Οικογενειακό πρόβλημα - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 105 of 105
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,650
    Χθες τι έκανε πάλι ήθελε να πάρει μια ψησταριά και με το έτσι θέλω μου πήρε 170 ευρώ του τα έδωσα για να μην γίνει φασαρία διαμαρτυρήθηκε όμως η μαμά μου και άρχισε να του λέει ότι παίρνεις ξένα λεφτά και έφαγε ξύλο!!! Μα τι άνθρωπος είναι αυτός δεν καταλαβαίνει τα αυτονόητα!!!

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Αν του προετεινετε να πάει στο άλλο σπίτι σας θα πάει? Η μήπως θα σας δείρει κι από πάνω? Εσύ γιατί δεν πας να μείνεις εκεί μόνη σου, να ησυχάσεις και λίγο?

    Συγγνώμη, να σε ρωτήσω κάτι? Αν του έρθει αύριο του Γιάννη να πάρει καμία πόρσε και επειδή δεν έχει τόσα λςφτα πάει κα πουλήσει ο σπίτι σας, εσείς τι θα κάνετε? Θα μείνετε άστεγοι για να έχει ο Γιάννης μια καγιέν να κάνει μόστρα? Και δεν κάνω πλάκα. Μάλλον κάτι τέτοιο θα παιχτεί, όπως βλέπω την κατάσταση.

    Αλλά βρε δελφίνι, στο λέω με καλοσύνη, και αν θες βρισε μετά. Από αυτό που βλέπω οι άλλοι κι εγώ ουσιαστικά σου έχουν πρότεινει τέσσερις λυσεις.

    1. Πηγαίνετε σε εισαγγελέα. Την απορρίπτεις
    2. Πηγαίνετε στην αστυνομία. Την απορρίπτεις
    3. Πηγαίνετε σε ψυχίατρο για το Γιάννη. Την απορρίπτεις
    4. Πήγαινε εσυ να μείνεις κάπου μόνη. Την απορρίπτεις.

    Ε τι περιμένεις να σου πούμε άλλο βρε κοπέλα μου? Αφού ότι σου έχει προταθεί εδώ και κάτι χρόνια, το έχεις απορρίψει. Η εναλλακτική λύση είναι να κάθεστε να σας τρώει τα λεφτά ο Γιάννης και να τρώτε και ξύλο από πάνω, όταν με το δίκιο σας αρθρώνεται και μια κουβέντα.

    Αλήθεια γιατί γράφεις στο φόρουμ? Μήπως λες κάτι απλά για αν ταπί λες και να το βγάζεις από μέσα σου? Ότι και να σου λέμε, μας γράφεις. Τι περιμένεις να ακούσεις? Ότι ο Γιάννης είναι και χαρά παιδί και όσο θα φτιάξουν. Άντε και στο λέμε. Πιστεύεις ότι θα γίνει? Χλωμό το βλέπω.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Δηλαδή ημαρτον είσαι πόσο? Κάπου σαράντα χρόνων. Αν κάνω λάθος διόρθωσε με. Πώς ανέχεται να σου παίρνει τα λεφτά που βγάζεις ΕΣΥ ο αδελφός σου? Το θεωρείς φυσιολογικό?

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,650
    45 είμαι!!!και ο αδελφός μου 38

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    45 είμαι!!!και ο αδελφός μου 38
    Ακόμα χειροετρα. Σου λέει κάτι αυτο? Το θεωρείς φυσικό αυτό που γινεται σπίτι σας? Και το γεγονός ότι το ανέχεστε χωρίς να κάνετε τίποτα?

  6. #96
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    ρε σεις πάτε καλά?περσυ έσπρωξα τον πατέρα μου και κατα λάθος έπεσε...φέτος δε, πήγε να μου δώσει μπουνιά και έβαλε το δάκτυλο του στο στόμα μου και μου ξήλωσε το ούλο και έτρεχε αίμα και μετά τον χτύπησα αντανακλαστικά και μάτωσε η μύτη του...τα υπολοιπα που γράφει είναι μπούρδες της είπα θες να πάρεις την ψησταριά?μου λέει ναι!!!ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΝΑΙ...και έρχεται και το κάνει θέμα?με τον πατέρα μου λογοφερουμε κάθε μεσυμερι επειδή πίνει τσίπουρο μεθάει και βρίζει την γιαγιά μου γριά γυναίκα 93 χρόνων βρίζει και εμένα και τη μάνα μου...για να καταλαβετε ποσό με μισούσε όταν είχα πλατωνική έστω σχέση με μια κοπέλα πήγαινε στο μαγαζί που δούλευε η μάνα της και της έλεγε ότι είμαι ένα τέρας!ρε σεις αυτή το χει τερματίσει έχει ψύχωση μαζί μου παρόμοια με τους τύπους στην εκλησια...αν μπορούσε θα με έδερνε κάθε μέρα...αν μπορούσε να με κλήσει στο ψυχειατριο θα το κάνε ΧΘΕΣ..θέλετε να σαν πω την αλήθεια?εγώ είμαι σε θέση να διαλέγω φύλλους και παρέες και ούτε έχω ανάγκη να γράφω σε σάιτ ψυχολογίας επειδή δεν με γουστάρει ΚΑΝΕΝΑΣ...ούτε επίσης είμαι κανένας σαβουρογ@@@ςςς να πηγαίνω στα dating και να κανω καληστεια κουτσων γαμπρων ο ενας με δακτυλιο αλλος παραμορφωμενο τερας απο το γλαυκωμα στα ματια επειδη παντρευτηκαν οι αλλας και εχω σκαει απο την ζηλεια μου...Ενα πραγμα να ξερεται εμενα οι γονεις μου και με αγαπανε και το κυριοτερο με εμπιστευοντε ακομα και ο πατερας μου που ειναι δυσκολος χαρακτηρας..αυτην μονο την αγαπανε δεν την εμπιστευοντε με την καμια!!!

  7. #97
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    το πρόβλημα δεν είναι γιατί πήρα κιλά η επειδή δεν παντρεύτηκα το πρόβλημα είναι να κακολογεις την ίδια σου την οικογένεια και σε σαιτ αλλά και σε σε φυσικά πρόσωπα...σε τι βοηθάει η αυτό?που ωφελεί?τόση κακιά τόση ζήλεια?από μικρή την διώχνανε από τισ παρέες και έλεγε ότι αυτοί ήταν οι κακοί ενώ αυτή τους ζήλευε το καταλάβαιναν για αυτό την έδιωχναν..φταίει ο αδερφός μου που χάζεψα φταίν οι γονείς μου που δε παντρεύτηκα..τι ήθελα και γω και την παρακολούθησα στο σάιτ και πικράθηκα?εσείς τώρα πιστεευτε ότι θα την δείρω εεε?αυτό σας έκανε να πιστευτέ!!!απλά τα έδειξα στους γονείς μου γιατί δεν με πίστευαν ότι τα έγραφε!!αυτό το λοκνταουν τελικά μας έχει καταστρέψει...κάθομαι και ασχολούμαι εγώ αυτό το χαζό..

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by kotas View Post
    το πρόβλημα δεν είναι γιατί πήρα κιλά η επειδή δεν παντρεύτηκα το πρόβλημα είναι να κακολογεις την ίδια σου την οικογένεια και σε σαιτ αλλά και σε σε φυσικά πρόσωπα...σε τι βοηθάει η αυτό?που ωφελεί?τόση κακιά τόση ζήλεια?από μικρή την διώχνανε από τισ παρέες και έλεγε ότι αυτοί ήταν οι κακοί ενώ αυτή τους ζήλευε το καταλάβαιναν για αυτό την έδιωχναν..φταίει ο αδερφός μου που χάζεψα φταίν οι γονείς μου που δε παντρεύτηκα..τι ήθελα και γω και την παρακολούθησα στο σάιτ και πικράθηκα?εσείς τώρα πιστεευτε ότι θα την δείρω εεε?αυτό σας έκανε να πιστευτέ!!!απλά τα έδειξα στους γονείς μου γιατί δεν με πίστευαν ότι τα έγραφε!!αυτό το λοκνταουν τελικά μας έχει καταστρέψει...κάθομαι και ασχολούμαι εγώ αυτό το χαζό..
    βρε κοτα, αδικα πικραινεσαι.
    εδω ειμαστε αγνωστοι, μεταξυ αγνωστων.
    τι σημασια εχει για σενα τι αποψη εχουμε διαμορφωσει για σενα βασει οσων μας εχει πει η αδερφη σου η δελφινα;.
    σας ξερουμε στ αληθεια;
    οχι.
    μας ξερετε;
    ουτε.
    εσυ, απο αυτα που συμβαινουν στο περιβαλλον σου θα κρινεις την απηχηση που εχεις στους ανθρωπους, οχι απο την βλακεια η εξυπναδα που θα πεταξει ενας αγνωστος σε ενα ανωνυμο φορουμ.
    συζηταμε πανω σε ο,τι θεμα φερει ο καθενας προς συζητηση.
    αν μας λεει ψεματα, συζηταμε πανω σε ενα ψεμα.
    κι αυτο συμβαινει πααααρα πολυ συχνα.
    ειτε να λενε ψεματα συνολικα, ειτε να λενε ψεματα οπου τους βολευει.
    δεν κανουμε ορό της αληθειας. πανω σε αυτα απου λες συζηταμε.

    αν ανοιξεις εσυ ενα θεμα και μας τα λες οπως τα πιστευεις εσυ, πανω σε αυτα θα συζηταμε, θεωρωντας οτι εσυ λες την αληθεια.
    εν ολιγοις, λογια του αερα.

  9. #99
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    έμαθα πράγματα που δεν ήξερα ότι είχε κάνει...πχ μια φορά ήρθε η αστυνομία στο σπίτι και μου είπαν ότι έκανα φασαρία και κάποιος τους πήρε τηλ και έψαχνα να βρω ποιος την κάλεσε ρώτησα τους γονείς μου είπαν όχι κοίταζα τους γείτονες με μισό μάτι και έλεγα ποιος μπορεί να είναι?ο πνευματικός μου που δεν είναι όπως τον παρουσιάζει είναι εξαιρετικά μορφωμένος άνθρωπος ήταν θυμούμενος για πολύ καιρό μαζί μου..και τώρα ξέρω το γιατί..δεν με νοιάζει τι λέει σε σας..απλά από τότε που ξεκίνησε την αγωγή σταμάτησε να με βρίζει χωρις λόγο και νόμιζα ότι άλλαξε αλλά μαλον προσποιείται τελικά.

  10. #100
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    χωρις παρεξηγηση αλλα η κατασταση φερει χρηση της ειδικου επι οικογενειακων θεματων ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ! , αυτα θα πρεπει να σχολιστουν μαζι με κοινωνικους λειτουργους.
    Αθανατη ελληνικη οικογενεια !! μετα απο 3 μνημονια και 1 χρονο καραντινας!! αυτο ειναι το αποτελεσμα, νομιζω οτι πριν 10 χρονια εισασταν μια χαρα, μια κλασικη οικογενεια μικροαστη.Σημερα κι μετα απο αυτα που αναφερα οικονομικες κρισεις, καραντινες κ.α. εχετε λογικα ερθει στα ακρα της οποιας υπομωνης σας και τσακονεστε μεταξι σας. Αλλα μεσα στα οροια, αρα ελληνικο παραδοξον.
    Θα θελα να πω κατις σοβαρα, το οτι ζειτε ολοι μαζι κι ας ειστε τα παιδια 40 και η γιαγιακα 90, μπορει να ειναι ενοχλητικο εαν δεν αρκουν οι χοροι της οικιας, αλλα μπορω να πω οτι σας ψυλο ζηλευω, διοτι μενω μονος μου τελειος, πλεον δεν συζω με την προιν μου, αρα κοιμαμαι μονος τα βραδυα! κι εχω επιθημησει το πρωινο να σηκονομαι και να εχω τα φαγητα της μαμακας μου ,οπως κι το μεσημεριανο φαγητο! Μου εχει λυψει να βρησκω συνεχως πληενα ρουχα, ηλεκτρικη σκουπα θυμαμαι με ενοχλουσαι που την ακουγα μοναχα!, πλεον πρεπει εγω να την δουλευω! οπως και σφουγκαρισμα.Αφου δεν εχω λεφτα δυστυχως πλεον για καθαρηστρια!, μου εχει λυψει να βλεπω λογαριασμους κι να φωναζω τον πατερα μου, πλεον πρεπει εγω να τους ανοιγω κι εγω να τους πληρωνω!
    Αρα δεν ειναι και τοσο ονειρικο το να ζεις μονο σου παιδια, επειδη το διβαζω συνεχως κι το βλεπω σαν ονειρο για μερικους εδω μεσα,πιστεψτεμαι θελει κι αρκετα χρηματα - να φανταστειτε εγω δεν πληρωνω ενικοιο κι παλυ με το ζορι βγαινω!!- αν προσθεσετε ολα τα εξοδα πο θα εχετε καθε μηνα , κι αν σκεφτητε οτι θα ειστε μονη - μονος σας χωρις συντροφο εννοω, διοτις οσο κι να αγαπιοστε με τον αγορι -κοπελα σας, ειναι πολυ λεπτο το ζητημα των εξοδων , αρα καλυτερα να μην υπολογιζετε στην βοηθεια τους αν ερθει καλος να ερθει! Εκτος αν απο αρχη το πιασετε το σπιτι μαζι. Εμενα το σπιτι ηταν εν αρχη ξεκαθαρισμενα δικο μου, η τοτες κοπελα μου εβαλε χρηματα αρκετα μπορω κι πρεπει να παραδεχτω, αλλα δεν τα ειχα προυπολογησει! απο την δικη της καλη καρδια το εκανε -βεβαια κυριολεκτικα της περισευανε - ετσι οταν τα σπσαμε ξανα μπηκα στον προυπολογισμο μου χωρις να εχω μεγαλο προβλημα συντηρησης, για φανταστειτε να ειχα υπολογησει στην δικη της οικονομικη συνησφορα?? θα ειχα ξανα γυρησει στους δικους μου προ πολλου.
    Τελος , εγω εχω ενα ακομα προτερημα ,το πατρικο μου σπιτι ειναι πολυ κοντα, αρα πολλα γευματα τα γλυτωνω. Οταν εμενα δεκαδες χιλιομετρα μακρυα αναγκαζομουν απο την δουλεια να πηγαινα στην μαμακαμου να φαω κι μετα να παω σπιτι , οπου εν ολιγις τις πιο πολλες ωρες της ημερας δεν τις περναγα στο σπιτι μου αλλα στους δρομους -περα δοθε - κι στην δουλεια . Δεν ειναι τοσο ονειρικα το να μενεις μονος σου, εκτος βεβαια εαν εχεις μια αρκετα σωστη οικονομικη φαση, εαν μπορεις να υπολογιζεις γυρο στα 700ε-900ε τον μηνα ως εξοδα συντηρησης του σπιτιου μαζι με τα δικα σου. Μετα απο αυτα τα λεφτα θα μπορεις να αγορασεις τσιγαρα, να παρεις ρουχα κι αλλα, αρα μιλαμε για μισθο πανω των 1200ε , οπου πρεπει να εχεις ωστε να μπορεις να ζεις καπως καλα ,κι παλυ χωρις αποταμιευσεις.

  11. #101
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    giorgos panou καθενας με τον πονο του!αλλα για να σου απαντησω χαριτολογωντας θα σου λεγα να ανοιξεις δικο σου θεμα με τιτλο "Μανα δεν μου κολαν τα ένσυμα"αφου δινεις τοσο σημασια στο οικονομικο..εμεις δεν εχουμε τετοια θεματα και μεχρι στιγμης δοξα το θεο ειμαστε σε θεση να αυτονομηθουμε τουλαχιστον οικονομικα.

  12. #102
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΚΟΤΑ, πρωτα το θεμα δεν ειναι δικο σου αλλο ονομα το εχει αναιβασει, δευτερον το φορουμ ως πραξη εει αυτην την εννοιανα βαζει καποιος ενα θεμα και να περιμενει να διαβασει μηνυματα οπου δεν θα συμφωνουν με αυτα που πιστευει μοναχα,αλλαθα υπαρξουν μηνυματα αντιθετα απο τις αποψεις του θεματοθετη ,ακομα και μηνυματα οπου μπορει να τον ξενερωσουν αλλααυτο βοηθαει να καταλαβει ολες τις οπτικες ακομα και αυτε που δεν ειχε σκεφτει.
    Οσο για ο οικονομικο μακαρι να εχετε λεφτα! δεν με ενοχλει ,αλλα απο τα μηνυματα το αντιθετο βγαινει κι δεν ειναι ντροπη κατις τετοιο, αντιθετα ειναι ντροπη να εχεις λεφτακαι να το επιδηκνειεις ,η ακομα να μην εχεις κι να παιζεις οτι εχεις, παντος το να μην εχεις δεν ειναι ντροπη.
    Δεν εχεις μεινει ποτες μονος σου διοτις δεν μπορεις να εισαι αυτονομος στην ζωη σου, συμφωνα με τα οσα γραφετε απο πανω παντα, δε γνωριζω την πραγματικοτητα ,αυτα που διαβαζω λεω.
    Το χειροτερο απο ολα ομως ειναι η συμπερηφορα σου στην οικογενεια σου, εαν ειναι αληθεια παντα τα οσα λεει η ΔΕΛΦΗΝΗ, ειναι πολυ ανηθικο και λαθος να φερεσαι ετσι, θα επρεπε να νιωθεις ενοχες και οχι να εχεις και το σθενος να βγαινεις κι απο πανω! Αν εχεις καποιο προβλημα υγειας, οπου δεν εχω καταλαβει κατις τετοιο, αλλα αν υπρχει θα πρεπει να ακολουθεις τις εντολες του γιατρου σου και μονο προς τιμην της αδελφης και των γονεων σου! και μετα για εσενα! .
    Καπου γραφεις οτι εχεις πνευματικο, αν ειναι ετσι, θα γνωριζεις και θα καταλαβαινεις πιο πολυ αυτα που σου λεω, αν δλδ πιστευεις ,θα πρεπει να ξες οτι ο τροπος που φερεσαι στους γυρο σου ειναι ο τροπος που νιωθεις για τον Χριστο! , ποσο μαλον για την ιδια σου την οικογενεια οπου οσα παραπωνα και να εχεις εαν σου συμβει κατις κακο οι πρωτοι που θα τεξουν και οι τελευταιοι που θα σε αφησουν θα ειναι αυτοι, ακομα και η αδελφη σου θα αλλαξει κι α σου σταθει, μακαρι να μην χρειαστει κατι τετοιο για να καταλαβεις οτι η οικογενεια σου ειναι αυτι που πραγματικα σε αγαπαν, αλλα πρεπει να το παρεις χαμπαρι μονος σου!, εισαι μεγαλος δεν εισαι πιτσιρικας, θα πρεπει να με πραξεις και οχι με λογια να κερδησεις την εμπιστωσυνη τους αλλα και τον σεβασμο τους! κι αν οντως πας σε πνευματικο θα ξες οτι αυτος ο δρομος ειναι ο μονος που μπορει να σε σωσει, το μισος , η ζηλια και οι τσαμπουκαδες οδηγουν σε αλλους δρομους.

  13. #103
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    νομίζω το πήρες πολύ σοβαρά το αστείο μου ενώ εγώ πήρα πολύ χαλαρά το δικό σου και μου κανείς αυτήν την επίθεση....είμαι λογικός άνθρωπος δεν είμαι αυτό που παρουσιάζει το δελφίνι ούτε ζήλειες βγάζω και έχω βοηθήσει την αδερφή μου όσο μπορούσα αυτά που λέει οι φασαρίες δηλ γινοντε 1-2 φορες το χρόνο.εγω δεν έκανα επίθεση σε κανένα εσύ γιατί μου επιτειθεσαι?όσο για τα οικονομικά της οικογένειας μου επιτεψεμαι μου να σου πω ότι τα ξέρω καλύτερα από σένα...και δεν κοκορεύομαι δεν θα τα ανάφερα καν αν δεν με ειρωνευόσουν.τι έπαθες ένα αστειάκι έκανα εδώ νομίζω είναι φόρουμ ψυχολογίας όχι το κλουβί με τις τρελές?σε παρακαλώ πολύ ας κρατήσουμε χαμηλούς τόνους.

  14. #104
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    Unhappy

    Quote Originally Posted by kotas View Post
    νομίζω το πήρες πολύ σοβαρά το αστείο μου ενώ εγώ πήρα πολύ χαλαρά το δικό σου και μου κανείς αυτήν την επίθεση....είμαι λογικός άνθρωπος δεν είμαι αυτό που παρουσιάζει το δελφίνι ούτε ζήλειες βγάζω και έχω βοηθήσει την αδερφή μου όσο μπορούσα αυτά που λέει οι φασαρίες δηλ γινοντε 1-2 φορες το χρόνο.εγω δεν έκανα επίθεση σε κανένα εσύ γιατί μου επιτειθεσαι?όσο για τα οικονομικά της οικογένειας μου επιτεψεμαι μου να σου πω ότι τα ξέρω καλύτερα από σένα...και δεν κοκορεύομαι δεν θα τα ανάφερα καν αν δεν με ειρωνευόσουν.τι έπαθες ένα αστειάκι έκανα εδώ νομίζω είναι φόρουμ ψυχολογίας όχι το κλουβί με τις τρελές?σε παρακαλώ πολύ ας κρατήσουμε χαμηλούς τόνους.
    Ζητω συγνωμη Κοτα. Λαθος μου ,εφοσον εγραφες με τετοιο τροπο ηταν υπερβολικη και λαθος η απαντηση μου συγχωραμαι! αλλα βλεπεις εχω δυσλεξια-το βλεπεις απο τα γραπτα μου - με αποτελεσμα πολλες φορες να μην καταλαβαινω το υφος γραφης των αλλων προς εμενα.Ειναι και το αντικοιμενικα δυσκολο να εκλαβει καποιος ενα αστειο οταν ειναι σε γραπτη μορφη, αλλα μη δικαιολογουμαι ζητω ξανα συγνωμη ,οχι μονον για την οπια "επιθεση μου" αλλα και την οποια ασεβια εδειξα προς την οικογενεια σου, δεν ειχα τετοιο σκοπο, αλλα αν διαβασεις τα μηνυματατης αδελφης σου κι ερθεις στην θεση μου ισως με συγχωρεσεις,λιγακι βεβαια.

  15. #105
    Banned
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    110
    συγχωρεμένος φίλε μου!καλό βράδυ να έχεις!

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ
    By pitpap13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 38
    Last Post: 17-03-2018, 12:10
  2. σε στενο οικογενειακο κυκλο
    By hurt_child1984 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 09-10-2016, 17:06
  3. Οικογενειακο προβλημα..
    By Lisa1990 in forum Κακοποίηση
    Replies: 81
    Last Post: 19-10-2015, 08:44
  4. Οικογενειακό πρόβλημα
    By chard in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 26-12-2013, 02:46
  5. οικογενειακο!
    By thanos01 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-12-2012, 21:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •