ΕΜΜΟΝΕΣΣΣΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657

    ΕΜΜΟΝΕΣΣΣΣ

    καλησπερα παιδια. εχω δοκιαμασει τα σημαντικοτςρ; χαπια για ιψδ που εχω απο 7χρονων πλεον δν με ορω να παω σχολη να κανω αυτο π μαρεσει δλδ να διαβαζωλογω εμμονης π μ λεει να ξαναδωσω πανελληνιες δν μπορω να συνπατω σχεσεις επισης το αποφευγω. κ αν προσπαθω δν ειμαι οε υατος μ κ δν το αντεχω. ΒΙΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΓΤ ΓΕΝΝΗΙΗΚΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΕΓΩ. ΗΜΟΥΝ ΑΡΙΣΤΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ Κ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΕΝΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΟΓΩ ΕΜΜΟΝΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑ https://youtu.be/or6U7oG-Ny8

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    θελω να τελειωνω να πεθανωωω να ξεκουμπιστω απο δω μεσα δν μπορει ανθρωπου νους να διανοηθει τι μ. συμβαινει δν αντεχω αλλο να σαπιζω εδω μεσα 7χρονια ενω θελω να ζησω

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    ζω καθε μερα κ καθομαι στο κρεββατι περιμενιντας να περασει η η μερα αρνουμαι να μιλαω νμε ατομα γτ εχω πολλες εμμονες οτι θα κανω κακο. κ γενικα δν παω σζολη π ηταν τ ονειρο μ κ η χαρα μ. μ τη βαρεσε εκει σε αυτο π με κραταγε ακομα ζωντανη. ποιος θεος επιτρςπει κατι τετοιο απλα να σπουδασω ηθελα κ οχι να καθομαι σπιτι 24ωρες στην αρχη βαριομουν μετα τρελαινομουν τρ το συνηθισα υπομενω αλλα δν αντεχω να μην κανω τπτ δημιουργικο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Δεν μπορείς να ασχοληθείς με κάτι πχ μουσική η ζωγραφική η κάποια χειροτεχνία? Έτσι για να ξεχνιεσαι λίγο ρε παιδί μου
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Δεν μπορείς να ασχοληθείς με κάτι πχ μουσική η ζωγραφική η κάποια χειροτεχνία? Έτσι για να ξεχνιεσαι λίγο ρε παιδί μου
    σοβαρολογεις γ αυτο τα παρατησα ολα γτ ειχα εμμονες να σβηνω να ξαναγραφω κ να ξανασβηνω κ να ξαναγραφω

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    δν αντεχω γτ να μαι ετσι θελω να βρω τον ευατο μ ακομα κ παλια υπεφερα αλλα τρ τελειωσαν ολα επδ επαψα να κανω ολες τις ιδειληψιες γαμηθηκα τελςιως τρςλαθηκα. δν μπορω να παω σχολη βασικα αυτο γ μενα με σκοτωνει. δν εχω μελλον δν ειμαι τπτ στην κοινωνια απο κει π ημουν καποια κ ειχα σκοπο κ ονειρα.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    ειμαι τοσο απελπισμενη δλδ εχω γινει φανατικη αθεη οχι μονο γ αυτο κ παλια ειχα ταση αλλα επδ ημουν εγω οκ πιστευα τρ εχω γινει ακομα χειροτςρα κ πιστευω οτι δν υπαρχει κανενας θεος γ οσους ερθουν αντιμετωποι με τον πατο χωρις γυρισμο η ευκολο γυρισμο. λυπαμαι μακαρι να ταν μονο αυτο ακομα κ καλα να γινομουν δν θα πιστευα στο θεο κ θελω μονο να τον φτυσω στη μουρη τετοιος π ειναι θα επρεπε να μ ζητησει τεραστια συγγνωμη γ οσα με. αναγκασε να περασω απο 7χρονων ενα αγνο παιδι δν εφτιαξα ΤΙ ΠΟ ΤΑΑΑΑΑ κ εχασα κ αλλα νιατα γεννηθηκα γ να περναω τη ζωη μ. σπιτι γαμω το θεο π τα κανει αυτα. σκοτωνει παιδια βιαζει παιδια επιτρεπει τα χειροτερα προκαλει τοοσ πονο ντρεπομαι γ λογαριασμο. τ τετοιο θεο δν τον θελω ρε. αμα δν ειχα φοβο καθολου θα θελα να τν βρισω αν ηταν ανθρωπο θα θελα να τον κανω να τραβηξει οσα εγω. τα τραβηξε μεσω τ χριστου; οπως ελεγε κ η μανα μ ο χριστος δν περασε τπτ σταυρωθηκε μια. μερα κ αυτο ηταν οπως κ αλλοι εμεις σταυρωνομαστε καθε μερα προτιμω να σταυρωνομουν παρα να μζω σαν φυτο ενω μεσα μ. βραζω γ ζωη.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    ειμαι ετοιμη να αυτκονησω ηδη ειχα κανει αποπειρα ο θεος θελει να με σωσει πως με το να αυτοκτονησω δν εκανα τπτ να τιμωρηθω ετσι αντιθετα ημουν η πιο αγνη κοπελα κ σωστη γ αυτο σας λεω ολα ειναι ολα μουφες δν υπαρχει θεος τρ θα με αναγκασει να αυτοκοτνησω γτ δν βοηθησε οτι κ να εκανα κ μαναγακασε να αυτοκοτνησω τα γραφω κ η μαμα τα ιδια υπεφερε φανατικα πιστη κ στο τςλος αρχισε κ αυτη κ εβριζε το θεο γτ δν αντεχε. αλλο κ μετα πεθανε απο καρινο τ μαστου αλλα υπεφερε απο ιψδ κ ψυχολογικα προβληματα π ο καλος θεουλης της εδωσε κ εκλαιγε κ ελεγε δν θα προλαβω να δω τ απαιδια μ. κ. ειχε δικιο καλος θεοοςςς ΚΑΛΟΟΟΣΣΣΣ οι κακοι πως ειναι γ οσους πιστευετε στο κωλοθεο σας. επισης εμεινα κ. ορφανη κ δν μπορω ουτε να δουλεψω δν θελω να κλαιγομαι εχω ανθρωπους ελαχιστους π με δυσκολια επιβιωνω αλλα θελω να δειτε οτι αμα εισαι ατυχος κανενας θεος δν θα σε βοηθησει ποτε γ κανενα λογο. κ αν βοηθαει εσενα κ οχι εμενα τι δημαινει αυτο οτι εισια εγωιστηε κ σ νοιαζει μονο ο θεος να βοηθαει εσενα. κ δν αναρωτιεσαι γτ εμενα κ οχι τον αλλο. α εγω ειμαι καλη βεβιαα ποιο καλη απο μενα δν υπηρχε κ αν εχω παει κ σε παπαδες γ εξομολογβση δν κανουν τπτ. ο ιδιος ο θειςο μ ειναι παοας κ ειναι μεγαλος κλεφτης.λυπαμαι που το λεω χτυπαγε τν παππου μσ το νοσοκομειο γ να τ αφησει την περιουσια του. κ τη μαμα μ οτνα ητνα στο νοσοκομειο ξερω ανθρβπους π δν πιστευουν στο θεο ενω οι παπαδε ςπ κοινωνανε παιρνουν αγιασμο κτλ κτλ ολη μερα μεσα στο χριστο ειναι δαιμονες αλλοι π. δν εχουν καμια. επαφη ειναι γαληνιοι κ βοηθανε κοσμο φιλευσπλαχνοι ενω οι παπαδες κοιταν ενα κλεψουν. αν οταν δν βαφτιζεσαι δαιμονιζεααι κ μπαινει ο σατανας μεσα σ γτ μονο οι βαφτισμενοι δαιμονιζονται κ γτ μονο οι βαφτισμενοι ειναι κομπλεξικοι κ. με. νευρ α κ μικροπρεπεις

  9. #9
    Mrgilleas
    Guest
    σορρυ joanna για την αντιπαραθεση ενταξει να μη υπαρχουν εντασεις για ανοητους λογους οι περισσοτεροι απο δω μεσα εχουμε τις δυσκολιες μας.ο καθενας ενεργει με βαση αυτο που τον εκφραζει δεν υπαρχει σωστο ή λαθος.δεν χρειαζεται να αυτοκτονησεις το περασα και γω πριν χρονια αυτο και απο τοτε εχω βελτιωθει πολυ.μη χανεις την ελπιδα σου για καλυτερες μερες.εξαλλου εισαι μονο 27 ετων εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου.μπορει αυριο μεθαυριο να γινεις καλυτερα στις εμμονες και να απολαμβανεις καλυτερα τη ζωη σου.εξαλου μια φορα ζουμε στον πλανητη γη

  10. #10
    Mrgilleas
    Guest
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    καλησπερα παιδια. εχω δοκιαμασει τα σημαντικοτςρ; χαπια για ιψδ που εχω απο 7χρονων πλεον δν με ορω να παω σχολη να κανω αυτο π μαρεσει δλδ να διαβαζωλογω εμμονης π μ λεει να ξαναδωσω πανελληνιες δν μπορω να συνπατω σχεσεις επισης το αποφευγω. κ αν προσπαθω δν ειμαι οε υατος μ κ δν το αντεχω. ΒΙΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΔΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΓΤ ΓΕΝΝΗΙΗΚΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΕΓΩ. ΗΜΟΥΝ ΑΡΙΣΤΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΙΑΤΡΙΚΗ Κ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΕΝΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΛΟΓΩ ΕΜΜΟΝΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑ https://youtu.be/or6U7oG-Ny8
    υπαρχουν πολλοι ανθρωποι στον κοσμο που υποφερουν αλλοι λιγο αλλοι πολλοι ολοι εχουν τις δυσκολιες τους αλλος χανει το σπιτι του σε πλειστηριασμο,αλλος εχει νοσο κινητικου νευρωνα και ειναι καθηλωμενος σε αναπηρικο καροτσακι και χιλια δυο αλλα αν πας σε ενα νοκομειο ογκολογικο βλεπεις μικρα παιδια με καρκινο και δεν εχουν προβαλει να ζησουν τη ζωη τους.ακομα και αυτοι που ειναι υγιεις δυσκολευονται οταν εργαζονται πολλες ωρες σε δουλεια και δεν τους πληρωνουν.να μη στεναχωριεσαι
    σπανια βλεπεις απολυτα ευτυχισμενους ανθρωπους ακομα και οι διασημοι με τα πολλα λεφτα λογω του lifestyle που ακολουθουν πεφτουν σε καταχρησεις τζογο και χανουν ολη την περιουσια τους.μεγαλα καραβια μεγαλες φουρτουνες λεει μια παροιμια μη το βαζεις κατω

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    εχω διπλα μ ατομα π τουλάχιστον βγαινουν κ περνανε κλ δν καθονται σπίτι απραγοιιι γ παντα κ να σαπιζουν

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    υπΑρχουν κ αλλοι π διασκεδαζουν στη ζωη κ τους ξερω πολυ καλα προφανω ς υπαρχουν κακα αλλα το κακο εχει πολλες μορφεςς.. υποφερω εξισου κ ακομα παραπανβ

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    οπως υπαρχουν κακα υπαρχουν κ μετρια κ τελεια εχω περασει απο υγιη φαση κ οι συγγενείς μ κ ολοι οο συμμαθητες μ π δν εχουν ττοια χαλια ν μην επιξονουν γ, επτα χρονιΑ αντιθετως τους βλπεω καθε μετα κ αλλου σε εξωτερικο να διασκεδαζουν με φιλους π εκανα κ γω λιο παλια σ ελαχιστο κ μιχερο βαθμο αλλα καλο

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    οπως υπαρχουν κακα υπαρχουν κ μετρια κ τελεια εχω περασει απο υγιη φαση κ οι συγγενείς μ κ ολοι οο συμμαθητες μ π δν εχουν ττοια χαλια ν μην επιξονουν γ, επτα χρονιΑ αντιθετως τους βλπεω καθε μετα κ αλλου σε εξωτερικο να διασκεδαζουν με φιλους π εκανα κ γω λιο παλια σ ελαχιστο κ μιχερο βαθμο αλλα καλο
    Αν κόβεις την επικοινωνία συνέχεια και δεν αφήνεις κανέναν να σε πλησιάσει, καταργείς την κοινωνικότητα, λογικό είναι να χειροτερέψει.

    Όταν ήσουν υγιής, τι έκανες? Πώς κατάφερες να βρεις την υγεία σου τότε? Δε μπορείς να το κάνεις και τώρα?

    Σκέφτηκες να ασχοληθείς με πιο απλά και ταπεινά πράγματα?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στο μελον θα βρεις και αλλους στην ιδια κατασταση αν αυτο που σε πειραζει ειναι η μοναξια αφου θα γινουν ολοι σαν εμενα η σαν εσενα εμεις απλα ειμαστε πρωτοποροι αλλα απολυτως αντιθετοι
    εγω νομιζω οτι αυτο που σε ενοχλει δεν ειναι ο εαυτος σου αλλα οτι δε μπορεις να εξηγισεις στους αλλους τι ενοεις
    οποτε κατσε στα αυγα σου και περιμενε

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •