Επικοινωνια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    Επικοινωνια

    Οποιος θελει να μιλησουμε για την ιψδ ας μου στειλει ενα U2U γραφοντας μου το msn του.Εχω αναγκη να μιλησω με ομοιοπαθεις.Το εχω πολυ αναγκη.Ελπιζω το ιδιο και εσεις.
    Ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Πιστευω οτι οσο τροφη του δινεις του προβληματος τοσο αυτο θα φουντωνει.Ειναι και κανονας της συμπεριφοριστικης ψυχοθεραπειας.:)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    γιατί δεν θέλεις να μας μιλήσεις εδώ για το πρόβλημά σου;
    νιώθεις για κάτι άσχημα; αν ναι πιστεύω πως δεν θα έπρεπε αν πάλι όχι γιατί δεν το μοιράζεσαι μαζί μας;
    που ξέρεις ίσως βρεθούν άνθρωποι που θα σε βοηθήσουν πραγματικά...:)

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    12
    [quote]Originally posted by stephanos
    Οποιος θελει να μιλησουμε για την ιψδ ας μου στειλει ενα U2U γραφοντας μου το msn του.Εχω αναγκη να μιλησω με ομοιοπαθεις.Το εχω πολυ αναγκη.Ελπιζω το ιδιο και εσεις.
    Ευχαριστω [/quote προσπαθησα να στειλω U2U για να σου στειλω το msn μου αλλα δεν ξερω γιατι δεν γινεται

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    12
    προσπαθω να στειλω u2u και δεν γινεται γιατι ??

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Στέφανε
    γενικά είναι πολύ βοηθητικό για όλους μας να μιλάμε με ανθρώπους που μας καταλαβαίνουν και συνήθως είναι αυτοί που αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα με εμάς.
    Όμως, όταν μιλάμε μόνο για συμπτώματα και όχι για λύσεις, τα ανακυκλώνουμε και στο τέλος \"μεταδίδουμε\" τα δικά μας στους άλλους και το αντίστροφο.

    Γι\'αυτό καλό είναι όσα άτομα από εδώ μέσα γνωρίζουμε να φροντίζουμε τόσο εμείς όσο και οι άλλοι, η επαφή να μας πάει μπροστά και όχι πίσω...
    Καλές συζητήσεις:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •