Αγαπημενες σειρες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 339
  1. #31
    Δε βλεπω πολλες σειρες ομως καποιες που μαρεσαν και ειδα προσφατα και κρατησαν τη προσοχη μου ειναι μια που λεγεται ''a series of unfortunate events'' και ''lucifer'' εκει ερωτευτηκα και τον πρωταγωνιστη και ''mom".
    Μια χαζη ερωτηση αν θελεις μου λες. Εισαι η μικρη ολλανδεζα η youtuber ? η το ονομα ειναι τυχαιο ?

  2. #32
    Quote Originally Posted by louloudi View Post
    Δε βλεπω πολλες σειρες ομως καποιες που μαρεσαν και ειδα προσφατα και κρατησαν τη προσοχη μου ειναι μια που λεγεται ''a series of unfortunate events'' και ''lucifer'' εκει ερωτευτηκα και τον πρωταγωνιστη και ''mom".
    Μια χαζη ερωτηση αν θελεις μου λες. Εισαι η μικρη ολλανδεζα η youtuber ? η το ονομα ειναι τυχαιο ?
    Χαχαχα...οχι...απλα μαλλον εκεινη σκεφτομουν οταν εκανα εγγραφη...πολυ μου αρεσε το λουσιφερ...ειδικα ο πρωταγωνιστης

  3. #33
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Χαχαχα...οχι...απλα μαλλον εκεινη σκεφτομουν οταν εκανα εγγραφη...πολυ μου αρεσε το λουσιφερ...ειδικα ο πρωταγωνιστης
    ο πρωταγωνιστης ειναι παιδαρος !

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Παιδια μου το pandemic δεν το ειδα μπορει και να το δω...ειδα το contagion...ουτε τρομαξα ουτε τιποτα...το μονο που αξιζει απο την ταινια ειναι τα τελευταια δευτερολεπτα που δειχνει πως δημιουργειται ενας κοροναιος και πως μεταδιδεται...να βλεπουμε ομως και πραγματα να ξεχνιομαστε απο αυτο που ζουμε...
    Πολυ καλη ταινια που ειδα ηταν το the platform κι απο σειρες μου αρεσε το caliphate και το freud...
    Για τι μιλάει το Freud?

    Και αν ξέρεις πες μου κανένα ψυχολογικό θρίλερ..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #35
    Quote Originally Posted by louloudi View Post
    ο πρωταγωνιστης ειναι παιδαρος !
    Καραπαιδαρος ειναι!!πραγματικα κουκλος!!

  6. #36
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Για τι μιλάει το Freud?

    Και αν ξέρεις πες μου κανένα ψυχολογικό θρίλερ..
    Για τον Φροιντ τον πατερα της ψυχαναλυσης αλλα με μυθοπλασια...ωραια ψυχολογικα θριλερ ειναι το safe και το the stranger.Υπαρχει και το the dark που ειναι θριλερ επιστημονικης φαντασιας και το θεωρω σειραρα...

  7. #37
    george1520
    Guest
    Εγώ περιμένω το la casa de papel να δω τα επεισόδια μια μέρα.. Και μετά βλέπουμεεεε..

  8. #38
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Breakind Bad!Έπος!

    (Δεν χώνευα την Skyler όπως όλος ο κόσμος)

  9. #39
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Εγώ περιμένω το la casa de papel να δω τα επεισόδια μια μέρα.. Και μετά βλέπουμεεεε..
    Εγω να δεις...αντε να ρθει η παρασκευη...θα τα δω ολα σε μια μερα...

  10. #40
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εγω να δεις...αντε να ρθει η παρασκευη...θα τα δω ολα σε μια μερα...
    Ελπίζω να ζει.. Για αυτή έβλεπα την σειρά.. Και μετά για την έγκυο. Μια τέτοια γυναίκα θέλω χάχα.

  11. #41
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Breakind Bad!Έπος!

    (Δεν χώνευα την Skyler όπως όλος ο κόσμος)
    Ρε συ...το χω προσπαθησει να το δω οκ...;;;ξερω οτι ολοι λενε πως ειναι φανταστικο αλλα κ τις δυο φορες δεν ξεπερασα το δεκαλεπτο,βαρεθηκα...αποριε ς...πως στο καλο θα καταφερω να συμπαθησω ως τηλεθεατης εναν εμπορο ναρκωτικων;;;πως στο καλο ταυτιζεται ενας τηλεθεατης με αυτο τον χαρακτηρα;;Αν το δω θα αλλαξω γνωμη,θα μ αρεσει;;

  12. #42
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Χαχαχα...οχι...απλα μαλλον εκεινη σκεφτομουν οταν εκανα εγγραφη...πολυ μου αρεσε το λουσιφερ...ειδικα ο πρωταγωνιστης
    Λίγο το τσέκαρα,και μου άρεσε αυτή που κάνει την Eve.

    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ρε συ...το χω προσπαθησει να το δω οκ...;;;ξερω οτι ολοι λενε πως ειναι φανταστικο αλλα κ τις δυο φορες δεν ξεπερασα το δεκαλεπτο,βαρεθηκα...αποριε ς...πως στο καλο θα καταφερω να συμπαθησω ως τηλεθεατης εναν εμπορο ναρκωτικων;;;πως στο καλο ταυτιζεται ενας τηλεθεατης με αυτο τον χαρακτηρα;;Αν το δω θα αλλαξω γνωμη,θα μ αρεσει;;
    Ντροπή.

  13. #43
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ελπίζω να ζει.. Για αυτή έβλεπα την σειρά.. Και μετά για την έγκυο. Μια τέτοια γυναίκα θέλω χάχα.
    Δεν υπαρχει περιπτωση...Η Τοκυο ολα τα λεφτααα...θελω κι εγω να δερνω κοσμο σαν την Τοκυο...

  14. #44
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Λίγο το τσέκαρα,και μου άρεσε αυτή που κάνει την Eve.



    Ντροπή.
    Εγω απλα ρωτησααα... εεε εξηγησε μου να καταλαβω

  15. #45
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Δεν υπαρχει περιπτωση...Η Τοκυο ολα τα λεφτααα...θελω κι εγω να δερνω κοσμο σαν την Τοκυο...
    Όχι ρε... Η αστυνομικός με το γλειφιτζούρι.. Δεν την νοιάζει τίποτα και κανένας.. Αυτή θελω

Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αγαπημένες Ελληνικές Σειρές
    By kyriaki_ed in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 14
    Last Post: 15-09-2015, 12:07
  2. Ποιες είναι οι αγαπημένες σας εκπομπές στην τηλεόραση;
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 53
    Last Post: 09-04-2015, 12:06
  3. Αγαπημένες φρασείς
    By Anakin in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 23-08-2014, 14:06
  4. ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 26-02-2009, 17:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •