Αρρυθμίες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    714
    κάνε κάτι να ελέγχεις το άγχος...εμένα την παρασκευή που μας πέρασε είχα αγχωθεί/νευριάσει και οι έκτακτες έδιναν και έπαιρναν. Προσπάθησε απόψε να κοιμηθείς παραπάνω ώρες.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    380
    Εγω γενικα τον τελευταιο καιρο εχω αρκετες κ εγω τη κυριακη περασα νιλα ολη μερα δεν με αφησαν σε ησυχια..εχουν πολλες παραλαγες αλλα κυριως οταν αγχωνοναστε συμβαινουν αλλα επηρεαζει κ το στομαχι αν εχεις ευσισθητο το εντερο επισης σε καθε οργανισμο εινσι διαφορετικο

  3. #18
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    κάνε κάτι να ελέγχεις το άγχος...εμένα την παρασκευή που μας πέρασε είχα αγχωθεί/νευριάσει και οι έκτακτες έδιναν και έπαιρναν. Προσπάθησε απόψε να κοιμηθείς παραπάνω ώρες.
    Γενικά κοιμάμαι σχετικά νωρίς από τις 12 και αναγκαστικά 7 η ώρα είμαι όρθιος γιατί έχω σχολείο...

  4. #19
    Quote Originally Posted by elpida33 View Post
    Εγω γενικα τον τελευταιο καιρο εχω αρκετες κ εγω τη κυριακη περασα νιλα ολη μερα δεν με αφησαν σε ησυχια..εχουν πολλες παραλαγες αλλα κυριως οταν αγχωνοναστε συμβαινουν αλλα επηρεαζει κ το στομαχι αν εχεις ευσισθητο το εντερο επισης σε καθε οργανισμο εινσι διαφορετικο
    Είχα και το στομάχι μου πριν κάτι μέρες πέρασε και αυτό αλλά κάποιες έχω μουδιάσματα στα αριστερά κάποιες φορές πονακια γενικά μια ενόχληση

  5. #20
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Είχα και το στομάχι μου πριν κάτι μέρες πέρασε και αυτό αλλά κάποιες έχω μουδιάσματα στα αριστερά κάποιες φορές πονακια γενικά μια ενόχληση
    Γιάννη αν θυμάμαι καλά.. Είσαι μικρός σε ηλικία... Γιατί ασχολησε τόσο πολύ με το σώμα σου?? Αρχισαν τα βάσανα σου πολύ νωρίς..
    τωρα πέρα από την πλάκα. Έχεις φίλους; βγαίνεις;

  6. #21
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Γενικά κοιμάμαι σχετικά νωρίς από τις 12 και αναγκαστικά 7 η ώρα είμαι όρθιος γιατί έχω σχολείο...
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Γιάννη αν θυμάμαι καλά.. Είσαι μικρός σε ηλικία... Γιατί ασχολησε τόσο πολύ με το σώμα σου?? Αρχισαν τα βάσανα σου πολύ νωρίς..
    τωρα πέρα από την πλάκα. Έχεις φίλους; βγαίνεις;
    Καλησπέρα Γιώργο, 17 είμαι , για να λέμε την αλήθεια ασχολούμαι πολύ με το σώμα μου και λογικά αυτό μου δημιουργεί πολλά προβλήματα γιατί ότι καινουργιο παρατηρήσω η έστω κάποια αλλαγή πηγαίνω και την ψάχνω στο ίντερνετ και κατι κακό σίγουρα θα βγάλει.. καθημερινά δεν βγαίνω γιατί δεν βγαίνει και κανείς κιόλας, τα σαββατοκύριακα βγαίνω που και που.. το καλοκαίρι όμως κάθε μέρα έξω είμαι

  7. #22
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Καλησπέρα Γιώργο, 17 είμαι , για να λέμε την αλήθεια ασχολούμαι πολύ με το σώμα μου και λογικά αυτό μου δημιουργεί πολλά προβλήματα γιατί ότι καινουργιο παρατηρήσω κάποια αλλαγή πηγαίνω και την ψάχνω στο ίντερνετ και κακό σίγουρα θα βγάλει.. καθημερινά δεν βγαίνω γιατί δεν βγαίνει και κανείς κιόλας, τα σαββατοκύριακα βγαίνω που και που.. το καλοκαίρι όμως κάθε μέρα έξω είμαι
    Σπίτι τι κάνεις? Τα παιδιά της ηλικίας σου είναι μπροστά από ένα υπολογιστή, ένα PlayStation, ένα xbox.. Εσύ;

  8. #23
    Ε όπως όλα τα παιδιά τις ηλικίες μου έτσι και εγώ :')

  9. #24
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Ε όπως όλα τα παιδιά τις ηλικίες μου έτσι και εγώ :')
    Και που και που βρίσκεις και ένα προβληματακι στο σώμα σου και μπαίνεις Google. Μαθαίνεις ότι ήρθε το τέλος σου κτλ.. Ε;

  10. #25
    Εκείνη την ώρα που θα το ψάξω και θα βγάλει κάτι κακό σίγουρα θα αγχοθω πολύ και αν δω ότι δεν περνάει σίγουρα θα πιστέψω ότι έχω κάτι σοβαρό και στην τελική πριζω συνέχεια τους γονείς μου..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    714
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Γενικά κοιμάμαι σχετικά νωρίς από τις 12 και αναγκαστικά 7 η ώρα είμαι όρθιος γιατί έχω σχολείο...
    12 δεν είναι σχετικά νωρίς...είναι πολύ αργά. Να κοιμάσαι τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα. Ο ύπνος είναι απόλαυση

  12. #27
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Εκείνη την ώρα που θα το ψάξω και θα βγάλει κάτι κακό σίγουρα θα αγχοθω πολύ και αν δω ότι δεν περνάει σίγουρα θα πιστέψω ότι έχω κάτι σοβαρό και στην τελική πριζω συνέχεια τους γονείς μου..
    Ρε φίλε μου.. Δεν σε νευριάζει όλο αυτό? Που συνέχεια πονάς κάτι. Ή συνέχεια βρίσκεις κάτι στο σώμα σου που δεν το θεωρείς φυσιολογικο?

  13. #28
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Γενικά κοιμάμαι σχετικά νωρίς από τις 12 και αναγκαστικά 7 η ώρα είμαι όρθιος γιατί έχω σχολείο...
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ρε φίλε μου.. Δεν σε νευριάζει όλο αυτό? Που συνέχεια πονάς κάτι. Ή συνέχεια βρίσκεις κάτι στο σώμα σου που δεν το θεωρείς φυσιολογικο?
    Δεν ξέρω τι να σου πω λογικά πρέπει να τα βλέπω από άλλη οπτική γωνία τα πράγματα. Όλα περίεργα μου φαίνονται τι να πω.. έχεις δίκιο

  14. #29
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Δεν ξέρω τι να σου πω λογικά πρέπει να τα βλέπω από άλλη οπτική γωνία τα πράγματα. Όλα περίεργα μου φαίνονται τι να πω.. έχεις δίκιο
    Είσαι μικρός να βασανίζεσαι έτσι... Δεν σαρεσει κάποια κοπέλα? Να στρέψεις το μυαλό σου εκεί;

  15. #30
    Quote Originally Posted by Γιάννης Βάγιας View Post
    Γενικά κοιμάμαι σχετικά νωρίς από τις 12 και αναγκαστικά 7 η ώρα είμαι όρθιος γιατί έχω σχολείο...
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    12 δεν είναι σχετικά νωρίς...είναι πολύ αργά. Να κοιμάσαι τουλάχιστον μια ώρα νωρίτερα. Ο ύπνος είναι απόλαυση
    Πιο νωρίς δεν με παίρνει ο ύπνος γιατί μπορεί να κοιμηθώ και καμία ωρίτσα το μεσημέρι

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Αρρυθμίες
    By pepe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-2018, 14:58
  2. Αρρυθμίες
    By Sckat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 23-11-2018, 03:40
  3. Αρρυθμίες
    By Panteloss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 12-08-2017, 22:11
  4. Αρρυθμίες
    By katpir in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2013, 17:57
  5. αρρυθμιες
    By redwood in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-10-2011, 13:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •