Ειμαι τόσο μπερδεμένη - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 33 of 57 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 481 to 495 of 855
  1. #481
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Είπα ΑΝ δεν το έχει κάνει.... Που χλωμό το βλέπω να μην το έχει κάνει.
    Με την καμία σου λέω. Αν το έκανε θα το έλεγε αμέσως διότι θα του έβγαιναν τύψεις. Μου έχει πει περιστατικά που 999 στους 1000 θα την πήδαγαν. Αν δεν έχει συναισθηματικό δεσιμο δεν κάνει τίποτα. Συναισθηματικά δεν αφήνετε με την καμία.

  2. #482
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Δεν έχει πάει με άλλη γυναίκα. Το ξέρω. Δουλειά, σπίτι και δουλειά. Παιδιά και σπίτι. Είπαμε δεν του βγαίνουν τέτοιες μαλακίες.
    Η μονη γυναίκα που είναι σιγουρη οτι δεν την απατάει ο άντρας της ειναι η χήρα καλη μου ...

    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Οταν εισαι υπεργολάβος δεν ειναι τοσο απλά τα πράγματα. Το συνέταιρο τον γάμησε αλλα λεφτά δεν πήρε πίσω. Εκρεμουν δικαστήρια.
    Καλα καλα τωρα εγινε υπεργολαβος και γαμησε τον συνεταιρο ....ενω πριν του έφαγε τα λεφτα ..

    ξερεις τους γνωρίζω τους υπεργολάβους που ειναι στην Ελλάδα(δεν ειναι πολλοι αλλωστε ,ειδικα αυτοι που ειναι στα μεγαλα δημοσια εργα...) ..αλλωστε δεν ειναι πολλοί ...μηπως τελικα γνωριζόμαστε ?
    αλλα προς το παρον δεν γνωρισα κανα τέτοιο άτυπο .....

    Μηπως να γραψεις καμια σαπουνοπερα ...εχεις ξεπερασει τον Φωσκολο....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #483
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Να το πω απλά. Η Μπελούτσι να του έσκαγε θα την έγραφε. Η άλλη τρελάθηκε για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Επειδή ξέρω την ιστορία. Ξέφυγε λίγο ανοίχτηκε και μετά την γείωσε. Η αλλη τρελάθηκε. Και εγώ ενδεχομένως να τρελαινόμουν. Να νιώθεις οτι ο άλλος σε θέλει σαν τρελός, να κρατιέται και να σε αφήνει με ειλικρίνεια που σκοτώνει. Έφτασα να λυπάμαι εκείνη την κυρία. Τρέλα σου λέω.

  4. #484
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Να το πω απλά. Η Μπελούτσι να του έσκαγε θα την έγραφε. Η άλλη τρελάθηκε για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Επειδή ξέρω την ιστορία. Ξέφυγε λίγο ανοίχτηκε και μετά την γείωσε. Η αλλη τρελάθηκε. Και εγώ ενδεχομένως να τρελαινόμουν. Να νιώθεις οτι ο άλλος σε θέλει σαν τρελός, να κρατιέται και να σε αφήνει με ειλικρίνεια που σκοτώνει. Έφτασα να λυπάμαι εκείνη την κυρία. Τρέλα σου λέω.
    Ελα ρε συ τι δράμα ???
    Πραγματικά δεν μ αρέσει καθολου αυτο που κάνω τωρα ,αλλα δεν μας αφήνεις περιθώρια ...


    Αυτοι οι μεγαλοεργολαβοι καλη μου εχουν και το βουτυρο και το μελι ...το αλοιφουν σε οποιο ψωμακι θελουν και οποτε θελουν και εσυ τραγουδα..
    Θα καθεται να σε παρακαλαει νομίζεις ή να ανεχεται τον αντρικο του εξευτελισμό...

    Αν σου αρέσει να νοιωθεις ετσι διακαιώμα σου ,εγώ γιατι να στο χαλασω ...
    Σιγα μην τρελλαθω για αντρα που δεν με θελει και προτιμαει μια αρρωστημενη σχέση ...ειπαμε αντρα οταν θελουμε να βρουμε ψαχνουμε ,οχι μαριονετα που οπως θελει η αλλη του δινει τον ρυθμο και αναλόγως κινειτραι...

    Πραγματικα εχεις ισοπεδωσει οτι υπαρχει απο αντρικη,γυναικεια αξιοπρεπεια ...κριμα...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #485
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Η μονη γυναίκα που είναι σιγουρη οτι δεν την απατάει ο άντρας της ειναι η χήρα καλη μου ...



    Καλα καλα τωρα εγινε υπεργολαβος και γαμησε τον συνεταιρο ....ενω πριν του έφαγε τα λεφτα ..

    ξερεις τους γνωρίζω τους υπεργολάβους που ειναι στην Ελλάδα(δεν ειναι πολλοι αλλωστε ,ειδικα αυτοι που ειναι στα μεγαλα δημοσια εργα...) ..αλλωστε δεν ειναι πολλοί ...μηπως τελικα γνωριζόμαστε ?
    αλλα προς το παρον δεν γνωρισα κανα τέτοιο άτυπο .....

    Μηπως να γραψεις καμια σαπουνοπερα ...εχεις ξεπερασει τον Φωσκολο....
    Το γάμησε στα δικαστήρια αλλα λεφτά δεν πήρε. Ο άλλος το σχεδίαζε απο καιρό. Ειχε κάνει κάτι δωρεές. Τα έβαλε και με πολύ μεγάλη κατασκευαστική αλλα έπεσαν τα πολιτικά μέσα και πήρε αναβολή στην αναβολή.

  6. #486
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ελα ρε συ τι δράμα ???
    Πραγματικά δεν μ αρέσει καθολου αυτο που κάνω τωρα ,αλλα δεν μας αφήνεις περιθώρια ...


    Αυτοι οι μεγαλοεργολαβοι καλη μου εχουν και το βουτυρο και το μελι ...το αλοιφουν σε οποιο ψωμακι θελουν και οποτε θελουν και εσυ τραγουδα..
    Θα καθεται να σε παρακαλαει νομίζεις ή να ανεχεται τον αντρικο του εξευτελισμό...

    Αν σου αρέσει να νοιωθεις ετσι διακαιώμα σου ,εγώ γιατι να στο χαλασω ...
    Σιγα μην τρελλαθω για αντρα που δεν με θελει και προτιμαει μια αρρωστημενη σχέση ...ειπαμε αντρα οταν θελουμε να βρουμε ψαχνουμε ,οχι μαριονετα που οπως θελει η αλλη του δινει τον ρυθμο και αναλόγως κινειτραι...

    Πραγματικα εχεις ισοπεδωσει οτι υπαρχει απο αντρικη,γυναικεια αξιοπρεπεια ...κριμα...

    μαζί σου και μακάρι να ήταν έτσι. Δεν είναι έτσι όμως. Δεν σου λέω οτι με αυτόν τον τρόπο με τιμωρεί που τον απάτησα.

  7. #487
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    να στο πω απλά και ας γίνει show. Το παληκάρι μπορεί να με πηδάει με τις ώρες και να είναι τρυφερός του κερατά μαζι μου αλλα μέχρι εκεί. Γυναίκα είμαι και ξέρω ποτε ενας άντρας έχει κάνει μαλακία. Στον ύπνο του την κάνει? Οταν τρέχει τα παιδία και ψωνίζει στο σουπερ? Δεν θέλεις μια ώρα να πηδήξεις? Δεν υπάρχει αυτή η ώρα.

  8. #488
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Μου τα δίνει ολα αλλα δεν μου βγάζει το ερωτικό
    Χώρισε τον γιατί τον ταλαιπωρείς; Γιατί δεν του δίνεις να καταλάβει πως δεν πρέπει να είστε μαζί γιατί δεν γουστάρεις άλλο. Ενταξεί θα χαλαστεί 1-2-6 μήνες θα σε ξεπεράσει και θα βρει άλλη. Τι νομίζεις θα πεθάνει; Δεν πεθαίνει...
    Θα σε φάνε εσένα οι τύψεις; Δεν θα σε φάνε την ζώουλα σου θα κάνεις μια χαρά και εσύ και εκείνος. Από την ηλικία που έχεις πιστεύω πως δεν έχεις 5χρονα και αν τους πεις πως δεν γουστάρεις άλλο θα το καταλάβουν. Γιατί βάζεις μία ολόκληρη οικογένεια να ζει ένα γολγοθά. Τον αγαπάς; Διώξτον, τον καταστρέφεις έτσι ή πες του θα ζουμε μαζί αλλά θα βγαίνω με γκομενους γιατί δεν μπορώ άλλο μαζί σου. Γιατί δεν γίνεσαι ξεκάθαρη; Αυτός τι φταίει;

  9. #489
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δυο βασικα στοιχεία ...



    Εξωτερικο εφυγε ...που στη Ζιμπαμπουε?Πλεον με διεθνες ενταλμα τον μπλοκαρεις αυτοματα και μολις κατεβει απο το αεροπλανο τον μπουζουριαζουν αμεσως πριν προλαβει να βγει απο την πορτα του αεροδρομιου....
    Μαριλού η Βραζιλία και η Ουρουγουάη δεν σε εκδίδουν. Ολα τα καταζητούμενα λευκά κολλάρα της υφηλίου που είναι καταδικασμένα στις χωρες τους για οικονομικά εγκλήματα κάνουν ζωάρα στην Πούντα ντελ Έστε.

  10. #490
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Μαριλού η Βραζιλία και η Ουρουγουάη δεν σε εκδίδουν. Ολα τα καταζητούμενα λευκά κολλάρα της υφηλίου που είναι καταδικασμένα στις χωρες τους για οικονομικά εγκλήματα κάνουν ζωάρα στην Πούντα ντελ Έστε.
    mind όταν έχεις να κάνεις με τετοια ποσά δεν κινείται όχι ευρώ αλλά ούτε λεπτό από τον λογαριασμό σου αν δεν χρησημοποιιηθουν ολες οι δικλείδες ασφαλείας που έχεις υπογράψει πριν από οποιαδήποτε εκταμίευση ...
    Όποτε δεν προλαβαίνεις ούτε στο αεροπλάνο να ανέβεις ....

    Άσε δεν υπάρχουν αυτά που λέει δεν στέκουν νομικά ..
    Αλλιώς όλοι θα ειμασταν εκτεθημενοι ανά πάσα ώρα και στιγμή με τις συναλλαγές μας ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #491
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    ΝΑΙ τσεκαρισμένο. Ουτε θα βγεί μονος του με φίλους. Ολα με τους οικογενειακούς μας φίλους. Αν αργήσει θα σε πάρει να σου πει έμπλεξα. Το κινητό του το παρατάει παντού ξεκλείδωτο. Εγω το έχω κλειδωμένο ειδικά τώρα. Δεν γουστάρει πως το λένε. Το έχει αποδείξει άλλωστε.
    Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο :
    Τι ακριβώς πιστεύεις ότι θα πάθεις αν χωρίσεις?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #492
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    να στο πω απλά και ας γίνει show. Το παληκάρι μπορεί να με πηδάει με τις ώρες και να είναι τρυφερός του κερατά μαζι μου αλλα μέχρι εκεί. Γυναίκα είμαι και ξέρω ποτε ενας άντρας έχει κάνει μαλακία. Στον ύπνο του την κάνει? Οταν τρέχει τα παιδία και ψωνίζει στο σουπερ? Δεν θέλεις μια ώρα να πηδήξεις? Δεν υπάρχει αυτή η ώρα.
    Το χοντρενεις πολύ ρε συ τώρα ...
    Άκου εκεί να σε πηδάει ώρες ...έλεος πόσο χυδαιο ακόμα θα το κάνεις ...
    Τι είσαι και να κάθεσαι τόσες ώρες να δέχεσαι κάτι τέτοιο αφού λες ότι δεν θες ...
    Πραγματικά πόσο πιο αηδία το κάνεις ..

    Συμφωνώ απόλυτα ότι μια παντρεμενη γυναίκα ξέρει πολύ καλά αν κάνει ο άντρας της μαλακια ...

    Και αν θα την κανει εχει και εκείνη μερίδιο ευθύνης....
    Δεν ξυπνάει μια μέρα ο άλλος που τα έχει όλα και στην κρεβατοκάμαρα του και στην κουζίνα του (καταλαβαίνεις τι λέω) και λέει τώρα θα την κάνω την λαμόγια ...

    Αλλά ρε συ φίλη όταν πας με αλλων δεν είναι το ίδιο μετά ότι και να λες ...
    Δεν πως να στο πω ...δεν βγαίνει ...

    Δεξου το επιτέλους και προχωρα ,σιγά το πράγμα ούτε πρώτη θα είσαι ούτε τελευταία ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #493
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    mind όταν έχεις να κάνεις με τετοια ποσά δεν κινείται όχι ευρώ αλλά ούτε λεπτό από τον λογαριασμό σου αν δεν χρησημοποιιηθουν ολες οι δικλείδες ασφαλείας που έχεις υπογράψει πριν από οποιαδήποτε εκταμίευση ...
    Όποτε δεν προλαβαίνεις ούτε στο αεροπλάνο να ανέβεις ....

    Άσε δεν υπάρχουν αυτά που λέει δεν στέκουν νομικά ..
    Αλλιώς όλοι θα ειμασταν εκτεθημενοι ανά πάσα ώρα και στιγμή με τις συναλλαγές μας ..
    Δεν ξέρω από λογιστικά είμαι άσχετος, δεν τα ξέρω αυτά που λες αν και δουλεύω σε ΑΕ και έχω και ποσοστό, αλλά έχω μαύρα μεσάνυχτα....

  14. #494
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν ξέρω από λογιστικά είμαι άσχετος, δεν τα ξέρω αυτά που λες αν και δουλεύω σε ΑΕ και έχω και ποσοστό, αλλά έχω μαύρα μεσάνυχτα....
    Είσαι μέτοχος δηλαδή ?
    Και έχεις μαύρα μεσάνυχτα ?γιατί βρε συ mind?
    Δεν μου δίνεις την εντυπωση ότι είσαι άνθρωπος που τα αφήνει στη τύχη του τέτοια θέματα ...

    Αν έχεις καλό λογιστή τοτε εντάξει αλλά μάθε λίγα παραπάνω πράγματα γιατί εφόσον έχεις ποσοστό ότι και να γίνει υπογραφης.....εκτός και αν είναι πολύ μικρό τι ποσοστό σου οπότε εκεί δεν έχεις θέμα .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #495
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Είσαι μέτοχος δηλαδή ?
    Και έχεις μαύρα μεσάνυχτα ?γιατί βρε συ mind?
    Δεν μου δίνεις την εντυπωση ότι είσαι άνθρωπος που τα αφήνει στη τύχη του τέτοια θέματα ...

    Αν έχεις καλό λογιστή τοτε εντάξει αλλά μάθε λίγα παραπάνω πράγματα γιατί εφόσον έχεις ποσοστό ότι και να γίνει υπογραφης.....εκτός και αν είναι πολύ μικρό τι ποσοστό σου οπότε εκεί δεν έχεις θέμα .
    Θα σου πω σε πμ

Page 33 of 57 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη
    By ariana in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 1
    Last Post: 03-11-2019, 13:58
  2. Είμαι μπερδεμένη
    By mperdemeni88 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 29-05-2015, 22:57
  3. Ειμαι μπερδεμενη!!!
    By Τάρια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 10-12-2012, 13:32
  4. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 16:34
  5. ειμαι μπερδεμενη
    By kelly2008 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 4
    Last Post: 17-05-2008, 13:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •