θελει πολυ δυναμη και υπομονη για να μενουμε υγειες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 103
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    θελει πολυ δυναμη και υπομονη για να μενουμε υγειες

    Καλησπερα, και καλη σας χρονια ! Η δικη μου η χρονια δεν μπορω να πω οτι μπηκε με τις καλητερες προυποθεσεις, αντιθετος! Πριν καποιες εβδομαδες επιμενοντας στον γιατρο μου και με την δικη του συμφωνια αρχισαμε να δοκιμαζω νεα φαρμακα λογο των ασχημων παρενεργειων οπου ειχαν τα ως τωρα χαπια. το πρωι επερνα τα ντεμπρεβιξ ,οπου ειχα παρενεργεις στο εντερο ,οπως δυσκοιλιοτητα και σεξουαλικη ατονια. Τα βραδινα φαρμακα μου εφερναν υπερβολικη υπνιλια και συνεχους εφιαλτες.Δεν μπορω να πω οτι ηταν ανηποφορες οι παρενεργειες τους, επισης σαν σκοπο ,σαν αποστολη τους τα φαρμακα εκαναν την δουλεια τους ειδικα το πρωι μου εδιναν αυτο που τοσο καιρο δεν ειχα, την δυναμη να μπορω επητελους να σηκονομαι απο το κρεβατι χωρις να νιωθω τον κοσμο να χανετε!
    Το προβλημα ειναι οτι ο κοσμος πλεον δεν χανετε αλλα χαθηκε ο γιατρος που μου εγραφε τα φαρμακα! μεσα στις γιορτες εξαφανησθει ο τυπος!! και δεν επρεπε διοτις τα μεχρι ως σημερα φαρμακα τα αντικαθηστουσαμε σιγα σιγα με αλλα φαρμακα πειαματικα ωστε να δουμε ποια μου κανουν και ποια οχι! ετσι λοιπον βρησκομουν σε μια πολυ ευαισθητη στιγμη των φαρμακων και σαν τον επερνα και τον παιρνω τηλ δεν το σηκωνει και πολλες φορες ειναι και κλειστω! ,αυριο θα παω απο εκει σαν τελευταια προσπαθεια και αν δεν θα αναγκαστω να βρω αλλον γιατρο!
    Η αλλαγη γιατρου με τρομαζει διοτις θα πρεπει να ξεδυπλοσω ξανα το ιατρικο μου ιστορικο, να του ξανα λεω την ιστορια μου απο μικρο παιδακι .
    Ολα τα παραπανω με εφεραν στο σημειο χαρας του κακου μου εαυτου, στο σημειο να δικαιολογηθει το να κανει υποτροπη στα ναρκωντικα που με τοσο αγωνα και με τοσο πονο ειχα καταφερει να κοψω! ναι δυστυχως προχθες και εχθες εκαμα υποτροπη! σημερα προσπαθω να το μαζεψω! και με την βοηθεια σας, με την κουβεντα σας προσπαθω να βρω την χαμενη μου δυναμη!
    Πηστευετε οτι η ηδανικη λυση μεχρι να βγαλω ακρη με γιατρο ειναι να επιστρεψω στα ως προτεινος φαρμακα που επερνα και ας εχω παρενεργειες? η να καμω τις αλχημειες ,κι να βρω μονος μου ποια φαρμακα δεν με ενοχλουν, εξαλου ειναι φαρμακα απλα χωρις κοκκινες γραμμες αρα μπορω κι μοναχος μου να τα παρω, τι λετε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Καλησπερα, και καλη σας χρονια ! Η δικη μου η χρονια δεν μπορω να πω οτι μπηκε με τις καλητερες προυποθεσεις, αντιθετος! Πριν καποιες εβδομαδες επιμενοντας στον γιατρο μου και με την δικη του συμφωνια αρχισαμε να δοκιμαζω νεα φαρμακα λογο των ασχημων παρενεργειων οπου ειχαν τα ως τωρα χαπια. το πρωι επερνα τα ντεμπρεβιξ ,οπου ειχα παρενεργεις στο εντερο ,οπως δυσκοιλιοτητα και σεξουαλικη ατονια. Τα βραδινα φαρμακα μου εφερναν υπερβολικη υπνιλια και συνεχους εφιαλτες.Δεν μπορω να πω οτι ηταν ανηποφορες οι παρενεργειες τους, επισης σαν σκοπο ,σαν αποστολη τους τα φαρμακα εκαναν την δουλεια τους ειδικα το πρωι μου εδιναν αυτο που τοσο καιρο δεν ειχα, την δυναμη να μπορω επητελους να σηκονομαι απο το κρεβατι χωρις να νιωθω τον κοσμο να χανετε!
    Το προβλημα ειναι οτι ο κοσμος πλεον δεν χανετε αλλα χαθηκε ο γιατρος που μου εγραφε τα φαρμακα! μεσα στις γιορτες εξαφανησθει ο τυπος!! και δεν επρεπε διοτις τα μεχρι ως σημερα φαρμακα τα αντικαθηστουσαμε σιγα σιγα με αλλα φαρμακα πειαματικα ωστε να δουμε ποια μου κανουν και ποια οχι! ετσι λοιπον βρησκομουν σε μια πολυ ευαισθητη στιγμη των φαρμακων και σαν τον επερνα και τον παιρνω τηλ δεν το σηκωνει και πολλες φορες ειναι και κλειστω! ,αυριο θα παω απο εκει σαν τελευταια προσπαθεια και αν δεν θα αναγκαστω να βρω αλλον γιατρο!
    Η αλλαγη γιατρου με τρομαζει διοτις θα πρεπει να ξεδυπλοσω ξανα το ιατρικο μου ιστορικο, να του ξανα λεω την ιστορια μου απο μικρο παιδακι .
    Ολα τα παραπανω με εφεραν στο σημειο χαρας του κακου μου εαυτου, στο σημειο να δικαιολογηθει το να κανει υποτροπη στα ναρκωντικα που με τοσο αγωνα και με τοσο πονο ειχα καταφερει να κοψω! ναι δυστυχως προχθες και εχθες εκαμα υποτροπη! σημερα προσπαθω να το μαζεψω! και με την βοηθεια σας, με την κουβεντα σας προσπαθω να βρω την χαμενη μου δυναμη!
    Πηστευετε οτι η ηδανικη λυση μεχρι να βγαλω ακρη με γιατρο ειναι να επιστρεψω στα ως προτεινος φαρμακα που επερνα και ας εχω παρενεργειες? η να καμω τις αλχημειες ,κι να βρω μονος μου ποια φαρμακα δεν με ενοχλουν, εξαλου ειναι φαρμακα απλα χωρις κοκκινες γραμμες αρα μπορω κι μοναχος μου να τα παρω, τι λετε?
    Καλύτερα να πάρεις αυτά που έπαιρνες.. Αν βρεις μόνος σου ποια φάρμακα δεν σε ενοχλούν.. Δεν θα ξέρεις τι σου γίνεται και πάλι στην ουσία θα συνεχίζεις να κάνεις απλά δοκιμές..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #3
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Καλησπερα, και καλη σας χρονια ! Η δικη μου η χρονια δεν μπορω να πω οτι μπηκε με τις καλητερες προυποθεσεις, αντιθετος! Πριν καποιες εβδομαδες επιμενοντας στον γιατρο μου και με την δικη του συμφωνια αρχισαμε να δοκιμαζω νεα φαρμακα λογο των ασχημων παρενεργειων οπου ειχαν τα ως τωρα χαπια. το πρωι επερνα τα ντεμπρεβιξ ,οπου ειχα παρενεργεις στο εντερο ,οπως δυσκοιλιοτητα και σεξουαλικη ατονια. Τα βραδινα φαρμακα μου εφερναν υπερβολικη υπνιλια και συνεχους εφιαλτες.Δεν μπορω να πω οτι ηταν ανηποφορες οι παρενεργειες τους, επισης σαν σκοπο ,σαν αποστολη τους τα φαρμακα εκαναν την δουλεια τους ειδικα το πρωι μου εδιναν αυτο που τοσο καιρο δεν ειχα, την δυναμη να μπορω επητελους να σηκονομαι απο το κρεβατι χωρις να νιωθω τον κοσμο να χανετε!
    Το προβλημα ειναι οτι ο κοσμος πλεον δεν χανετε αλλα χαθηκε ο γιατρος που μου εγραφε τα φαρμακα! μεσα στις γιορτες εξαφανησθει ο τυπος!! και δεν επρεπε διοτις τα μεχρι ως σημερα φαρμακα τα αντικαθηστουσαμε σιγα σιγα με αλλα φαρμακα πειαματικα ωστε να δουμε ποια μου κανουν και ποια οχι! ετσι λοιπον βρησκομουν σε μια πολυ ευαισθητη στιγμη των φαρμακων και σαν τον επερνα και τον παιρνω τηλ δεν το σηκωνει και πολλες φορες ειναι και κλειστω! ,αυριο θα παω απο εκει σαν τελευταια προσπαθεια και αν δεν θα αναγκαστω να βρω αλλον γιατρο!
    Η αλλαγη γιατρου με τρομαζει διοτις θα πρεπει να ξεδυπλοσω ξανα το ιατρικο μου ιστορικο, να του ξανα λεω την ιστορια μου απο μικρο παιδακι .
    Ολα τα παραπανω με εφεραν στο σημειο χαρας του κακου μου εαυτου, στο σημειο να δικαιολογηθει το να κανει υποτροπη στα ναρκωντικα που με τοσο αγωνα και με τοσο πονο ειχα καταφερει να κοψω! ναι δυστυχως προχθες και εχθες εκαμα υποτροπη! σημερα προσπαθω να το μαζεψω! και με την βοηθεια σας, με την κουβεντα σας προσπαθω να βρω την χαμενη μου δυναμη!
    Πηστευετε οτι η ηδανικη λυση μεχρι να βγαλω ακρη με γιατρο ειναι να επιστρεψω στα ως προτεινος φαρμακα που επερνα και ας εχω παρενεργειες? η να καμω τις αλχημειες ,κι να βρω μονος μου ποια φαρμακα δεν με ενοχλουν, εξαλου ειναι φαρμακα απλα χωρις κοκκινες γραμμες αρα μπορω κι μοναχος μου να τα παρω, τι λετε?
    Δεν μπορώ να καταλάβω τι έπαθε ο γιατρός και εξαφανίστηκε.. Πήγαινε από εκεί να δούμε τι συμβαίνει (μακάρι ο άνθρωπος να είναι καλά).. Και μετά θα πας σε ένα άλλον. Ξέρεις κάποιον; καλό γιατρό;
    Ψυχοθεραπεία φίλε κάνεις ή μόνο χάπια;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    george, κατα την γνωμη μου θα ειναι σε αδεια, συνηθως ετσι γινετε ,τετοιες μερες παιρνουν αδεια .Το κακο ειναι οτι δεν ειχαμε συνενωηθει διοτις και αυτος πολυ κακος δεν με πειρε τηλ. να μου οτι θα φυγει για διακοπες - εαν ειναι βεβαια δυακοπες - και απο την αλλη το δικο μου λαθος ηταν οτι οταν ειχα φυγει εκτως Αθηνας του ειχα πει οτι επαρκουν τα φαρμακα μου αλλα αυτο ηταν εως τις γιορτες .
    Αυριο θα παω απο εκει, ειναι γιατρος του ικα. Αν δεν ειναι εκει η αν συμβαινει κατις αλλο θα πρεπει επειγοντως να ψαξω για αλλον γιατρο. Με τον συγκεκριμενο εως τωρα μονο φαρμακα μου ελεγε και καναμε καποιες προχειρες ψυχοαναλησεις. Στο παρελθον εω κανει αλλα οχι με ψυχειατρο οπως αυτον με ψυχολογο.
    Δεν γνωριζω κανενα γιατρο κι απο αυριο θα αρχιζω να ψαχνω. εσυ ξες κανεναν αξιολογο γιατρο στην περιοχη της αθηνας?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    george, κατα την γνωμη μου θα ειναι σε αδεια, συνηθως ετσι γινετε ,τετοιες μερες παιρνουν αδεια .Το κακο ειναι οτι δεν ειχαμε συνενωηθει διοτις και αυτος πολυ κακος δεν με πειρε τηλ. να μου οτι θα φυγει για διακοπες - εαν ειναι βεβαια δυακοπες - και απο την αλλη το δικο μου λαθος ηταν οτι οταν ειχα φυγει εκτως Αθηνας του ειχα πει οτι επαρκουν τα φαρμακα μου αλλα αυτο ηταν εως τις γιορτες .
    Αυριο θα παω απο εκει, ειναι γιατρος του ικα. Αν δεν ειναι εκει η αν συμβαινει κατις αλλο θα πρεπει επειγοντως να ψαξω για αλλον γιατρο. Με τον συγκεκριμενο εως τωρα μονο φαρμακα μου ελεγε και καναμε καποιες προχειρες ψυχοαναλησεις. Στο παρελθον εω κανει αλλα οχι με ψυχειατρο οπως αυτον με ψυχολογο.
    Δεν γνωριζω κανενα γιατρο κι απο αυριο θα αρχιζω να ψαχνω. εσυ ξες κανεναν αξιολογο γιατρο στην περιοχη της αθηνας?
    Γιώργο σε ποια περιοχή θέλεις (πες στο περίπου).. Θέλεις μόνο στο ΙΚΑ;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Καλύτερα να πάρεις αυτά που έπαιρνες.. Αν βρεις μόνος σου ποια φάρμακα δεν σε ενοχλούν.. Δεν θα ξέρεις τι σου γίνεται και πάλι στην ουσία θα συνεχίζεις να κάνεις απλά δοκιμές..
    αυτο κανω πλεον, δυστυχως αυτο κανω! .Αν και ειναι και παρανομο και λαθος διοτις ουτες φαρμακολογεια γνωριζω μα ουτες και ψυχειατρικη ,μεχρι να βρω καποιον αυτο θα κανω.
    Παντος , το κυριος προβλημα μου ειναι τα φαρμακα που ενεργποιουν την σεροτονινη, τα φαρμακα δλδ οπου μου δινουν ευεξια, δυναμικη ωστε να μπορω να εχω κουραγιο να σηκονομαι απο το κρεβατι. Τα βραδυνα -αν εω καταλαβει καλα - ειναι αυτα οπου βοηθουν στον υπνο απο την μια -αν κι εγω δεν εχω τετοιο προβλημα- αλλα εκτως αυτο νομιζω οτι φερνουν μια κατασταση που να νιωθεις λιγοτερο φοβο, δεν σου φερνουν ενεργεια λλα σε κανουν πιο κοινωνικο, να μπορεις να εκφραστεις την επομενη μερα πιο ευκολα, κατις τετοιο πρεπει να κανουν .

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Γιώργο σε ποια περιοχή θέλεις (πες στο περίπου).. Θέλεις μόνο στο ΙΚΑ;
    Δεν με πειραζει να ειναι πειραια μειτε και αθηνα, αρκει να ειναι στο κεντρο.Εκτως απο αυτα τα μεροι αν υπαρχουν στο αιγαλεω , στην νικαια. Δυστυχως λογο οικονομικων δυσκολιων δεν μπορω να πηγαινω σε ιδιοτη , αρα πρεπει να παω σε γιατρο του ικα. Εξαλου για κουβεντα και γνωσιακη θεραπεια εχω την ψυχολογο μου στο προγραμμα απεξαρτησης οπου ειναι δωρεαν, οπου ειναι πολυ καλη και με γνωριζει! ομως δυστυχως δεν μπορει να γραψει φαρμακα.

  8. #8
    ntinti
    Guest
    Ανέφερες ότι με την προηγούμενη θεραπεία είχες κάποιες παρενέργειες όπως δυσκοιλιότητα και σεξουαλική ατονία αλλά ήταν αυτά που σε έκαναν να ξυπνάς και να νοιώθεις επιτέλους καλά .
    Πιστεύω αν συνεχίζεις να νοιώθεις καλά μέρα με την μέρα θα διορθωθούν και αυτές, για την σεξουαλική ατονία βέβαια δεν ξερω όσο για την δυσκοιλιότητα με την κατάλληλη διατροφή πιστεύω θα διορθωθεί .
    Μην βάζεις στο μυαλό σου πολλά προβλήματα ,είπαμε ένα ένα την φορά θα τα λύνεις, το σημαντικότερο αυτή την στιγμη είναι να φτιάξεις την ψυχολογία σου να μην ξανασκεφτεί να κάνεις χρήση και από εκεί πέρα με ηρεμία ένα ένα θα λύνονται και όλα τα άλλα θέματα.

  9. #9
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    george, κατα την γνωμη μου θα ειναι σε αδεια, συνηθως ετσι γινετε ,τετοιες μερες παιρνουν αδεια .Το κακο ειναι οτι δεν ειχαμε συνενωηθει διοτις και αυτος πολυ κακος δεν με πειρε τηλ. να μου οτι θα φυγει για διακοπες - εαν ειναι βεβαια δυακοπες - και απο την αλλη το δικο μου λαθος ηταν οτι οταν ειχα φυγει εκτως Αθηνας του ειχα πει οτι επαρκουν τα φαρμακα μου αλλα αυτο ηταν εως τις γιορτες .
    Αυριο θα παω απο εκει, ειναι γιατρος του ικα. Αν δεν ειναι εκει η αν συμβαινει κατις αλλο θα πρεπει επειγοντως να ψαξω για αλλον γιατρο. Με τον συγκεκριμενο εως τωρα μονο φαρμακα μου ελεγε και καναμε καποιες προχειρες ψυχοαναλησεις. Στο παρελθον εω κανει αλλα οχι με ψυχειατρο οπως αυτον με ψυχολογο.
    Δεν γνωριζω κανενα γιατρο κι απο αυριο θα αρχιζω να ψαχνω. εσυ ξες κανεναν αξιολογο γιατρο στην περιοχη της αθηνας?
    Φίλε μου μόνο 2 - 3 άτομα ξέρω απο Αθήνα. Θα ρωτήσω. Είμαι κύπριος. Αν μάθω θα σου στείλω προσωπικό.
    Η ψυχολόγος μου έχει τηλεφωνητή. Δεν μπορείς να αφήσεις μήνυμα?
    Γενικά μη απελπίζεσαι. Και πεισμωσε. Ότι θες γράφε εδώ.
    Φίλους έχεις;;

    Όσο για το σχόλιο στο άλλο θέμα.. Που είπες είσαι 40 χρόνων πως θα κάνεις οικογένεια κτλ. Ήταν ίσως η μεγαλύτερη μαλ.. Που διάβασα στο φόρουμ. Σε βλέπω που σχολιάζεις σε άλλα θέματα, λες με επιχειρήματα αυτα που σκέφτεσαι κάτι που δεν κάνουν πολλοί.. Βλέπω ένα άνθρωπο απλά εγκλωβισμένο.

    Πήγαινε αύριο σε αυτόν. Αν είναι διακοπές κτλ θα έχει ένα χαρτί εκεί στην πόρτα..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Πήγαινε στο ΙΚΑ Καλλιθέας.. Μου έχει πει ο φαρμακοποιός μου ότι είναι μια πολύ καλή γιατρός εκεί. Εγώ τελικά δεν πήγα όταν μου το είπε γιατί μου έπεφτε μακρυά..

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    τον βρηκα τον γιατρο!! ειναι καπου στην ωκεανια δυακοπες -δεν επικοινωνησα με τον ιδιο εβαλα μια φιλη μας κοινη να μαθει, θα ερθει σε 2 βδομαδες περιπου.
    ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας κι για τις προτροπες σας. Θα συνεχσω τα φαρμακα που παιρνω το πρωι τα ντεπρεβιξ και δεν θα παρω αλλα . Πρεπει να μαζεψω και το κορμι μου απο τις υποτροπες πουεκαμα μεχρι χθες.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    τον βρηκα τον γιατρο!! ειναι καπου στην ωκεανια δυακοπες -δεν επικοινωνησα με τον ιδιο εβαλα μια φιλη μας κοινη να μαθει, θα ερθει σε 2 βδομαδες περιπου.
    ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας κι για τις προτροπες σας. Θα συνεχσω τα φαρμακα που παιρνω το πρωι τα ντεπρεβιξ και δεν θα παρω αλλα . Πρεπει να μαζεψω και το κορμι μου απο τις υποτροπες πουεκαμα μεχρι χθες.
    Να το μαζέψεις όμως Γιώργο!! Όχι απλά να το λες, γιατί νομίζω το ξαναείπαμε αυτό και τώρα λες "μέχρι χθες".. Δηλαδή τι; Μόνο σήμερα αντεξες;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ανέφερες ότι με την προηγούμενη θεραπεία είχες κάποιες παρενέργειες όπως δυσκοιλιότητα και σεξουαλική ατονία αλλά ήταν αυτά που σε έκαναν να ξυπνάς και να νοιώθεις επιτέλους καλά .
    Πιστεύω αν συνεχίζεις να νοιώθεις καλά μέρα με την μέρα θα διορθωθούν και αυτές, για την σεξουαλική ατονία βέβαια δεν ξερω όσο για την δυσκοιλιότητα με την κατάλληλη διατροφή πιστεύω θα διορθωθεί .
    Μην βάζεις στο μυαλό σου πολλά προβλήματα ,είπαμε ένα ένα την φορά θα τα λύνεις, το σημαντικότερο αυτή την στιγμη είναι να φτιάξεις την ψυχολογία σου να μην ξανασκεφτεί να κάνεις χρήση και από εκεί πέρα με ηρεμία ένα ένα θα λύνονται και όλα τα άλλα θέματα.
    εχεις δικιο πλεον οι παρενεργειες μου φενοντε πολυτελια! οσον αφορα το πρωτο προβλημα υπαρχουν και τροφες που μπορουν να το μυοσουν οσο για το δευτερο προβλημα δεν με απασχολει προσορινα αφου το τελευταιο που μου λυπει τωρα ειναι μια γυναικα! αρα ισως ειναικαι λαητερανα μην τα εχω στο μυαλο μου.
    Τελικα το μυαλο μας ξεχναει πολυ ευκολα ποσο χαλια ειμασταν προ λιγα χρονια κι αναζητωντας το ακομα καλητερο μερικες φορες χανουμε και τα δεδομενα! απο την αλλη δυσκολευομαι να χονεψω οτι θα ειμαι παντα ετσι!
    Τις τελευταιεςμερες ειμουν πολυ χαλια ,αυτο που με βηθησεηταν αυτα που εγραφα με τον παλιο ψυχολογο, περι αυτογνωσιας εκατσα κι τα ξανα διαβασα κι μου εδωσαν δυναμη να παω να παρω τα φαρμακα κι να μην ξανα παρω ναρκωντικα!
    θα παρω τα φαρμακα μου κι θα περιμενω τον τουριστα γιατρο μου να ερθει.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Να το μαζέψεις όμως Γιώργο!! Όχι απλά να το λες, γιατί νομίζω το ξαναείπαμε αυτό και τώρα λες "μέχρι χθες".. Δηλαδή τι; Μόνο σήμερα αντεξες;
    ναι μονον σημερα! πηστεψεμε δεν ειναι ευκολο. κανεις που εχει λογικη στο κεφαλι του δεν θελει να καταστρεφει το κορμι του, να βαζει μεσα του ουσιες που τις φτιαχνουν κατι αγραματοι σε υπογεια, μες στην βρομα! κανεις δεν θελει να χαλαει τα λεφτα του ετσι ασκοπα! πηστεψεμε εχω καυαστρεψει την ζωη μου αρκετες φορες και εχω απογοητευσει πολλους ανθρωπους που με αγαπησαν με ολη τους την καρδια κι εγω τα χαλασα ολα!! δεν το εκανα επειδη μου αρεσε το εκανα διοτις δεν πηστευα οτι θα ζησω παραπανω απο 1 μηνα!

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    αληθεια νομιζεις οτι μου αρεσε , οτι περναω ομορφα κανωντας αυτο? η οταν ειμουν μικρος ηταν το ονειρο της ζωης μου?να καταλειξω ετσι? αληθειαποια ειναι η γνωμη σου?

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να γιατί μένουμε μόνοι!
    By 85Eon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 23-03-2017, 23:46
  2. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 10:56
  3. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-2014, 00:26
  4. Γιατί μένουμε σε τελειωμένες καταστάσεις;;;
    By pinkwoman in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 25-07-2011, 15:26
  5. πολυ δυναμη
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 11-09-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •