δεν μπορώ να σταματήσω το xanax..... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 58
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Παρ τω απόφαση και ξεκινά με την συμβουλή του γιατρού σου και με πολυυυυυυ υπομονη
    Εχω διαβασει αρθρο που σωστα λεει οτι ουτε οι γιατροι ξερουν πως να διακοψεις τα ζαναξ .......αποδειξη οτι εμενα μου ελεγαν ολοι οι γιατροι να κοβω ενα ζαναξ καθε 2 μηνες ..... να λοιπον που εκοψα 6 ζαναξ σε 10 εβδομαδες , οχι ευκολα ομως ..... θελει πολυ αποφασιστικοτητα /σθενος ......
    ειναι κι η απιστευτη ευκολια των γιατρων που χορηγουν ζαναξ ........στην Γερμανια , ακομη και για depon χρειαζεται συνταγη ......
    Last edited by Macgyver; 24-01-2020 at 11:48.

  2. #17
    ntinti
    Guest
    Εγ πάλι λέω πως όταν το πάρεις εσύ ο ίδιος απόφαση ότι είσαι έτοιμος να υποστείς και κάποιες παρενεργειες από την διακοπή τότε είναι κατάλληλη στιγμή να το διακόψει....
    Κανείς δεν είπε ότι είναι εύκολο αλλά θέλει αποφασιστικότητα και δύναμη ψυχής..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εγ πάλι λέω πως όταν το πάρεις εσύ ο ίδιος απόφαση ότι είσαι έτοιμος να υποστείς και κάποιες παρενεργειες από την διακοπή τότε είναι κατάλληλη στιγμή να το διακόψει....
    Κανείς δεν είπε ότι είναι εύκολο αλλά θέλει αποφασιστικότητα και δύναμη ψυχής..
    εχει ena point αυτο που λες αλλα και ετοιμος να ειμαι δεν μπορω να παθαινω επιλιπτικη κριση ακομα και σε πολυ μικρη σταδιακη διακοπη.... εχει καταντησει κουραστικο αυτο.... ισως θα πρεπει να μου δοσουν καποιο αντιεπιλιπτικο φαρμακο.... ολοι η γιατροι το βλεπουν ευκολο να το κοψεις.......εδω μου ειχαν πει οτι ειναι πιο ευκολο και απο την διακοπη της νικοτινης.... απλα τραγικο....... <<δεν καπνιζω...>> απλα αναφερω τι μου ειπε γιατρος........

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by GIANNIS- View Post
    φιλε μου δεν ξερω αν εχεις την οικονομικη ικανοτητα αλλα πρεπει να πας σε ψυχολογο σε συνδιασμο με τον ψυχιατρο σου για να σου πει ποσα μιλιγραμ θα περνεις για κοψεις το zanax. μπορεις να κλεισεις σε ψυχολογο σε νοσοκομειο που ειναι δωρεαν εν αρχη θα παρεις ενα τετραδιο και θα γραφεις ποτε το επαθες που το επαθες και τι αισθανθηκες για να κανεις αναπρογραμματισμο στον εγκεφαλο σου και να μην αντιδρα αγχολυτικα η κρισης θεραπευοντε περιοριζοντε . Μην λες χαζα δεν θα παθει τιποτα το κεφαλισου το πανω τουλαχιστον για το κατω ενδεχετε να μην εχεις την καλυτερη στυση βεβαια αυτο εξαρτατε και απο την ηλικια. Βασικα Μην πλακονεσε στα χαπια να πας σε ψυχιατρο να σε βοηθειση και θα σε βοηθεισω τωρα εγω κοβεις σε μια εβδομαδα το ζαναξ σταδιακα ..ζοριζεσε δεν ζοριζεσε θα το κανεις και θα πας να παρεις χαπια βαλεριανας απο το φαρμακειο ρωτησε ποσα μπορεις να περνεις την μερα αναλογα το μιλιγκραμ και διαβασε στο ιντερνετ τι κανει η βαλεριανα θα νιωσεις αλος ανθρωπος. ΛΟΙΠΟΝ βαλεριανα και ψυχολογο η ψυχιατροι μονο χαπια δυνουν αυτοι ειναι η δουλεια τους . Ασκιση κανε κατι να σε ευχαριστη και σκεψου οτι ειναι ψυχολογικο εσυ το προκαλεις και γιαυτο το σωμα σου αντιδρα φεριπιν η κριση αγχους ανεβαζει τος παλμους και εισπνεεις πιο γρηγορα με αποτελεσμα να υπεροξυγονονεσαι μια χαρτνη σακουλα βοηθαει οταν το παθαινεις. επισης απο ζαναξ τι περνεις 0.25 -0.5 ? τι?
    παω σε μια ψυχολογο με την οποια εχουμε καλη επικοινονια και με εχει βοηθησει παρα πολυ σε αρκετα πραγματα στην ζωη μου..... δεν εχω κρισης πανικου πλεον... ειμαι καλα..! απλα δεν μπορω αυτον τον εθισμο του xanax..... να περνανε λιγες ωρες και να αρχιζω να τρεμω και να θελω την επομενη δοση xanax......

    περνω 2 φορες την ημερα απο 0.25mg και μερικες μερες μπορει να ανεβασω την δοσολογια εως 1 mg... σπανια αυτο... αναλογα με τους σπασμους που εχω.. μονο σε μεγαλη αναγκη...! μενω σταθερα ομως στο 0.5

    τωρα σχετικα με την βαλεριανα δεν περνω ουτε για αστειο..... μου εκανε το κεφαλι λες και εχω πιεει ενα μπουκαλι κρασι....... πολυ χαλια......

    επερνα αρκετους μηνες επισης και φαρμακευτικη καναβη με συμβουλη γιατρου... με ειχε βοηθησει αλλα στο τελος σταματησε να δουλευει.. και ηθελα ξανα περισοτερο xanax

    επισης προβλημα στο sex δεν εχω ισα ισα απο το xanax εχω αυξημενη libito και καλυτερη στυση...! αρκετα περιεργο.. αλλα συμβενει...!

    οπως καταλαβενεις εχω φαει φρικη με την διακοπη του xanax.... και ειμαι με την σκεψη αραγε θα καταφερω να το σταματησω ποτε? εγω πιστευω στον ευατο μου πως θα το καταφερω αλλα δεν ειμαι και σιγουρος.... το θετικο ειναι οτι δεν τα παραταω...! θα επιμενω να στο σταματησω ας παρει και χρονια.....!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ακι , περιεργο που εχεις αυξημενη λιμπιντο, εγω ειχα μειωμενη , με τα 9+ ζαναξ .......... το κακο με τα ζαναξ , ειναι οτι η δραση τους ειναι πιο ισχυρη απο οποιαδηποτε βενζοδιαζεπινη .......ακομη και τωρα που ειμαι στα 3 ζαναξ /μερα ( απο 9+) , εδω και 3 μηνες , ακομη δεν εχω την ψυχικη ηρεμια που ειχα προ την αρχη των ζαναξ , δεν μπορω ακομη να συγκεντρωθω να διαβασω ενα βιβλιο........ θα προτεινα να αρχισεις την διακοπη των παλιοχαπων αυτων , μονο οταν αισθανεσαι ετοιμος ......δλδ οταν εχει βελτιωθει η ψυχικη σου διαθεση ..........

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    καλησπερα το εχω δοκιμασει αυτο ακριβως και δεν τα καταφερα..........

    η αληθεια ειναι οτι το εβρισκα αστειο και οτι ειναι ευκολο να κοπει το φαρμακο..... αλλα δεν ειναι καθολου......

    και οχι δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να μπαινω εδω στο forum και να γραφω εχω το ενα και το αλλο....! κατανταει πολυ κουραστικο αυτο.....! εχω δει που υπαρχουν ατομα που ανοιγουν τοπικ με το παραμικρο...! θα κανω οτι μου πει ο γιατρος μου και θα ξεκινησω αντικατα8λιπτικα...!! ξερω οτι στην αρχη θα ειμαι χειροτερα αλλα θα το παλεψω.....!!!!
    Τι έχεις δοκιμάσει ακριβώς; Δηλαδή να το λιώσεις σε υγρό και να κατεβάσεις τη δόση πχ απο 0,25 που παίρνεις σε 0,245 πχ; Έστω και 0,2495 και να χαμηλώνεις σταδιακά; Και δε δούλεψε;;

    Μα το θέμα δεν είναι ότι μπαίνεις εδώ και ανοίγεις τοπικ με το παραμικρό, είναι ότι έχεις μία θεματάρα που κάθεσαι και ανακυκλώνεις και σε αναλώνει και δε κάνεις τίποτα. Εκτός και αν πιστεύεις ότι είναι πλέον είδος εμμονής και ότι δεν επηρεάζεσαι στα αλήθεια σωματικά αλλά αγχώνεσαι και το φαντάζεσαι. By the way, από το λίγο που έψαξα στο ιντερνετ διάβασα για άτομα που έπαιρναν και 4μγ τη μέρα και για αυτούς ήταν φουλ δύσκολο. Εσύ παίρνεις 1 το πολύ. Δεν έχω ιδέα από βενζοδιαζεπίνες, μόνο όσα διαβάζω αλλά ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που καθαρίζουν από πολύ χειρότερα πχ ηρωίνη, μεθαμφεταμίνη και όλα αυτά. Δε θέλω να μειώσω αυτά που νιώθεις και δε θέλω να εννοήσω ότι είσαι λουζερ που γράφεις εδώ, τα λέω αυτά για να σε κάνω να αναρωτηθείς αν τελικά το έχεις παραφουσκώσει στο κεφάλι σου όλο το θέμα της εξάρτησης, που είναι και το πιο λογικό γιατί υπάρχει το σωματικό κομμάτι αλλά και το ψυχολογικό. Αυτό δε σημαίνει ότι δε πρέπει να κάνεις τίποτα, ίσα ίσα κάνε τώρα που προλαβαίνεις. Δηλαδή πώς φαντάζεσαι να πάει η ζωή σου σε μάκρος χρόνου; Θα προσπαθήσεις να επιτείνεις το μαρτύριο, θα παίρνεις κάθε μέρα ανεβάζοντας τη δόση (ήδη δε σε πιάνουν όπως λες) μέχρι να πεθάνεις;

  7. #22
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    εχει ena point αυτο που λες αλλα και ετοιμος να ειμαι δεν μπορω να παθαινω επιλιπτικη κριση ακομα και σε πολυ μικρη σταδιακη διακοπη.... εχει καταντησει κουραστικο αυτο.... ισως θα πρεπει να μου δοσουν καποιο αντιεπιλιπτικο φαρμακο.... ολοι η γιατροι το βλεπουν ευκολο να το κοψεις.......εδω μου ειχαν πει οτι ειναι πιο ευκολο και απο την διακοπη της νικοτινης.... απλα τραγικο....... <<δεν καπνιζω...>> απλα αναφερω τι μου ειπε γιατρος........
    Να κάνεις συζήτηση με τον γιατρό σου για το λύρικα είναι αντιεπιληπτικο αλλά το χρησιμοποιούν σε χαμηλή δόση και σταματούν τα ζαναξ......Είναι προτιμότερο να κάνεις θεραπεία με λύρικα παρά με ζαναξ...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by psy_spirit View Post
    Τι έχεις δοκιμάσει ακριβώς; Δηλαδή να το λιώσεις σε υγρό και να κατεβάσεις τη δόση πχ απο 0,25 που παίρνεις σε 0,245 πχ; Έστω και 0,2495 και να χαμηλώνεις σταδιακά; Και δε δούλεψε;;

    Μα το θέμα δεν είναι ότι μπαίνεις εδώ και ανοίγεις τοπικ με το παραμικρό, είναι ότι έχεις μία θεματάρα που κάθεσαι και ανακυκλώνεις και σε αναλώνει και δε κάνεις τίποτα. Εκτός και αν πιστεύεις ότι είναι πλέον είδος εμμονής και ότι δεν επηρεάζεσαι στα αλήθεια σωματικά αλλά αγχώνεσαι και το φαντάζεσαι. By the way, από το λίγο που έψαξα στο ιντερνετ διάβασα για άτομα που έπαιρναν και 4μγ τη μέρα και για αυτούς ήταν φουλ δύσκολο. Εσύ παίρνεις 1 το πολύ. Δεν έχω ιδέα από βενζοδιαζεπίνες, μόνο όσα διαβάζω αλλά ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που καθαρίζουν από πολύ χειρότερα πχ ηρωίνη, μεθαμφεταμίνη και όλα αυτά. Δε θέλω να μειώσω αυτά που νιώθεις και δε θέλω να εννοήσω ότι είσαι λουζερ που γράφεις εδώ, τα λέω αυτά για να σε κάνω να αναρωτηθείς αν τελικά το έχεις παραφουσκώσει στο κεφάλι σου όλο το θέμα της εξάρτησης, που είναι και το πιο λογικό γιατί υπάρχει το σωματικό κομμάτι αλλά και το ψυχολογικό. Αυτό δε σημαίνει ότι δε πρέπει να κάνεις τίποτα, ίσα ίσα κάνε τώρα που προλαβαίνεις. Δηλαδή πώς φαντάζεσαι να πάει η ζωή σου σε μάκρος χρόνου; Θα προσπαθήσεις να επιτείνεις το μαρτύριο, θα παίρνεις κάθε μέρα ανεβάζοντας τη δόση (ήδη δε σε πιάνουν όπως λες) μέχρι να πεθάνεις;
    καλησπερα... εχω κανει την ερευνα μου πανω στης βενζοδιαζεπινες... δεν με ενδιαφερει τι γραφουν στο internet και τι κανει ο καθενας.... δεν μου εχει γινει ουτε εμμονη ιδεα... ουτε τπτ....!! ουτε περνω καθε μερα παραπανω δοσολογια απο 0.5 μονο σε ορισμενες περιπτωσης αν υπαρχει λογος....! αλλα εως 1mg to Πιο πολυ... και αυτο σπανια...!! επισης δεν περνω καθε μερα αναβραζοντα...... μια ημερα ετυχε να με ποναει πολυ το κεφαλι μου και πηρα ενα panadol... μαλλον εχεις μπερδεψει λιγο ολη την κατασταση...... εσυ νομιζεις οτι δεν κανω τπτ εγω και προσπαθω να βρω λυση απο ενα φορουμ? ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ!!! εχω παει σε γιατρους μεχρι και στο εξωτερικο... και επισης ειχα παρει xanax σε σταγονες... το φτιαξανε σε φαρμακειο αυτο...... και εκανα σταδιακη διακοπη με της οδηγιες του γιατρου αλλα δεν μπορεσα να τα καταφερω... και ο ιδιος ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι ψυχολογικο το κοματι... αλλα θα πρεπει να ξεκινησω αντικαταθλιπτικα και σε συνδιασμο με την θυροξινη μεχρι να ρυθμιστω λιγο... και μετα θα ειναι πιο ευκολη η διακοπη του xanax... θα κανω απλα οτι μου ειπε ο γιατρος...!!!

    εγω γενικα δεν εχω ουτε εμμονες ουτε ανχος για το ποτε θα κοψω το xanax....... εχω μια φυσιολογικη ζωη χωρις ανχος και κρισης πανικου κλπ... απλα θελω να σταματησω να περνω το xanax διοτι μου βγαζει καπιες παρενεργειες ασταθεια.../αμνησια/πονοκεφαλους... αλλα οχι δεν ειμαι καθε μερα χαλια σε καμια περιπτωση......

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Να κάνεις συζήτηση με τον γιατρό σου για το λύρικα είναι αντιεπιληπτικο αλλά το χρησιμοποιούν σε χαμηλή δόση και σταματούν τα ζαναξ......Είναι προτιμότερο να κάνεις θεραπεία με λύρικα παρά με ζαναξ...
    στην περιπτωση μου που εχω υποθυρεοειδισμο δεν μου δινει το Lyrica... απλα μου ειπε να παρω θυροξινη και αντικαταθλιπτικα...! οπως και εκανα ξεκινησα απο σημερα το πρωι...!! εγω γενικα οτι και να κανω στην ζωη μου παντα θελω να σκευτομαι θετικα...! προς το καλητερο...!!! δεν φερνω ποτε την καταστροφη.....! δεν σου κρυβω ομως οτι καποιες φορες συγκεριμενα πιο παλια ειχα πολυ εντονο φοβο οτι κατι θα παθω... ειχα εντονες κρισης πανικου κλπ... αλλα ολα αυτα ειναι περασμενα πλεον...! περα απο κατι σωματικα συμτωματα που εχω... αλλα ο ρευματολογος που πηγα εκανα κατι εξετασεις μου ειπε να επαναλαβουμε ξανα γιατι κατι δεν παει καλα... στο ενα γονατο ειχα εντονες σουβλιες και μου ειπαν οτι ειναι προβλημα στους μυς το οποιο εχει να κανει με παρενεργεια του xanax........ οπως και τα αυξημενα ενζυμα στο ηπαρ...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ακι , περιεργο που εχεις αυξημενη λιμπιντο, εγω ειχα μειωμενη , με τα 9+ ζαναξ .......... το κακο με τα ζαναξ , ειναι οτι η δραση τους ειναι πιο ισχυρη απο οποιαδηποτε βενζοδιαζεπινη .......ακομη και τωρα που ειμαι στα 3 ζαναξ /μερα ( απο 9+) , εδω και 3 μηνες , ακομη δεν εχω την ψυχικη ηρεμια που ειχα προ την αρχη των ζαναξ , δεν μπορω ακομη να συγκεντρωθω να διαβασω ενα βιβλιο........ θα προτεινα να αρχισεις την διακοπη των παλιοχαπων αυτων , μονο οταν αισθανεσαι ετοιμος ......δλδ οταν εχει βελτιωθει η ψυχικη σου διαθεση ..........
    δεν το βρισκω περιεργο απο την στιγμη που το γραφει και μεσα στο χαρτακι...! στον καθε οργανισμο ο μηχανισμος δρασης καθε φαρμακου ειναι ακομη αγνωστος...! εγω τωρα λεω δεν μπορω να τα σταματησω...... αλλα ειμαι σιγουρος για τον ευτο μου οτι θα τα καταφερω και θα ειμαι ετοιμος να τα σταματησω!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    ..! στον καθε οργανισμο ο μηχανισμος δρασης καθε φαρμακου ειναι ακομη αγνωστος...! εγω τωρα λεω δεν μπορω να τα σταματησω...... αλλα ειμαι σιγουρος για τον ευτο μου οτι θα τα καταφερω και θα ειμαι ετοιμος να τα σταματησω!!!
    Πολυ σωστα , στον καθε οργανισμο το καθε φαρμακο εχει διαφορετικη επιδραση ......... κι εγω πιστευω οτι ειναι θεμα χρονου να τα καταφερεις .....

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    2
    Καλησπέρα στην παρέα
    Πήρα το θάρρος και έγινα μέλος στην ομάδα για να γράψω μια εμπειρία μου μήπως τυχόν και βοηθειθει κάποιος από αυτό το πράγμα.
    Είμαι 28 χρόνων έχω πάρα πολύ υπερένταση και από μικρό παιδί με αποτέλεσμα να μου δημιουργεί κάποια θέματα στην ζωή μου και να μην μπορώ να χαλαρώσω όταν είμαι σπίτι και ξεκουράζομαι η όταν είμαι βόλτα είτε στην δουλειά.
    Εκτός αυτού έχω και διπολική διαταραχή η οποία με έκανε ένα άτομο το οποίο με το παραμικρό τσατιζομουν αλλά και εκτός αυτού δεν μπορούσα να ηρεμήσω με τίποτα όταν τσατιζομουν αργούσε πολύ να μου περάσουν τα νεύρα με αποτέλεσμα να μην έχω όρεξη να φάω κτλ..
    Ξεκίνησα τώρα 1 μήνα τα φυτικά ηρεμιστικά της lanes με βαλεριάνα και μπορώ να πω ότι με έχουν βοηθήσει πολύ στην καθημερινότητα μου και την ζωή μου.
    Πίνω 3 την μέρα και μου δίνουν αυτό το ωραίο χαλαρωμα σαν να έχω πιει 2 ποτά και είναι κάπως καλύτερα τα νεύρα μου.
    Τα έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    δεν το βρισκω περιεργο απο την στιγμη που το γραφει και μεσα στο χαρτακι...! στον καθε οργανισμο ο μηχανισμος δρασης καθε φαρμακου ειναι ακομη αγνωστος...! εγω τωρα λεω δεν μπορω να τα σταματησω...... αλλα ειμαι σιγουρος για τον ευτο μου οτι θα τα καταφερω και θα ειμαι ετοιμος να τα σταματησω!!!
    Να το σταματησεις , παλιοφαρμακο ειναι ...........η να το μειωσεις .............σου λεω οτι γινεται η μειωση .......

  14. #29
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by Apaleutos View Post
    Καλησπέρα στην παρέα
    Πήρα το θάρρος και έγινα μέλος στην ομάδα για να γράψω μια εμπειρία μου μήπως τυχόν και βοηθειθει κάποιος από αυτό το πράγμα.
    Είμαι 28 χρόνων έχω πάρα πολύ υπερένταση και από μικρό παιδί με αποτέλεσμα να μου δημιουργεί κάποια θέματα στην ζωή μου και να μην μπορώ να χαλαρώσω όταν είμαι σπίτι και ξεκουράζομαι η όταν είμαι βόλτα είτε στην δουλειά.
    Εκτός αυτού έχω και διπολική διαταραχή η οποία με έκανε ένα άτομο το οποίο με το παραμικρό τσατιζομουν αλλά και εκτός αυτού δεν μπορούσα να ηρεμήσω με τίποτα όταν τσατιζομουν αργούσε πολύ να μου περάσουν τα νεύρα με αποτέλεσμα να μην έχω όρεξη να φάω κτλ..
    Ξεκίνησα τώρα 1 μήνα τα φυτικά ηρεμιστικά της lanes με βαλεριάνα και μπορώ να πω ότι με έχουν βοηθήσει πολύ στην καθημερινότητα μου και την ζωή μου.
    Πίνω 3 την μέρα και μου δίνουν αυτό το ωραίο χαλαρωμα σαν να έχω πιει 2 ποτά και είναι κάπως καλύτερα τα νεύρα μου.
    Τα έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος?
    Δεν σου έχουν προτείνει κάποια φαρμακευτική αγωγή να σε βοηθήσει με τη διπολική;

    Ναι,τα έχω δοκιμάσει αυτά τα χαπακια,δεν μου έκαναν τίποτα, ένιωθα κι εγώ σαν να είχα πιει λίγο κρασί αλλά δεν με χαλάρωναν,μου έφερναν υπερένταση για κάποιο λόγο. Ίσως με πειράζει γενικά η βαλεριάνα προσωπικά. Το καλοκαίρι έπαιρνα καποιες φορές αλλά όχι συστηματικά.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    νομιζω οτι μπορεις , εγω εκοψα τα 9-10 ζαναξ /μερα , στα 2-3 μερα , εχω παει υπολογισμος 40.000 ζαναξ τα τελευταια χρονια , αν μπορω εγω , γιατι εσυ οχι ?

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 12-04-2016, 14:39
  2. Υπερφαγία-πως μπορώ να σταματήσω τον εαυτό μου πριν κυλήσει πάλι.
    By conna in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 4
    Last Post: 09-05-2014, 18:54
  3. Δεν μπορώ να σταματήσω να τρώω...please help!!!
    By minaspap in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 15
    Last Post: 22-11-2013, 12:24
  4. Δεν μπορώ να σταματήσω
    By bikaki69 in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 1
    Last Post: 28-04-2010, 09:52
  5. πως να σταματησω τα φαρμακα
    By feskana in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-01-2009, 13:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •