Μουδιασε το πόδι μου κι έπεσα κάτω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040

    Μουδιασε το πόδι μου κι έπεσα κάτω

    Καλησπέρα! Ξαολωνα στο κρεβάτι και πάω να σηκωθώ απότομα κ πέφτω κάτω σαν ξύλο. Μουδιασε το πόδι μου και δεν το πηρα χαμπάρι το θετικό ειναι ότι έσκασα στα γέλια!! Σε πόσους έχει τύχει και φοβήθηκατε για εγκεφαλικό η σκπ;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Καλησπέρα! Ξαολωνα στο κρεβάτι και πάω να σηκωθώ απότομα κ πέφτω κάτω σαν ξύλο. Μουδιασε το πόδι μου και δεν το πηρα χαμπάρι το θετικό ειναι ότι έσκασα στα γέλια!! Σε πόσους έχει τύχει και φοβήθηκατε για εγκεφαλικό η σκπ;;
    Χαχαχα σε μένα!Δεν φοβήθηκα κάτι εκτός από το "είμαι εντελώς γκαου, πώς δεν κατάλαβα ότι μουδιασε το πόδι μου " ;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #3
    ntinti
    Guest
    Σε πολλους!μπορεί να το πλακωσες κατά λάθος και να μην το κατάλαβες .
    Κάνε κουτσό ή προσπάθησε να σταθείς στο ενα πόδι αρκετή ώρα ,αν τα καταφέρεις είσαι μια χαρά θα ζήσεις χαχα!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα σε μένα!Δεν φοβήθηκα κάτι εκτός από το "είμαι εντελώς γκαου, πώς δεν κατάλαβα ότι μουδιασε το πόδι μου " ;
    Κι εγώ δεν το κατάλαβα καθόλου και ήταν πολύ γελοίο γιατί ήταν λες κ πάτησα στο κενό αχαχα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Κι εγώ δεν το κατάλαβα καθόλου και ήταν πολύ γελοίο γιατί ήταν λες κ πάτησα στο κενό αχαχα
    Χαχαχα εγώ είχα κάνει την ίδια μέρα μια επέμβαση στο γόνατο και μου είπε ο γιατρός να είμαι στο κρεβάτι και να έχω το πόδι απλωμένο και να μην σηκωθώ εκείνη τη μέρα.. Ε με τόσες ώρες έτσι δεν κατάλαβα, δεν το ένιωθα καν.. Εσύ λες σαν ξύλο αλλά εγώ σαν κούτσουρο έπεσα...
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αχ αυτά τα πόδια... Να σας πω κάτι πολύ αστείο, δεν έχω ασχοληθεί και πολύ γιατί συμβαίνει αυτό και συμβαίνει πολύ σπάνια, Μία φορά στο τόσο είναι λες και παραλύουν στιγμιαία ή κλειδώνουν τα γόνατά μου. Συνήθως όταν κατεβαίνω ή ανεβαίνω σκαλιά. Το καλοκαίρι πήγα να μπω στη δουλειά μου που έχει μόλις 2 σκαλιά να ανεβώ. Ε, και έγινε αυτό και ξαπλώθηκα φαρδία-πλατιά μέσα στην είσοδο κι ακριβώς απέναντι έχει και καφετέρια που ήταν φουλ στον κόσμο και γελούσαν ένα τέταρτο, μαζί κι εγώ. Άντε να τους πείσεις ότι δεν είσαι αφηρημένο βασίλειο ή σκουντούφλης μετά...

    Μη σκάτε και πολύ για τέτοιες λεπτομέρειες παιδιά, σώμα είναι, δεν δουλεύει πάντα 1000% τέλεια.

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 27-05-2014, 09:23
  2. πανω κατω ανω κατω
    By ria18 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 05-09-2013, 12:32
  3. ΠΩΣ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
    By παναγος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 19-05-2011, 18:17
  4. ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 18-03-2011, 22:38
  5. Επεσα...
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 18-12-2007, 19:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •