις 5 φορές που έχετε βγει (μπει) σου έχει δείξει ότι σε βλέπει σαν αντικείμενο του σεξ (καθόλου παράλογο, ούτε ντροπή). Είναι δικαίωμα του.

    Εσύ από την άλλη δεν είσαι καθόλου παράλογη γιατί δεν είναι ΑΥΤΌ που θες από αυτόν. Και ούτε είσαι αναγκασμένη να το κάνεις μπας και κάποια στιγμή καταφέρεις να τον γνωρίσεις.
    Οπότε γειά σας! Δεν θέλετε τα ίδια πράγματα.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Όταν θες σχέση από τον άλλον.. Και αυτός σου δείχνει ότι θέλει μόνο να είστε σπίτι, μόνο σεξ.. Όταν σκέφτεσαι ότι αυτός θελει μόνο αυτό.. Θα λογοδοτησει που δεν έχει προχωρήσει ακόμη;
    Γιατί και οι δύο σας (είμαι στην 3η σελίδα και δεν θυμάμαι ποια άλλη ήταν) της είπατε για το ότι αυτή βλέπει λάθος το κομμάτι του σεξ. Το ότι εσείς βλέπετε κάπως αυτό το κομμάτι δεν σημαίνει ότι είναι το σωστό. Ξέρει τι θέλει απο αυτόν.. Κι όταν αυτός έχει δείξει κάτι άλλο τότε σέβεσαι τον εαυτό σου και το σώμα σου και πας παρακάτω.. Δεν ανοίγεις τα πόδια σου ελπίζοντας ότι κάνεις λάθος.
    νομιζω οτι δεν καταλαβες τι διαβασες.
    το ειπα πολυ ξεκαθαρα, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ.
    το εχω γραψει επι λεξει.
    ΟΜΩΣ
    δεν μπορει να λεει οτι θελει σχεση, αν δεν εχει κανεια κομα σεξ, ακομα κι αν το κανει σε 10 χρονια.
    ερωτικη σχεση χωρις σεξ, απο σεξουαλικα ενεργους ανθρωπους, δεν υφισταται...
    αυτο ειναι που βλεπει λαθος στο κομματι του σεξ. το οτι θεωρει τοι ειναι κατι που παραχωρεις για να αποκτησεις σχεση. το σεξ το κανεις μονο αν το επιθυμεις. δεν το παραχωρεις για κανεναν λογο .ουτε το ανταλλασεις για να αποκτησεις "σχεση"...
    πως ξερει τι θελει απο αυτον;;;; αν πουν δλδ οτι "εχουν σχεση", και κανει σεξ μαζι του και ξενερωσει η ζωη της, σημαινε κατι οτι μιλησαν για 'σχεση';
    δεν υπαρχει σχεση αν δεν προχωρησει η γνωριμια σε ολους τους τομεις.
    αυτη θελει μια διαβεβαιωση, χωρις να γνωριζονται.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Χαχαχχα δεν παρεξηγώ γιατί έχεις ένα δίκιο σε αυτό με τα προκαταρκτικά.Για κάποιο λόγο το σεξ το θεωρώ πιο σημαντικό ,το βλέπω πιο συναισθηματικά δεν μπορώ να εξηγήσω το γιατί.Τωρα θα μου πεις δεν έχει μεγάλη διαφορά .Ίσως λόγω έλλειψης εμπειρίας θεωρώ κάποια προκαταρκτικά όπως ένα φιλί ,κάτι το απλό δηλαδή με το οποίο έχω εξοικειωθεί .Ίσως είναι και θέμα εξοικειωσης .Τελοσπαντων δεν υπάρχει λόγος να υπεραναλυω άλλο απλά δεν ταιριάζω με το άτομο που βγαίνω και τελος

  13. #43
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    νομιζω οτι δεν καταλαβες τι διαβασες.
    το ειπα πολυ ξεκαθαρα, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ.
    το εχω γραψει επι λεξει.
    ΟΜΩΣ
    δεν μπορει να λεει οτι θελει σχεση, αν δεν εχει κανεια κομα σεξ, ακομα κι αν το κανει σε 10 χρονια.
    ερωτικη σχεση χωρις σεξ, απο σεξουαλικα ενεργους ανθρωπους, δεν υφισταται...
    αυτο ειναι που βλεπει λαθος στο κομματι του σεξ. το οτι θεωρει τοι ειναι κατι που παραχωρεις για να αποκτησεις σχεση. το σεξ το κανεις μονο αν το επιθυμεις. δεν το παραχωρεις για κανεναν λογο .ουτε το ανταλλασεις για να αποκτησεις "σχεση"...
    πως ξερει τι θελει απο αυτον;;;; αν πουν δλδ οτι "εχουν σχεση", και κανει σεξ μαζι του και ξενερωσει η ζωη της, σημαινε κατι οτι μιλησαν για 'σχεση';
    δεν υπαρχει σχεση αν δεν προχωρησει η γνωριμια σε ολους τους τομεις.
    αυτη θελει μια διαβεβαιωση, χωρις να γνωριζονται.
    Η σειρά η δική σου όσο αφορά την σχέση δεν σημαίνει ότι είναι κανόνας. Το σεξ είναι βασικό για μια σχέση.. Αλλά κάποιοι άνθρωποι έχουν ανάγκη πρώτα να γνωρίσουν τον άλλον (γιατί θέλουν σχέση) και μετά να κάνουν σεξ.. Και ειδικά αυτός που για ένα περίεργο λόγο δεν θέλει να βγαίνει σε δημόσιους χώρους άρα κάτι δεν πάει καλά... Αλλιώς η κοπέλα δεν θα ήταν εδώ να ρωτά..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Melina75 View Post
    Το σεξ είναι σίγουρα απαραίτητο ίσως και καθοριστικό πολλές φορές.Απλα θα διαφωνήσω σε κάτι.Δεν είπα ότι θέλω να μου υπογράψει ότι με βλέπει σοβαρά .Αλλά να δω την καλή πρόθεση και διάθεση να με γνωρίσει και από εκεί και πέρα ας πάει χαλαρά ας πάει σοβαρά ο χρόνος το δείχνει.Απλα από.τι καταλαβαίνω στον δικό σου τρόπο σκέψης έρχεται αρχικά το σεξ (κάτι το φυσιολογικό δλδ) ,μετά σταδιακά αν πάει σοβαρά αρχίζουν κοινες έξοδοι κλπ διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να συμβούν απαραίτητα από τη στιγμή που δεν έχετε κάτι.
    ακριβως αυτο συμβαινει.
    μπορει αργοτερα να τον ενδιεφεραν κι αλλα πραγματα, ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ.
    εαν εσυ ξεκινας απο τα "αλλα πραγματα" και δεν εχεις διαθεση για σεξ, προχωρας παρακατω, γιατι δεν σου ταιριαζει.
    αλλα ερωτω, αφου δενε χεις διαθεση για σεξ, γιατι κανεις προκαταρκτικα; δεν χρειαζονται σεξουαλικη επιθυμια τα προκαταρκτικα;
    βαζεις στοπ στον εαυτο σου για να μην σε περασει για ευκολη, η τα εκανες με το ζορι ενω δεν το ενοιωθες;

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Και πάλι θα ξαναπώ ότι δεν θέλω διαβεβαίωση.Αλλα ακριβώς αυτό που είπες..γνωριμία σε ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ και να δω διάθεση για γνωριμία σε όλους τους τομείς .Τελοσπαντων άλλο τρόπο σκέψης έχει ο καθένας κάπου στη μέση βρίσκεται και το σωστο

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μια δεύτερη γνώμη
    By Yianis in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-2012, 17:20
  2. θελω τη γνωμη σας
    By evangeliak79 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-01-2011, 23:02
  3. Θέλω την γνώμη σας...
    By shifter in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 67
    Last Post: 30-06-2010, 22:34
  4. Τη γνωμη σας θελω
    By Winston_man in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 44
    Last Post: 04-01-2010, 02:52
  5. Μια δεύτερη γνώμη...........
    By lenakalai in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 24-03-2008, 12:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •