Στιγμιοτυπα της μερας μας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666

    Στιγμιοτυπα της μερας μας

    Βγηκα κατα τις 9 να δω κανα ζευγαρακι. Πλακα ψιλοαδεια. Θησειο, λιγος κοσμος. Ψηρρη πολυκοσμια και αρκετη κινηση στο Γκαζι.Μου εκανε εντυπωση που πλακα και θησειο ως πιο ρομαντικα ηταν αδεια. Ισως πηγα λαθος ωρα. Σκεφτομουνα συνεχεια ποια μερη θα μπορουσα να δειξω στην καινουρια μου φιλη και ποιο θα ηταν το καλυτερο για να κατσουμε. Ολα μου φαινονταν κατωτερα των περιστασεων, αδιαφορα ή υπερβολικα πολυκοσμα. Ο ιδανικος πεζοδρομος ο γεματος φως ομορφια και καθαρο αερα ισως βρισκεται μονο στη φαντασια μου. Μαζι με μια χαμογελαστη κοπελα που τρωει παγωτο και ακουμπαει πανω μου. Το τελευταιο βεβαια πραγματοποιηθηκε για λιγα δευτερολεπτα (χωρις το παγωτο). Ηταν απιστευτο. Σκεφτηκα να μας κοιταγε απο καμια μερια ο αδερφος μου. Θα προσπαθουσε να επιβληθει απο ζηλια.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ωραια η περιοχη του Ψυρρη, να πας εκει βολτα τη κοπελα σου ............πολυ ρομαντικα ......πολυ μου αρεσει κι εμενα ......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εφαγα καποιο μπιφτεκι που μαγειρεψε η μανα μου και με επιασε δυνατος πονοκεφαλις. Του εβαλε και κεμονι απ τη βεραντα μας με αλλοιωμενη γευση. Της εχω πει χιλιες φορες να μην τα βαζει στο φαι. Τοσο ακριβα ειναι τα λεμονια; Ο,τι κινδυνο της υποδειξω παει και με ριχνει απανω. Η τρελη απο πανω ειχε πεταξει χαπια της μανα της στη γλαστα μας και τηλεφωνουσε κι ελεγε οτι φταιγαμε εμεις που επαθε εγκεφαλικο. Τι αλλο θες να καταλαβεις οτι δε μπορεις να καλλιεργεις στο μπαλκονι σου; Οχι, αυτο θελω να φας σου λεει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ετσι ειναι οι μαναδες .......δεν πα να πας 60 , οπως εγω ......τουλαχιστον εμενα ετσι ειναι .....παντα το παιδακι της ......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν νομίζω ότι ψαρώνει πολύς κόσμος στα σοβαρά με του Αγίου Βαλεντίνου.

  6. #6
    george1520
    Guest
    Η ημέρα αυτή είναι η μέρα για να δείξεις στο άλλο ότι τον αγαπάς.. Τις άλλες μέρες δεν χρειάζεται..
    Ή θα την περάσεις μόνος σου ή θα την περάσεις με το ταίρι σου ή θα την περάσεις με άλλον και όχι με το ταίρι σου. Έχει να κάνει πάντα με το τι έχεις στη ζωή σου και πόσο σοβαρά το βλέπεις..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Κοπαναγε η γεροντοκορη το βραδυ και πηγα να κοιμηθω στον καναπε. Εκανα πολυ ασχημο υπνο. Το πρωι ηταν πρησμενα τα ματια μου. Πρωτη φορα τοσο πολυ. Ειχα 2 κοκκινες πρησμενες μικρες φλεβες κατω απ' τα ματια. Αυτες γιναν μπλε μετα απο λιγο. Ειναι σπασμενα αγγεια (broken capillaries) και ειναι μονιμα. Μοιαζω με ζομπι πλεον.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Αμα δε φυγω απ' αυτο το σπιτι καμια προκοπη δε θα κανω. Δε μπορεις να συμβιωνεις σε μια πολυκατοικια με ψυχοπαθη εγκληματια, που σκεφεται συνεχεια τι κακο θα σου κανει, ειτε αμεσα, ειτε υποκινωντας αλλους.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εβαλα μια σταγονα livostin στο ενα ματι μηπως βοηθησει αλλα απλα το ερεθισε περισσοτερο. Τι παθανε τα ματια μου;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    https://ibb.co/s9bdxwy

    Βλεπετε ολοι τι μου εκαναν;

  11. #11
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    https://ibb.co/s9bdxwy

    Βλεπετε ολοι τι μου εκαναν;
    Μια χαρά είναι τα μάτια σου βρε Ορέστη!

  12. #12
    Πού να δεις τα μάτια του άντρα μου πώς είναι από τα κολλύρια που βάζει για το γλαύκωμα... Σαν να έχουν ματώσει είναι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τι μια χαρα; Ντρεπομαι να παω στο μαθημα. Σα ναρκομανης ειμαι.

Similar Threads

  1. Η χειρότερη ώρα της μερας
    By Nefeli28 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 14
    Last Post: 11-01-2021, 22:48
  2. εορτασμος παγκοσμιας μερας ψυχικης υγειας
    By arktos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 11-10-2012, 11:08
  3. Replies: 19
    Last Post: 18-05-2012, 10:27
  4. χαπι επομενης μερας
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 13-01-2012, 13:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •