Ειμαι τόσο μπερδεμένη - Page 39
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 39 of 57 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast
Results 571 to 585 of 855
  1. #571
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Χρωσταει λεμε και βρηκε θυμα να πληρωνει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #572
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Κανει σεξ με το γκομενο κι ο αλλοσ πληρωνει αλλοσ γαμαει αλλοσ πληρωνει ειναι τοσο χαπατο που δε σκεφτηκε να κατσει με αυτον που πληρωνει η να πληρωνει ο γκομενοσ τοσο εξυπνη ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #573
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Για την ακριβεια ειναι εξυπνη ηθικη δεν ειναι ολεσ καθονται με αυτον που πληρωνει χωρισ αγαπη χωρισ τιποτα κι αυτο ειναι χαζοπουλι και παει με αλλουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #574
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Είμαι αδύναμη σαν άνθρωπος να δεχτώ ότι για να γίνω εγώ καλά πρέπει να χωρίσω. Πλέον έχω πάψει να προσπαθώ και να πιέζω τον εαυτό μου. Θέλω να ηρεμήσω. Άσε με ρε φίλε στην ησυχία μου αφού δεν μου βγαίνει. Άσε με να ηρεμήσω και βλέπουμε. Δεν είμαστε ζευγάρι. Εγώ το ερωτικό το έχω κάψει. Κάνουμε έρωτα από ανάγκη. Δεν μπορώ να τα βάλω πίσω. Έχω τα παιδιά μου και κάθομαι. Δεν μου κάνει τίποτα. Αντίθετα θα έλεγα. Εγώ όμως δεν θελω.
    Διάβασε εδώ τον εαυτό σου :
    "Δεν ήθελα να κάνω οικογένεια, μετά από 14 χρόνια σχέσης τι να το κάνω, αλλά είπα οκ, γιατι όχι. Δεν τον θέλω αλλά ας μη χωρίσω τώρα και χάσω τη βολή μου. Μήπως δεν τον αγάπησα ποτέ? Κάνουμε έρωτα από ανάγκη" (αυτό εξήγησε το μου λίγο γιατί δεν το καταλαβαίνω ΚΑΘΌΛΟΥ)...

    Η λύση είναι ξεκάθαρη. Εσύ δεν τη βλέπεις.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #575
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Η βολευεσαι η αγαπασ διαλεξε τι θεσ ειναι επιλογη δεν μπορεισ να τα εχεισ κ τα δυο παρε το χαμπαρι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #576
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Με τον αντρα σου υλικα αγαθα με τον γκομενο αγαπη διαλεξε οσο δε διαλεγεισ σε χαρακτηριζουν ολοι μαλλον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #577
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Θα σου πω για μενα εγω αυτη την επιλογη την εκανα οταν ημουν 7 χρονων ηθελα αγαπη τα κοριτσια ομωσ δεν ηθελαν αγαπη απο μενα οποτε αναγκαστικα στα 12 - 13 πηγα για δουλεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #578
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δε σε κατηγορει κανεισ αν διαλεξεισ αγαπη η λεφτα σε κατηγορουν αν κοροιδευεισ κ τουσ δυο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #579
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Αν βγεισ στην αγορα σαν τιμια γυναικα κ πεισ χρωσταω τοσα οποιοσ πληρωνει με παντρευεται θα βρεισ ατομο σιγουρα πιστεψε με αν βγεισ κ πεισ για αγαπη θα βρεισ πολλουσ του 1 μηνα διαλεξε τι θεσ ειναι οσο απλο δε φανταζεσαι αλλα δε σε κοβει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #580
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Περιττο να σου πω εγω ουτε λεφτα εχω ειμαι αγροτησ κι ουτε γυναικα θελω το θεωρω αδιανοητο να εχω γυναικα σπιτι που δε θα δουλευει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #581
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Διάβασε εδώ τον εαυτό σου :
    "Δεν ήθελα να κάνω οικογένεια, μετά από 14 χρόνια σχέσης τι να το κάνω, αλλά είπα οκ, γιατι όχι. Δεν τον θέλω αλλά ας μη χωρίσω τώρα και χάσω τη βολή μου. Μήπως δεν τον αγάπησα ποτέ? Κάνουμε έρωτα από ανάγκη" (αυτό εξήγησε το μου λίγο γιατί δεν το καταλαβαίνω ΚΑΘΌΛΟΥ)...

    Η λύση είναι ξεκάθαρη. Εσύ δεν τη βλέπεις.
    Βιολογική ανάγκη μια φορά τον μηνα. Τι δύσκολο είναι αυτό. Υπάρχει οικειότητα. Το θέμα είναι ότι μετά εγώ κλαίω διότι δεν μου βγαίνει συναίσθημα. Τουλάχιστον τώρα

  12. #582
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mariasilk View Post
    Βιολογική ανάγκη μια φορά τον μηνα. Τι δύσκολο είναι αυτό. Υπάρχει οικειότητα. Το θέμα είναι ότι μετά εγώ κλαίω διότι δεν μου βγαίνει συναίσθημα. Τουλάχιστον τώρα
    "Βιολογική"???? Αλήθεια τώρα? Δηλαδή έχουμε "ρύθμιση" που πρέπει να την φτιάξουμε κάθε τόσο μέσα από το σεξ? Ή εσύ με δουλεύεις ή κάτι δεν πάει καλά με εμένα.
    Συγγνώμη αλλά δεν το χωράει το μυαλό μου αυτό που λες. Μπορεί βέβαια να τα έχω εγώ αλλιώς τα πράγματα στο κεφάλι μου, τι να πω....
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #583
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Μπορεί να θέλω μέσα μου να νιώσω κοντά του και βρίσκω δικαιολογία. Χωρίς φιλιά όμως διότι δεν το αντέχω. Τι θες να σου πω. Δεν ξέρω το γιατί. Αυτό που του ζητάω είναι τραγικό δύσκολο για εκείνον. Του ζητάω να γίνουμε αδερφάκια ενώ εκείνος με αγαπάει ερωτικά. Του λέω μην με πιέζεις διότι θα σπάσω. Άσε με να ηρεμήσω και να μην φύγω για να σώσω τον εαυτό μου. Τραγικό και παράλογο το ξέρω. Όσο μπορεί το κάνει. Τρέλα είναι διότι έχω μουρλαθει. Δεν ξέρω ειλικρινά γιατί του φέρομαι τόσο άσχημα. Εκμεταλευομαι την αγάπη του για να νιώσω καλύτερα. Όσο αντέχει τόσο τον πιέζω. Μαγειρεύει του φωνάζω. Καθαρίζει του φωνάζω. Με χαϊδεύει τον διώχνω. Έχει προβλήματα και αδιαφορώ. Θέλω να φύγει? Δεν ξέρω. Μπορεί να θέλω να τον κάνω να καταλάβει ότι με έχει χάσει και να το πάρει απόφαση. Μπορεί να τον τιμωρω. Δεν ξέρω τι κάνω μαζί του. Βλέπω την κόρη μου να τον λέει μπαμπακσα μου και στεναχωριέμαι. Τον έχουμε μουρλανει τον χριστιανό.

  14. #584
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    εαν ο εραστης σου ειχε οσα χρηματα χρειαζεσαι για να ζεις στο ιδιο επιπεδο ζωης και ηθελε να ζησετε μαζι, θα πηγαινες μαζι του;

  15. #585
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    373
    Δεν υπάρχει εραστής παρά μόνο στο μυαλό μου. Θέλω τον άντρα μου αλλά δεν μου βγαίνει. Είμαι σε μια φάση της ζωής μου που πρέπει να αποφασίσω αν θα είμαι μαζί του αλλά πραγματικά σαν γυναίκα ή όχι. Χεστηκα για τα λεφτά. Απλά έχω παιδιά και δεν θέλω να ζήσουν μίζερα. Εγώ δεν μπορώ να τα βοηθήσω. Θα πω κάτι και ας ακουστεί τρελό. Αυτό τον άνθρωπο τον αγαπάω αλλά όχι ερωτικά. Μακάρι να μην το είχα χάσει αυτό. Μακάρι να μου γύριζε. Μακάρι να μπορούσα να τον δω διαφορετικά και να είναι ευτυχισμένη. Δεν μπορώ όμως. Δεν μπορώ διότι όταν το κάνω μου βγάζει κρίσεις πανικού. Πώς είναι δυνατόν να μην θέλεις έναν άντρα που θες. Τον έχω παλαβωσει. Να χωρίσω δεν θέλω. Φοβάμαι. Φοβάμαι να μείνω μόνη και να έχω έναν άντρα που με λατρεύει. Όταν γυρνάει το μυαλό δεν ξέρω πως επανέρχεται.

Page 39 of 57 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη
    By ariana in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 1
    Last Post: 03-11-2019, 12:58
  2. Είμαι μπερδεμένη
    By mperdemeni88 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 29-05-2015, 21:57
  3. Ειμαι μπερδεμενη!!!
    By Τάρια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 10-12-2012, 12:32
  4. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 15:34
  5. ειμαι μπερδεμενη
    By kelly2008 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 4
    Last Post: 17-05-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •