Χάνεις από τη ζωή;.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Η ερώτηση μου ήταν γενικότερη για το αν κάποιος στη ζωή του δεν είχε ποτέ σύντροφο

  2. #17
    george1520
    Guest
    Σου απάντησα με όλους τους τρόπους. Τι θες να σου πω; να σου πω ότι ήρθε το τέλος του κόσμου; είσαι 24 χρόνων και δεν έκανες ποτέ σχέση; και έρχεσαι χωρίς ντροπή να το πεις;;

    Χαλάρωσε.. Φτιάξε την αυτοπεποίθηση σου. Για σένα πρώτα. Θα σταματήσεις να τα βλέπεις όλα τραγικά και ότι η ζωή είναι μπροστά σου. 24 χρόνων είσαι. Όχι 100. Αν ήσουν εκατό να πω Οκ δεν του κάνει κούκου πλέον..
    ψυχοθεραπεία, χόμπι και θα γνωρίσεις κόσμο. Θα ερωτευτείς. Θα φας τα μούτρα σου.. Θα πας παρακάτω κτλ.

  3. #18
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Η πρώτη ερώτηση ήταν γενική και όχι προσωπική, η δεύτερη ήταν η προσωπική. Απάντησες γύρω γύρω και όχι συγκεκριμένα τέλος πάντων ευχαριστώ για το χρόνο σου

  4. #19
    george1520
    Guest
    Δεν σε ξέρω προσωπικά. Γενικά απάντησα φίλε μου. Το 24 το δικό σου είναι το 24 όλων..

    Φίλους έχεις;;

  5. #20
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Κάνεις λάθος η δεν αντιλαμβάνεσαι την πρώτη ερώτηση. Ουδέποτε δεν απάντησες στην ερώτηση και το περιεχόμενο της αλλά έκανες ερωτήσεις και έδινες συμβουλές για εμένα η για κάποιον οποιοδήποτε 24χρονο που δεν αναφέρεται πουθενά στην ερώτηση. Είναι γενική ανεξαρτήτως φύλου και ηλικίας σε αντίθεση με τη δευτερη ξαναλέω και πάλι.

  6. #21
    george1520
    Guest
    Πιστεύετε πως χάνει πολλά κάποιος από τη ζωή του αν δεν υπάρξει ερωτικός σύντροφος ή καμία σεξουαλική εμπειρία
    Αυτή είναι η ερώτηση σου και σου έχω απαντήσει με όλους τους τρόπους.. Σαν άνθρωπος δεν έχω μάθει να λέω στον άλλον κανε αυτό κι αυτό. Δεν είναι του στυλ μου και δεν θα το αλλάξω γιατί εσύ περιμένεις μια συγκεκριμένη απάντηση. Σου κάνω ερωτήσεις για να σε προβλημάτισω και να σε βοηθήσω.. Αν θες να μάθεις κάτι συγκεκριμένο τότε κάνε πιο συγκεκριμένες ερωτήσεις για να σου πει ο άλλος ΝΑΙ ή ΌΧΙ.. Αλλα και πάλι εγώ δεν θα σου πω μόνο αυτό. Γιατί προσπαθώ να σε βοηθήσω από το να πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό..

    Αυτά από εμένα. Εύχομαι να έρθει κάποιος να σου πει αυτό που θες να ακούσεις.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Η ερώτηση μου ήταν γενικότερη για το αν κάποιος στη ζωή του δεν είχε ποτέ σύντροφο
    Δεν εχει σημασια ........ξερω αλλους που παντρευτηκαν την κοπελα που ειχαν απο το σχολειο, αρα δεν εκαναν αλλη σχεση , μια χαρα τα πηγαν στον γαμο τους ...... καλα τα λεει ο george 1520 ........ακου τον ....

  8. #23
    Miliva21
    Guest
    Νομίζω είναι ανάλογα τον άνθρωπο....Δεν έχουν όλοι τις ίδιες ανάγκες.....
    Άλλοι μπορεί να παντρεύτηκαν τη πρώτη τους σχέση όπως σου είπαν.... και άλλοι να θέλουν να αλλάζουν σχέση κάθε εβδομάδα ....
    Σου λέω δύο ακραία παραδείγματα
    Βρες εσύ τι θες και πραξε κάθε στιγμή όπως νιώθεις
    Αν πιστεύεις ότι κάτι σου λείπει στη ζωή σου πάρε και τα αντίστοιχα ρίσκα για να το αποκτήσεις

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Γεια σας φίλοι και φίλες είμαι 24 χρονών άνδρας, 1. Πιστεύετε πως χάνει πολλά κάποιος από τη ζωή του αν δεν υπάρξει ερωτικός σύντροφος ή καμία σεξουαλική εμπειρία; 2. Φοβάμαι επίσης πως θα έχω απωθημένα στο μέλλον αν πχ. στα 30-40 βρω μία σύντροφο τελικώς και παντρευτώ, να έχω εφηβικά απωθημένα (ή από τη δεκαετία 20-30) και ξαφνικά γυρίσω να ψάχνομαι με "μικρές".
    Γειά σου φίλε και γω είμαι 23 δεν είχα ούτε εγώ ποτέ σύντροφο αλλά δεν σκάω ηρέμησε απλά πρέπει και εσύ να πιέσεις λίγο και όλα θα πάνε καλά.... Τώρα ασ πούμε κάτι πάει να γίνει με μια κοπέλα σου λέω ποτέ δεν είναι αργά θα γίνουν όλα σιγά σιγά καλή σου μέρα :)

  10. #25
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Θεωρείται ακραίο το να παντρευτείς την πρώτη σου σχέση;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Θεωρείται ακραίο το να παντρευτείς την πρώτη σου σχέση;
    Μπααα , οχι .....

  12. #27
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μπααα , οχι .....
    Ειρωνικά το λες αυτό;

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ποτε δεν ειρωνευομαι, αμα βρω καποιο θεμα αναξιο νασχοληθω , απλα δεν γραφω .........

    εγω δεν παντρευτηκα την πρωτη μου αγαπη , και τι καταλαβα , εκανα κι αλλες σχεσεις , με ελκυστικες κοπελες , και παλι μονος ειμαι ......

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Δεν θα χάσεις απολύτως τίποτα, μη σε απασχολεί καν, κοίτα τον εαυτό σου, τις ασχολίες σου, τις σπουδές σου, τις παρέες σου γυναίκες και αντρες και προχωρα να κάνεις πράγματα που θελεις και να εξελίσσεσαι σαν άνθρωπος.
    Μετα θέλεις δε θέλεις θα σε βρουν οι γυναίκες.

  15. #30
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Δεν θα χάσεις απολύτως τίποτα, μη σε απασχολεί καν, κοίτα τον εαυτό σου, τις ασχολίες σου, τις σπουδές σου, τις παρέες σου γυναίκες και αντρες και προχωρα να κάνεις πράγματα που θελεις και να εξελίσσεσαι σαν άνθρωπος.
    Μετα θέλεις δε θέλεις θα σε βρουν οι γυναίκες.
    Έχεις δίκιο μάλλον..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Το αχος και ι καταθλιπσι χανεις και βαρος?
    By andreasg9 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 13-08-2017, 20:55
  2. όταν χάνεις τον έλεγχο..
    By Katerinaaaaaaaaaa_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 5
    Last Post: 25-11-2013, 22:18
  3. Όταν αγγίζεις το απόλυτο... και το χάνεις άθελα σου... τότε...ΤΙ; ΚΕΝΟ...
    By JenMs in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 03-06-2013, 05:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 28-07-2008, 08:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •