18 χρόνια παντρεμένη,36 ετών κ εξωσυζυγική σχ. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 75
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    δε φαινεται οτι εχω παιδια τα σβησανε κανε οτι θεσ σε κανα ψυχειατριο θα καταληξω πρεπει να γαμησουν εμενα για να βγειτε σωστοι εσεισ παρε το χαμπαρι παρε τον εραστη τα παιδια την περιουσια οτι θεσ τα παιδια τα υποθηκευσαν ολα και πηραν τα λεφτα εσυ με τον εραστη καντε οτι θελετε εγω εχω σουιτα στο νοσοκομειο πατε και γαμηθειτε ολεσ ημουν ο μονοσ που σασ αγαπουσα μονο μην μαθω οτι πεθανατε να ειστε καλα να περνατε καλα στον πουτσο μου δεν μπορει μια γυναικα να πειραξει αντρα παρε το χαμπαρι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    εσεισ οι υπολοιποι τα παιδια τα υποθηκευσαν ολα πηραν τα χρηματα αλεμαο κι η γυναικα με τον εραστη οι γονεισ μου πεθαναν οποιοσ θελει να παντρευτει ελευθερα αυτα και φιλακια πολλα γτ ειμαι αγροτησ γι αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ετσι για να ξερετε οι γονεισ μου πεθαναν δεν εχω ανθρωπο και πρεπει να πληρωνω πληρωνω μονο και μονο γι αυτα και τη μανα τουσ αν δε με θελουν τα ξεχναω ολα και ζω την εφηβεια μου κι ολα καλα να μασ πουν αν θελουν να το διαλυσουμε το μπουρδελακι αν θελουν ασ με στειλουν στο γηροκομειο αν δε με θελουν μια αυτα εμενα μου ερχεται πιο ευκολο ασ κανουν οτι θελουν η συμφωνια ειναι οτι αμα φυγω διαγραφονται ολα συγνωμη κ μαλακιεσ δεν εχει αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ξαναλεω ο πατερασ μου δε με ηθελε και με βαλε να δουλευω στα χωραφια τα λεφτα που εφαγα μεγαλωνοντασ εγω κι οι κορεσ μου ειναι ολα απο τα χωραφια επειδη ηταν πολλα οταν η κορη μου πηγε στα 20 την ειπα κουραστηκα πρεπει να δουλεψεισ αυτη ωσ καλο κοριτσι δεν ηθελε μαλωναμε συνεχεια θεωρησε σωστο να βρει αν τα χρηματα ειναι αληθινα γτ ειναι πολλα τησ εδωσα την επειχηρηση και την ειπα να κανει οτι θελει απο το να τα φανε ολα μεχρι να βγαλει οσα θελει εγω επειδη μεγαλωσα με δουλεια σαν παιδι ναρκωτικα ψυχοφαρμακα βιντεοπαιχνιδια κλπ δεν μπορω να τα κανω το σεξ που λεει η γυναικα μου ειναι αστειο ειναι φυσιολογικο κατσε απο εδω παρτο ετσι κατσε ετσι παρτο αλλιωσ ουτε κωλομπιλα ουτε ναρκωτικα ουτε μαλακιεσ η γυναικα μου τα αλλα τα εχει για μαγκια εγω λεω οτι σασ ξεκολιαζουνε και δε θα μπορειτε να μιλησετε σε λιγα χρονια καπωσ ετσι ειναι η αληθεια εγω κουραστηκα δουλευω απο το τελοσ α δημοτικου παρακαλω τισ φιλεσ μου να με μιλανε ολεσ γτ χρειαζομαι την επικοινωνια κρεβατι δεν τραβαει η ομαδα αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Levanderstar View Post
    Έχω λοιπον το προφανές δίλλημα να μείνω στο γάμο θυσιάζοντας τη δική μου ζωή ή να φύγω και να καταστρέψω τρείς;Του συζύγου κ των παιδιών; Θα εκτιμούσα πολύ τις γνώμες σας γιατί είμαι σε άσχημη κατάσταση .Ευχαριστώ!
    Ξέρεις πολύ καλά ότι δεν θα καταστρέψεις τη ζωή των παιδιών και του συζύγου. Η ζωή των παιδιών καταστρέφεται όταν μεγαλώνουν στο ψέμα και όταν οι γονείς είναι δυστυχισμένοι μαζί, παρά όταν ζουν με αλήθειες και δύο γονείς ευτυχισμένους έστω κι αν είναι χώρια. 'Άλλωστε σε πρακτικό/βιοποριστικό επίπεδο, από αυτά που γράφεις, τα "παιδιά" είναι ήδη το ένα σχεδόν ενήλικας και το άλλο 11 χρονών και μπορείς να τα συντηρήσεις οικονομικά κι ας έχετε για καιρό δικαστικά ντράβαλα με τον άντρα σου. Έτσι κι αλλιώς αν ισχύουν όσα λες, οικονομικά ο σύζυγος δεν βοηθάει ούτε τώρα.
    Σε ατομικό επίπεδο, ο άντρας σου σαφώς και θα έχει πιο πολλές ευκαιρίες μετά από ένα διάστημα που θα περάσει δύσκολα να ζήσει ευτυχισμένος. Πολλά πράγματα νομίζω ότι κάνει ότι δεν τα καταλαβαίνει διότι "βολεύεται", αλλά τα καταλαβαίνει μια χαρά στην πραγματικότητα. Μετά από ένα ταρακούνημα που θα τον σοκάρει ίσως και από μία περίοδο άρνησης, θα ξαναδεί τα πράγματα με άλλο μάτι και σαφέστατα θα έχει περισσότερες ευκαιρίες, ιδίως σε προσωπικό αλλά και σε επαγγελματικό επίπεδο να ξεφύγει από την μιζέρια και την στασιμότητα που είναι τώρα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τι παιχνιδια παιζει στον υπολογιστη;

  7. #37
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Τι παιχνιδια παιζει στον υπολογιστη;
    Πολύ σημαντική ερώτηση, που θα μας λύσει πολλές απορίες!!

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    17
    Για να ευθυμήσουμε κ λίγο σας λέω παίζει αυτά που σκοτώνεις αλλά είμαι άσχετη γενικά κ δν θυμάμαι τίτλους....������

  9. #39
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Levanderstar View Post
    Για να ευθυμήσουμε κ λίγο σας λέω παίζει αυτά που σκοτώνεις αλλά είμαι άσχετη γενικά κ δν θυμάμαι τίτλους....[emoji28]
    Χάχα call of duty θα εννοείς μαλλον. Έχει πορωθεί ο αδερφός μου με αυτό. Σε όλες τις γιορτές αυτό παίζαμε χάχα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057

    Talking

    Quote Originally Posted by Levanderstar View Post
    Για να ευθυμήσουμε κ λίγο σας λέω παίζει αυτά που σκοτώνεις αλλά είμαι άσχετη γενικά κ δν θυμάμαι τίτλους....������
    Νομίζω ένας Ψυχαναλυτής θα μπορέσει να μας δώσει μία θεωρία για αυτό! Λες μέσα στο παιχνίδι ,και ειδικά όταν σκοτώνει διάφορους, να υπάρχει κάποιο υποσυνείδητο μήνυμα πως...έχει σκοτωθεί και ο γάμος σας???
    Παρακαλώ πολύ να μας πεις τον τίτλο του Game που παίζει ώστε να γίνει μία ανάλυση σε βάθος! Απόψε θα εξαχθούν όλα τα συμπεράσματα!

  11. #41
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Stavros View Post
    Νομίζω ένας Ψυχαναλυτής θα μπορέσει να μας δώσει μία θεωρία για αυτό! Λες μέσα στο παιχνίδι ,και ειδικά όταν σκοτώνει διάφορους, να υπάρχει κάποιο υποσυνείδητο μήνυμα πως...έχει σκοτωθεί και ο γάμος σας???
    Παρακαλώ πολύ να μας πεις τον τίτλο του Game που παίζει ώστε να γίνει μία ανάλυση σε βάθος!
    left of dead είναι... Με ζόμπι..

  12. #42
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Stavros View Post
    Νομίζω ένας Ψυχαναλυτής θα μπορέσει να μας δώσει μία θεωρία για αυτό! Λες μέσα στο παιχνίδι ,και ειδικά όταν σκοτώνει διάφορους, να υπάρχει κάποιο υποσυνείδητο μήνυμα πως...έχει σκοτωθεί και ο γάμος σας???
    Παρακαλώ πολύ να μας πεις τον τίτλο του Game που παίζει ώστε να γίνει μία ανάλυση σε βάθος! Απόψε θα εξαχθούν όλα τα συμπεράσματα!
    Χάχαχα Σταύρο! Τότε ο αδερφός μου θα πρέπει να έχει μεγάλο πρόβλημα με την σχέση του [emoji14]

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Mε Ζόμπι ε? Θέλεις ψάξιμο η υπόθεση! Χα χα!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057

    Wink

    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Χάχαχα Σταύρο! Τότε ο αδερφός μου θα πρέπει να έχει μεγάλο πρόβλημα με την σχέση του [emoji14]
    Πάντως αυτό που μας ενδιαφέρει στην παρούσα φάση,είναι πως η Θεματοθέτρια περνάει καλά και αυτό βγαίνει προς τα έξω! Εντωμεταξύ αυτός ο άντρας της, δεν έχει πάρει πρέφα τι γίνεται?

    Quote Originally Posted by Levanderstar View Post
    Έτσι λοιπον εκεί που ζητούσα να έχουμε περισσοτερη σωματική επαφή κοινή κοινωνική ζωή κτλ τώρα ούτε που θέλω κάτι απ αυτά!Κλείδωσα και σας το λέω με κάθε ειλικρίνεια αυτό συνέβη πριν κάνω παράνομη σχεση
    Sex δεν κάνει, κοινωνική ζωή δεν έχει...
    Λίγο ακόμα και θα την στείλουμε στο εραστή προβλέπω! Οριστικά & Αμετάκλειτα με απόφαση Psychology.gr!

  15. #45
    george1520
    Guest
    Εγώ δεν είδα πουθενά ότι περνάει καλά.. Αντιθέτως ότι έχει εγκλωβιστει...
    Το ότι ο άνθρωπος επιλέγει να ξεσπαει παίζοντας στον υπολογιστή είναι άλλη κουβέντα. Κάποιοι άνθρωποι δεν θέλουν να αντιμετωπίσουν την αλήθεια και προτιμάνε να ασχολούνται με άλλα πράγματα..

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. 18 χρόνια παντρεμένη ,36 ετών κ εξωσυζυγική σχ.
    By Levanderstar in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 17-01-2020, 18:49
  2. Σχέση με παντρεμένη
    By OpThor in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 20-05-2019, 20:09
  3. Ερωτευμένος με μια παντρεμένη
    By Thod0ris in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 28
    Last Post: 18-03-2019, 09:20
  4. Σχέση με παντρεμένη
    By pantzos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 29-04-2013, 00:44
  5. Σχέση με παντρεμένη . . . .
    By x-ray in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 134
    Last Post: 11-06-2010, 01:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •