Χαπι - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: Χαπι

  1. #16
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Ναι ξέρω πρέπει να βρεθεί το κατάλληλο.. Μακαρι να βοηθήσει..
    Στο εύχομαι.. Υπομονή..

    Σου έχει πει να αποφεύγεις κάποια πράγματα? Εγώ ακόμη έχω σε χαρτί αυτά που μου είπε

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Δεν μου είπε ιδιαίτερα πολλά καφέ κόκα κολα αντιβίωση κ κορτιζόνη

  3. #18
    george1520
    Guest
    Εμένα μου είπε μέντα, έντονες μυρωδιές, καφέ (κόκα κόλα), αντιβίωση και κορτιζόνη..

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Ε τα ίδια εσύ ένιωσες τίποτα τις πρώτες μέρες αυτό που λένε θεραπευτική επιδείνωση,?

  5. #20
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Ε τα ίδια εσύ ένιωσες τίποτα τις πρώτες μέρες αυτό που λένε θεραπευτική επιδείνωση,?
    Όχι... Αν και με προετοίμασε.. Ένιωσα στις 20 μέρες πονοκέφαλο μέχρι την ολοκληρώσει.. Δηλαδή για 10 μέρες είχα πονοκεφσλο.. Διάβασα μετά σε ένα θέμα ότι το συγκεκριμένο έφερνε πονοκεφαλους.. Μίλησα και μαζί του και μου είπε ότι Μπορεί να συμβεί.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Εγώ ξανακούσει για πονοκέφαλο καλό είναι αυτό.. Εμένα η θεραπεία είναι για 45 μέρες..

  7. #22
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Εγώ ξανακούσει για πονοκέφαλο καλό είναι αυτό.. Εμένα η θεραπεία είναι για 45 μέρες..
    Εγώ συγκεκριμένα 31 μέρες. 1 κάψουλα και 30 χαπια (μπαλίτσες)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Εμένα 3 κάψουλες τις πρώτες μέρες κ μετά άλλες 45.

  9. #24
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Εμένα 3 κάψουλες τις πρώτες μέρες κ μετά άλλες 45.
    Αρα έχεις μέρες.. Αν δεν βοηθήσει αυτό.. Θα πας στο επόμενο... Θέλει χρόνο. Δεν σε θεραπεύει ακριβώς. Απλά φέρνει το σώμα σου σε μια ισορροπία.. Βοηθάει το σωμα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Μακάρι γιατί δεν θέλω καθόλου να παίρνω χάπια ούτε ντεπον πόσο μάλλον αντικαταθλιπτικα.. Ο γιατρός μου είπε ότι θα πάω καλά (δεν ξέρω πως το συμπέρανε αυτό) αλλά θέλει χρόνο γιατί τα συμπτώματα τα είχα χρόνια ότι δεν θα εξαφανιστούν αλλά δεν θα με ενοχλούν πλέον κ δεν θα έχω αισθήματα ενοχής κλπ

  11. #26
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Μακάρι γιατί δεν θέλω καθόλου να παίρνω χάπια ούτε ντεπον πόσο μάλλον αντικαταθλιπτικα.. Ο γιατρός μου είπε ότι θα πάω καλά (δεν ξέρω πως το συμπέρανε αυτό) αλλά θέλει χρόνο γιατί τα συμπτώματα τα είχα χρόνια ότι δεν θα εξαφανιστούν αλλά δεν θα με ενοχλούν πλέον κ δεν θα έχω αισθήματα ενοχής κλπ
    Αν του ειπες τα πάντα.. Τότε θα σου βρει και το κατάλληλο χάπι.. Εγώ τότε όταν του μιλούσα.. Έλεγε κι αυτός και λέω "πως τα ξέρει όλα αυτά;".. Μου έκανε εντύπωση. Ούτε εγω μπορώ τα χάπια..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Εντάξει μερικές ερωτήσεις του τύπου αν σ αρέσει το λεμόνι η το ξύδι πιο πολύ η κάτι τέτοιες παρόμοιες δεν μου ήταν πολύ ξεκάθαρες να τις απαντήσω όπως καποιες άλλες όπως αν φοβάμαι τα ύψη πχ που μπορούσα να απαντήσω με μεγαλύτερη σιγουριά

  13. #28
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Εντάξει μερικές ερωτήσεις του τύπου αν σ αρέσει το λεμόνι η το ξύδι πιο πολύ η κάτι τέτοιες παρόμοιες δεν μου ήταν πολύ ξεκάθαρες να τις απαντήσω όπως καποιες άλλες όπως αν φοβάμαι τα ύψη πχ που μπορούσα να απαντήσω με μεγαλύτερη σιγουριά
    Μα για σένα πηγες να μιλήσεις. Εγώ του είπα την ζωή μου.. Και ποιοι ήταν οι λόγοι που επεσα σε κατάθλιψη.. Και αποφασίσαμε ποιο χάπι μου ταιριάζει.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    166
    Με ρώτησε τι πρόβλημα έχω κ όλα αυτά αλλά μετά για να βρει το φάρμακο σου κάνει διάφορες τέτοιες άσχετες ερώτησης για να δει πιο φάρμακο σου ταιριάζει κ παλιότερα που είχα πάει σε έναν άλλον τέτοια με ρώταγε.. Έχω ακούσει όμως ότι κάποιοι ονομάζονται γνωσισκοι νομίζω ομοιοπαθητικοι που βρίσκουν το φάρμακο με άλλους τρόπους σαν ψυχοθεραπεία

  15. #30
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by eleni.p View Post
    Με ρώτησε τι πρόβλημα έχω κ όλα αυτά αλλά μετά για να βρει το φάρμακο σου κάνει διάφορες τέτοιες άσχετες ερώτησης για να δει πιο φάρμακο σου ταιριάζει κ παλιότερα που είχα πάει σε έναν άλλον τέτοια με ρώταγε.. Έχω ακούσει όμως ότι κάποιοι ονομάζονται γνωσισκοι νομίζω ομοιοπαθητικοι που βρίσκουν το φάρμακο με άλλους τρόπους σαν ψυχοθεραπεία
    Δεν ξέρω πως λειτουργούν. Σε ένα έχω πάει.. Και μου άρεσε ο τρόπος του. Με άκουσε.. Συνήθως οι άνθρωποι δεν ακούνε. Αυτός άκουσε.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. χάπι Lyrica
    By marsad in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 09-11-2017, 16:44
  2. Την αποξη σας για το χαπι zyprexa
    By nickrahm in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 13-05-2014, 21:05
  3. Νέο χάπι :Modiodal
    By konak in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 09-01-2012, 22:58
  4. καινουργιο χαπι αδυνατισματος
    By rannia_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 17-06-2010, 22:25
  5. Ζητείται χάπι!
    By Dimitris1979 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 22-08-2009, 15:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •