Διαγραφή.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040

    Διαγραφή.

    Σας παρακαλώ οποίος γνωρίζει ας μου πει πως μπορώ να διαγράφω από το forum ευχαριστώ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλησπέρα.
    Νομίζω ο μόνος moderator στο forum είναι ο Aeon. Στείλτου ένα μήνυμα ή και κάτω δεξιά εκεί που λέει επικοινωνία στείλε γενικά στο site και γράψε ότι αφορά το φόρουμ/τη διαγραφή από αυτό.

    Και να διαγραφείς σαν μέλος τα μηνύματα σου μένουν πάντως, αν για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μείνεις στο φόρουμ, μπορείς να μην μπαίνεις. Ίσως στο μέλλον να θες να επανέλθεις, στο λέω γιατί δεν ξέρω γιατί θες να διαγραφείς, μπορεί στο μέλλον να αλλάξεις γνώμη. Αν μετάνιωσες και θες να κρύψεις κάτι που έχεις γράψει, απλά κάνε επεξεργασία και βάλε τελίτσες ή κάτι.

  3. #3
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Καλησπέρα.
    Νομίζω ο μόνος moderator στο forum είναι ο Aeon. Στείλτου ένα μήνυμα ή και κάτω δεξιά εκεί που λέει επικοινωνία στείλε γενικά στο site και γράψε ότι αφορά το φόρουμ/τη διαγραφή από αυτό.

    Και να διαγραφείς σαν μέλος τα μηνύματα σου μένουν πάντως, αν για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μείνεις στο φόρουμ, μπορείς να μην μπαίνεις. Ίσως στο μέλλον να θες να επανέλθεις, στο λέω γιατί δεν ξέρω γιατί θες να διαγραφείς, μπορεί στο μέλλον να αλλάξεις γνώμη. Αν μετάνιωσες και θες να κρύψεις κάτι που έχεις γράψει, απλά κάνε επεξεργασία και βάλε τελίτσες ή κάτι.
    μπορεις να κανεις επεξεργασια και παλια μυνηματα???γιατι θελω καποια μυνηματα που εγραψα στο παρελθον να μην φαινονται δημοσια

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Νομίζω πως ναι, αλλά αν έχει κάνει στο μεταξύ κάποιος quote το μήνυμα πιο κάτω, εκεί μόνο διαχειριστής μπορεί να το αλλάξει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Υπαρχει περιθωριο 72 ωρων για να γινει εντιτ σε ενα ποστ. Μετα απο αυτο οχι μονο δεν σε αφηνει το φορουμ αλλα νομιζω ειναι και πολιτικη της διαχειρισης τα παλαιοτερα μηνυματα να παραμενουν αμεταβλητα. Εξαιρουνται βεβαια οσα παραβιαζουν τους ορους χρησης.

    (Δεν νομιζω πως το φορουμ εχει καν "συναισθηση" οτι κανεις κουοτ ενα μηνυμα - μια απλη μασκα εφαρμοζεται στο αρχικο μηνυμα που δεν χρεαζεται καν να περιεχει λινκ στο ποστ απο το οποιο κανεις παραθεση. Ουτε καν το κειμενο δε χρειαζεται να ειναι αυθεντικο.)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Similar Threads

  1. διαγραφη
    By garida in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 08-09-2018, 13:05
  2. ΔΙΑΓΡΑΦΗ;
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 30-01-2018, 18:33
  3. διαγραφη?
    By teras in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 28-01-2018, 15:34
  4. Διαγραφη
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 09-05-2014, 21:48
  5. διαγραφη
    By stefanos14587 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 31-01-2013, 20:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •