Τι ήταν αυτό; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Αυτο παθαινα εγω πιο παλια, ειδικα οταν ξαπλωνα στα αριστερα.
    Κι εγώ όταν ξαπλωνω αριστερά νιώθω διαφορά περίεργα. Λένε να κοιμασαι αριστερά γιατί ξεκουράζεται η καρδιά καλυτερα και για το στομάχι μου το έχουν πει, αλλά έχω παρατηρήσει ότι νιώθω έκτακτες αν ξαπλωσω αριστερα και γενικά διαφορά περίεργα. Και νιώθω και πιο έντονα τους χτυπους.

    Αυτό που λες μπορει να ήταν και κινήσεις εντέρου.

  2. #17
    Antonis8
    Guest
    Αντα πες τι έγινε σε παρακαλώ. Επαθες ανακοπη;;; Σου ειπαν απο τι προκλήθηκε;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Εχω ορθοστατικη ταχυκαρδία, έχει καταγράφει στο χολτερ.

    Τι εννοεις σταμάτησε η καρδιά σου; Ξαφνικά; Τι ηλικία εχεις; Επαθες ανακοπή δηλαδή; Εχεις καποιο πρόβλημα υγείας ή ξαφνικά; Τέτοια λεγε μου.
    Όχι δεν έχω πρόβλημα.. Είχαμε κανονίσει με τον γυναικολόγο μου να κάνω επισκληριδιο (ήταν να γεννήσω) και εγώ δεν ήθελα. Τέλος πάντων με έπεισε και καθόμασταν και περιμέναμε τον αναισθισιολογο.. Ε και έχασα τους παλμούς. Δεν το κατάλαβα καν.. Θεωρώ ότι έγινε από το άγχος ή δεν ξέρω τι. Δεν ένιωσα όμως τίποτα..Αυτό σου λέω. Μπορεί να έχεις έκτακτες αλλά δεν θα πει ότι θα γίνει κάτι κακό οπωσδήποτε..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #19
    Antonis8
    Guest
    Οταν λες "εχασα τους παλμους" εννοεις επαθες ανακοπή και επεσες κάτω; Σου έκαναν ανανηψη; Δεν καταλαβαινω. Δεν γίνεται να συμβεί αυτό απο το άγχος αν δεν υπάρχει καποιο θέμα, δεν σου έκαναν εξετασεις;;;

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Οταν λες "εχασα τους παλμους" εννοεις επαθες ανακοπή και επεσες κάτω; Σου έκαναν ανανηψη; Δεν καταλαβαινω. Δεν γίνεται να συμβεί αυτό απο το άγχος αν δεν υπάρχει καποιο θέμα, δεν σου έκαναν εξετασεις;;;
    Ήμουν ξαπλωμένη.. Σου λέω δεν έπαθα ανακοπή αλλά οι παλμοί μου εξαφανίστηκαν... Γενικά μαζεύτηκαν πολλοί μετά στο δωμάτιο. Θυμάμαι ότι μου έλεγαν να μην κοιμηθώ. Αυτό. Ο γιατρός ζητούσε τονωτικές (ενέσεις) και έλεγε δεν έχει παλμό και γενικά έγινε μπέρδεμα.Και όχι δεν έκανα εξετάσεις γιατί δεν έχω αυτό το φόβο..
    Όταν είχα έκτακτες όμως δεν έγινε ποτέ τίποτα.. Αυτό σου λέω.. Όταν έγινε το "κακό" ούτε που κατάλαβα. Μη κολλάς στις έκτακτες.. Αφού δεν σου βρίσκουν τίποτα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΡΕ ΦΕΥΓΩ!
    By Gypsy Cello in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 91
    Last Post: 22-03-2017, 16:35
  2. Αυτο ηταν δεν παει αλλο!
    By Missmary852 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 11
    Last Post: 10-05-2014, 11:38
  3. αυτό ήταν πραγματική πείνα...
    By STARAKI_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 29
    Last Post: 06-11-2010, 16:11
  4. .. κ να ήταν το μόνο αυτό
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 37
    Last Post: 17-07-2008, 21:04
  5. Μάλλον αυτό ήταν για μένα
    By dance in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 02-02-2008, 22:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •