τρομολαγνεια ......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    τρομολαγνεια ......

    Δεν βλεπω εισησεις εδω και 15-20 χρονια , γιατι ο σκοπος τους ειναι να μας τρομοκρατουν , ως γνωστον μια καλη ειδηση δεν αποτελει ειδηση ..........................σας ενδιαφερει ποιον σκοτωσαν , η γιατι ¨? εγω δεν δινω πενταρα , ξερω οτι εχουμε εγκληματικοτητα ........για να μην πω για τον περιφημο κορονοιο ......................... να πα να γ@μηθουνε , οδοι βλεπουν ειδησεις ειναι ανεγκεφαλοι....... που να βλεπατε ειδησεις , προ 20 ετων , 15 λεπτα συνολο, ουτε παραθυρα μ, ουτε τετοια , περιεκτικες ....................αει στο δι@αλο, ολοι οι δημοσιογραφοφοι ........................

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    22
    Όντως πως έχει γίνει έτσι ο κόσμος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Nai, elis , καπως ετσι !!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    δεν ξερω τι λενε η ειδησης αλλα εγω πηγα και πηρα αποθεμα απο το super market......... αλλα απο αυτα που εχουν πει δεν ειναι τπτ μπροστα σε αυτα που ειδα εγω.........!!!!! ζω καθε μερα με τον φοβο του κοροναιου..... και αυτο γιατι ειμαι μεσα σε νοσοκομεια αυτες της μερες για δουλεια...........

    ψυχραιμια και οχι πανικος....
    Last edited by akis1; 28-02-2020 at 04:11.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by akis1 View Post

    ψυχραιμια και οχι πανικος....
    Σωστος , Ακις ..........ναταν ολοι σαν εσενα ......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν βλεπω ειδησεις εδω και 15-20 χρονια , γιατι ο σκοπος τους ειναι να μας τρομοκρατουν/θορυβουν ............... μια καλη ειδηση δεν αποτελει ειδηση , αξιωμα των ειδησεων ..........................σας ενδιαφερει ποιον σκοτωσαν , η γιατι ¨? εγω δεν δινω πενταρα , ξερω οτι εχουμε αυξημενη εγκληματικοτητα ........και με τις συνεχεις αναφορες στους τουρκους αφηνουν να εννοηθει οτι ειμαστε σε συρραξη προ των πυλων μαζι τους ..........να συνεχισω με τις συνεχεις αναφορες στον κορωνοιο? ναι, ξερουμε οτι κατι θανατηφορο υπαρχει εκει εξω, αλλα γιατι να τακουμε συνεχεια ? αμ, τα εμβολια , με τις ' τρομακτικες ' παρενεργειες των ................... να πα να γ@%ηθουνε , διαβαζω τις ειδησεις και στο ιντερνετ, χωρις την υποβλητικη μουσικη, γκα-γκαν-γκαν , στις δυσαρεστες ειδησεις ...... που να βλεπατε ειδησεις , προ 25 ετων , 15 λεπτα συνολο, ουτε παραθυρα , ουτε μουσικες , περιεκτικες και συντομες ....................αει στο δι@%λο, ολοι οι δημοσιογραφοι και τα ιδιωτικα κ@#οκαναλα .................ολα στον βωμο της θεαματικοτητας .......
    να προσθεσω οτι ακομη και μια απλα κακοκαιρια της δινουν ονομα, Λεανδρος σου λεει, απλο κρυουλακι, αμερικανοφερτο κι αυτο, μονο που εκει ονομαζουν τους τυφωνες , που ειναι θανατηφοροι, με ταχυτητες 300-400 χλμ/ωρα .....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •