Την αγαπώ ακόμα - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 104
  1. #46
    Miliva21
    Guest
    Ωραία και αφού εμείς δεν καταλάβαμε ...εσύ τι σκοπό έχεις να κάνεις τώρα....Πώς μπορούμε να σε βοηθήσουμε;

    Την ιστορία την εχεις φτιάξει στο μυαλό σου....το θύμα είσαι εσύ αυτή έπαιξε ρόλο σε παράτησε σε εξαπάτησε σε κορόιδεψε...Τώρα να κάτσουμε να κλαίμε τη μοίρα μας και τη ζωή και τα άλλα σαράντα χρόνια μοναξιάς που θα σε βρουν όπως λες.....;;;;

  2. #47
    Miliva21
    Guest
    Life happens.....

    Στους άλλους έδωσε ευκαιρία γιατί μπορεί να ήθελε περισσότερο να δώσει ευκαιρία....μπορεί να ταίριαζε καλύτερα μαζί τους

    Με σένα δοκίμασε γιατί της αρέσες στξ αρχη αλλά προφανώς κάτι δεν της άρεσε στη πορεία....κάτι δεν της ταίριαξε μαζί σου....Τι άραγε;;;; μπορείς να σκεφτείς;; Γιατί όσο περισσότερα γράφεις τόσο περισσότερο καταλαβαίνω γιατί έγινε αέρας η δικιά σου.........

    Και σιγά μωρέ....Τι σου έταζε πια; λαγους με πετραχήλια; σου είπε ότι θα σε παντρευτεί και σε παράτησε στην εκκλησία αφού είχατε βγάλει προσκλητήρια;;;

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Πάμε πάλι!
    Στην Ελλάδα είναι ρε παιδιά, όχι στο εξωτερικό.
    Ναι, δεν με εκμεταλλεύτηκε...
    Σχέσεις όμως είχε στο παρελθόν πολύχρονες.
    Σ' εκείνες έδωσε ευκαιρία, σε μένα γιατί όχι;
    Καλά της φερόμουν.
    Της έλεγα ότι δεν έχω λεφτά και δεν μπορώ να της προσφέρω πολλά πράγματα,
    αλλά εκείνη τον έπαιζε καλά τον ρόλο της, και έλεγε ότι είναι ευτυχισμένη και με τα λίγα.
    Και δεν θα με συντηρούσε. Δουλεύω και ξέρω να δουλεύω, και αν πηγαινα κοντά της θα ενοίκιαζα ξεχωριστό σπίτι
    και θα με έβλεπε με τους όρους της πάντα, χωρίς να γίνομαι εμπόδιο στην πορεία της. Μέχρις ότου τραβήξει.
    Και θα έκανα και δυο δουλειές να στήριζα και εκείνη.
    Πλέον είναι ξεκάθαρο.
    Με κορόιδεψε.
    Η δεσποινίδα χαραμίζεται στο πανεπιστήμιο.
    Σε μια δραματική σχολή πρέπει να πάει. Έχει έμφυτο ταλέντο.
    Γιατι; στο εσωτερικο ειναι φθηνα;
    Τρολαρεις μαλλον...
    Πριν ελεγες οτι εισαι ανεργος, χωρις γνωσεις και προσοντα κι οτι ακομα κι όταν βρισκεις καμια δουλεια ειναι απο αυτες των 400 ευρω. Με τι θα νοικιαζες χωριστο σπιτι; με τα 400 ευρω ΟΤΑΝ και ΑΝ εβρισκες καμια δουλεια; καλα εκανε κι αρνηθηκε. Φοβηθηκε μην της φορτωθεις να σε ταιζει μαλλον
    ...
    Last edited by Remedy; 17-01-2020 at 16:35.

  4. #49
    Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Life happens.....

    Στους άλλους έδωσε ευκαιρία γιατί μπορεί να ήθελε περισσότερο να δώσει ευκαιρία....μπορεί να ταίριαζε καλύτερα μαζί τους

    Με σένα δοκίμασε γιατί της αρέσες στξ αρχη αλλά προφανώς κάτι δεν της άρεσε στη πορεία....κάτι δεν της ταίριαξε μαζί σου....Τι άραγε;;;; μπορείς να σκεφτείς;; Γιατί όσο περισσότερα γράφεις τόσο περισσότερο καταλαβαίνω γιατί έγινε αέρας η δικιά σου.........

    Και σιγά μωρέ....Τι σου έταζε πια; λαγους με πετραχήλια; σου είπε ότι θα σε παντρευτεί και σε παράτησε στην εκκλησία αφού είχατε βγάλει προσκλητήρια;;;
    Δεν κατάλαβες, δεν έγινε αέρας εκείνη, εγώ έγινα αέρας όταν κατάλαβα το θέατρο.
    Και δεν είπα ούτε ότι θα την παντρευτώ, ούτε τίποτα.
    Αλλά την έβλεπα σοβαρά όμως.
    Και εκείνη, έπαιζε θέατρο.
    Τί συμπέρασμα προλαβαίνεις να βγάλεις για τον άλλον σε ένα μήνα;

    Quote Originally Posted by Remedy
    Γιατι; στο εσωτερικο ειναι φθηνα;
    Τρολαρεις μαλλον...
    Πριν ελεγες οτι εισαι ανεργος, χωρις γνωσεις ξαι πρισοντα κι οτι ακομα κι όταν βρισκεις καμια δουλεια ειναι απο αυτες των 400 ευρω. Με τι υα νοικιαζες χωριστο σπιτι; με τα 400 ευρω ΟΤΑΝ και ΑΝ εβρισκες ξαμια δουλεια; καλα εκανε κι αρνηθηκε. Φοβηθηκε μην της φορτωθεις να σε ταιζει μαλλον
    Δεν υπήρχε περίπτωση να πάω έτσι. Δεν θα έκανα ποτέ κάτι απερίσκεπτα.
    Θα μάζευα κάτι από εδώ πρώτα, και εκεί θα πήγαινα μόνον αν έβρισκα κάποια δουλειά, ώστε να μπορώ να ζήσω ανεξάρτητα, χωρίς να είμαι βάρος σε κανέναν, πόσο μάλλον σ' εκείνη.
    Ναι είμαι άνεργος, πια. Με πείραξε το γεγονός αυτό και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στην εργασία μου και παραιτήθηκα πέντε μήνες μετά την αποχώρηση της.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Δεν κατάλαβες, δεν έγινε αέρας εκείνη, εγώ έγινα αέρας όταν κατάλαβα το θέατρο.
    Και δεν είπα ούτε ότι θα την παντρευτώ, ούτε τίποτα.
    Αλλά την έβλεπα σοβαρά όμως.
    Και εκείνη, έπαιζε θέατρο.
    Τί συμπέρασμα προλαβαίνεις να βγάλεις για τον άλλον σε ένα μήνα;


    Δεν υπήρχε περίπτωση να πάω έτσι. Δεν θα έκανα ποτέ κάτι απερίσκεπτα.
    Θα μάζευα κάτι από εδώ πρώτα, και εκεί θα πήγαινα μόνον αν έβρισκα κάποια δουλειά, ώστε να μπορώ να ζήσω ανεξάρτητα, χωρίς να είμαι βάρος σε κανέναν, πόσο μάλλον σ' εκείνη.
    Ναι είμαι άνεργος, πια. Με πείραξε το γεγονός αυτό και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στην εργασία μου
    και παραιτήθηκα πέντε μήνες μετά την αποχώρηση της.
    καλα, για μεταπτυχιακο πηγε, δεν πηγε στην λεγεωνα των ξενων. μεχρι να μαζεψεις λεφτα, απο την δουλεια που δεν εχεις...
    δλδ μεχρι να βρεις δουλεια, να μαζεψεις λεφτα, να βρεις δουλεια ΕΚΕΙ και ΜΕΤΑ να πας, θα εχει γυρισει πισω 5 φορες. οποτε, καλυτερα να περιμενες εδω να γυρισει και μετα θα βλεπατε αν υπηρχε καποιο ενδιαφερον μεταξυ σας.
    επισης, αν παραιτεισαι τοσο ευκολα , δλδ με μια γνωριμια του ενος μηνα να παραιτεισαι και να μην εχεις να ζησεις, αν σε στεναχωρεσει κατι εκει που θα πας και ξαναπαραιτηθεις, με τι θα ζεις; εδω, υποθετω εχεις καποιους συγγενεις..

  6. #51
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Δεν κατάλαβες, δεν έγινε αέρας εκείνη, εγώ έγινα αέρας όταν κατάλαβα το θέατρο.
    Και δεν είπα ούτε ότι θα την παντρευτώ, ούτε τίποτα.
    Αλλά την έβλεπα σοβαρά όμως.
    Και εκείνη, έπαιζε θέατρο.
    Τί συμπέρασμα προλαβαίνεις να βγάλεις για τον άλλον σε ένα μήνα;


    Δεν υπήρχε περίπτωση να πάω έτσι. Δεν θα έκανα ποτέ κάτι απερίσκεπτα.
    Θα μάζευα κάτι από εδώ πρώτα, και εκεί θα πήγαινα μόνον αν έβρισκα κάποια δουλειά, ώστε να μπορώ να ζήσω ανεξάρτητα, χωρίς να είμαι βάρος σε κανέναν, πόσο μάλλον σ' εκείνη.
    Ναι είμαι άνεργος, πια. Με πείραξε το γεγονός αυτό και δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στην εργασία μου και παραιτήθηκα πέντε μήνες μετά την αποχώρηση της.
    Και εσύ ο ιδιος συμφωνείς ότι δεν μπορεί κανένας να βγάλει συμπέρασμα για τον άλλον σε ένα μήνα.....

    Αυτή γιατί απαιτείς να είχε βγάλει συμπέρασμα για σένα.....; γιατί λες οτο έπαιξε θέατρο δεν καταλαβαίνω ...Θέατρο ήταν ότι της αρέσες και ήθελε σχέση μαζί σου ;;;; ή θέατρο ήταν που σου είπε ξεκάθαρα να το αφήσετε και να χωρίσετε;;;;

    Τι τόσο συγκλονιστικό σου είπε δλδ μέσα σε ούτε έναν μήνα γνωριμίας που σε κορόιδεψε δλδ.......και σε έκανε να εναποθέσεις όλες σου τις ελπιδες σε εκεινη και να πληγωθείς τόσο ανεπανόρθωτα;;;;;

    Μάλλον εσύ μόλις είδες μια κοπέλα να σου δείχνει λίγο ενδιαφέρον έπεσες πάνω της σαν απελπισμένος και έφτιαξες στο μυαλό σου ότι θα είναι η γυναίκα της ζωής σου πάση θυσία και ότι δεν θα σε αφήσει ποτέ ενώ εκείνη πολύ πιθανό ήθελε να σε γνωρίσει και να δοκιμάσει να δει πως θα πάει μαζί σου.....

    Αν δεν τρολαρεις τότε καλύτερα να κοιτάξεις να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό......αν δεν υπάρχει οικονομική άνεση κοίτα μήπως υπάρχει ψυχολογική υποστήριξη στο δήμο σου....χρειάζεσαι στήριγμα και δουλειά με τον εαυτό σου

  7. #52
    Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Και εσύ ο ιδιος συμφωνείς ότι δεν μπορεί κανένας να βγάλει συμπέρασμα για τον άλλον σε ένα μήνα.....
    Μάλλον εσύ μόλις είδες μια κοπέλα να σου δείχνει λίγο ενδιαφέρον έπεσες πάνω της σαν απελπισμένος και έφτιαξες στο μυαλό σου ότι θα είναι η γυναίκα της ζωής σου πάση θυσία και ότι δεν θα σε αφήσει ποτέ ενώ εκείνη πολύ πιθανό ήθελε να σε γνωρίσει και να δοκιμάσει να δει πως θα πάει μαζί σου.....
    Να δοκιμάσει;
    Δλδ, τί είμαι; Ρούχο; Να με δοκιμάσει να δει αν της πηγαίνω;
    Με φιλούσε. Με άγγιζε τρυφερά. Απ' την πρώτη μέρα μέχρι την ώρα που έφυγε.
    Δεν ένιωθε τίποτα;
    Έπαιξε θέατρο.
    Κάνει ό,τι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Λέει σε όποιον της αρέσει ότι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Ο άλλος όμως τί είναι;
    Δεν είναι άνθρωπος; Δεν έχει αισθήματα;
    Ή επειδή νόμισε ότι είχε ένα πτυχίο, είναι ένα είδος ανώτερης κάστας ανθρώπου και μπορούσε να κοροϊδεύει;
    Απελπισμένος είμαι, όχι κορόιδο.
    Και ναι, έτσι νόμιζα. Ότι επιτέλους βρέθηκε ένας άνθρωπος για μένα. Δεν είχα σκοπό να την εκμεταλλευτώ.
    Θα αντλούσα δύναμη απ' την αγάπη της και θα της επέστρεφα τα διπλάσια.
    Δεν θέλω μόνο να αγαπηθώ. Θέλω και να αγαπήσω.
    Αλλά, πλέον.... Μάλλον είναι αργά.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Να δοκιμάσει;
    Δλδ, τί είμαι; Ρούχο; Να με δοκιμάσει να δει αν της πηγαίνω;
    Με φιλούσε. Με άγγιζε τρυφερά. Απ' την πρώτη μέρα μέχρι την ώρα που έφυγε.
    Δεν ένιωθε τίποτα;
    Έπαιξε θέατρο.
    Κάνει ό,τι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Λέει σε όποιον της αρέσει ότι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Ο άλλος όμως τί είναι;
    Δεν είναι άνθρωπος; Δεν έχει αισθήματα;
    Ή επειδή νόμισε ότι είχε ένα πτυχίο, είναι ένα είδος ανώτερης κάστας ανθρώπου και μπορούσε να κοροϊδεύει;
    Απελπισμένος είμαι, όχι κορόιδο.
    Και ναι, έτσι νόμιζα. Ότι επιτέλους βρέθηκε ένας άνθρωπος για μένα. Δεν είχα σκοπό να την εκμεταλλευτώ.
    Θα αντλούσα δύναμη απ' την αγάπη της και θα της επέστρεφα τα διπλάσια.
    Δεν θέλω μόνο να αγαπηθώ. Θέλω και να αγαπήσω.
    Αλλά, πλέον.... Μάλλον είναι αργά.
    Ααα δεν θα συναινοηθουμε πάλι ούτε σήμερα.. Είναι αργά επειδή είσαι 34 χρονών; Εγώ είμαι 33.. Τι λες; Πάει; Δεν θα ζήσουμε άλλο;;;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #54
    Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Ααα δεν θα συναινοηθουμε πάλι ούτε σήμερα.. Είναι αργά επειδή είσαι 34 χρονών; Εγώ είμαι 33.. Τι λες; Πάει; Δεν θα ζήσουμε άλλο;;;
    Εσύ δεν είπες ότι είσαι παντρεμένη;

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Εσύ δεν είπες ότι είσαι παντρεμένη;
    Αα το είπα εγώ ότι δεν θα μου βγει σε καλό το γέλιο σήμερα.. Είμαι παντρεμένη και;;;
    Όποιος είναι παντρεμένος δεν έχει πρόβλημα; Αυτός είναι ο σκοπός της ζωής; ο γάμος; Εμένα μου πάνε όλα ρολόι;; Από που να αρχίσω;
    Εσύ αν παντρευτείς δεν θα σε νοιάζει πια τίποτα και θα πεις ότι αυτό ήταν, λύθηκαν όλα;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #56
    Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Αα το είπα εγώ ότι δεν θα μου βγει σε καλό το γέλιο σήμερα.. Είμαι παντρεμένη και;;;
    Όποιος είναι παντρεμένος δεν έχει πρόβλημα; Αυτός είναι ο σκοπός της ζωής; ο γάμος; Εμένα μου πάνε όλα ρολόι;; Από που να αρχίσω;
    Εσύ αν παντρευτείς δεν θα σε νοιάζει πια τίποτα και θα πεις ότι αυτό ήταν, λύθηκαν όλα;
    Όχι, δεν είπα αυτό.
    Δεν ξέρω το πρόβλημα σου φυσικά.
    Ναι, πάντα υπάρχουν προβλήματα.
    Παντού και πάντα.
    Άλλο όμως να τα αντιμετωπίζεις γιατι αγαπάς τον σύντροφο σου, και άλλο να σε κοροϊδεύει ο ίδιος σου ο σύντροφος και να σε εξαπατά.
    Αλήθεια, εσείς που με κρίνετε και λέτε ότι είμαι λάθος, πως θα νιώθατε αν εκεί που περπατούσατε μέσα στο σκοτάδι,
    εμφανιζόταν ένας απ' το πουθενά και σας έλεγε ότι νιώθει για σας πράγματα αλλά αμέσως μετά σας έλεγε ότι πρέπει να φυγει και να μην τον ακολουθήσετε;
    Δλδ, υπάρχουν δυο ειδών άνθρωποι; Εκείνοι που κάνουν τη ζωούλα τους, και εκείνοι που είναι σκουπίδια προς εκμετάλλευση;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Μπράβο Anten85, καλά τα λες της κυρίας! Και έχει και 2 παιδάκια μάλιστα! Κλαίν' οι χήρες, κλαίν' κι οι παντρεμένες! Χα χα!
    Εμείς τι θα κάνουμε,ε??? Εγώ πχ που σε λίγες μέρες γίνομαι 37,τελείωσααααα! Θάνατος παντού!!!!
    Ας ακούσω όμως ένα κομματάκι πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο!
    https://www.youtube.com/watch?v=QnmH...&index=13&t=0s

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Όχι, δεν είπα αυτό.
    Δεν ξέρω το πρόβλημα σου φυσικά.
    Ναι, πάντα υπάρχουν προβλήματα.
    Παντού και πάντα.
    Άλλο όμως να τα αντιμετωπίζεις γιατι αγαπάς τον σύντροφο σου, και άλλο να σε κοροϊδεύει ο ίδιος σου ο σύντροφος και να σε εξαπατά.
    Αλήθεια, εσείς που με κρίνετε και λέτε ότι είμαι λάθος, πως θα νιώθατε αν εκεί που περπατούσατε μέσα στο σκοτάδι,
    εμφανιζόταν ένας απ' το πουθενά και σας έλεγε ότι νιώθει για σας πράγματα αλλά αμέσως μετά σας έλεγε ότι πρέπει να φυγει και να μην τον ακολουθήσετε;
    Δλδ, υπάρχουν δυο ειδών άνθρωποι; Εκείνοι που κάνουν τη ζωούλα τους, και εκείνοι που είναι σκουπίδια προς εκμετάλλευση;
    Εγώ δεν σε κρίνω, προσπαθώ να σε ταρακουνησω.. Αλήθεια εσύ τι θα έλεγες για ένα γάμο κοροϊδία; ε; Ναι να σε παντρευτεί για να "φτιάξει" την εικόνα του.. Να λέγεται οικογενειαρχης προς μίμηση. Αλλά να σου δείξει ότι σε "διάλεξε" γιατί ήθελε ακριβώς αυτό που έβλεπε.. Εσύ δεν θα ένιωθες ότι ήσουν σε μια βιτρίνα που πήγε να διαλέξει τι θα αγοράσει; Και καλά σε αγόρασε. Μετά δεν ένιωθε άνετα μαζί σου γιατί ναι είσαι ωραίο μοντέλο αλλά από αυτά που κρατάμε στην ντουλάπα και ξεχνάμε ότι υπάρχουν...
    Κράτα το παρελθόν στην πλάτη σου, κράτα τα παιδιά (το ένα με ιδιαιτεροτητα), κράτα τη μοναξιά σου, κράτα την κατάθλιψη, κράτα τα προσχήματα, και γενικά κράτα τα όλα όρθια! ΌΛΑ αυτά στα 33 σου και δεν τα είπα όλα, ούτε καν τα μισά..
    Κρινε με εσύ τώρα γιατί σου δίνω την άδεια..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Stavros View Post
    Μπράβο Anten85, καλά τα λες της κυρίας! Και έχει και 2 παιδάκια μάλιστα! Κλαίν' οι χήρες, κλαίν' κι οι παντρεμένες! Χα χα!
    Εμείς τι θα κάνουμε,ε??? Εγώ πχ που σε λίγες μέρες γίνομαι 37,τελείωσααααα! Θάνατος παντού!!!!
    Ας ακούσω όμως ένα κομματάκι πριν εγκαταλείψω τον μάταιο τούτο κόσμο!
    https://www.youtube.com/watch?v=QnmH...&index=13&t=0s
    Εσύ πχ που γίνεσαι 37 σε λίγες μέρες να τα εκατοστήσεις Σταύρο! Και πριν φύγεις, να ζήσεις!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #60
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Anten85 View Post
    Να δοκιμάσει;
    Δλδ, τί είμαι; Ρούχο; Να με δοκιμάσει να δει αν της πηγαίνω;
    Με φιλούσε. Με άγγιζε τρυφερά. Απ' την πρώτη μέρα μέχρι την ώρα που έφυγε.
    Δεν ένιωθε τίποτα;
    Έπαιξε θέατρο.
    Κάνει ό,τι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Λέει σε όποιον της αρέσει ότι της αρέσει, όποτε της αρέσει.
    Ο άλλος όμως τί είναι;
    Δεν είναι άνθρωπος; Δεν έχει αισθήματα;
    Ή επειδή νόμισε ότι είχε ένα πτυχίο, είναι ένα είδος ανώτερης κάστας ανθρώπου και μπορούσε να κοροϊδεύει;
    Απελπισμένος είμαι, όχι κορόιδο.
    Και ναι, έτσι νόμιζα. Ότι επιτέλους βρέθηκε ένας άνθρωπος για μένα. Δεν είχα σκοπό να την εκμεταλλευτώ.
    Θα αντλούσα δύναμη απ' την αγάπη της και θα της επέστρεφα τα διπλάσια.
    Δεν θέλω μόνο να αγαπηθώ. Θέλω και να αγαπήσω.
    Αλλά, πλέον.... Μάλλον είναι αργά.
    Δεν είσαι ρούχο....άνθρωπος είσαι και όλοι οι άνθρωποι δοκιμάζουν μα δουν αν ταιριάζουν με κάποιον......

    Καταβαθος ούτε και εσύ ξέρεις αν σου έκανε αυτή και αν σου ταιριάζε απλά έπεσες πάνω με τα μούτρα γιατί την είδες σωτήρια λύση ........

    Σε όλες τις σχέσεις έτσι γίνεται......συνηθίζονται οι τρυφερότητες στα ζευγάρια ...Και μπορεί όντως να το ένιωθε εκείνη τη στιγμή και να της άρεσε......όμως δεν του έδωσε ούτε τοσο βάθος ούτε στάθηκε εκεί.....έκανε μια σχέση που εκείνη τη στιγμή την ήθελε μετά στη πράξη είδε ότι δεν θέλει να τη συνέχισει και στο είπε

    Αυτό δεν την κάνει ουτε ψεύτρα ουτε εκμεταλλευτρια.....
    Δεν φταίνε οι άλλοι για τις υψηλες προσδοκίες που έχουμε εμεις από αυτούς και αν εμείς ονειρευόμαστε κάστρα στην άμμο ......Δεν ήταν υποχρεωμένη να παίξει τον ρόλο που εσύ ήθελες για σένα

    Μακάρι να πάρεις ότι χρήσιμο βρήκες από τις απαντήσεις μας εδώ.... να το επεξεργαστείς και να πας παρακάτω

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πώς να ξεπεράσω την πρώην που την αγαπώ ακομα
    By HimuraKenshin in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 26-08-2019, 05:09
  2. Replies: 7
    Last Post: 23-06-2015, 22:48
  3. Αγαπώ Τον Εαυτό Μου, Αγαπώ Το Σώμα Μου....
    By ria_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 27
    Last Post: 18-04-2014, 00:10
  4. Δευτέρα σ'αγαπώ
    By ΗΛΙΑΝΝΑ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 20-01-2013, 17:38
  5. κατι να αγαπω
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 05-08-2009, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •