Αγαπημενες σειρες - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 23 FirstFirst ... 13212223
Results 331 to 339 of 339
  1. #331
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Με τοσες σειρες βγαζω καραντίνα για τα επομενα 5 χρονια
    Χαχαχα στανταρακι!!

  2. #332
    ntinti
    Guest
    Δεν συνηθίζω να βλέπω Ελληνικές ταινίες αλλά χθες στο cosmote cinema είχε το ΕΥΤΥΧΙΑ

    Δεν εχω λόγια για ελληνική ταινία παρά πολύ καλή να την δείτε !

  3. #333
    Νεα σειρα που ειδα κ μ αρεσε carlo and malik...Απο τις καινουργιες λοιπον οι προτασεις μου...
    Carlo and Malic,Freud,caliphate,unorthodox,the trial...απο παλιες δεν θυμαμαι αν εχω αναφερει το timeless...δεν ειναι must see αλλα περνα πολυ ευχαριστα η ωρα και μ αρεσει πολυ ο χαρακτηρας της λουσι...θα ψαξω να προτεινω κι αλλες...

  4. #334
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Έχω δει safe και θέλω να δω 2 επεισόδια από the stranger για να το τελειώσω. Ποια σειρά είναι που κάποιος έχει βραχιόλι στο πόδι και ό συνεργάτης του είναι ένα επιστήμονας και κυνηγάνε κακους; Μου είπε η γυναίκα μου πως τη βλέπαμε και δεν την έχουμε τελειώσει αλλά δεν τη θυμαμαι

  5. #335
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Έχω δει safe και θέλω να δω 2 επεισόδια από the stranger για να το τελειώσω. Ποια σειρά είναι που κάποιος έχει βραχιόλι στο πόδι και ό συνεργάτης του είναι ένα επιστήμονας και κυνηγάνε κακους; Μου είπε η γυναίκα μου πως τη βλέπαμε και δεν την έχουμε τελειώσει αλλά δεν τη θυμαμαι
    Δεν την εχω δει,θα την ψαξω...

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    To safe( παιζει ο γνωστος dexter) η το the stranger ,το the spy, unorthodox,the trial,caliphate,bonfire destiny,what if,you,messiah,dont fuck with cats,criminal,house of cards,designated survivor,girlboss,alias grace,dead to me,mindhunter,the sinner,marcella,unbelievable,the fall,broadchurch,the code.Αν σκεφτω κι αλλα θα σου πω.Ακουσα οτι το the english game ειναι καλο αλλα δεν το ειδα ακομη.
    Μου λες εδώ πως στο safe παιζει ο γνωστός Dexter και τον Dexter μέχρι να τον αναφέρεις τον αγνοούσα. Μόλις τέλειωσα τη 3η σεζόν και πάω για τη 4η. Κανονικός ψυχοπαθής ο τύπος άσε που παίζει τέλεια τον ρόλο του άσχετου και καλού παιδιού

  7. #337
    Πολυ γνωστη σειρα,πολυ καλη...αν σου αρεσει το person of interest προτεινω και το westworld...ο τριτος κυκλος πραγματικα σε αλλο level.Ξεπερασε καθε προσδοκια μου.Στην παραγωγη της ο Νολαν.

  8. #338
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Τι μουφα ηταν η 8η σεζον του Ντέξτερ. Πάω για homeland

  9. #339
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    εγω εβλεπα το ντεξτερ παλια το θεωρω κορυφαιο και βλεπω και το you με εναν σταλκερ βιβλιοθηκαριο και παρατηρω οτι αυτοι οι δυο εχον ιδιο τροπο σκεψης

Page 23 of 23 FirstFirst ... 13212223

Similar Threads

  1. Αγαπημένες Ελληνικές Σειρές
    By kyriaki_ed in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 14
    Last Post: 15-09-2015, 12:07
  2. Ποιες είναι οι αγαπημένες σας εκπομπές στην τηλεόραση;
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 53
    Last Post: 09-04-2015, 12:06
  3. Αγαπημένες φρασείς
    By Anakin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 23-08-2014, 14:06
  4. ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 26-02-2009, 17:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •