ρε παιδια εχετε σκεφτει ποτε οτι ολα αυτα τα εχουμε παθει γιατι δεν πιστευουμε στον εαυτο μας?ειναι μια σκεψη νομιζω ε? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Ω, μα πόσο δίκιο έχεις!! Τελικά η αγνοια μερικές φορές είναι ευτυχία ε?? :)

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    14
    nai,πολλες φορες η αγνοια ειναι ευτυχια,ξερεις ποσεσ φορες εχω ευχηθει να μην καταλαβαινα τι γινεται γυρω μου η μεσα μου?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    και γω εχω ευχηθει μεσα μου να μην ξερω τι γινετε γυρω μου.οι θορυβοι ρε παιδια αυτους δεν αντεχω.ποσο θα ηθελα να ζησω χωρις αυτους

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    14
    του μυαλου σου η του κοσμου?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    του κοσμου τους θορυβους.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    14
    ειμαι καπου που εχει απολυτη ησυχια
    και κοντευω να τρελαθω

  7. #22
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Η μουσική δεν θα σε βοηθούσε? Να σε κάνει να ξεχαστείς?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    ναι η μουσικη με κανει καπως να ξεχναω αλλα γενικα δεν εχω κατι που να με κανει να ξεχναω για πολλυ ωρα

  9. #24
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Όταν μετακόμισα στην Ξάνθη, τον πρώτο καιρό κόντεψα να τρελαθώ...Έμενα Αθήνα, σε ένα ήρεμο προάστιο μεν, αλλά ήταν κόμβος δύο μεγάλων λεωφόρων, οπότε και τη βαβούρα του είχε και τον κόσμο και τα αμάξια... Και ξαφνικά, βρέθηκα σετην παλιά πόλη, κοντά στο βουνό, με γείτονες μια φιλικότατη μεν οικογένεια πομάκων τόσο ησυχων και απέναντι ένα δημοτικό σχολείο που ήταν όμως κλειστό για καλοκαίρι... Κόντεψε να μου σαλέψει! Δεν μπορούσα να κοιμηθώ! Έβαζα μουσική, έπαιζα παιχνίδια στο pc, κυρίως παιχνίδια δράσης για να ακούω βαβούρα και να έχει κίνηση και ανακάλυψα την βιντεοκλήση στο κινητό μου! Δεν ξέρω τη σχέση σου με τον υπολογιστή, και σε καμία περίπτωση δεν παρυτρύνω το να κάτσεις κλεισμένος πίσω από μία οθόνη από το να βγεις και να πας να έξω να δεις λίγο κόσμο, αλλά μερικές φορές, ιδιαίτερα το βράδυ που δεν είχε κίνηση έξω και ήταν τόσο ήσυχα που δε μπορούσα να κοιμηθώ, μου κανε καλό...

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    14
    ειμαι 3 μερες σαλαμινα,καπου που δεν εχει γειτονες και η συγκοινωνια προς τον εξω κοσμο ειναι μεχρι τις 7.Για να ειμαι λοιπον ειλικρινης,δεν ειμαι διατεθημενη να δω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια μου.Σεβομαι πως η ηρεμια μπορει οντως να σε κανει να ερθεις σε συμφωνια με τον εαυτο σου αλλα δεν ισχυουν ολα για ολους.Φυσικα και δεν ειμαι υπερ της Αθηνας αλλα του μετρου ακομα και εκει.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Athens, Xanthi
    Posts
    77
    Κουράγιο καλή μου, δεν ξέρω αν είσαι μόνιμα εκεί ή αν θα επιστρέψεις σε άλλη βάση σου, αλλά ίσως θα πρέπει να βρεις αυτό που εκφράζει εσένα για να την \"παλέψεις\" εκεί..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ρε παιδια εγω τι να κνω που μενω αναμεσα σε Β.ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ.Απορω με τον ευατο μου μηπως τρελλαθηκα απο αυτο?Μαρεσει ο κοσμος τον αγαπω αλλα οχι τετοιες μαζες....:D

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •