Ημερολογιο - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast
Results 166 to 180 of 207
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ο οργανισμός λέει που δεν πέρνεις το χάπι μια μέρα το καταλαβαίνει μετά από 1 εβδομάδα .......

    Όποτε θα ζήσεις άλλες 7 μέρες στάνταρ χα!
    Χαχαχα τόσο αργόστροφο οργανισμό έχω πια;;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #167
    Λοιπον κορες...τα χαπια τα παιρνω αλλα εγω ως λατρης του καφε δε μπορω να περιμενω τοση ωρα.Το παιρνω με το που ξυπνησω,μεχρι να ξελπλυνω το προσωπο μου και να φτιαξω καφε,τοσο χρονο του δινω,το παιρνω ομωςUpdate λοιπον...γενικα αυτες τις μερες επικεντρωθηκα στο να μαθω την δουλεια.Εμαθα πολλα αλλα υπαρχουν καποια πραγματα ακομα.Ψυχολογικα,ειχα τις υποτροπες μου. Δλδ με πιανει ο φοβος αν θα με κρατησουν,αν θα πανε ολα καλα αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι.Αυτος γενικα σαν ανθρωπος ειναι πολυ φωνακλας,πολυ τσιτα,πολυ αγχωδης,κτλπ...οταν γινεται υποτιμιτικος ομως ,τσαντιζομαι και λεω θα σου δειξω εγω.Προσπαθω αυτα που θα μου ζητησει να τα εχω ετοιμα πριν μου τα ζητησει για να μην εχει κατι να μου πει.Σε γενικες γραμμες,αυτα.Εχω δλδ κ τις υποτροπες μου αλλα προσπαθω να κραταω ψυχολογια.

  3. #168
    ntinti
    Guest
    Καλημερα !!!!
    Μέχρι να μάθεις καλά την δουλειά θα έχεις τα πάνω σου και τα κάτω σου ,αρκεί να μπορείς να προλαβαίνεις καταστάσεις και να τις αντιμετωπίζεις ψύχραιμα.
    Μετά θα βρεις πιστεύω τα πατήματα σου και θα σταθεροποιηθεις !

  4. #169
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλημερα !!!!
    Μέχρι να μάθεις καλά την δουλειά θα έχεις τα πάνω σου και τα κάτω σου ,αρκεί να μπορείς να προλαβαίνεις καταστάσεις και να τις αντιμετωπίζεις ψύχραιμα.
    Μετά θα βρεις πιστεύω τα πατήματα σου και θα σταθεροποιηθεις !
    Ναι φιλη,καλημερααα!κι εγω αυτο πιστευω...

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ναι φιλη,καλημερααα!κι εγω αυτο πιστευω...
    Στη δουλειά θα φτιάξουν όλα απλά θέλει λίγο χρόνο..
    Αυτό που κάνεις με το χάπι.. Κορη, είσαι αυτοκαταστροφικη..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #171
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Στη δουλειά θα φτιάξουν όλα απλά θέλει λίγο χρόνο..
    Αυτό που κάνεις με το χάπι.. Κορη, είσαι αυτοκαταστροφικη..
    Κορη το ξερω αλλα ειλικρινα να ξυπνησω και να περιμενω χωρις καφε απλα δεν μπορωωω...ειναι πανω απο τις δυναμεις μου...ετσι το παιρνω εγω αλλα το προτιμω απο το να μην το παρω καθολου...

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Κορη το ξερω αλλα ειλικρινα να ξυπνησω και να περιμενω χωρις καφε απλα δεν μπορωωω...ειναι πανω απο τις δυναμεις μου...ετσι το παιρνω εγω αλλα το προτιμω απο το να μην το παρω καθολου...
    Ούτε εγώ μπορώ να περιμένω μισή ώρα.. Και εδώ και 3 μέρες δεν το παίρνω καθόλου.. Η ntinti είπε θα με μαστιγωσει..
    :)
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #173
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Ούτε εγώ μπορώ να περιμένω μισή ώρα.. Και εδώ και 3 μέρες δεν το παίρνω καθόλου.. Η ntinti είπε θα με μαστιγωσει..
    :)
    Κορηηη...εισαι αυτοκαταστροφικη...!και μετα λες εμενα...παιδι μου ιδεες σου δινω;;οταν κανω μαλακια στο λεω για να με μαλωσεις οχι για να πας να την κανεις κι εσυ...

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Κορηηη...εισαι αυτοκαταστροφικη...!και μετα λες εμενα...παιδι μου ιδεες σου δινω;;οταν κανω μαλακια στο λεω για να με μαλωσεις οχι για να πας να την κανεις κι εσυ...
    Χαχαχα μα ζηλεύωωω.. Ειδες όμως πόσο πολύ θέλω να σου μοιάσω; Μια το μαλλί, μετά το φάρμακο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #175
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα μα ζηλεύωωω.. Ειδες όμως πόσο πολύ θέλω να σου μοιάσω; Μια το μαλλί, μετά το φάρμακο..
    Ααα επικινδυνη εισαι εσυ...μου φαινεται παρεα ψαχνεις κι ετοιμη εισαι να την κανεις την μαλακια...δεν κρατιεσαι...καλα...οτι με αντιγραφεις ειναι φανερο :p

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ααα επικινδυνη εισαι εσυ...μου φαινεται παρεα ψαχνεις κι ετοιμη εισαι να την κανεις την μαλακια...δεν κρατιεσαι...καλα...οτι με αντιγραφεις ειναι φανερο :p
    Χαχαχα εγώ το παραδέχομαι.. Μόνο αυτό με τη ρόμπα δεν έχω καταφέρει γιατί δεν θυμάμαι την σειρά.. Δηλαδή πως πάνε τα ρούχα σε σειρά και σε χρώμα :)
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #177
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα εγώ το παραδέχομαι.. Μόνο αυτό με τη ρόμπα δεν έχω καταφέρει γιατί δεν θυμάμαι την σειρά.. Δηλαδή πως πάνε τα ρούχα σε σειρά και σε χρώμα :)
    Βαλε κατι σε ροζακι κατι γελοιο γενικα και το χεις!!!το μαλλι μην ξεχασεις μονο.Ειναι πολυ βασικο στοιχειο.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Βαλε κατι σε ροζακι κατι γελοιο γενικα και το χεις!!!το μαλλι μην ξεχασεις μονο.Ειναι πολυ βασικο στοιχειο.
    Μα δεν μου καθεταιιι.. Εννοώ δεν μου κάθεται πάνω.. Έχει βάρος χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #179
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Μα δεν μου καθεταιιι.. Εννοώ δεν μου κάθεται πάνω.. Έχει βάρος χαχαχα
    Ααα λυπαμαι...δεν μπορεις να με αντιγραψεις λοιπον...μονο με λακ φιλη μου...σου ειπα για το μαλλι μου.Ουτε σε διαστημοπλοιο να κοιμομουν.

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ααα λυπαμαι...δεν μπορεις να με αντιγραψεις λοιπον...μονο με λακ φιλη μου...σου ειπα για το μαλλι μου.Ουτε σε διαστημοπλοιο να κοιμομουν.
    Χαχαχα δεν μπορώ να σε φανταστώ αλήθεια.. Εγώ μόνο μετά από βουτιά στη θάλασσα μπορεί να σου φέρνω λίγο.. Αλλά δεν αγαπάω ιδιαίτερα τη θάλασσα οπότε.. Μάλλον πρέπει να παραιτηθώ..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 12 of 14 FirstFirst ... 21011121314 LastLast

Similar Threads

  1. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
    By ME&I in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 13-04-2011, 15:20
  2. ~ Το Ημερολογιο Μου ~
    By badgirl11 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3601
    Last Post: 06-04-2011, 21:14
  3. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
    By DEPON in forum Παχυσαρκία
    Replies: 29
    Last Post: 01-06-2009, 21:34
  4. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
    By giota73 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-07-2007, 21:10
  5. το ημερολόγιο μου
    By bionic_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 15
    Last Post: 27-02-2006, 17:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •