Βοηθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: Βοηθεια

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164

    Βοηθεια

    Γεια σας. Ειμαι χαλια. Πηγα σε γιατρο μου εγραψε ενα χαπι , μου κολλησε η ιδεα οτι αυτο με κανει χειροτερα να πιστευω περισσοτερο την ιδεοληψια μου , τι κανω τωρα ?

  2. #2
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Gtyos View Post
    Γεια σας. Ειμαι χαλια. Πηγα σε γιατρο μου εγραψε ενα χαπι , μου κολλησε η ιδεα οτι αυτο με κανει χειροτερα να πιστευω περισσοτερο την ιδεοληψια μου , τι κανω τωρα ?
    Πόσο καιρό το παίρνεις μήπως δεν άρχισε ακόμα να σε πιάνει????
    Αφού είσαι σε θεραπεία μιλας απευθείας με τον γιατρό σου και εκείνος θα σου λύσει κάθε απορια μην κάθεσαι και προβληματίζεται άδικα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Πόσο καιρό το παίρνεις μήπως δεν άρχισε ακόμα να σε πιάνει????
    Αφού είσαι σε θεραπεία μιλας απευθείας με τον γιατρό σου και εκείνος θα σου λύσει κάθε απορια μην κάθεσαι και προβληματίζεται άδικα.
    Ελαχιστο , απλως μου κολλησε αθτη η βλακεια οτι θα ενισχυθει η αρρωστια μου και οι κολοσκεψεις που εχω με συναινεση μου . Ο γιατρος μου ειπε να συνεχισω εγω ειμαι ετοιμη να σκασω

  4. #4
    george1520
    Guest
    Αν ένα χάπι γενικά στην ζωή σου σε "πειράξει" θα το σταματάς και όλα καλά.. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι. Συνέχισε την αγωγή σου και δώσε χρόνο για να δεις αποτελέσματα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Αγχωνομαι γιατι φοβαμαι οτι μπορει αυτο να συμβει και με αλλα. Αυτα που παιρνω δεν με καλυπτουν τεσπα σε ευχαριστω

Similar Threads

  1. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 12-04-2019, 00:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •