Χάνεις από τη ζωή;.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Γεια σας φίλοι και φίλες είμαι 24 χρονών άνδρας, 1. Πιστεύετε πως χάνει πολλά κάποιος από τη ζωή του αν δεν υπάρξει ερωτικός σύντροφος ή καμία σεξουαλική εμπειρία; 2. Φοβάμαι επίσης πως θα έχω απωθημένα στο μέλλον αν πχ. στα 30-40 βρω μία σύντροφο τελικώς και παντρευτώ, να έχω εφηβικά απωθημένα (ή από τη δεκαετία 20-30) και ξαφνικά γυρίσω να ψάχνομαι με "μικρές".
    Ασε να πας 40, η παραπανω , και θσ σκεφτεσαι τελειως διαφορετικα , οχι οτι οιανθρωποι αλλαζουν ......η οπτικη γωνια αλλαζει ......

  2. #32
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Δεν θα χάσεις απολύτως τίποτα, μη σε απασχολεί καν, κοίτα τον εαυτό σου, τις ασχολίες σου, τις σπουδές σου, τις παρέες σου γυναίκες και αντρες και προχωρα να κάνεις πράγματα που θελεις και να εξελίσσεσαι σαν άνθρωπος.
    Μετα θέλεις δε θέλεις θα σε βρουν οι γυναίκες.
    Κοίτα δεν ξέρω αν στη παθητικότητα του κάνεις κατάφερε να κάνει πράγματα

    Πώς θα τον βρουν δηλαδή οι γυναίκες;
    Αν πχ δεν έχει ποτε σχέσεις με γυναίκες μέχρι την ηλικία των 40 (ακραίο παράδειγμα) αυτο δεν θα τον κομπλαρει;

    Ποια γυναίκα θα ρθει να του τη πέσει και να του το δώσει στο πιατο αν δεν ξέρει πως να φλερτάρει και πως να τη πλησιάσει.....

    Εκτός και αν έχει πιθανότητες πολλές και αρέσει λόγω εμφάνισης....κοινωνικού στάτους και τέτοια ώστε να τον κυνηγήσουν

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Κοίτα δεν ξέρω αν στη παθητικότητα του κάνεις κατάφερε να κάνει πράγματα

    Πώς θα τον βρουν δηλαδή οι γυναίκες;
    Αν πχ δεν έχει ποτε σχέσεις με γυναίκες μέχρι την ηλικία των 40 (ακραίο παράδειγμα) αυτο δεν θα τον κομπλαρει;

    Ποια γυναίκα θα ρθει να του τη πέσει και να του το δώσει στο πιατο αν δεν ξέρει πως να φλερτάρει και πως να τη πλησιάσει.....

    Εκτός και αν έχει πιθανότητες πολλές και αρέσει λόγω εμφάνισης....κοινωνικού στάτους και τέτοια ώστε να τον κυνηγήσουν
    Μιλιβα αν κοιτάξει το μέλλον του, τις σπουδές του, τον εαυτό του ,είναι δραστήριος κτλ και καλύτερη εμφάνιση θα έχει και καλύτερο κοινωνικό στάτους και σίγουρα θα είναι πολύ πιο ελκυστικός στο αντίθετο φύλο απ ότι εάν δουν έναν νεαρό να κλαίγεται και να αποδέχεται το περιθώριο. Δεν θέλω να πω ότι θα του την πέφτουν οι γυναίκες, αλλά θα δίνουν το πράσινο φως να κάνει την κίνηση. Τωρα τρωει κοκκινο πριν καν κοιταχτούν όπως λέει.

  4. #34
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Κοίτα δεν ξέρω αν στη παθητικότητα του κάνεις κατάφερε να κάνει πράγματα

    Πώς θα τον βρουν δηλαδή οι γυναίκες;
    Αν πχ δεν έχει ποτε σχέσεις με γυναίκες μέχρι την ηλικία των 40 (ακραίο παράδειγμα) αυτο δεν θα τον κομπλαρει;

    Ποια γυναίκα θα ρθει να του τη πέσει και να του το δώσει στο πιατο αν δεν ξέρει πως να φλερτάρει και πως να τη πλησιάσει.....

    Εκτός και αν έχει πιθανότητες πολλές και αρέσει λόγω εμφάνισης....κοινωνικού στάτους και τέτοια ώστε να τον κυνηγήσουν
    H αλήθεια είναι ότι έχω ήδη μεγάλο κόμπλεξ, δεν ξέρω πως να φλερτάρω και πως να την πλησιάσω. Και για εμένα το παράδειγμα μου φαίνεται
    κοντά στην πραγματικότητα μου κι όχι κάτι πολύ ακραίο για να είμαστε ειλικρινείς στην τελική.

    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Μιλιβα αν κοιτάξει το μέλλον του, τις σπουδές του, τον εαυτό του ,είναι δραστήριος κτλ και καλύτερη εμφάνιση θα έχει και καλύτερο κοινωνικό στάτους και σίγουρα θα είναι πολύ πιο ελκυστικός στο αντίθετο φύλο απ ότι εάν δουν έναν νεαρό να κλαίγεται και να αποδέχεται το περιθώριο. Δεν θέλω να πω ότι θα του την πέφτουν οι γυναίκες, αλλά θα δίνουν το πράσινο φως να κάνει την κίνηση. Τωρα τρωει κοκκινο πριν καν κοιταχτούν όπως λέει.
    Εμφάνιση σχετικά καλή θα έλεγα προσέχω πως ντύνομαι αλλά νομίζω πως είμαι άσχημος.
    Για το στάτους τώρα είναι κάτι που το απεχθάνομαι γιατί βίωσα πολλές φορές το περιθώριο όταν ήμουν μικρός και έτσι που τα φέρνει η ζωή μόνο πιο κοντά στο να συμβιβαστώ με αυτό με οδηγεί.
    Επίσης να πω ότι από δουλειά και σπουδές, ειδικά το δεύτερο γιατί έκανα και 2-3 δουλείες είμαι πολύ κάτω λόγω των ψυχολογικών μου μπόρεσα να κάτσω μετά πολλών κόπων και βασάνων στο πρώτο έτος πανεπιστημίου και
    5 χρόνια πλέον μετά δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι..
    Last edited by nickirkas; 16-01-2020 at 19:31.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Το αχος και ι καταθλιπσι χανεις και βαρος?
    By andreasg9 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 13-08-2017, 19:55
  2. όταν χάνεις τον έλεγχο..
    By Katerinaaaaaaaaaa_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 5
    Last Post: 25-11-2013, 21:18
  3. Όταν αγγίζεις το απόλυτο... και το χάνεις άθελα σου... τότε...ΤΙ; ΚΕΝΟ...
    By JenMs in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 03-06-2013, 04:56
  4. Replies: 10
    Last Post: 28-07-2008, 07:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •