Προβλημα κατα την στιγμή της επαφής λόγω άγχους(?)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    1

    Προβλημα κατα την στιγμή της επαφής λόγω άγχους(?)

    Λυθηκε

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Ποιά απ\'τις 3;
    Posts
    25
    Φιλε για το χαπι δεν ξερω (ρωτα καλυτερα τον νευρολογο που φερει και ευθυνη). Τωρα περαν του κατα την ταπεινη μου αποψη ατοπηματος που εκανες με την επισκεψη σου (με πρωτο και κυριως λογο την ψυχροτητα που προσδιδεται στο θεμα \"ερωτας\" απο τη βλακωδη υποκρισια και την κυνικη αντιμετωπιση που υφιστανται οι πελάτες) νομιζω οτι εν μερει δικαιολογειται η αντιδραση. Το καλυτερο που εχεις να κανεις κατ εμε επειδη εμεινα κ εγω για τους ιδιους φανταζομαι x,y λογους κατ επιλογην ασεξουαλ μεχρι τα 20 περιπου, ειναι να το συζητησεις με την κοπελα. Και αν απ αυτο αλλαξει η γνωμη της για σενα σημαινει οτι δεν αξιζει να ασχολεισαι και οτι δεν πρεπει να επιρριπτεις -και αλλες- ευθυνες στον εαυτο σου.

    Τύχη αγαθή.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    προβλημα οργανικο δεν εχεις,ειχα ενα γνωστο που ειχε χασει πολλα χρηματα στο χρηματιστηριο και τον επηρεαζε στην σεξουαλικη του ικανοτητα.Το σκεφτοταν εκεινη την ωρα και του εφευγε η ορεξη.Την αλλη φορα πιες κανα ποτηρακι,οχι πολυ ομως γιατι το αλκοολ δεν ενδικνυεται,ισα ισα για να χαλαρωσεις και την επομενη φορα που θα πας με την κοπελια τις προηγουμενες 4-5 μερες μην απασχολησεις καθολου τον φιλαρακο σου.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    52
    Γειά σου φίλε και απο εμένα!

    Σωστά μιλάει ο Empneustns:
    Λίγο αλκοόλ για να χαλαρώσεις πάντα χρειάζεται (τουλάχιστο σε εμένα 1-2 ποτηρακια κρασάκι!), αποχή απο \"προσωπικές συζητήσεις\" με τον φιλαράκο σου (εγω άργησα λίγο να καταλάβω πόσο σημαντικό είναι αυτό και υπήρχαν φορές που αυνανιζόμουν την προηγούμενη ή την ίδια μέρα πριν δω την κοπέλα μου και δεν είχα πολύ όρεξη και αναρωτιόμουν τι πάει στραβά!). Λόγω της πολυήμερης αποχής όμως υπάρχει περίπτωση να τελειώσεις γρήγορα όμως..... Θα ήθελα να σου πω εγώ ως ShowMeHowToLive, οτι είσαι μια χαρα φιλαράκο και δεν έχεισ κανένα πρόβλημα απολύτως. Απλά αγχώνεσαι επειδή είσαι άπειρος και το ξέρεις και το άγχος σου σε επιρρεάζει επιεδή θέλεις να αποδείξεις στην κοπέλα σου οτι είσαι εμπειρος... δε γίνονται αυτά όμως! Πάρτο απόφαση και μπές στον αγώνα ως ο εαυτός σου, με όσα ξέρει αυτός! Σιγά σιγά, κίνηση με κίνηση.....

    Ενημέρωσε μας πώς πήγες, και τα ξαναλέμε!
    Να είσαι καλά!

    Φιλικά,
    ShowMeHowToLive

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •