Αγαπημενες σειρες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 23 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 339
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αν και μου αρεσουν σειρες φαντασιας και επιστημονικης φαντασιας περισσοτερο, βρηκα το Breaking Bad εξαιρετικα καλο και τωρα παρακολουθω prison break και μερικες κωμικες του 20 λεπτου , οπως διαρκουν τα επεισοδια των κωμικων σειρων συνηθως. Κορυφη στις κωμικες για μενα ηταν το Friends.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Το στέμμα. Εκπληκτικοι ηθοποιοι και ωραιες ερμηνείες..
    Δεν βλέπει κανείς πολύ καλά παρά μονάχα με την καρδιά.Ότι είναι σημαντικό, δεν το βλέπουν τα μάτια.

  3. #18
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αν και μου αρεσουν σειρες φαντασιας και επιστημονικης φαντασιας περισσοτερο, βρηκα το Breaking Bad εξαιρετικα καλο και τωρα παρακολουθω prison break και μερικες κωμικες του 20 λεπτου , οπως διαρκουν τα επεισοδια των κωμικων σειρων συνηθως. Κορυφη στις κωμικες για μενα ηταν το Friends.
    Το friends το λατρευω....αν σου αρεσε δες το how i met tour mother...γελουσα σαν τρελη μονη στο σπιτι...ξεκαρδιστικη ....

  4. #19
    Quote Originally Posted by fanh View Post
    Το στέμμα. Εκπληκτικοι ηθοποιοι και ωραιες ερμηνείες..
    Ρε συ εχω προσπαθησει να το δω δεκα λεπτα αλλα δεν μου εκανε αισθηση...ισως το αδικησα...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Καλησπέρα
    Έχει δει κανείς το PANDEMIC? Πείτε μου εντυπώσεις..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Γεια το βρηκα πολυ καλο το pandemic. Εστιαζει στην γριπη και στον εμπολα και δεν αναφερει τους κορονοϊους παρα φευγαλεα. Θετικο αυτο για οσους φοβουνται μην τους αγχωσει.

    Απ΄την αλλη. δεν ξερω ποσο θα μου ανοιγε τα ματια αν το ειχα δει πριν την κριση την τωρινη. Βλεποντας το ομως κατα τη διαρκεια της, μ' αφηνε τακτικα με το στομα ανοιχτο... Πολλες αληθειες που ηδη ξερουμε αποκτουν αλλη διασταση αυτοματα μολις σκεφτεις οτι γυριστηκε η σειρα ενα χρονο πριν.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Τρομεροι επισης ολοι οι γιατροι που εμφανιζονται στη σειρα. Αναρωτιεμαι αυτες τις μερες τι αντιμετωπιζουν...
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Γεια το βρηκα πολυ καλο το pandemic. Εστιαζει στην γριπη και στον εμπολα και δεν αναφερει τους κορονοϊους παρα φευγαλεα. Θετικο αυτο για οσους φοβουνται μην τους αγχωσει.

    Απ΄την αλλη. δεν ξερω ποσο θα μου ανοιγε τα ματια αν το ειχα δει πριν την κριση την τωρινη. Βλεποντας το ομως κατα τη διαρκεια της, μ' αφηνε τακτικα με το στομα ανοιχτο... Πολλες αληθειες που ηδη ξερουμε αποκτουν αλλη διασταση αυτοματα μολις σκεφτεις οτι γυριστηκε η σειρα ενα χρονο πριν.
    Είδα μόνο το πρώτο επεισόδιο και ήμουν 50-50 για το αν θα το συνεχίσω..Αφού όμως λέει αλήθειες θα το δω..Ευχαριστώ για την απάντηση..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #24
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Είδα μόνο το πρώτο επεισόδιο και ήμουν 50-50 για το αν θα το συνεχίσω..Αφού όμως λέει αλήθειες θα το δω..Ευχαριστώ για την απάντηση..
    Το ξεκίνησε ο άντρας μου και μου είπε να το δω αλλά δεν ξερω φοβάμαι...
    Τώρα που το τελείωσε μου λέει οτι έχει πολλά παρόμοια με την τότε κατάσταση ....
    Αν το δεις όλο Αλεξία πες μου και εσύ γνώμη .

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Το ξεκίνησε ο άντρας μου και μου είπε να το δω αλλά δεν ξερω φοβάμαι...
    Τώρα που το τελείωσε μου λέει οτι έχει πολλά παρόμοια με την τότε κατάσταση ....
    Αν το δεις όλο Αλεξία πες μου και εσύ γνώμη .
    Θα το δω εγώ και θα σου πω
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Το ξεκίνησε ο άντρας μου και μου είπε να το δω αλλά δεν ξερω φοβάμαι...
    Τώρα που το τελείωσε μου λέει οτι έχει πολλά παρόμοια με την τότε κατάσταση ....
    Αν το δεις όλο Αλεξία πες μου και εσύ γνώμη .
    Ντιντι επιτέλους κατάφερα να δω και το δεύτερο (δεν με αφήνουν)..
    Γνώμη μου είναι να το δεις..Εγώ θα το συνεχίσω (μόνο όταν κοιμούνται) γιατί τελικά μου αρέσει πολύ..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #27
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ντιντι επιτέλους κατάφερα να δω και το δεύτερο (δεν με αφήνουν)..
    Γνώμη μου είναι να το δεις..Εγώ θα το συνεχίσω (μόνο όταν κοιμούνται) γιατί τελικά μου αρέσει πολύ..
    Ok μόλις τελειώσω αυτό που βλέπω θα το δω!

  13. #28
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Το friends το λατρευω....αν σου αρεσε δες το how i met tour mother...γελουσα σαν τρελη μονη στο σπιτι...ξεκαρδιστικη ....
    Μόνο Joey Tribbiani!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ε , καλα το macgyver , των 80s , Richard Dean Anderson , οχι την τωρnνιη μ@λακια ...να προσθεσω το ' απιστευτα , κι ο ομως αληθινα 'αρχει-ες των 90s , πολυ γελιο ......
    εσεις ηλικιακα δεν ταξερετε , αλλα τσπαντων ......
    τα σημερινα τα θεωρω ολα σκουπυπιδια , φυσικα ..........αμα ρωταγατε ενα των 70w , θα σας ελεγε τις Ελληνικες ταινιες των 6OS .........ετσι παει η δουλεια ........
    δεν θελω να μιλησω για τα σηριαλ τα σημερινα , καποιοι θα προσβληθουν ,........................αν και ποτε δεν ειδα στην ζωη μου σηριαλς ........................ουτε τωρα , ουτε ποτε ........
    α , ναι και το κουνγκ φου , με Ντειβιντ Καρανταιν .......
    Last edited by Macgyver; 30-03-2020 at 21:38.

  15. #30
    Παιδια μου το pandemic δεν το ειδα μπορει και να το δω...ειδα το contagion...ουτε τρομαξα ουτε τιποτα...το μονο που αξιζει απο την ταινια ειναι τα τελευταια δευτερολεπτα που δειχνει πως δημιουργειται ενας κοροναιος και πως μεταδιδεται...να βλεπουμε ομως και πραγματα να ξεχνιομαστε απο αυτο που ζουμε...
    Πολυ καλη ταινια που ειδα ηταν το the platform κι απο σειρες μου αρεσε το caliphate και το freud...

Page 2 of 23 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αγαπημένες Ελληνικές Σειρές
    By kyriaki_ed in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 14
    Last Post: 15-09-2015, 12:07
  2. Ποιες είναι οι αγαπημένες σας εκπομπές στην τηλεόραση;
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 53
    Last Post: 09-04-2015, 12:06
  3. Αγαπημένες φρασείς
    By Anakin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 23-08-2014, 14:06
  4. ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 26-02-2009, 17:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •