θελει πολυ δυναμη και υπομονη για να μενουμε υγειες - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 103 of 103
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αυριο ειναι μια σημαντικη ημερα για μενα! θα συναντηθω με ολους οσους εχουν να κανουν με την υγεια μου στο μυαλο και στη ψυχη μου! Εχω ραντεβου με τον πνευματικο μου, μετα με τη ψυχολογο -θεραπευτρια μου ,οπου θα συναντηθω και με τον διευθυντη ψυχειατρο του ΟΚΑΝΑ. Μετα το μεσημερι θα βεθω επιτελους με τον δικο μου ψυχειατρο, αυτον που μου εγραψε τα φαρμακα!
    Σημερα δυστυχως δεν κρατηθικα εκανα χρηση ηρωινης! Το μονο θετικο ειναι οτι πειρα τα φαρμακα μου και το οτι εκανα πολυ μικρη χρηση οπου την εκανα και μεσω μυτης οχι ενδοφλεβια.Δεν πειρα ουτε κοκα ουτε μεθαμφεταμινη οπως εκανα καποιες φορες τελευταια.Εχω βαλω στοχο απο αυριο να προσπαθησω να μην ξανα καμω βλακειες!! δε ξερω αν θα τα καταφερω ξερω ομως οτι θα βαλω τα δυνατα μου!!
    Θελω με πολυ παθος να μπορεσω να μπω εδω μεσα! και να σας γραψω με κεφαλαια γραμματα οτι ειμαι καθαρος , οτι καταφερα να κανω αυτο που σας γραφω τωρα!!!οτι περνω τα φαρμακα μου ,ολα ! σωστα! Θα ηθελα να μπορουσα να εγραφα κι απο κατω οτι βρηκα δουλεια! οτι ξεκινησα γυμναστικη! ,οτι νιωθω χαρουμενος , οτι βρηκα καινουργιο και πολυ καλο πνευματικο! θα ηθελα να εγραφα οτι βρηκα και πολυ καλη δουλεια! οτι βρηκα κι γνωρισα κι μια ψυλη, ομορφη , με καρδια απο βελουδο κοπελα! μια κοπελα οπου ειναι το αλλο μου μισο! οπου δεν την ενοχλει οτι δεν μπορω να ανταπεξελθω πληρως σεξουαλικα! και οτι δεν την πειραζει, οτι θα κανει υπομονη!! χαχαχαχα

  2. #92
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    σε ευχαριστω για την ιδεα να κανω ενα "ταξιδι" εστω κι φανταστικο! αληθεια ποσο ομορφα θα ηταν να ειμουν σε καποια ζουγκλα της Αφρικης! καπου στο Κιλιμαντσαρο, να ειμαι μονος χωρις καμια απολυτος πανω μου τεχνολογικη βοηθεια! να ειμαι ομως κι ελευθερος ψυχικα απο καθε ειδους ουσια! , να περπατω μεσα στην ζουγκλα η ελονοσια, η υγρασια, η πεινα και η ζεστη να με εχουν καταπονησει τοσο πολυ οπου να ειμαι αδυναμος να αντιδρασω στην επιθεση καποιου μεγαλου ελουροιδες!! οπου σαν κυριαρχο στον τοπο του! οπως ο οι χωρευτριες πανω στο πλατο τους ,που νιωθουν απολυτα οικιες! καπως ετσι κι αυτα! τα ζωα να με κυνηγουν να με κατασπαραξουν! με ορμη να ακροτιριαζουν καθε σπιθαμη της σαρκας μου!! αληθεια, αυτο που λενε ολοι για γρηγορο θανατο προσωπικα το βρησκω τελειος ανοφελω! αφου αναζητας κατι! πως γινετε να μην θελεις, να μην σε ευχαρηστει η διαδικασια προς τον στοχο αυτο? αρα κι εμενα δεν με ενοχλει για 2-3 λεπτα να νιωθω υπερβολικους πονους απο το ξεσκισμα της σαρκας μου! για ενα ειμαι συγουρος και το βλεπω σαν εικονα εμπρος μου! οτι θα παλεψω!!! ακομα και σε χαμενο αγωνα απο λονταρια πηνασμενα εγω θα παλεψω με οσο ζωη θα ειχα μεσα μου!
    αυτη η εικονα με μαγευει και ειναι η απολυτη φαντασιωση για εμενα αυτην την στιγμη!! μακαρι να ειχα την τυχη να ζησω αυτες τις γεματες ηδωνη στιγμες!!
    Κι εγώ δημιουργώ ωραία ταξίδια με τη φαντασία μου, συνήθως για τους χώρους που είμαι, που ζω και κινουμαι καθημερινά. Φανταστικά περιστατικά για το πως θα ήθελα να ήταν η ζωή μου, ευχάριστα περιστατικά απ αυτά που δεν ζω στην καθημερινή ζωή μου. Κι αν τα φανταστικά αυτά ταξίδια αφορούν ξωτικούς προορισμούς τα σενάρια θα ναι και κει τα ίδια. Χμ όταν ήμουν πιο νέος έφτιαχνα πολύ πιο συχνά φανταστικά ταξίδια σε τέτοιους προορισμούς. Φαίνεται πως όσο περνάνε τα χρόνια τα φανταστικά ταξίδια μειώνονται και αφού ο χρόνος φέρνει την προσγείωση στο τέλος αντιλαμβανόμενοι την κατάσταση στην οποία πραγματικά βρισκόμαστε και ότι οι ωραίες στιγμές δεν είναι πλέον εφικτές τότε η σκέψη γεμίζει με απογοήτευση, μελαγχολία κι απλα΄αναμοχλεύουμε κάποιες θετικές στιγμές της ζωής μας για να νιώσουμε λίγο ευτυχία.
    γιάννης

  3. #93
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    NTINTI ! ολος τυχαιος μολις γυρισα απο τον πνευματικομου, ειχαν την κοπη της πυτας .Ειναι πνευματικος μου εδω και 3 χρονια περιπου, δυστχως ομως δεν τον νιωθω οπως στις αρχες, εγιναν καποια πραγματα μεταξυ μας και απο τωτες εχω ξενερωσει μαζι του παρα πολυ! σημερα του ειπα καποια απο τα παραπονα μου και αυριο θα παω παλυς απο εκει να τα πουμε πιο χαλαρα!Το προβλημα μου μαζι του ειναι οτι τελευταια τον βλεπω να ενδιαφερετε πιο πολυ για τα ντουβαρια, τις λαμπες και τις ανακενησεις παρα με τα πνευματικα ζητηματα ! Ειχα μια σχεση με μια κοπελα ολο το καλοκαιρι κι αυτος επεμενε να τα χαλασω! μαλιστα μου ελεγε οτι δεν θα με ξανα κοινωνησει εαν δεν το κανω! Τον ακουσα και το εκανα, μετα βρηκα μια αλλη κοπελα οπου δεν ηταν παντρεμενη, δεν ειχε παιδια! και παλυ μου ειπε οτι δεν πρεπει να κανετε σεξ κι οτι δεν κανει για εμενα! οτι ειναι μεγαλη σε ηλικια! -ηταν 41- παλυς εγινε το δικο του! ειναι 3η φορα που εχει γινει αυτο!
    Θα ψαξω για αλλον, απο πνευματικους δωξα το θεο εχει απλετους η αττικη! αληθεια γνωριζεις κανεναν αξιολογο πνευματικο προς Πειραια μερια?
    Αφού πιστεύεις πραγματικά να βρεις ενα καλο πνευματικό ,υπάρχουν τρομερές ψυχές που σε γαληνευουν αρκεί να τους βρεις.
    Δυστυχώς δεν εχω ιδέα από Αθήνα .

    Θα περιμένουμε νέα σου πως ήταν η σημερινή σου μέρα μια και έχεις πολλές συναντήσεις .

  4. #94
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    το συναισθημα της ευχαριστησης εξαρτατε μονο γυρο στο 30/100 απο το υλικο αμεσο περιβαλον μας -συμφωνα με τους νευρολογους κι ψυχειατρους - το υπολοιπο εχει να κανει με ερεθισματα απο κοινωνικες σχεσεις, απο το αν μας αγαπαν , απο την φαντασια μας και απο πραγματα οπως ακομα και η τεχνη! αρα η φαντασια μπορει να σου δωσει το ποσωστο της ευχαριστησης οπου θα σου εδινε μια βολτα με ενα σουπερκαρ των 200,000ευρο.
    Το παραπανω αποδηκνηει με τρανο τροπο οτι εντελει ολα ειναι στο μυαλο μας! και το μυαλο ειναι τοσο ανεξερευνητο ,οσο κι το συμπαν! Μεχρι πριν λιγα χρονια νομιζαν οτι οι αριστεροχειρες δουλευουν το δεξιο ημισφαιριο και οι δεξιοχειρες το αλλο μισο, αυτο τελικα ειναι λαθος! οπως λαθος ειναι και το οτι οι ανθρωποι δουλευουμε το 10/100 του εγκεφαλου μας κι οτι μερικοι (βλ.Αινσταιν το 13/100) κι αυτο ησαν μυθος! Πολλα πραγματα ακομα τα μαθαινουν για το μυαλο μας. Συγκεκριμενα ,το προβλημα της εξαρτησης των οποιουχων για παραδηγμα επειδη το εψαξα λιγακι εχει να κανει με μια λανθανουσα χημικη δραστηριοτητα οπου κανουν οι νευροδιαβιβαστε μου και αντιδρουν μεσα απο το ολυμπικο μερος του εγκεφαλου, εκει που βγαινει η ντοπαμινη κι αδρεναλυνη! αυτα που ββγαινουν απο εκεινο το σημειο ειναι πολυ δυσκολα να ελεκτουν διοτις ειναι τα παναρχαια συναισθηματα του ανθρωπου οπου ειχαν να κανουν με την επιβιωσητου τα αρχαια χρονια!

  5. #95
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ο γιατρος μου σημερα μου αλλαξε το ραντεβου για αυριο!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!! ο λογος ειναι οτι εχει βαψει τα μαλλια του κι του ειπαν οτι η βροχη δεν κανει θα του χαλασουν , πρεπει λεει για μια μερα να περημενει!! το μετεφερε για αυριο το ραντεβου μου! Μαλιστα ειναι Καλληθεα! καλητερα, τουλαχιστον ειναι πιο κοντα!
    Σημερα πηγα στον πνευματικο μου, ειχα παρεξηγηθει μαζι του, ηθελα να του πω να τα "σπασουμε" αλλα εχει εναν τοσο γλυκο τροπο που σου μιλαει, μια εκγεννησεως ευγενεια οπου δεν μπορεις να του νευριασεις αυτου του ανθρωπου ! Τελικα τα βρηκαμε!, μου ειπε οτι πρεπει να κανω υπομομη, να πηγαινω πιο συχνα στην εκκλησια! επισης μου ειπε κατις εξυπνο, οπωτε μου ερχετε η σκεψη για να πιω να κανω υποτροπη ανταυτου να προσευχομαι κι να πηγαινω στην εκκλησια να ξεχνιεμαι! Αυτο που δεν περιμενα ειναι η απο ψη που ειχε για τα φαρμακα μου, μου ειπε να σταματησω τα ντεπρεβιξ και να παρω ριμερον των 100. για 2 μηνες λεει το πολυ! οσο για το βραδυ λεει να παιρνω ροφυμαατα οπως λουιζα , η αλλα. Επισης μου ειπε να παρω για καμια δεκαρια μερες το μεσημερι μετα το φαγυτο λυρικα! διοτις λεει θα με αναιβασουν πολυ αφου τωρα ειμαι πεσμενος! Μου εκανε εντυπωση οι γνωσεις οπου εχει ο ιερεας , ηξερε παρα πολλα απο φαρμακα!

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Ο γιατρος μου σημερα μου αλλαξε το ραντεβου για αυριο!!! ΗΜΑΡΤΟΝ!! ο λογος ειναι οτι εχει βαψει τα μαλλια του κι του ειπαν οτι η βροχη δεν κανει θα του χαλασουν , πρεπει λεει για μια μερα να περημενει!! το μετεφερε για αυριο το ραντεβου μου! Μαλιστα ειναι Καλληθεα! καλητερα, τουλαχιστον ειναι πιο κοντα!
    Σημερα πηγα στον πνευματικο μου, ειχα παρεξηγηθει μαζι του, ηθελα να του πω να τα "σπασουμε" αλλα εχει εναν τοσο γλυκο τροπο που σου μιλαει, μια εκγεννησεως ευγενεια οπου δεν μπορεις να του νευριασεις αυτου του ανθρωπου ! Τελικα τα βρηκαμε!, μου ειπε οτι πρεπει να κανω υπομομη, να πηγαινω πιο συχνα στην εκκλησια! επισης μου ειπε κατις εξυπνο, οπωτε μου ερχετε η σκεψη για να πιω να κανω υποτροπη ανταυτου να προσευχομαι κι να πηγαινω στην εκκλησια να ξεχνιεμαι! Αυτο που δεν περιμενα ειναι η απο ψη που ειχε για τα φαρμακα μου, μου ειπε να σταματησω τα ντεπρεβιξ και να παρω ριμερον των 100. για 2 μηνες λεει το πολυ! οσο για το βραδυ λεει να παιρνω ροφυμαατα οπως λουιζα , η αλλα. Επισης μου ειπε να παρω για καμια δεκαρια μερες το μεσημερι μετα το φαγυτο λυρικα! διοτις λεει θα με αναιβασουν πολυ αφου τωρα ειμαι πεσμενος! Μου εκανε εντυπωση οι γνωσεις οπου εχει ο ιερεας , ηξερε παρα πολλα απο φαρμακα!
    Αυτό με τον γιατρό σου... Τι να σου πω. Με ξεπερνάει...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #97
    ntinti
    Guest
    Ο γιατρός σου Γιώργο θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ...Είναι τελείως κουκουρουκου......

    Αυτά που σου είπε ο πνευματικό σου όχι για τα φάρμακα αλλά να εκκλησιαζεσαι περισσότερο Να το κάνεις ,αν πραγματικά πιστεύεις σε ηρεμεί όλο αυτό....
    Τώρα για τα φάρμακα δεν ξερω τι γνώσεις έχει αυτά είναι καλό με τους γιατρούς σου..

  8. #98
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ο γιατρός σου Γιώργο θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ...Είναι τελείως κουκουρουκου......

    Αυτά που σου είπε ο πνευματικό σου όχι για τα φάρμακα αλλά να εκκλησιαζεσαι περισσότερο Να το κάνεις ,αν πραγματικά πιστεύεις σε ηρεμεί όλο αυτό....
    Τώρα για τα φάρμακα δεν ξερω τι γνώσεις έχει αυτά είναι καλό με τους γιατρούς σου..
    O γιατρος μου ειναι λιγο περιεργος, ασχολειται κι με τη τεχνη ζωγραφιζουν πανω σε κατι σαν υφασμα! ειναι κι λιγο εκεντρικος! αλλα ειναι καλος, με καταλαβαινει πιστευω, υριο θα δουμε.
    Οσο για τον πνευματικο μου μπορει να συζηταμε και να τον ακουω αλλα δεν θα παρω τα φαρμακα που μου λεει αυτος, τα φαρμακα που θα παρω θα ειναι καθαρα μονο απο το γιατρο μου, απλα ο ιερεας μου ,μου λεει οτι ξερει επειδη το εχει δοκιμασει σε πολλους που δεν αισθανοντε καλα κι του βγαινει.

  9. #99
    ntinti
    Guest
    Γιώργο τι κανεις πως πας ,βρήκες τελικά τον γιατρό σου?

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    γιωργο ξερεισ πολλα ασ πουμε οτι αν πεθανω θα παθουν ολοι σχιζο κι οποιοσ αντεξει το θεμα ειμαι κατι σαν ουκασ σαν μυστικοσ πρακτορασ κλπ στρατονομοσ ξερω εγω δεν πεθαινω ευκολα παρα μονο αν με σκοτωσουν επιτηδεσ ακομα και καταλαθοσ τι γλυτωνω κι αφου θελετε πολεμο αν με φατε γινεται πολεμοσ η παθαινουν ολοι σχιζο και μετα τον πολεμο ξαναγυρναμε δεν ξερω αν το ξερεισ αλλα εγω πιστευω οτι οι νεκροι ξαναγυρνανε αυτα φιλε μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    θα σου πω και τη συνεχεια εγω σαν ανθρωποσ ειμαι ο πιο ασημαντοσ τι με εκανε σημαντικο θα σου πω εγω ηξερα επι πασοκ οτι δε με θελανε γτ υπηρχαν καλυτεροι ετσι πηγα στα χωραφια να δουλεψω γυρνωντασ απο το σπιτι δουλεια δουλεια σπιτι μετα 7 χρονια μπαινω σε μια καφετερια και μου λενε οτι κατι κανεισ αρα λεω κατι σασ κανανε η κατι κανανε επι πασοκ κι εχω κ λεφτα αρα κατι εγινε και πηδαω εδω ολη μερα να βρουνε γτ 5 εκατομυρια ελληνεσ και 100 εκατομυρια αμερικανοι εχουν ψυχολογικα οταν επι πασοκ που ειχα εγω ψυχολογικα ειμασταν δακτυλοδεικτουμενοι τωρα ειναι οι μισοι αρα κατι κανανε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #102
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Γιώργο τι κανεις πως πας ,βρήκες τελικά τον γιατρό σου?
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Επιτελους Ντιντι βρεθηκαμε, εχθες!!! Του την ειπα καλα!! αλλα με ευγενικο τροπο διοτις δεν παιζουν γιατροι ευκολα -μαλον παρα πολυ δυσκολα θα βρεις - γιατρους οπου να αναλαμβανουν ασθενεις με συνοσυροτιτα και μαλιστα η μια απο αυτες να ειναι πολυτοξικομανια! Ειχα παρει γυρο στους δεκα γιατρους, κι ολοι μου ελεγαν οτι δεν μπορουν να με αναλαβουν! Ξενερωσα απιστευτα!! Ο λογος ειναι οτι οι ασθενεις με τετοιες παθησεις και με προφιλ πολυτοξικομανους δεν πυθαρχουν ευκολα στις οδηγιες των γιστρων .Επομενος λογος ειναι η μεγαλη θνησιμοτητα και δεν θα θελαν η καριερα τους να στηγματιστει με θανατο ασθενους.Ενας αλλος λογος ειναι οτι πολλοι α ασθενεις ,αυτης της φασης τα φαρμακα οπου παιρνουν τα μετατρεπουν απο φαρμακα προς θεραπεια σε φαρμακα προς "μαστουρα", τα περνουν δλδ μαζεμενα , ωστε να νιωσουν καποια ευφορια .Τελος ,πολλα ατομα επιμονα ζητουν απο τους ψυχειατρους να συνταγογραφησουν βαρβιτουρικα, βενζοδιαζεπινες ,η οποιουχα κι γενικα φαρμακα βαρια με "μασστουρα"
    Ολα τα παραπανω αποτρεπουν τους ψυχειατρους να αναλαβουν ατομα σαν εμενα ,οπου η καταθλιψη προυπηρξε της πολυτοξικομανιας! Αυτο ειναι και σε ιδιοτικα ιατρεια ψυχεριατρων! Γ ια αυτο λοιπον δεν με περνει να κανω μαγκιες! Απλα του ζητησα να μου απαντησει αν μπορει να συνεχισυμε ωστε να ξερω, η απαντηση του ηταν πολυ θετικη, μαλιστα ειδη εκλησα το επομενο ραντεβου! Ειαι χαρουμενος διοτις τελευταιες μερες αρχιζα να απογοητευομαι παρα πολυ!!
    Αλλαξαμε και καποια φαρμακα, κι σκοπος ειναι να προσπαθησουμε να τα μειωσω οσο γινετε με σκοπο τα οσο πιο λιγα! κι πιο σημαντικα!
    Ετσι λοιπον Ντιντι ειμαι πλυ χαρουμενος σημεραα!Απο δευτερα ξεκιναω και δουλεια! αρα καλα πανε τα πραματα, δοξα το Θεο!

  13. #103
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Επιτελους Ντιντι βρεθηκαμε, εχθες!!! Του την ειπα καλα!! αλλα με ευγενικο τροπο διοτις δεν παιζουν γιατροι ευκολα -μαλον παρα πολυ δυσκολα θα βρεις - γιατρους οπου να αναλαμβανουν ασθενεις με συνοσυροτιτα και μαλιστα η μια απο αυτες να ειναι πολυτοξικομανια! Ειχα παρει γυρο στους δεκα γιατρους, κι ολοι μου ελεγαν οτι δεν μπορουν να με αναλαβουν! Ξενερωσα απιστευτα!! Ο λογος ειναι οτι οι ασθενεις με τετοιες παθησεις και με προφιλ πολυτοξικομανους δεν πυθαρχουν ευκολα στις οδηγιες των γιστρων .Επομενος λογος ειναι η μεγαλη θνησιμοτητα και δεν θα θελαν η καριερα τους να στηγματιστει με θανατο ασθενους.Ενας αλλος λογος ειναι οτι πολλοι α ασθενεις ,αυτης της φασης τα φαρμακα οπου παιρνουν τα μετατρεπουν απο φαρμακα προς θεραπεια σε φαρμακα προς "μαστουρα", τα περνουν δλδ μαζεμενα , ωστε να νιωσουν καποια ευφορια .Τελος ,πολλα ατομα επιμονα ζητουν απο τους ψυχειατρους να συνταγογραφησουν βαρβιτουρικα, βενζοδιαζεπινες ,η οποιουχα κι γενικα φαρμακα βαρια με "μασστουρα"
    Ολα τα παραπανω αποτρεπουν τους ψυχειατρους να αναλαβουν ατομα σαν εμενα ,οπου η καταθλιψη προυπηρξε της πολυτοξικομανιας! Αυτο ειναι και σε ιδιοτικα ιατρεια ψυχεριατρων! Γ ια αυτο λοιπον δεν με περνει να κανω μαγκιες! Απλα του ζητησα να μου απαντησει αν μπορει να συνεχισυμε ωστε να ξερω, η απαντηση του ηταν πολυ θετικη, μαλιστα ειδη εκλησα το επομενο ραντεβου! Ειαι χαρουμενος διοτις τελευταιες μερες αρχιζα να απογοητευομαι παρα πολυ!!
    Αλλαξαμε και καποια φαρμακα, κι σκοπος ειναι να προσπαθησουμε να τα μειωσω οσο γινετε με σκοπο τα οσο πιο λιγα! κι πιο σημαντικα!
    Ετσι λοιπον Ντιντι ειμαι πλυ χαρουμενος σημεραα!Απο δευτερα ξεκιναω και δουλεια! αρα καλα πανε τα πραματα, δοξα το Θεο!
    Μπράβο Γιώργο πολύ χαίρομαι που επιτέλους θα μπεις σε μια σειρά !!!!!Να μας λες τα νέα σου !

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. Να γιατί μένουμε μόνοι!
    By 85Eon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 23-03-2017, 23:46
  2. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 10:56
  3. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-2014, 00:26
  4. Γιατί μένουμε σε τελειωμένες καταστάσεις;;;
    By pinkwoman in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 25-07-2011, 15:26
  5. πολυ δυναμη
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 11-09-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •