Κορονοιος -Ψυχραιμια.... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 216
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εγώ πάντως είχα τον μικρό με 40 πυρετό 3 μέρες ,ευτυχώς πέρασε δεν ξερω τι ήταν μάλλον κοινή γρίπη μιας Ιταλία δεν πήγαμε αυτές τις μέρες ......
    Και εγώ το μωρό με 39.. Ευτυχώς κράτησε μόνο ένα 24ωρο
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #32
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Και εγώ το μωρό με 39.. Ευτυχώς κράτησε μόνο ένα 24ωρο
    Εμας 2 μερες ακατεβατο ανα 3 ωρες ,μετα αραιωσαν και την Τετάρτη μέρα ανεβοκατεβαινε μόνος του .....Ευτυχώς σήμερα απυρετος. .....φάγαμε κιόλας οπότε είμαστε σε καλό δρόμο !!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εμας 2 μερες ακατεβατο ανα 3 ωρες ,μετα αραιωσαν και την Τετάρτη μέρα ανεβοκατεβαινε μόνος του .....Ευτυχώς σήμερα απυρετος. .....φάγαμε κιόλας οπότε είμαστε σε καλό δρόμο !!
    Ευτυχώς..Αφού φάγατε είναι καλό σημάδι..
    Εγώ δεν φοβήθηκα η αλήθεια είναι γιατί όπως μου είπε ο γιατρός μου, τα παιδιά αααν τύχει και κολλήσουν τον ιό θα το περάσουν σαν μια απλή ίωση..Οπότε είμαι ήρεμη..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #34
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ευτυχώς..Αφού φάγατε είναι καλό σημάδι..
    Εγώ δεν φοβήθηκα η αλήθεια είναι γιατί όπως μου είπε ο γιατρός μου, τα παιδιά αααν τύχει και κολλήσουν τον ιό θα το περάσουν σαν μια απλή ίωση..Οπότε είμαι ήρεμη..
    Ετσι λένε ,αν και σε εμάς εδώ ακόμα δεν έχουμε κρούσματα ακόμα ,οπότε χαλαρά!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ετσι λένε ,αν και σε εμάς εδώ ακόμα δεν έχουμε κρούσματα ακόμα ,οπότε χαλαρά!
    Έχουμε εμείς όμως..Δυστυχώς..Αλλά εντάξει εγώ από την στιγμή που το συζήτησα με τον γιατρό ηρέμησα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #36
    george1520
    Guest
    Μα νομίζω γενικά δεν έχετε νέα κρούσματα. Ή κάνω λάθος?

  7. #37
    ntinti
    Guest
    Εμείς τα περιμένουμε, χθες γύρισαν από εκδρομή στην Ιταλία 2 λύκεια άρον τον άρον και κάποια παιδιά είναι σε καραντίνα θα δείξει.....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μα νομίζω γενικά δεν έχετε νέα κρούσματα. Ή κάνω λάθος?
    Όχι για νέα δεν έχω ακούσει κάτι..Από όσο ξέρω είναι 4..Τουλάχιστον χθες αυτό είπαν..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εμείς τα περιμένουμε, χθες γύρισαν από εκδρομή στην Ιταλία 2 λύκεια άρον τον άρον και κάποια παιδιά είναι σε καραντίνα θα δείξει.....
    Ωω καλώς τους δεχτήκατε..Υπομονή και θετική σκέψη..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #40
    george1520
    Guest
    Εμάς βρήκαν μια η οποία έκανε παρέα με άτομα που είχαν τον ιό και την πήραν κάπου. Γενικά δεν ακούσαμε τίποτα. Σήμερα είναι και το καρναβάλι.. Εεε κάτι θα κολλήσουμε κι εμείς.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν υπάρχει καμία σωτηρία για την ανθρωπότητα, κριτική σκέψη μηδέν. Αυτά...

  12. #42
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν υπάρχει καμία σωτηρία για την ανθρωπότητα, κριτική σκέψη μηδέν. Αυτά...
    Για εξήγησε μας σε παρακαλώ τι εννοείς !

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν κάθισα να διαβάσω όλο το νήμα, για το αρχικό μήνυμα λέω και για τον κόσμο που ότι τον ταϊζουν το χάφτει. Πανικός και ηλίθιες συμπεριφορές χωρίς λόγο.
    Και δυστυχώς στα περισσότερα πράγματα έτσι λειτουργεί η πλειοψηφία του κόσμου, βλακεία παντού.

  14. #44
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν κάθισα να διαβάσω όλο το νήμα, για το αρχικό μήνυμα λέω και για τον κόσμο που ότι τον ταϊζουν το χάφτει. Πανικός και ηλίθιες συμπεριφορές χωρίς λόγο.
    Και δυστυχώς στα περισσότερα πράγματα έτσι λειτουργεί η πλειοψηφία του κόσμου, βλακεία παντού.
    Δεν το ξέρεις ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας ,δυστηχως .....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Τα πιο επικινδυνα ειναι τα ΜΜΜ. Εγω μπηκα στο λεωφορειο και αμεσως αισθανθηκα ενοχληση στη μυτη. Κολλησα καποιον ιο. Τωρα ρινοιος ειναι, γριπη ειναι, κωρονοιος ειναι, ενας θεος ξερει.
    Ελα βρε Ορεστη, ιδεα σου ειναι, δεν εχεις τιποτα .....

Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •