ενας κυριουλης που φερετε περιεργα και με φοβιζει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447

    ενας κυριουλης που φερετε περιεργα και με φοβιζει

    το ειχα πει και παλιότερα ειναι ενας εμμονικος τυπος που εχει μαγαζι βιοτεχνία με οτι αφορα κατασκευες για σπιτι και τετοια . εγω παντα τον απέφευγα δε μαρεσε το ειχα για σιχαμα απλος αγαπουσα κατι φορτηγάκια που εχει για τη δουλεια του οταν ημουν μικρη ειχα κολλημα με αμαξια κι τετοια .με τον πατερα μου ειχαν φιλικες σχεσεις και μιλαγανε αυτος εχει παιδια το ενα στα 20 και το αλλο 27 νομιζω μα δε ξερω αν εχει χωρισει . παντα ηταν ετσι κορτακιας ?? περιεργη συμπεριφορα ειχε κι εχει .ο κυριουλης ειναι στα 60 κι βαλε τον ηξερε ο πατερας μου κι είχε φτιάξει στο σπιτι μας καποιες κατασκευες καποτε παλια . μου αρεσαν τα φορτηγακια που χε και τα κοίταζα οταν ημουν παιδι με θαυμασμο. τωρα τελευταια παλι γινετε πολυ κολλιτσίδα καθε μερα σχεδον εμφανιζεται οπου παω και με υποπτο τροπο γυρνα παραφυλαει κι κοιτα κι μετα εξαφανιζεται..κι ενα ακομα πολυ υποπτο πραμα ενας κολλητος του που παλιοτερα ηθελε να μας παντρέψει εμφανιστηκε σημερα κι μου επιασε τη κουβεντα εχω να τον δω 5 χρονια ομως. μυστιριο που μου εμφανίστηκε κι ηθελε να δει τι κανω κι αυτα . και ο πατερας μου ηθελε παλια να με παντρέψει με αυτον τον τυπο που λεω μα δε κολλάνε αυτα ολα γιατι αυτος εχει παιδια πως μου τον ηθελαν να μου τον πασαρουν για παντρεια ?? ο τυπος εχει κλεισει τη βιοτεχνια του εμαθα κι περιφέρεται ολο στα δικα μου μερη ενω ζει σε αλλο χωριο πιο περα . δε μου τη πεφτει μα ερχεται κι κατσικωνεται οπου παω κι γυρναει κοιτα κι φευγει τωρα κι ο φιλος του που εμφανιστηκε παλι κι μου μιλησε. περιεργο κι υποπτο δε ξερω τι σκαρωνουν αυτοι .ο φιλος του τον ξερω λαμογιο απ τα πιο υπουλα . απ την μια ειν ομορφο να σου δειχνουν το ενδιαφερον τους οι ανθρωποι μα αν αυτο παει στο αλλο ακρο κατι δε παει καλα . ο πατερας μου ηθελε κι αυτος να με παντρέψει με αυτον πριν πολλα χρονια κι μετα ο κολλητος του παλι με εφερνε σε επικοινωνια με αυτον τον κυριούλη .και παλια ειχε κανει μια κινηση περιεργη ηταν να παμε σε μια εκδηλωση με τους δικους μου ηταν κι αυτος εκει ειχε το μεγαλο φορτηγάκι αφησει στην εισοδο εκει που ηταν να γινει η εκδήλωση και ο πατερας μου εβαλε το δικο μας αμαξι σε μια αλανα που εχει πιο περα ο χωρος ηταν ιπεθρος βαναν τα αμαξια ολλοι εκει περα . αυτος αμεσος πηρε κι το δικο του που ειν και ενα μεγαλο οχημα κι το έχωσε διπλα στο δικο μας πολυ κολλητα . μετα οταν τελειωσε η εκδήλωση δε μπορουσαμε να φυγουμε επρεπε να περιμενουμε να ερθει αυτος να παρει το δικο του κι να βγούμε κι μεις . απο τοτε του κραταω θυμο τον θεωρουσα απερισκεπτο .ηταν μια κινηση απο τη μερια του που κατι υποπτο δηλώνει αυτο νομιζω .τι ρολο μπορει αυτος να βαραει τωρα κι κανει ολα αυτα τα πραγματα ???ενας τυπος μουλοκτος τον βλεπεις ησυχο μα αυτος εχει μεσα στο κεφαλι του περιεργη νοοτροπια απροβλεπτη . η γνωμη σας ποια ειναι ?? ο τυπος ειναι ψυχακιας ??
    Last edited by asperger39; 26-10-2022 at 20:26.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447
    εμενα κανεις δε μου απαντα στα δικα μου ποστ :(:(:(:(
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δεν εκφραζεσαι σωστα για αυτο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    εμενα κανεις δε μου απαντα στα δικα μου ποστ :(:(:(:(
    Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε τι κουβαλάει στο μυαλό του αυτός ο τύπος...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    πραγματι το θεμα ειναι λιγο βαρετο για αυτο δεν σου απαντανε. βεβαια σε αλλα μια χαρα σου γραφουν και σου απαντανε

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Κι εγώ δεν ξέρω τι να πω σχετικά μ' αυτό το θέμα, γι' αυτό δεν απαντάω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλημερα.
    το μπλογκ που εχεις στην υπογραφη σου, ειναι δικο σου;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447
    δε μπορω να εκφραστώ κι να γραψω πολυ σωστα λογω δυσλεξιας οπου εχω κι ασπεργκερ που με δυσκολεύουν ζητω συγνωμη .ευχαριστω για τον χρονο που διαθεσατε εστο κι αυτα να απαντήσετε να στε ολλοι καλα
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω εχω σχιζοφρενεια κ δουλευω

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    δε μπορω να εκφραστώ κι να γραψω πολυ σωστα λογω δυσλεξιας οπου εχω κι ασπεργκερ που με δυσκολεύουν ζητω συγνωμη .ευχαριστω για τον χρονο που διαθεσατε εστο κι αυτα να απαντήσετε να στε ολλοι καλα
    τελικα, ειναι δικο σου αυτο το μπλογκ που εχεις για υπογραφη;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447
    ναι εχω τη φωτο ενός φιλου που δε ζει πια για να τον τιμήσω
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    ναι εχω τη φωτο ενός φιλου που δε ζει πια για να τον τιμήσω
    αν εσυ εισαι γυναικα, το μπλογκ αυτο δεν ειναι δικο σου.
    το μπλογκ ειναι ενος ανδρα.
    οποτε η μας δουλευεις για το οτι ειναι δικο σου το βλογκ, η μας δουλευεις για το φυλο σου, συνεπως για τις ιστοριες που γραφεις.
    προσωπικα, γι αυτο δεν σου απανταω. γιατι ενω εισαι ανδρας μας λες οτι σε προξενευουν οι δικοι σου με εναν εξηνταχρονο με φορτηγακι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447
    Remedy εσυ πίστευε οτι θες δε θα κάθομαι εδώ στο νετ να δίνω εξηγησεις στον καθενα τι ειμαι αν δε σ αρέσω στο καλο κι νασε καλα !!
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δε σε προσβαλει σ λεει την αληθεια

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,447
    αν εσυ φιλε φιλη eli θεωρεις οτι λέει αλήθεια δικαίωμα σου .θες να πω κι για σενα μια δικη μου αλήθεια ??? ετσι να πω κατι αστοχο ?κι ας μην ειναι αληθεια ?? θα σ αρεσει να πω κατι για σενα πχ που δε ισχύει ?? σταματηστε να κανετε μερικοι επιθέσεις και να βγαζετε δικα σας συμπεράσματα για ατομα που μπαίνουν εδω απλα γιατι εχουν αναγκη να μιλησουν καπου χωρις να αποσκοπούν σε κατι περα απο την κουβέντα με αλλα ατομα . μη το κανετε αυτο δε σας τιμα .
    Last edited by asperger39; 15-11-2022 at 18:25.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Similar Threads

  1. Σας φοβίζει ο θάνατος?
    By ErudinamPal in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 10-02-2021, 01:14
  2. Περίεργα συναισθήματα
    By fanh in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 18-08-2020, 01:09
  3. Περιεργα πραγματα
    By Konstantinos24 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2017, 01:04
  4. ΤΙ ΣΑΣ ΦΟΒΙΖΕΙ ;
    By maria eleni in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 89
    Last Post: 16-06-2016, 15:59
  5. Τι σας φοβίζει?
    By m.monkey in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 13-09-2011, 17:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •