Zoxil 10mg και στρατός - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    η ψυχωση εχει ως βασικο συμπτωμα να ακους φωνες και να βλεπεις πραγματα που δεν υπαρχουν,και να εχεις παρανοικες ιδεες παραληληματα, υπαρχει η απλη ψυχωση (εγω αυτην εχω) η καταθλιπτικη ψυχωση η σχιζοσυναισθηματικη ψυχωση και τοξικη ψυχωση (απο ναρκωτικα)
    Κατάλαβα ναι. Εγώ έχω στο κεφάλι μου όλο μουσικές και φωνές τραγουδηστών οι οποίες φεύγουν μόνον όταν μιλάω με κάποιο. Το βράδυ για να κοιμηθώ βάζω ακουστικά και ακούω μια χαλαρωτική εκπομπή διαφορετικα είναι σχεδόν αδύνατο να κοιμηθώ. Παρανοϊκές ιδέες είχα πριν τη λήψη του χαπιού, τώρα έχουν μετριαστεί αρκετά. Μια παρανοϊκή σκέψη είναι φαντάζομαι να θες να επιτεθείς σε κάποιον χωρίς λόγο ή να ξεσπάς με νεύρα χωρίς πάλι λόγο; Ή οι παρανοϊκές σκέψεις είναι κάτι ακόμα χειρότερο;

  2. #17
    Quote Originally Posted by Metallas View Post
    Κατάλαβα ναι. Εγώ έχω στο κεφάλι μου όλο μουσικές και φωνές τραγουδηστών οι οποίες φεύγουν μόνον όταν μιλάω με κάποιο. Το βράδυ για να κοιμηθώ βάζω ακουστικά και ακούω μια χαλαρωτική εκπομπή διαφορετικα είναι σχεδόν αδύνατο να κοιμηθώ. Παρανοϊκές ιδέες είχα πριν τη λήψη του χαπιού, τώρα έχουν μετριαστεί αρκετά. Μια παρανοϊκή σκέψη είναι φαντάζομαι να θες να επιτεθείς σε κάποιον χωρίς λόγο ή να ξεσπάς με νεύρα χωρίς πάλι λόγο; Ή οι παρανοϊκές σκέψεις είναι κάτι ακόμα χειρότερο;
    Asta να πανε ειναι οι παρανοικες σκεψεις...αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλο...

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 View Post
    Asta να πανε ειναι οι παρανοικες σκεψεις...αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι αλλο...
    Θα ήθελες (αν δεν υπάρχει πρόβλημα) να μου πεις τι εννοείς σαν παρανοϊκές σκέψεις;

  4. #19
    Quote Originally Posted by Metallas View Post
    Θα ήθελες (αν δεν υπάρχει πρόβλημα) να μου πεις τι εννοείς σαν παρανοϊκές σκέψεις;
    Συγνωμη ειναι ψυχοφθορο να το περιγραψω γτ θα χρησιμοποιησω σαν παραδειγμα τι περνω...παντως σε λεω οτι δεν ειναι καλη η παρ/τικη ιδεα

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Zoxil και rispelen_αναζητώ απόψεις
    By Kentauros 90 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 13-02-2020, 03:48
  2. Despar 10mg
    By Maria10 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 09-09-2019, 16:00
  3. Zoxil εμπειρια;
    By aydin in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 01-06-2017, 15:18
  4. Αbilify 10mg
    By δελφίνι in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 44
    Last Post: 08-04-2017, 03:41
  5. abilify 10mg
    By beautiful mind in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 15-03-2014, 06:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •