Κονδυλώματα hpv στο test pap κόλλησα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Θα ψάξεις στο Ίντερνετ για τον κ.Μορτακη
    Έχει και σελίδα στο Facebook.
    Έχει γράψει και βιβλία επι του θέματος.
    Δυστυχώς τα γραφεις λίγο μπερδεμένα..
    Το ζητούμενο είναι να μην αγχώνεσαι..
    Πάνε σε έναν καλό δερματολόγο αφροδισιολόγο να σου εξηγήσει τι και πως..
    Καλή διατροφή
    Βιταμίνες
    Ύπνος
    Γυμναστική
    Όχι ποτό και τσιγαρο και κυρίως όχι αγχος

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    «θεραπείες που μπορεί να γίνουν με οξέα με διάφορα άλλες με τον Lester»

    Ποιον Λεστερ; Απο την οικογενεια Ανταμς;

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20
    Τον μορτάκη τον έχω δει και έχω διαβάσει και της είχα στείλει και πολλά link για να διαβάσει και επέμενε ότι δεν έχει τίποτα επειδή δεν έβγαλε τίποτα.πήρα τηλέφωνο τη γυναικολόγο της για να ρωτήσω και αυτή λέει φώναζε και δεν έδινε πολλές εξηγήσεις για να ξέρω υποτίθεται ιατρικό απόρρητο όταν επηρεάζεται η υγεία ενός ανθρώπου πρέπει να ξέρεις τι κάνεις και πώς συμβουλεύεις και μετά άρχισε το θα σου πω μερικά Μάτα γενικά λέει είπε δυο-τρεις μαλακίες και το σταμάτησα εκεί πέρα. Στην ουσία δεν ενδιαφέρθηκε για τον άλλον ασθενή να τον ενημερώσει σωστά.όλα αυτά τα έχω διαβάσει το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να συνεχίζεις να είσαι με κάποιον όσο και να σε αγαπάει και να εκθέτεις την ζωή σου σε μικρόβια και διάφορα τέτοια..
    Όσο για τον Λέστερ που κοροϊδεύει κάποιος είναι φωνητική πληκτρολόγηση.μέχρι τώρα σε δερματολόγο που έχω πάει Δεν υπάρχει τίποτα. Σε ουρολόγο δεν έχω πει τίποτα δεν έχω βγάλει τίποτα το μόνο που μου βγήκε κάποια στιγμή ήταν σε εντερόκοκκος

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20
    Σε πήρα μερικές αντιβιώσεις τώρα δεν φαίνεται κάτι ενοχλήσεις υπάρχουν σου λέει προστατίτιδα η άλλη επιμένει δεν έχω λέει τίποτα.και η γυναικολόγος στο σπίτι επικοινώνησα μου λέει έβγαλες τίποτα έβγαλε λέει τίποτα Ε τότε περιμένω δηλαδή να βγάλεις για να κάνεις θεραπεία αν βγάλεις βγάλεις όμως είναι περαστικά και όταν ο λαός είναι στόκος τι πατάς έτσι είναι δυστυχώς. Επειδή κάποιος της φέρθηκε πούστικα και την κόλλησε δυο μαλακίες. Πώς θα συνεχίσεις με αυτόν τον άνθρωπο όταν ας πούμε πολλές φορές λέει να μ πίνεις νερά και και να καθαρίσεις εγώ παιδιά δύο φορές που έκανα ότι έκανα δυο φορές ταλαιπωρία κατευθείαν ένιωσα την προστατίτιδα μέχρι πάνω . Έχω φτάσει να σιχαίνομαι να κάνω σεξ

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20
    Επειδή δεν καταλαβαίνετε και μπερδεύεστε πήρα τηλέφωνο τη γυναικολόγο της και της είπα είναι το ιατρικό απόρρητο αλλά έχετε έναν ασθενή που έχει αυτό το πράγμα στο τεστ ΠΑΠ μου έβγαλε εγώ και τι κάνω στην αρχή ήτανε ήταν η γραμματέας της και λέει γιατρός έχει δουλειά και θα σας πάρει μετά και όταν πήρε έκανε ότι δεν ήξερε ποιον να σου την είχε λογικό για να μην καρφωθεί αλλά όταν σε ρωτάνε για κάποιον ασθενή σου δηλαδή αν είχε hiv δεν θα μπορούσα να του το πεις?? και μετά μου έλεγε γενικά για ένα λεπτό λέει ότι όχι θεραπεύεται λέει αλλά δεν ήθελε στην ουσία να πει η παραπέρα την έβγαλες λέει τίποτα Άγγελε θα σου πω γενικά τι να πω θεραπεύεται η κάποιες μαλακίες αλλά εγώ ήθελα στην ουσία να πει για αυτό το συγκεκριμένο πράγμα τι συμβαίνει και τι έχει αυτή για να ξέρω και εγώ και μετά τσαντίστηκε και έκλεισα και το τηλέφωνο και κάποια στιγμή όταν η πιτσιρίκα πήγε στη γιατρό έκατσε και ρωτούσε και της είπε ότι σε πήρα τηλέφωνο και θυμόταν μάλιστα και ποιος πήρε τηλέφωνο και της τα είπε και μετά πήρε η άλλη κοπέλα τηλέφωνο και ρωτούσε γιατί πήρες τη γιατρό γιατί πήρες τη γιατρό λέω για να ρωτήσω και να μάθω καταλάβατε τι είναι οι γιατροί από τη μία ναι ρε φίλε γνωρίζω το ιατρικό απόρρητο αλλά από την άλλη των άλλων οι συμβουλές του δίνεις δηλαδή τι θέλεις να σου δώσω το πενηντάρικο για να έρθεις θα μου εξηγήσεις γιατί η γυναίκα γυναικολόγος ενώ οι άντρες γυναικολόγοι ξέρεις τι μου είπανε δεν θα μας δεν κολλάς δεν γαμάς.μάλιστα είπαν ότι κατά πάσα πιθανότητα έχεις κολλήσει δεν είναι σίγουρο αυτό άρα και αυτοί δεν ξέρουν τι συμβαίνει. Πότε μπήκα σε μία ταλαιπωρία τώρα να κάθομαι να ασχολούμαι για το τι και πώς.και να σας πω και κάτι άλλο χωρίς να θέλω να θίξω τις κοπέλες θα έχω φοβηθεί σε τέτοιο βαθμό πού έμεινα μόνος μου και φοβάμαι να αγγίξω άλλη.ποιος νοήμων άνθρωπος κάθεται από το πρωί στις 5 τα ξημερώματα που ξυπνάει μέχρι τις 5 το απόγευμα με 12 ώρες δηλαδή με μισό λίτρο νερό να πίνει επειδή δεν μπορεί να βρει λέει τουαλέτα για να πάει να κατουρήσει και πάντα πάντα έτσι άμα δεις αυτό που έβλεπε η συνέχεια άσπρα μύκητες μύκητες μύκητες δηλαδή έλεος κάποια στιγμή φτάνει σε ένα σημείο και λες ρε γαμώτο δεν προσέχουν.τι θα κάνω στην επόμενη που θα κάτσω να βρω πρέπει να τη βάλω συνέχεια κάθε μέρα μου κάνει ναι θέλει να κάνει σεξ πήγαινε κάνε μικροβιολογικές πήγαινε κάνε εξετάσεις πήγαινε να κάνεις ένα το άλλο.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    20
    Και πήγαμε και σε μία προηγούμενη της γιατρό την πρώτη αλλά είχε δουλειά και μίλησα με τη γραμματέα της και λέω το και το και μου λέει κατά πάσα πιθανότητα έχεις κολλήσει και πήγαινε σε ουρολόγο να σε δει και να σε εξετάσει δηλαδή βλέπετε τι γίνεται εδώ σεβασμός από τους γιατρούς τους πεις τίποτα τελικά . Πενηντάρικα και κατοστάρικα μας βλέπουν πώς θα δουλέψει όλο ιατρική επιστήμη όταν δεν κάθονται να μιλάνε στους ασθενείς όταν δεν συμβουλεύουν πραγματικά τους ασθενείς και τον έναν και τον άλλον όταν λείπει η έλλειψη αγωγής στα σχολεία σε οικογένειες και όλα αυτά.όταν κάθονται κυκλοφορούν σωρό πορνοταινίες που τα δίνουν φυσιολογικά

  7. #22
    Τα έχεις λίγο μπερδέψει...
    Ελπίζω βασικά τα πράγματα να είναι καλά και να είσαι καλά και να έχεις ηρεμήσει..
    Καλως η κακως το συγκεκριμενο είναι σύνηθες φαινόμενο (ένα μεγάλο ποσοστό το έχει άντρες γυναίκες!!)
    Επίσης μπορεί να το έχεις και να μην ξέρεις ότι το έχεις να είσαι απλά φορέας γιατί απλά δεν εμφάνισες κωνδυλωματα(κοινώς μυρμηγκιές η ελιές).
    Και δεν ξέρω σε τι γιατρό έχεις πάει αλλά δεν το κολας μόνο με επαφή..!!!
    Αλλά και με τριβή , χωρίς δυισδιση.
    Όταν εμφανιστεί τα εξωτερικά εννοώ που είναι σαν ελιές και τε οποία είναι καλοήθεις (δεν είναι καρκίνος)
    Κανείς την θεραπεία περιμενεις λίγο όσο σου πει ο γιατρος Και Μετά είσαι μια χαρά (εννοειται πως και εσυ βοηθάς την κατάσταση βιταμίνες,γυμναστική,διατρ οφή όχι ποτό και τσιγαρο
    Το θέμα είναι να το φέρεις σε κατάσταση ύπνου..
    Να το κοιμήσεις..και γιε να γίνει αυτό θέλει υγιεινή διατροφή και όχι άγχος.
    Να το έχεις στο μυαλό σου ναι..
    Σε λογικά πλαίσια όμως
    Και στην τελική αν σε φοβίζει τόσο κάνε το εμβόλιο το εννιά δυναμό.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Κονδυλώματα
    By Papillon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 04-02-2020, 00:18
  2. Κονδυλώματα - HPV .
    By intro11 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 23-10-2015, 07:39
  3. Κονδυλώματα σε άντρα; Μήπως;;;;
    By kalli in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 21-10-2013, 17:43
  4. Οκ, κονδυλώματα, μετά;
    By nick85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-09-2013, 03:57
  5. Πρεπει να χω κονδυλώματα τι κανουμε?
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 12-11-2011, 19:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •