Έχω κουράσει αλλά ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    MartinH97
    Guest

    Έχω κουράσει αλλά ...

    Παιδιά όταν αυνανίζονται κάποιες φορές είμαι ένα βήμα πριν να βρω κάποιον και να του κάνω στοματικό , αλλά αφού τελειώσω ξενερώνω και αηδιάζω φουλ . Αλλά την ώρα που αυνανιζομαι η ιδέα μου αρέσει πάρα πολύ , να πω πως δεν μου αρέσει να φιλάω άντρες , δεν μου αρέσει να είμαι στην αγκαλιά ενός άντρα , δεν μου αρέσει να κάνω σχέση με άντρα . Το μόνο που με εξιταρει είναι να κάνω στοματικό , δλδ η ιδέα μου αρέσει πάρα πολύ . Τι μου συμβαίνει ;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Δεν σου συμβαίνει κατι.Απλα σε εξιταρει σαν σκέψη πάνω στον αυνανισμό,αυτό ειναι όλο.Δεν έχεις κάτι περίεργο,σε όλους μπορεί να τύχει μια σκέψη περίεργη πάνω στον αυνανισμό.
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Παιδιά όταν αυνανίζονται κάποιες φορές είμαι ένα βήμα πριν να βρω κάποιον και να του κάνω στοματικό , αλλά αφού τελειώσω ξενερώνω και αηδιάζω φουλ . Αλλά την ώρα που αυνανιζομαι η ιδέα μου αρέσει πάρα πολύ , να πω πως δεν μου αρέσει να φιλάω άντρες , δεν μου αρέσει να είμαι στην αγκαλιά ενός άντρα , δεν μου αρέσει να κάνω σχέση με άντρα . Το μόνο που με εξιταρει είναι να κάνω στοματικό , δλδ η ιδέα μου αρέσει πάρα πολύ . Τι μου συμβαίνει ;
    το να σου κανουν εσενα στοματικο,δεν θα σου αρεσε?
    προτιμας στοματικο παρα το σεξ?

  4. #4
    MartinH97
    Guest
    Όχι δεν σκέφτομαι αυτό , μόνο να κάνω στοματικό τπτ άλλο

  5. #5
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Όχι δεν σκέφτομαι αυτό , μόνο να κάνω στοματικό τπτ άλλο
    Άμα το σκέφτεσαι βρε Μάρτιν καντο να ησυχάσεις.

  6. #6
    MartinH97
    Guest
    Ναι όταν τελειώνω όμως ξενερώνω και αηδιάζω

  7. #7
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Ε και τι περιμένεις να σου πούμε εδώ; τίποτα δεν σου συμβαίνει. Δεν υπάρχει φυσιολογικό η όχι σε ότι αφορά το συναινετικό σεξ μεταξύ δύο ανθρώπων. Ο καθένας όπως τη βρίσκει.

  8. #8
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Ναι όταν τελειώνω όμως ξενερώνω και αηδιάζω
    Προφανώς σαρεσει η όλη διαδικασία.. Όταν τελειώνει αρχίζεις και σκέφτεσαι "ειμαι άντρας, δεν γίνεται να μαρεσει" γιαυτό και αηδιάζεις. Ή θα το πάρεις απόφαση ότι σαρεσει και να το απολαύσεις ή προσπέρασε το (αν μπορείς)..

  9. #9
    MartinH97
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Προφανώς σαρεσει η όλη διαδικασία.. Όταν τελειώνει αρχίζεις και σκέφτεσαι "ειμαι άντρας, δεν γίνεται να μαρεσει" γιαυτό και αηδιάζεις. Ή θα το πάρεις απόφαση ότι σαρεσει και να το απολαύσεις ή προσπέρασε το (αν μπορείς)..
    Ρε φίλε η ιδέα μαρεσει αλλά όχι δεν λέω είμαι άντρας , το ξέρω ότι είμαι , όταν είχα δοκιμάσει να κάνω στοματικό μετά αηδιασα από τη γεύση

  10. #10
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Ρε φίλε η ιδέα μαρεσει αλλά όχι δεν λέω είμαι άντρας , το ξέρω ότι είμαι , όταν είχα δοκιμάσει να κάνω στοματικό μετά αηδιασα από τη γεύση
    Δοκίμασες και αηδιασες λες.. Συνεχίζεις να θες ακόμη?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Πρωτον δεν κουρασες κανεναν. Οποιος θέλει απανταει, δεν χρειαζεται να νιωθεις ασχημα γιαυτο.

    Στο θέμα σου τωρα, δεν εχω καταλαβει γιατι θες οπωσδήποτε να βάλεις μια ταμπελα στο τι σου συμβαινει; Τιποτα δεν σου συμβαινει, απλα εχεις μια συγκεκριμενη φαντασιωση που σου αρεσει κ μαλλον νιωθεις ενοχικα μετα και το μετανιωνεις. Αν καταφερεις κ δουλεψεις με αυτες τις ενοχες ή με τα ταμπου που ενδεχομένως εχεις οσον αφορα στην σεξουαλικοτητα σου, πολύ πιθανό να αλλάξεις και φαντασίωση. Κάπως εμμονικά νομίζω ότι λειτουργεις τωρα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 04-02-2020 at 18:03.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Θεωρώ ότι αυτή η φαντασίωση είναι ή ένα κόλλημα ή ένα φετίχ. Απλά μην του δίνεις σημασία, μην το τρέφεις και θα υποχωρήσει. Θα ξανάρχεται κατά καιρούς, μην προσπαθείς να μην το σκέφτεσαι, απλά αδιαφόρησε όσο γίνεται. Αντιμετωπίζεται με τον ίδιο τρόπο που αντιμετωπίζονται κι οι ιδεοληψίες

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση!
    γιατί πάνω από 20 χρονών θεωρείς τον αυνανισμό λάθος?
    Last edited by Aeon; 04-02-2020 at 18:04.

  15. #15
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Γιώργο θεωρώ λάθος την τοποθέτηση σου.. Κανεις ένα άνθρωπο να νιώθει άσχημα για κάτι που αφορά τον ίδιο.. Δεν επηρεάζει εσένα ή οποιονδηποτε άλλον για τις προτιμήσεις, τις ανάγκες του. Και γιατί θεωρείς λάθος τον αυνανισμό από 20 χρόνων και πάνω? Επειδή δεν το επιτρέπει η εκκλησία?? Και γιατί να εξομολογηθεί; Έκανε κάτι κακό? Μου κάνει εντύπωση που σκέφτεσαι έτσι. Δεν το περίμενα..
    Last edited by Aeon; 04-02-2020 at 18:04.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Με έχει κουράσει όλο αυτό ψυχολογικά και σωματικά
    By maria eleni in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 48
    Last Post: 26-01-2017, 02:55
  2. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 06:26
  3. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 01:24
  4. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 04:21
  5. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •