1.5 χρόνο πριν.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 132
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Έλα να σου κάνω πολλές πολλές πόσο μάρεσει αυτό τον καιρό να δίνω και Ν περνώ αγκαλιές .....
    Κάνε πολλές τα παιδάκια σου συνέχεια δεν έχει καλύτερο φάρμακο!
    Σωστό! Καλά που υπάρχουν και αυτά..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Τι πραγματικά έχει στο μυαλό του για μένα... Τόσα χρόνια δεν το βρήκα. Έρχεται τώρα απελπισμένος και μου ξεφουρνιζει όλα αυτά.. Λες και δεν θέλω εγώ να διώξω την κατάθλιψη..

    Εγραψα αρκετα νομιζω για την ελλειψη κατανοησης απο τον συντροφο σου , αλλα θα υπογραμμισω το γεγονος οτι πολλοι δεν δικαιολογουν κτθλψη , οπως η παλια πρωην μου , που τα χαλασαμε το 93 , πολυ εξυπνη, ειχαμε αριστες επαφες μεχρι και το 2010 , εκτοτε επαψε ναπαντα στα μειλ μου , πιστευοντας οτι δεν υπαρχει κτθλψη , αλλα ιδεοληψια !!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγραψα αρκετα νομιζω για την ελλειψη κατανοησης απο τον συντροφο σου , αλλα θα υπογραμμισω το γεγονος οτι πολλοι δεν δικαιολογουν κτθλψη , οπως η παλια πρωην μου , που τα χαλασαμε το 93 , πολυ εξυπνη, ειχαμε αριστες επαφες μεχρι και το 2010 , εκτοτε επαψε ναπαντα στα μειλ μου , πιστευοντας οτι δεν υπαρχει κτθλψη , αλλα ιδεοληψια !!!
    Ναι αλλά πιστεύω ότι η κατάθλιψη από μόνη της μας φτάνει και μας περισσεύει.. Δεν υπάρχει λόγος να κάτσουμε να εξηγήσουμε (αφού δεν καταλαβαίνουν) το ότι ζούμε μέσα σε ένα μαύρο σύννεφο το το οποίο απειλεί κάθε μέρα.. Ειδικά όταν βλέπεις ότι ο άλλος ούτε που θέλει να δεχτεί ότι καλώς ή κακώς αυτό το πράγμα υπάρχει..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ναι, βεβαιως υπαρχει , το γνωριζω απο ιδιαν πειρα , αλλα δεν το δικαιολογουν /καταλαβαινουν ολοι........ μπερδευουν τις αντιξοοτητες/στεναχωριες της ζωης με την ασθενεια ' κτθλψη ' , εξ ου και σε οποιαν πρωην μου λεω οτι εχω κτθλψη , συμπεριλαμβανομενης της πρωην μου , λενε ,' κι εγω εχω κτθλψη , αλλα το παλευω '΄!!!!! τι να πεις ......

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ναι, βεβαιως υπαρχει , το γνωριζω απο ιδιαν πειρα , αλλα δεν το δικαιολογουν /καταλαβαινουν ολοι........ μπερδευουν τις αντιξοοτητες/στεναχωριες της ζωης με την ασθενεια ' κτθλψη ' , εξ ου και σε οποιαν πρωην μου λεω οτι εχω κτθλψη , συμπεριλαμβανομενης της πρωην μου , λενε ,' κι εγω εχω κτθλψη , αλλα το παλευω '΄!!!!! τι να πεις ......
    Χαχαχα να ανοίξουν τα στραβά τους και να δουν τις διαφορές μεταξύ κατάθλιψης και στεναχωριας... Ότι παλεύεται το παλεύεις!
    Η κατάθλιψη σε παλεύει.. Και σε κυνηγάει.. Και παλεύεις και χάνεις όμως!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αντα ! καλησπερα! τι εκανες τελικα με τον ανδρα σου? του μηλισες καθολου? Ξερω ,καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο να το κανεις, μερικες φορες καποια πραματα πουγια εμας, τους απεξω ακουγοντε ευκολα για οσους τα ζουνε ειναι πολυ δυσκολα!
    Θα σου προτεινα να κανεις καποιες κινησεις ,απλες χωρις ενταση, να αρχησεις να ασχολησαι με τον εαυτο σου! προσπαθησαι να ομορφηνεις λιγακι, πηστεψεμε αυτο θα τον κανει να σε βλεπει με αλλο ματι.
    Η αγγαλια και τα χαδια των παιδινω συγουρα ειναι πολυ καλο φαρμακο και νομιζω οτι πρεπει να το κανετε ολες οι μαναδες το δυσκολο ειναι εαν εχετ αγορια στην εφηβια οπου δεν θα τρελενοντε για αγγαλιες.Απο την αλλη η γνωμη μου ειναι πως οτι προβλημα υπαρχει αναμεσα σε εσενα και τον ανδρα σου θα πρεπει να διαχηρηστει με τετοιο τροπο ωστε να μην επιρεασει τα τεκνα .
    Αποτην αλλη θα πρεπει να σκεφτεις ολες τις πυθανες λυσεις, υπαρχει και η πιο ευκοληαλλα η πιο εποδυνη να παραμηνουν τα πραματα οπως ειναι, να μην του πεις τυποτα και να συνεχησει το πραμα ετσι , σε αυτην την φαση θα πρεπει εσυ να αλλαξεις οπτικη του προβληματος θα πρεπει δλδ να αποξενωθεις και να μην σε επιρεαζουντα της σχεσης σας.
    Υ.Γ.οτι θα γινομουν ερασιτεχνης συμβουλος οικογενειακων θεματων δεν το περιμενα ,ποσο μαλιστα προς την πλευρα της γυναικας.

  7. #37
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Αντα ! καλησπερα! τι εκανες τελικα με τον ανδρα σου? του μηλισες καθολου? Ξερω ,καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο να το κανεις, μερικες φορες καποια πραματα πουγια εμας, τους απεξω ακουγοντε ευκολα για οσους τα ζουνε ειναι πολυ δυσκολα!
    Θα σου προτεινα να κανεις καποιες κινησεις ,απλες χωρις ενταση, να αρχησεις να ασχολησαι με τον εαυτο σου! προσπαθησαι να ομορφηνεις λιγακι, πηστεψεμε αυτο θα τον κανει να σε βλεπει με αλλο ματι.
    Η αγγαλια και τα χαδια των παιδινω συγουρα ειναι πολυ καλο φαρμακο και νομιζω οτι πρεπει να το κανετε ολες οι μαναδες το δυσκολο ειναι εαν εχετ αγορια στην εφηβια οπου δεν θα τρελενοντε για αγγαλιες.Απο την αλλη η γνωμη μου ειναι πως οτι προβλημα υπαρχει αναμεσα σε εσενα και τον ανδρα σου θα πρεπει να διαχηρηστει με τετοιο τροπο ωστε να μην επιρεασει τα τεκνα .
    Αποτην αλλη θα πρεπει να σκεφτεις ολες τις πυθανες λυσεις, υπαρχει και η πιο ευκοληαλλα η πιο εποδυνη να παραμηνουν τα πραματα οπως ειναι, να μην του πεις τυποτα και να συνεχησει το πραμα ετσι , σε αυτην την φαση θα πρεπει εσυ να αλλαξεις οπτικη του προβληματος θα πρεπει δλδ να αποξενωθεις και να μην σε επιρεαζουντα της σχεσης σας.
    Υ.Γ.οτι θα γινομουν ερασιτεχνης συμβουλος οικογενειακων θεματων δεν το περιμενα ,ποσο μαλιστα προς την πλευρα της γυναικας.
    Πίστεψε με ή αγκαλιά στα παιδιά δεν έχει ηληκια ...
    Εμένα μπορεί ο γιος μου να είναι στα 14 και η κόρη μου στα 17 και να μην θελουν πολλα πολλα οταν ειναι με τους φιλους τους ,αλλα οταν ειμαστε σπιτι οικογενειακα και οι δυο αναζητουν τις αγκαλιες μας ,ιδιαίτερα του μπαμπά τους που τους κάνει σχεδόν όλα τα χατίρια και δεν τον βλέπουν και τόσο λόγο δουλειάς.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    αυτο που περιγραφεις ειναι πολυ ομορφο κα δειχνει οτι εχετε καταφερει εσυ, μαζι με το ανδρα σου να δημιουργησετε μια πολυ υγειες ψυχολογικα οικογενεια οπου η αγαπη αναμεσα σας περισευει -με την καλη εννοια- μια σχεση υπεροχη και αληθεια, ειναι υπεροχο οταν διαβαζω τετοια διοτιςς ,στο φορουμ λογο του οτι ο κοσμος αναφερει τα προβληματα του διαβαζουμε συνεχως το αντιθετο! αρα Ντιντι , να εισαι καλα, που μας φερνεις μια ομορφη εικονα στην φαντασια μας.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Αντα ! καλησπερα! τι εκανες τελικα με τον ανδρα σου? του μηλισες καθολου? Ξερω ,καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο να το κανεις, μερικες φορες καποια πραματα πουγια εμας, τους απεξω ακουγοντε ευκολα για οσους τα ζουνε ειναι πολυ δυσκολα!
    Θα σου προτεινα να κανεις καποιες κινησεις ,απλες χωρις ενταση, να αρχησεις να ασχολησαι με τον εαυτο σου! προσπαθησαι να ομορφηνεις λιγακι, πηστεψεμε αυτο θα τον κανει να σε βλεπει με αλλο ματι.
    Η αγγαλια και τα χαδια των παιδινω συγουρα ειναι πολυ καλο φαρμακο και νομιζω οτι πρεπει να το κανετε ολες οι μαναδες το δυσκολο ειναι εαν εχετ αγορια στην εφηβια οπου δεν θα τρελενοντε για αγγαλιες.Απο την αλλη η γνωμη μου ειναι πως οτι προβλημα υπαρχει αναμεσα σε εσενα και τον ανδρα σου θα πρεπει να διαχηρηστει με τετοιο τροπο ωστε να μην επιρεασει τα τεκνα .
    Αποτην αλλη θα πρεπει να σκεφτεις ολες τις πυθανες λυσεις, υπαρχει και η πιο ευκοληαλλα η πιο εποδυνη να παραμηνουν τα πραματα οπως ειναι, να μην του πεις τυποτα και να συνεχησει το πραμα ετσι , σε αυτην την φαση θα πρεπει εσυ να αλλαξεις οπτικη του προβληματος θα πρεπει δλδ να αποξενωθεις και να μην σε επιρεαζουντα της σχεσης σας.
    Υ.Γ.οτι θα γινομουν ερασιτεχνης συμβουλος οικογενειακων θεματων δεν το περιμενα ,ποσο μαλιστα προς την πλευρα της γυναικας.
    Χαχαχα το Υ. Γ σου με πεθαίνει χαχαχα..

    Με τον άντρα μου είμαστε κάπως καλύτερα (λέμε τώρα), έγινε η "αρχή" θα έλεγα.. Εντάξει σε κάποια φάση (δεν το ήθελα αλλά έτσι μου βγαίνει) αρχίσαμε πάλι να πετάμε βέλη... Και μου είπε μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι "τελευταία έχει αρχίσει και σου δουλεύει μόνο αυτή η μεριά του εγκεφάλου που παράγει την ειρωνεία. Βάλε σε λειτουργία και το υπόλοιπο μπας και δούμε άσπρη μέρα"... Από βδομάδα είπε θα ψάξει για σύμβουλο γάμου (αυτό μου ήρθε κεραμιδα) και έτσι το αφήσαμε..

    Για τα παιδιά.. Η κόρη μου από τώρα λέει δεν θέλει αγκαλιές γιατί είναι πολύ μεγάλη για τέτοια..

    Υ. Γ με αυτή την ψωροπερηφανια τι θα κάνουμε βρε Γιώργο; και το λέω σε σένα γιατί την έχεις και θα καταλάβεις. Δεν λέει να μου φύγει με τίποτα.. Λες να είναι κληρονομικό και αυτό;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ειμαι Παρθενος με οροσκοπο Λεων, κι μαλον φταιει ο οροσκοπος!ειμαι κι αριστεροχειρας(λενε οτι ειμαστε ευεξαπτοι ),αν εχεις κατις απο αυτα να προσεχεις!! χαχα.
    Αντα μεχρι πριν λιγα χρονια ειμουν υποστηρικτης της αποψης οτι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν μυαλα! πλεον ειδα οτι αλλαζουν , αλλαζει οσο αλλαζει η καθε συνηθεια , παραδηγμα εγω ειμουν υπερβολικα κοινωνικος! πλεον μπορω την μοναξια κι περνω καλα μερικες φορες!
    Αντα το ζητημα ειναι η δυναμη που θελει για να αλλαξεις να υπερυσχυει της δυναμης της υπαρχουσας συνηθειας σου.Οι ψυχαναλητες λενε οτι για να αλλαξουμε μια συναισθηματικη συνηθεια πρεπει να μεταβαλουμε το υποσυνηδειτο μας.Αυτο Αντα γινετε με το κινητρο , πρεπει να βρεις οικανοποιητικο λογο, αφορμη που θα σε κανει να θες να αλλαξεις σαν χαρακτηρας ακομα κι οταν κανεις κατι αλλο, οταν φτιαχνεις φαγητο, οταν οδηγας τις ωρες δλδ που δεν δουλευεις με το συνηδειτο σου! θα πρεπει ομως να ειναι πολυ πηστικο αυτο, να μην κοροιδευεις τον εαυτο σου δλδ διοτις οι αμφηβολιες σου δεν θα σε αφησουν να αλλαξεις η θα γινετε με πολυ αργους ρυθμους.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Ειμαι Παρθενος με οροσκοπο Λεων, κι μαλον φταιει ο οροσκοπος!ειμαι κι αριστεροχειρας(λενε οτι ειμαστε ευεξαπτοι ),αν εχεις κατις απο αυτα να προσεχεις!! χαχα.
    Αντα μεχρι πριν λιγα χρονια ειμουν υποστηρικτης της αποψης οτι οι ανθρωποι δεν αλλαζουν μυαλα! πλεον ειδα οτι αλλαζουν , αλλαζει οσο αλλαζει η καθε συνηθεια , παραδηγμα εγω ειμουν υπερβολικα κοινωνικος! πλεον μπορω την μοναξια κι περνω καλα μερικες φορες!
    Αντα το ζητημα ειναι η δυναμη που θελει για να αλλαξεις να υπερυσχυει της δυναμης της υπαρχουσας συνηθειας σου.Οι ψυχαναλητες λενε οτι για να αλλαξουμε μια συναισθηματικη συνηθεια πρεπει να μεταβαλουμε το υποσυνηδειτο μας.Αυτο Αντα γινετε με το κινητρο , πρεπει να βρεις οικανοποιητικο λογο, αφορμη που θα σε κανει να θες να αλλαξεις σαν χαρακτηρας ακομα κι οταν κανεις κατι αλλο, οταν φτιαχνεις φαγητο, οταν οδηγας τις ωρες δλδ που δεν δουλευεις με το συνηδειτο σου! θα πρεπει ομως να ειναι πολυ πηστικο αυτο, να μην κοροιδευεις τον εαυτο σου δλδ διοτις οι αμφηβολιες σου δεν θα σε αφησουν να αλλαξεις η θα γινετε με πολυ αργους ρυθμους.

    Παρθένος ε; Τελειομανής δηλαδή..
    Βρε παιδί μου, είναι το μόνο πράγμα που με νευριάζει πάνω μου αυτή η περηφάνια.. Όλο σε μπελάδες με βάζει.. Αλλά από την άλλη βλέπω ότι όσο και να υπόσχομαι στον εαυτό μου ότι δεν θα το ξανακάνω τόσο το κάνω πάλι..
    Πρέπει να γίνουμε πιο ταπεινοί τέκνον μου χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #42
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    αυτο που περιγραφεις ειναι πολυ ομορφο κα δειχνει οτι εχετε καταφερει εσυ, μαζι με το ανδρα σου να δημιουργησετε μια πολυ υγειες ψυχολογικα οικογενεια οπου η αγαπη αναμεσα σας περισευει -με την καλη εννοια- μια σχεση υπεροχη και αληθεια, ειναι υπεροχο οταν διαβαζω τετοια διοτιςς ,στο φορουμ λογο του οτι ο κοσμος αναφερει τα προβληματα του διαβαζουμε συνεχως το αντιθετο! αρα Ντιντι , να εισαι καλα, που μας φερνεις μια ομορφη εικονα στην φαντασια μας.
    Εύχομαι πραγματικά να μην μείνει μόνο στην φαντασία πολλών εδώ μέσα και να γίνει πραγματικότητα.
    Δεν είναι όλα ρόδινα σε ένα γάμο ,υπάρχουν πολλές δύσκολες στιγμές ανάμεσα στο ζευγάρι ,το παν είναι να υπάρχει αγάπη ,εγώ αυτο πιστεύω .....
    Καλώς ή κακός ενα ζευγάρι δένεται μέσα από τις δυσκολίες και αν πραγματικά αγαπάς τον άνθρωπο σου θέλεις ότι αντιμετωπίζει να είσαι δίπλα του και να τον στηρίζεις βάζοντας στην άκρη τον οποίο εγωισμό σου ....
    Όλα πιστεύω λύνονται .....

  13. #43
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα το Υ. Γ σου με πεθαίνει χαχαχα..

    Με τον άντρα μου είμαστε κάπως καλύτερα (λέμε τώρα), έγινε η "αρχή" θα έλεγα.. Εντάξει σε κάποια φάση (δεν το ήθελα αλλά έτσι μου βγαίνει) αρχίσαμε πάλι να πετάμε βέλη... Και μου είπε μεταξύ σοβαρού και αστείου ότι "τελευταία έχει αρχίσει και σου δουλεύει μόνο αυτή η μεριά του εγκεφάλου που παράγει την ειρωνεία. Βάλε σε λειτουργία και το υπόλοιπο μπας και δούμε άσπρη μέρα"... Από βδομάδα είπε θα ψάξει για σύμβουλο γάμου (αυτό μου ήρθε κεραμιδα) και έτσι το αφήσαμε..

    Για τα παιδιά.. Η κόρη μου από τώρα λέει δεν θέλει αγκαλιές γιατί είναι πολύ μεγάλη για τέτοια..

    Υ. Γ με αυτή την ψωροπερηφανια τι θα κάνουμε βρε Γιώργο; και το λέω σε σένα γιατί την έχεις και θα καταλάβεις. Δεν λέει να μου φύγει με τίποτα.. Λες να είναι κληρονομικό και αυτό;
    Άντα το γεγονός ότι θα ψάξει σύμβουλο γάμου λέει παρά πολλά !!!!!
    Μακάρι να γίνει πράξη και σιγά σιγά να βρείτε τα πατήματα σας!

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    η ταπεινοτης ειναι οτι καλητερο φαρμακο για την καταθλιψη, μια που το αναφερεις μ θεωλογικο λογο θα σου πω οτι για την εκκλησεια η καταθλιψη ειναι ασθενεια της υπερηφανιας, μαλιστα πηστευουν οτι το παθαινουμε λογο της υπερβολικης αυταρεσκια μας! βλακειες δλδ!!! διοτις ειναι ακριβως το αντιθετο αλλα τι να πεις.Κοιτα το να αναζητας λιγοτερα απο τον εαυτο σου ειναι δυκοπο μαχαιρι!, διοτις απο την μια σε βγαζει απο το αγχος να γινεις ολο κι καλητερος απο την αλλη ομως αν αποτελλεσμα παραμενεις πολυ χαμηλα και δεν παιζει πωτες να αναιβεις επιπεδο, στην εποχη που ζουμε οπου η κοινωνια απο συναγωνιστικη εχει γινει δυστυχως ανταγωνιστικη θα πρεπει και εμεις να δρασουμε αντιστοιχος Αντα μου! θα πρεπει να δειξουμε δοντια αφου θελουν "αιμα" θα τους δωσουμε "αιμα" πρεπει να αποδηξουμε οτι αξιζουμε και σε αυτον τον τομεα! ποσο μαλον εσυ οπου εχεις παιδια, θα πρεπει να τους δειξεις οτι η ζωη ειναι σκληρη και οτι πρεπει να εχεις πυγμη και τσαμπουκα !Αντα ,δεν εχω δικη μου οικογενεια κι ο λογος που δεν εκανα ηταν ο φοβος μου ,για τον θανατο μου,ετσι λοιπον δεν μπορω να μηλω εκ πειρας.Μηλω μονο εκ λογικης μου και νομιζω οτι σαν μανουλα εσυ εχεις διπλο ρολο στην ζωη κι ο ενας απο αυτους ειναι παιδαγογικος να βλεπουν δλδ τα παιδακια σου και να δρουν και αυτα καπως ετσι.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εύχομαι πραγματικά να μην μείνει μόνο στην φαντασία πολλών εδώ μέσα και να γίνει πραγματικότητα.
    Δεν είναι όλα ρόδινα σε ένα γάμο ,υπάρχουν πολλές δύσκολες στιγμές ανάμεσα στο ζευγάρι ,το παν είναι να υπάρχει αγάπη ,εγώ αυτο πιστεύω .....
    Καλώς ή κακός ενα ζευγάρι δένεται μέσα από τις δυσκολίες και αν πραγματικά αγαπάς τον άνθρωπο σου θέλεις ότι αντιμετωπίζει να είσαι δίπλα του και να τον στηρίζεις βάζοντας στην άκρη τον οποίο εγωισμό σου ....
    Όλα πιστεύω λύνονται .....
    ποσο ωραια τα γραφεις, ετσι ειναι , μακαρι να ειχα το σημερινο μυαλο πριν 10 χρονια! πλεον δεν εχω χρονο να καμω οικογενεια, εχω γινει μοναχικος ,με εφαγαν οι φοβιες μου καπωτες κι εφτασα στα 40 .Απο την αλλη βεβαια νομιζω οτι καλητερα το οτι δεν εκανα οικογενεια διοτις πατερας και χρηστης θα ειμουν οτι χειροτερο! και επειδη η εμπειρια μου μου εχει δειξει οτι οπωτες ειχα σχεσεις μακροχρωνιες οταν υπηρχαν ασχημες στιγμες, οταν πιεζομουν για να "πνιξω" την αντιδραση μου ξεφευγα στο να κανω χρηση και αυτο θα ηταν οτι πιο ασχημο διοτις μετα θα γεμιζα τυψεις λογο των παιδιων και εκει θα αυτοκτωνουσα χιλια τα εκατο! Αρα μερικοι ανθρωποι τελικα ειναι καλητερο να καθομαστε σε μια καρεκλα, και μεσα απο ενα φορουμ να δινουμε συμβουλες ,να αμπελοφηλοσοφουμε παρα να σπερνουμε ανθρωπακια!

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πανελληνιες και αγχος(ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ??)
    By fenia99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 01-07-2017, 18:15
  2. Εδώ και ένα χρόνο ...
    By oasia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 05-06-2014, 05:11
  3. ενα βημα πριν την αυτοκτονια πριν καν ενηλικιωθω..
    By nikosss in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 17-02-2012, 19:47
  4. Πριν ένα χρόνο ήμουν η χαρά της ζωής
    By lacrimae in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 10-01-2010, 15:50
  5. ENA ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ...
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 24-04-2008, 01:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •